Mali oglas: P: Eco expert

Vaše utemeljene kritike, vprašanja in problemi

Moderator: Mipo

Odgovori
Uporabniški avatar
Tomas
Razpravljalec
Prispevkov: 89
Pridružen: 27 Jan 2005, 06:57
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

Mali oglas: P: Eco expert

Odgovor Napisal/-a Tomas »

Phoinix napisal/-a:Oglas je že obstajal, zato je bil nazadnje brisan. Prosim, da preletiš pravila v izogib nevšečnostim v prihodnje.

Moderator
Zdaj si pa že malo težak. Enim je dovoljeno domala vse nekaterim pa ne. Ja oglas je obstajal pred 3 meseci.

Pa upam, da ne boš takoj pobrisal tako kot je to v tvoji navadi. Sam se z modelarstvo ukvarjem verjetno več časa kot si ti na svetu zato mi ne solit pameti.
https://www.paidverts.com/ref/frogstar
Uporabniški avatar
brejker
Dr. Modelar
Prispevkov: 4065
Pridružen: 20 Feb 2006, 21:38
Kraj: Kamnik
Kontakt:

Re: P: Eco expert

Odgovor Napisal/-a brejker »

Tomas napisal/-a:Sam se z modelarstvo ukvarjem verjetno več časa kot si ti na svetu zato mi ne solit pameti.
Potem pa dokončaj model in pridi na tekmo!
www.okarbon.eu
Uporabniški avatar
Tomas
Razpravljalec
Prispevkov: 89
Pridružen: 27 Jan 2005, 06:57
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

Re: P: Eco expert

Odgovor Napisal/-a Tomas »

brejker napisal/-a:
Tomas napisal/-a:Sam se z modelarstvo ukvarjem verjetno več časa kot si ti na svetu zato mi ne solit pameti.
Potem pa dokončaj model in pridi na tekmo!
Na tem forumu so pa očitno sami nadebudni otroci, ki v življenju nimajo kaj pametnega početi. Me prav zanima, kje si bil leta 80, na moji prvi temi. Plaval iz desnega v levi jajc. Kje si bil, ko so bile še tekme pod Halo Tivoli?

Daj malo ohladi in pojdi na kakšno pivo. Aja sem pozabil, otrokom ne strežejo.
https://www.paidverts.com/ref/frogstar
NDagarin
Tekmovalec
Prispevkov: 414
Pridružen: 11 Jul 2011, 15:13
Kraj: Škofja Loka

Re: P: Eco expert

Odgovor Napisal/-a NDagarin »

Tomas napisal/-a:
brejker napisal/-a:
Tomas napisal/-a:Sam se z modelarstvo ukvarjem verjetno več časa kot si ti na svetu zato mi ne solit pameti.
Potem pa dokončaj model in pridi na tekmo!
Na tem forumu so pa očitno sami nadebudni otroci, ki v življenju nimajo kaj pametnega početi. Me prav zanima, kje si bil leta 80, na moji prvi temi. Plaval iz desnega v levi jajc. Kje si bil, ko so bile še tekme pod Halo Tivoli?

Daj malo ohladi in pojdi na kakšno pivo. Aja sem pozabil, otrokom ne strežejo.

če ti kaj ni všeč, poem lahko daš v zgornem desnem kotu "odjava" in ne rabiš več hodit na forum, ker nam je vse lepo in prav ](*,) ](*,) ](*,) ](*,)
Phoinix
Dr. Modelar
Prispevkov: 4007
Pridružen: 27 Okt 2005, 21:19

Re: P: Eco expert

Odgovor Napisal/-a Phoinix »

Tomas napisal/-a:
Phoinix napisal/-a:Oglas je že obstajal, zato je bil nazadnje brisan. Prosim, da preletiš pravila v izogib nevšečnostim v prihodnje.

Moderator
Zdaj si pa že malo težak. Enim je dovoljeno domala vse nekaterim pa ne. Ja oglas je obstajal pred 3 meseci.

Pa upam, da ne boš takoj pobrisal tako kot je to v tvoji navadi. Sam se z modelarstvo ukvarjem verjetno več časa kot si ti na svetu zato mi ne solit pameti.

Glede na tvojo starost bi potem od tebe pričakoval več, bistveno več. Predvsem zrelosti in odgovornosti.
Po drugi strani si mislim, zakaj uk in aktiven modelar ni naredil niti enega prispevka na forumu, s katerim bi delil znanje in izkušnje med druge.
Ne da zopet "solim pamet", samo tvoje besede sem obrnil, da boš mogoče sam videl kako otročje si začel to javno debato.

Vsako kritiko sprejmem, tudi to bom. Žal se vedno ne da zadržati pred opozarjanjem, sploh če se velika večina drži zadanih ciljev.

Brišem samo nerelavantne poste, če želiš se lahko z zrelo debato prestaviva v primernejšo tematiko. Mimogrede, pokaži mi tiste(ga) kateremu je dovoljeno vse? Mogoče ne razumeš točno pravil, zato se zdi da nekateri lahko vlečejo svoje oglase na prvo stran kot se jim zazdi? Podvojenih oglasov na forumu skoraj več ni, tvoj je redek primer zadnjih tednov.

Ne tečnarim. Imam veliko bolj pomembno delo, kot da "najedam" posameznikom, se pa trudim to delo opravljati vestno.
Phoinix
Dr. Modelar
Prispevkov: 4007
Pridružen: 27 Okt 2005, 21:19

Re: Mali oglas: P: Eco expert

Odgovor Napisal/-a Phoinix »

Vse pripombe priromajo v to sekcijo, nič ne izginja. Izvoli Tomas, prosim da nadaljuješ.
megane
Freak
Prispevkov: 693
Pridružen: 20 Avg 2006, 18:08
Kraj: Bogu za hrbtom

Re: Mali oglas: P: Eco expert

Odgovor Napisal/-a megane »

Jaz pripomb nimam.
Bi pa pohvalil moderatorja malih oglasov, ker zdaj ne rabim vsakodnevno gledat istih oglasov,
v najhujših primerih celo večkrat dnevno.

LP, Dejan
Uporabniški avatar
Pisaneli
Dr. Modelar
Prispevkov: 3509
Pridružen: 13 Sep 2006, 20:47
Kraj: Žiče-Slov. Konjice

Re: Mali oglas: P: Eco expert

Odgovor Napisal/-a Pisaneli »

megane napisal/-a:Jaz pripomb nimam.
Bi pa pohvalil moderatorja malih oglasov, ker zdaj ne rabim vsakodnevno gledat istih oglasov,
v najhujših primerih celo večkrat dnevno.

LP, Dejan
Res je. Kapo dol.
Fear of a Flat Planet.
-slopescream-
Odgovori

Vrni se na Pohvale, pritožbe in pomoč uporabnikom