Izginjanje postov

Vaše utemeljene kritike, vprašanja in problemi

Moderator: Mipo

Odgovori
DP
Začetnik
Prispevkov: 41
Pridružen: 21 Sep 2005, 17:11
Kraj: MaRiBoR

Izginjanje postov

Odgovor Napisal/-a DP »

Poz
Zadnjič spremenil DP, dne 17 Jul 2012, 16:16, skupaj popravljeno 1 krat.
Krist
Dr. Modelar
Prispevkov: 6864
Pridružen: 09 Jul 2005, 05:22

Re: IZGINJANJE POSTOV !!!

Odgovor Napisal/-a Krist »

DP napisal/-a:Pozdravljeni,

Zadnje čase opažam na tem forumu :
1.Na vsem lepem, se naenkrat več ne morem prijaviti (kot da sem pozabil geslo), zaprosim za novo geslo a se stvar čez nekaj časa ista stvar ponovi.
2.Zadnje čase opažam, da je izginilo nekaj mojih oglasov v rubriki "PRODAM"


Že večkrat sem poslal mail, da se odpravi napake, pa še do danes niso Gospodje "ADMINISTRATORJI-MODERATORJI" nič (izgleda da znajo samo brisati poste) na PHP pa se ne spoznajo.


Upam, da tudi ta post ne bo izbrisan !!!!!
Očitno težave z nepismenostjo in neupoštevanjem pravil oglaševanja!
Phoinix
Dr. Modelar
Prispevkov: 4007
Pridružen: 27 Okt 2005, 21:19

Re: IZGINJANJE POSTOV !!!

Odgovor Napisal/-a Phoinix »

DP napisal/-a:Pozdravljeni,

Zadnje čase opažam na tem forumu :
1.Na vsem lepem, se naenkrat več ne morem prijaviti (kot da sem pozabil geslo), zaprosim za novo geslo a se stvar čez nekaj časa ista stvar ponovi.
2.Zadnje čase opažam, da je izginilo nekaj mojih oglasov v rubriki "PRODAM"


Že večkrat sem poslal mail, da se odpravi napake, pa še do danes niso Gospodje "ADMINISTRATORJI-MODERATORJI" nič (izgleda da znajo samo brisati poste) na PHP pa se ne spoznajo.


Upam, da tudi ta post ne bo izbrisan !!!!!
Ta post ne bo izbrisan, kot tudi noben drug ni bil. Strah za to je povsem odveč. Nisem pa prepričan, da razumeš pravila malih oglasov, ker si se spustil v to javno debato.

Da začnem:

Moderatorji lahko le urejamo forum (poste) in nimamo z ADMINistracijo foruma nič. Glede na to, da si PHP guru bi to lahko že sam ugotovil.

Zaradi neupoštevanja pravil smo ti v zadnjem času napisali kar nekaj opozoril. Opozorila nismo pisali zaradi našega presežka prostega časa ampak imajo svoj namen. Imel si zadosti časa, da bi oglase dopolnil, ker tega nisi naredil smo ukrepali sami.

Npr. ta post: viewtopic.php?p=457819#p457819 se ti zdi vredu ali manjka npr. slika rabljenega izdelka, ki kaže okvirno stanje prodajnega predmeta?

Poleg takih oglasov se je brisalo tudi ponovljene oglase, pri katerih se ne opozarja ampak le briše. Z določenimi karoserijami si povsem preteral vse normalne objave.


Tako kot mi posvečamo svoj prosti čas za urejanje foruma, bi lahko tudi posamezni uporabniki prevzeli odgovorno pobudo in posvetili nekaj sekund iskanju dolžnosti, ne le pravic.
Odgovori

Vrni se na Pohvale, pritožbe in pomoč uporabnikom