Predlogi za male oglase

Vaše utemeljene kritike, vprašanja in problemi

Moderator: Mipo

Zaklenjeno
Phoinix
Dr. Modelar
Prispevkov: 4007
Pridružen: 27 Okt 2005, 21:19

Re: FORUM za Dr.modelarje

Odgovor Napisal/-a Phoinix »

marklin mini club napisal/-a:.............ta forum je bil odličen dolgo časa .........dokler ga niso predvsem neresni oglaševalci oz.nekateri posamezniki malce skazili.........največja graja gre pa tukaj vam MODERATORJEM ki niste bili sposobni narediti reda in ste se šli neke igrice z pogoji in na koncu naredili OBUPEN FORUM.......predvsem pisan na vašo kožo..........Večino modelarjev ste metali v en koš in udrihali čez nje ,kot da so vsi enaki.......vi ste pa znastveniki in vsevedi.
Z temi res BUTASTIMI pogoji ste uničili forum (boljše bi blo če bi izbrisali oglaševanje) kot pa da dajete protekcije sebi in podobnimi "znanstveniki".......nevem kako bo nek otrok ki stopa v svet modelarstva imel 50 objav če bi hotel dati oglas.....enostavno ste mu zavezali roke. Mene niti niste tako prizadeli ampak marsikaterega začetnika ali otroka pa ste .....
Oglejte si Avstrijski ali Nemški model pa vam bo mogoče kaj več jasno ......tam nimajo takih težav kot pri nas ,niti ne z oglaševanjem .....pa čeprav je trg tam nekajkrat večji (precej boljši program foruma imajo)
Ampak kaj če vam pamet soliti ,ker vis ste itak najboljši in najpametnejši ...........zato pa vam nihče nič ne more........važno da je vam prav.

Lp
Grabnar Igor
Torej, kje so predlogi? Konkretni predlogi?
Drugo pa; kaj je tvoj dosedanji prispevek v forum? Kaj si dal, da bi si sedaj toliko jemal in pljuval čez vse?
Ultralajt
Dr. Modelar
Prispevkov: 13473
Pridružen: 15 Nov 2004, 17:57
Kontakt:

Re: FORUM za Dr.modelarje

Odgovor Napisal/-a Ultralajt »

Phoinix napisal/-a:....
Drugo pa; kaj je tvoj dosedanji prispevek v forum? Kaj si dal, da bi si sedaj toliko jemal in pljuval čez vse?
Ni težko ugotoviti:
search.php?author_id=7403&sr=posts
Zgolj pisanje malih oglasov.... :D
Uporabniški avatar
rc-ryder
Dr. Modelar
Prispevkov: 3140
Pridružen: 10 Dec 2012, 23:03

Re: FORUM za Dr.modelarje

Odgovor Napisal/-a rc-ryder »

Kritiko brez predloga, kako bi naredli, da bi bilo bolje, je povsem legitimno ignorirati ;-)

LP
RC-Ryder - Degustiram modelarstvo O:)
Uporabniški avatar
tomazslo
Profesor
Prispevkov: 1369
Pridružen: 22 Jun 2010, 19:07
Kraj: Kranjska Gora
Kontakt:

Re: FORUM za Dr.modelarje

Odgovor Napisal/-a tomazslo »

Moje mnenje...glede na vse kar se je v preteklosti dogajalo okoli malih oglasov, je sedanje stanje dobro urejeno. Vedno se bo pa našel kak pametnjakovič, ki mu pač to ne bo odgovarjalo.
Uporabniški avatar
joco
Razpravljalec
Prispevkov: 52
Pridružen: 27 Okt 2003, 12:47
Kraj: Vuzenica

Re: FORUM za Dr.modelarje

Odgovor Napisal/-a joco »

No mogoče bi se strinjal z marklin mini club, ker sem sam pred kratkim imel isti problem , na forumu od leta 2003, potem mi pa moderator ne dovoli oddajo oglasa ker pač nimam 50 prispevkov- bilo mi je zanimivo, mislim pa da je forum zato da si med seboj pomagamo, vprašamo kaj nas zanim itd....., jaz sem bil eden tistih , ki sem informacije samo srkal nisem jih pa delil kot vi, zato HVALA vsem , seveda se pa strinjam z moderatorji da vsa nesnaga ne spada na forum, zato en plus moderatorjem, le tako naprej....... (Pa mi je končno uspelo pridobit 50 postov!!!!)
JOCO!
Uporabniški avatar
tomazslo
Profesor
Prispevkov: 1369
Pridružen: 22 Jun 2010, 19:07
Kraj: Kranjska Gora
Kontakt:

Re: FORUM za Dr.modelarje

Odgovor Napisal/-a tomazslo »

joco napisal/-a:No mogoče bi se strinjal z marklin mini club, ker sem sam pred kratkim imel isti problem , na forumu od leta 2003, potem mi pa moderator ne dovoli oddajo oglasa ker pač nimam 50 prispevkov- bilo mi je zanimivo, mislim pa da je forum zato da si med seboj pomagamo, vprašamo kaj nas zanim itd....., jaz sem bil eden tistih , ki sem informacije samo srkal nisem jih pa delil kot vi, zato HVALA vsem , seveda se pa strinjam z moderatorji da vsa nesnaga ne spada na forum, zato en plus moderatorjem, le tako naprej....... (Pa mi je končno uspelo pridobit 50 postov!!!!)
Ja, forum je za to, da si med seboj pomagamo, meni osebno veliko pomeni in marsikatero pametno informacijo in nasvet sem dobil in dobim ravno na tem forumu. Zagotovo pa niso mali oglasi tisto, kar naj bi bil namen foruma, so le ena od rubrik, kjer se lahko znebiš nekaj odvečne robe, ki jo ne potrebuješ. S predhodnim potrjevanjem oglasov je bil narejen velik napredek, čeprav tudi novo dodatno delo za moderatorje, katerim vsaka čast , da se jim še da ukvarjati s tem.

Nikomur ni treba biti na forumu zaradi "kšeftanja", tu smo zaradi našega hobija, ki se imenuje modelarstvo in temu je forum tudi namenjen in uspešno opravlja svoje poslanstvo. Če nekomu ne odgovarjajo zapisana pravila na našem forumu, naj pa samovoljo poizkuša uveljavljati drugje.
Krist
Dr. Modelar
Prispevkov: 6864
Pridružen: 09 Jul 2005, 05:22

Re: FORUM za Dr.modelarje

Odgovor Napisal/-a Krist »

Po eni strani se dela krivica dolgoletnim članom, po drugi strani pa se je blokiralo kup smeti in uporabnikov preprodajalcev. Nekaj podobnega bi bilo potrebno storit v oddelku vpiši novico ali povezavo. Ker vse bolj spominja na 24ur.com. Pa tudi večini služi za nabijanje postov, o modelarstvu pa praktično ni govora.
iMan
Razpravljalec
Prispevkov: 66
Pridružen: 02 Apr 2014, 14:51

Re: Mali oglasi - Licitacije

Odgovor Napisal/-a iMan »

Nikoli nisem nič prodajal še manj prekupčeval.Včeraj poskusim oddati oglas in negre,(rubrika prodam) oglas mora pregledati moderator. Strinjam se da ga pregleda ampak da se zadrži tako dolgo mi ni jasno.Torej ce z oglasom ni kaj vredu bi oglas pustili ter oglasevalca opozorili naj popravi. In kaj je z mojom narobe moderatorji?
Uporabniški avatar
tomazslo
Profesor
Prispevkov: 1369
Pridružen: 22 Jun 2010, 19:07
Kraj: Kranjska Gora
Kontakt:

Re: Mali oglasi - Licitacije

Odgovor Napisal/-a tomazslo »

iMan napisal/-a:Nikoli nisem nič prodajal še manj prekupčeval.Včeraj poskusim oddati oglas in negre,(rubrika prodam) oglas mora pregledati moderator. Strinjam se da ga pregleda ampak da se zadrži tako dolgo mi ni jasno.Torej ce z oglasom ni kaj vredu bi oglas pustili ter oglasevalca opozorili naj popravi. In kaj je z mojom narobe moderatorji?
Moderatorji to počnejo takrat, ko imajo čas, delajo namreč prostovoljno in zastonj..saj načeloma je to odobreno v nekaj dneh, če pa kaj ni v redu, te pa obvestijo..tako, da kar brez panike...
iMan
Razpravljalec
Prispevkov: 66
Pridružen: 02 Apr 2014, 14:51

Re: Predlogi za male oglase

Odgovor Napisal/-a iMan »

hvala
iMan
Razpravljalec
Prispevkov: 66
Pridružen: 02 Apr 2014, 14:51

Re: Predlogi za male oglase

Odgovor Napisal/-a iMan »

Ker sem pozabil vpisati podatek t.j 2 besedi v oglas (DL 56) in SEM LE TEGA UREJAL moram SPET čakati na odobritev da bo se oglas videl ...mislim da malo pretiravate s temi oglasi ...kakorkoli ....,človek dobi občutek da je lažje napisati prispevek na Pentagonovi in Nasini strani kot na tem forumu en oglas kjer ljudje hočejo kaj zamenjati ,prodati itd ...Spoštovani moji to je samo modelarski forum kjer smo vsi iz istih razlogov ....pa brez zamere!

lp ,Franc
Uporabniški avatar
Mipo
Dr. Modelar
Prispevkov: 3303
Pridružen: 15 Nov 2004, 11:59
Kraj: Vrtojba

Re: Predlogi za male oglase

Odgovor Napisal/-a Mipo »

iMan napisal/-a:Ker sem pozabil vpisati podatek t.j 2 besedi v oglas (DL 56) in SEM LE TEGA UREJAL moram SPET čakati na odobritev da bo se oglas videl ...mislim da malo pretiravate s temi oglasi ...kakorkoli ....,človek dobi občutek da je lažje napisati prispevek na Pentagonovi in Nasini strani kot na tem forumu en oglas kjer ljudje hočejo kaj zamenjati ,prodati itd ...Spoštovani moji to je samo modelarski forum kjer smo vsi iz istih razlogov ....pa brez zamere!
Ja, tole je pa res grozno! #-o

Oglas je bil napisan: 04 Mar 2015, 23:47
Odobren: 05 Mar 2015, 10:23
Popravljan: 05 Mar 2015, 13:41
Drugič odobren: 05 Mar 2015, 13:49

Moderatorji pa res spijo (ob polnoči)! Čez dan pa me pustijo čakati celih 8 (osem) minut! [-(

Pa ne bomo nič zamerili. Samo muzamo se. :wink:
iMan
Razpravljalec
Prispevkov: 66
Pridružen: 02 Apr 2014, 14:51

Re: Predlogi za male oglase

Odgovor Napisal/-a iMan »

Hehe saj ni panike ampak je pa procedura kot pri nekdanji JNA ...hvala še enkrat :D
Uporabniški avatar
tomazslo
Profesor
Prispevkov: 1369
Pridružen: 22 Jun 2010, 19:07
Kraj: Kranjska Gora
Kontakt:

Re: Predlogi za male oglase

Odgovor Napisal/-a tomazslo »

Mipo napisal/-a:
iMan napisal/-a:Ker sem pozabil vpisati podatek t.j 2 besedi v oglas (DL 56) in SEM LE TEGA UREJAL moram SPET čakati na odobritev da bo se oglas videl ...mislim da malo pretiravate s temi oglasi ...kakorkoli ....,človek dobi občutek da je lažje napisati prispevek na Pentagonovi in Nasini strani kot na tem forumu en oglas kjer ljudje hočejo kaj zamenjati ,prodati itd ...Spoštovani moji to je samo modelarski forum kjer smo vsi iz istih razlogov ....pa brez zamere!
Ja, tole je pa res grozno! #-o

Oglas je bil napisan: 04 Mar 2015, 23:47
Odobren: 05 Mar 2015, 10:23
Popravljan: 05 Mar 2015, 13:41
Drugič odobren: 05 Mar 2015, 13:49

Moderatorji pa res spijo (ob polnoči)! Čez dan pa me pustijo čakati celih 8 (osem) minut! [-(

Pa ne bomo nič zamerili. Samo muzamo se. :wink:
Ma saj je brez veze...enim se pač nikoli ne bo dalo dopovedati, da obstajajo pravila z razlogom in da je treba ta pravila sprejeti, ali pa oditi. Kot da bi bili MO najpomembnejša rubrika na forumu...zraven pa še napiše, da smo vsi na forumu z istim razlogom..ne nismo, eni smo zaradi modelarjenja, nekateri pa v glavnem zardi oglasov.
Ultralajt
Dr. Modelar
Prispevkov: 13473
Pridružen: 15 Nov 2004, 17:57
Kontakt:

Re: Predlogi za male oglase

Odgovor Napisal/-a Ultralajt »

Ja kaj, a še niste ukinili oglase? #-o ](*,)

Se je ja pojavil en zelo dober modelarski bazar, kjer ni omejitev, pa biričev in žandarjev!
Res mi ni jasno, zakaj se prodajalci ne prestavijo tja, saj jim ne bo treba jamrat, da je oglaševanje na forumu težavno.
Hkrati se bo zmanjšalo število postov v smislu "Kdaj bo tole poletelo?", "Zelo lep avijon!" , "Super!" in smajlili =D> =D> , s ciljem nabrati tistih frdamanih 50 postov.


modelarski bazar


LP Mitja
Uporabniški avatar
sslapar
Začetnik
Prispevkov: 11
Pridružen: 30 Okt 2010, 12:09
Kraj: Kovor

VPRAŠANJE

Odgovor Napisal/-a sslapar »

Pozdravljeni,

zanima me kako in zakaj je prišlo do odločitve, da dopuščate uporabo oglasov za nakup in prodajo le članom z več kot 50 objavami na forumu.
Ali se vam ne zdi, da s tem siromašite ponudbo in povpraševanje članom foruma in da ne sledite viziji združevanja in servisiranja vseh članov?

Za vaš ali odgovor kateregakoli moderatorja se vam v naprej zahvaljujem.

Ta način komunikacije sem izbral, ker po ZS ni možno poslati vprašanja nobenemu od moderatorjev.
Lep pozdrav, sslapar
Ultralajt
Dr. Modelar
Prispevkov: 13473
Pridružen: 15 Nov 2004, 17:57
Kontakt:

Re: VPRAŠANJE

Odgovor Napisal/-a Ultralajt »

O oglasih se je v preteklosti že na veliko debatiralo in kopja so se lomila tako na strani zagovornikov, kot tudi nasprotnikov malih oglasov. To pa predvsem zato, ker že več kot pet let mali oglasi povzročajo glavobole, tako prodajalcem, kot kupcem, pa tudi moderatorjem, ki so napadeni takoj, ko kakemu prodajalcu kaj ni všeč..četudi se ne drži preprostih pravil, ki so bila uvedena (in jasno in nazorno napisana), da bi bili mali oglasi vsaj kolikor toliko urejeni in na nekem primernem nivoju. Kajti, če se prodajalci ne držijo tega, mali oglasi vlečejo naš forum navzdol v blato kot en nepotreben balast.
Moramo se zavedati, da smo tu modelarji v večji večini kot pa prodajalci. Forum ima ime Modelarji.com in to je rdeča nit vsega. Mali oglasi so le majhen člen v verigi tem, ki so na voljo na forumu in nikakor niso glavna os okoli katere se vse vrti, čeprav bi marsikateri mešetar želel ravno to. Male oglase je treba jemati kot ena dodatna sladkarija na forumu, ni pa glavna jed!

Pred uvedbo nivoja 50 postov, je bilo dosti uporabnikov foruma, ki so ga uporabljali le za prodajanje robe. Pošteno je, da uporabniki foruma koristno sodelujejo v njegovi vlogi prikaza raznoraznih gradenj, poročil o dogodkih, objave letenja, plutja, vožnje, prikaz popravil ali vzdrževanja, nadgradnje.. opreme in naprav... S tem si na nek način pridobiš "pravico" izkoristiti forum še za osebno korist s prodajo svoje rabljene modelarske opreme. Nekako v stilu: če daješ, imaš pravico tudi dobiti...

Seveda pa meja 50 objav kolikor sem videl, ne vzpodbudi prodajalce k tvornemu sodelovanju, ampak na hitrico nabijejo 50 objav ki so v stilu kratkih stavkov v raznoraznih temah, kot na primer: "Lepo! Kdaj bo krstni polet!".... in tako v dveh dneh vpisovanja takih in podobnih pripomb z lahkoto nabijemo tistih 50 objav, s čimer pa nismo naredili nič koristnega..... le čevlji v katerih stoji forum, postajajo tesni....če zamenjamo besedo čevlji z razpoložljivim prostorom na strežniku, ki nam je dan le zaradi dobre volje superadmina.

LP Mitja
Uporabniški avatar
Kladu
Profesor
Prispevkov: 1306
Pridružen: 29 Mar 2005, 15:09
Kraj: Center Evrope-Šiška
Kontakt:

Re: Predlogi za male oglase

Odgovor Napisal/-a Kladu »

Mitja kapo dol, tole bi morali prebrati vsi, ki se registrirajo na forum.

Res lepo in jasno napisano.

=D> =D> =D> =D> =D>


P.S.
Ne nabijam, imam dosti postov :wink:
Davno nazaj smo na balso v vrstah čakali!!!!!!!!
Krist
Dr. Modelar
Prispevkov: 6864
Pridružen: 09 Jul 2005, 05:22

Re: Predlogi za male oglase

Odgovor Napisal/-a Krist »

Se popolnoma strinjam z napisanim.
Obstaja kup strani z oglasi, kjer ne "komplicirajo", pa naj tisti, ki ne sprejemajo naših pravil, raje tam poizkusijo srečo.

Jaz bi še malce kaznoval klubsko sekcijo, ker je tam kar nekaj klubov, ki imajo svoje interne oglase mimo forumskih pravil. Če se že gremo nekega reda, naj ta velja za vse uporabnike.

Aja, pa prosim, če mi uporabniku ne jokate na
ZS glede malih oglasov, ker bom imel poštni predal kmalu zapolnjen.
pidalc
Tekmovalec
Prispevkov: 308
Pridružen: 12 Mar 2013, 20:26

Re: Predlogi za male oglase

Odgovor Napisal/-a pidalc »

LP
Se strinjam, da je veliko težav z urejanjem oglasov, kajti vsak od nas ima svoje želje in pričakovanja.
Morda pa le nebi bilo napak premisliti o izbrisu oglasov, ki niso več aktualni. Po mojem mnenju oglasi tipa kupljeno ali prodano nimajo nobenega smisla in so samo smeti na forumu. Vsi pa vemo koliko časa lahko delaš, če ne pospravljaš smeti za sabo.
To je moje mnenje in ni nujno, da ga upoštevate, le razmislite malo
Tomaž
Uporabniški avatar
tomazslo
Profesor
Prispevkov: 1369
Pridružen: 22 Jun 2010, 19:07
Kraj: Kranjska Gora
Kontakt:

Re: Predlogi za male oglase

Odgovor Napisal/-a tomazslo »

pidalc napisal/-a:LP
Se strinjam, da je veliko težav z urejanjem oglasov, kajti vsak od nas ima svoje želje in pričakovanja.
Morda pa le nebi bilo napak premisliti o izbrisu oglasov, ki niso več aktualni. Po mojem mnenju oglasi tipa kupljeno ali prodano nimajo nobenega smisla in so samo smeti na forumu. Vsi pa vemo koliko časa lahko delaš, če ne pospravljaš smeti za sabo.
To je moje mnenje in ni nujno, da ga upoštevate, le razmislite malo
Tomaž
Ne vem zakaj sploh še debate okoli malih oglasov, vse je vse že vsaj desetkrat zapisano, eno in isto. Namesto da bi avtorji prispevkov (v tej temi) malo pobrskali in prebrali za nazaj, raje butnejo enako vprašanje še enajstič. Pravila so taka kot so, tudi odgovor na "arhivo" je že napisan. Če nekdo da nek predlog, naj najprej malo prečekira za nazaj, se seznani s tematiko in nato, če mu še kaj ni jasno, naj napiše predlog.
Uporabniški avatar
stanrupe
Začetnik
Prispevkov: 15
Pridružen: 12 Jan 2012, 17:31

Odgovor

Odgovor Napisal/-a stanrupe »

Pozdravljeni!

Ko sem prejel vašo obrazložitev zakaj moj oglas ni bil objavljen me je skoraj kap!!! Ni dosežena kvota!!!???
Pa kaj se vi norčujete iz ljudi, vi takozvani moderatorji? S kakšno pravico nekomu zavrnete oglas na podlagi takšnih pravil? Ne vem na kakšen način ste prišli do tega položaja, ampak očitno za to niti slučajno niste sposobni(na žalost vseh nas uporabnikov tega portala)ker, s čisto malo logike ste s tem oškodovali marsikaterega po vaše REDNEGA uporabnika, ki pa bi mogoče z veseljem kupil nekaj od nas amaterjev, ki se z tem ukvarjamo bolj postransko oz. kadar nam to dovoljuje čas in niti nimamo toliko stvari za prodajo.Razumel bi, da bi se jaz v oglasu norčeval oz pisal bedarije, ampak sem hotel samo nekaj prodati.Takšnih idiotskih pravil nisem zasledil še nikjer, namreč kolikor mi je znano lahko povsod objaviš oglas pa čeprav samo enkrat v življenju. Verjamem, da ste sposobni in nadarjeni modelarji, ampak o vodenju takšnega portala nimate pojma, in verjamte mi, da bom naredil vse kar je v moji moči, da se bo to razvedelo med uporabniki.

lp

Razočaran nekdanji uporabnik
my only wish is to FLYYYYYY
Uporabniški avatar
Pisaneli
Dr. Modelar
Prispevkov: 3509
Pridružen: 13 Sep 2006, 20:47
Kraj: Žiče-Slov. Konjice

Re: odgovor

Odgovor Napisal/-a Pisaneli »

Ultralajt napisal/-a:O oglasih se je v preteklosti že na veliko debatiralo in kopja so se lomila tako na strani zagovornikov, kot tudi nasprotnikov malih oglasov. To pa predvsem zato, ker že več kot pet let mali oglasi povzročajo glavobole, tako prodajalcem, kot kupcem, pa tudi moderatorjem, ki so napadeni takoj, ko kakemu prodajalcu kaj ni všeč..četudi se ne drži preprostih pravil, ki so bila uvedena (in jasno in nazorno napisana), da bi bili mali oglasi vsaj kolikor toliko urejeni in na nekem primernem nivoju. Kajti, če se prodajalci ne držijo tega, mali oglasi vlečejo naš forum navzdol v blato kot en nepotreben balast.
Moramo se zavedati, da smo tu modelarji v večji večini kot pa prodajalci. Forum ima ime Modelarji.com in to je rdeča nit vsega. Mali oglasi so le majhen člen v verigi tem, ki so na voljo na forumu in nikakor niso glavna os okoli katere se vse vrti, čeprav bi marsikateri mešetar želel ravno to. Male oglase je treba jemati kot ena dodatna sladkarija na forumu, ni pa glavna jed!

Pred uvedbo nivoja 50 postov, je bilo dosti uporabnikov foruma, ki so ga uporabljali le za prodajanje robe. Pošteno je, da uporabniki foruma koristno sodelujejo v njegovi vlogi prikaza raznoraznih gradenj, poročil o dogodkih, objave letenja, plutja, vožnje, prikaz popravil ali vzdrževanja, nadgradnje.. opreme in naprav... S tem si na nek način pridobiš "pravico" izkoristiti forum še za osebno korist s prodajo svoje rabljene modelarske opreme. Nekako v stilu: če daješ, imaš pravico tudi dobiti...

Seveda pa meja 50 objav kolikor sem videl, ne vzpodbudi prodajalce k tvornemu sodelovanju, ampak na hitrico nabijejo 50 objav ki so v stilu kratkih stavkov v raznoraznih temah, kot na primer: "Lepo! Kdaj bo krstni polet!".... in tako v dveh dneh vpisovanja takih in podobnih pripomb z lahkoto nabijemo tistih 50 objav, s čimer pa nismo naredili nič koristnega..... le čevlji v katerih stoji forum, postajajo tesni....če zamenjamo besedo čevlji z razpoložljivim prostorom na strežniku, ki nam je dan le zaradi dobre volje superadmina.

LP Mitja
Fear of a Flat Planet.
-slopescream-
daddyrider
Tekmovalec
Prispevkov: 204
Pridružen: 25 Jan 2007, 10:54
Kraj: Okolica Domžal

Re: Predlogi za male oglase

Odgovor Napisal/-a daddyrider »

Jaz bi imel pa vprašanje za moderatorje MO.

Ko sem hotel oddati oglas, se ni prikazal na seznamu. Kljub temu da sem po zasebnih sporočilih lepo vprašal, zakaj je temu tako, nisem dobil nobenega odgovora. Mislim da si zaslužim vsaj kratko obrazložitev, saj bom na podlagi tega vedel kje ga "biksam"...da bo v prihodnje bolje..
Phoinix
Dr. Modelar
Prispevkov: 4007
Pridružen: 27 Okt 2005, 21:19

Re: Predlogi za male oglase

Odgovor Napisal/-a Phoinix »

Za vsak zavrnjen oglas se avtomatsko pošlje email z obrazložitvijo, podoben tistemu, ki obvešča o novih odgovorih. Sicer pa nikoli ne škodi pregled pravil MO.
Zaklenjeno

Vrni se na Pohvale, pritožbe in pomoč uporabnikom