Nadgradnja foruma

Vaše utemeljene kritike, vprašanja in problemi

Moderator: Mipo

Uporabniški avatar
Gladiac
Profesor
Prispevkov: 1413
Pridružen: 15 Jun 2010, 16:47
Kraj: Smlednik

Re: Nadgradnja foruma

Odgovor Napisal/-a Gladiac »

In vsakič ko pregledam eno temo to kliknem al od prvega klika naprej avtomatsko dela?

LP
http://www.onedrone.com
http://www.okarbon.eu
http://www.kopterworx.com
http://www.lipo.si
Uporabniški avatar
nob
Freak
Prispevkov: 454
Pridružen: 05 Jun 2011, 09:46
Kraj: Cerkno
Kontakt:

Re: Nadgradnja foruma

Odgovor Napisal/-a nob »

Dvomim, da to dela avtomatsko...

Ko preletim določen podforum, pogledam teme, ki me zanimajo, ko končam kliknem tisto povezavo, da mi še ostale označi za prebrane...

Isto lahko narediš za celoten forum. Ko si prebral kar si mislil, stisneš povezavo na vrhu...
Uporabniški avatar
Big A
Dr. Modelar
Prispevkov: 2065
Pridružen: 17 Nov 2003, 09:11
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

Re: Nadgradnja foruma

Odgovor Napisal/-a Big A »

nob napisal/-a:Big A, po pisanju sodeč ne veš točno kako in kaj se forum predeluje s programerske strani, ker si povedal en kup polresnic. Priznam, da sem tudi sam malo "rjast" glede phpBBja, ampak imam večletne izkušnje s izdelavo in urejanjem spletnih strani in vem, da ni tako težko in komplicirano narediti teh par popravkov.

Mene sicer res malenkost moti novi izgled, ampak se strinjam tudi s tem, da se bomo vsi na to kmalu navadili. Eni pač prej kot drugi.
Zmoti me pa, ko nekdo pravi, da se teh zadev ne da izboljšati. Vse se da, če je želja in čas.

Sicer pa pohvale administratorju za nadgradnjo. Funkcionalnost je vsekakor veliko boljša. =D>
Dragi nob,
Ko že omenjaš svoje izkušnje.. kolk si pa star?
Z računalniki in informatiko sem se profesionalno ukvarjal skoraj 40 let - od leta 1973 pa do penzije. Ljubiteljsko se ukvarjam tudi z izdelavo spletnih strani in z administriranjem php foruma.
Moraš bit pa res džek, da v mojih besedah vidiš polresnice.
Z leti se človek navadi cenit stvari, o katerih nekateri mladci niti ne pomislijo. Na primer zanesljivost in enostavnost.
Ko 'pošraufaš' nek softver s popravki.. Pri vsakem novem update-u trepetaš, ali bo stvar še delala al ne..

lp
boco
Tekmovalec
Prispevkov: 311
Pridružen: 14 Apr 2006, 16:45
Kraj: Kranj
Kontakt:

Re: Nadgradnja foruma

Odgovor Napisal/-a boco »

...sem dolgo razmišljal preden sem se odločil, da to napišem ampak, ker pač ne morem biti tiho..... Pa dobro folk, česa ne razumete ? Saso je spremenil obliko foruma po zunanjem videzu in veliko stvari, ki jih vi sploh ne vidite, pa vam je to všeč ali pač ne in to počne, če se ne motim za HVALA LEPA (pa še tega ni veliko). Demokratičnost izražanja še ne pomeni, da se nekje v gosteh pritožujemo vse povprek, kaj nam v gosteh ni vščeč in kaj bi spremenili in.....Zanima me, koliko od vas, ko pridete na obisk začnete prestavljat pri gostitelju mizo, ker bi vam bilo bolj všeč, če bi bila na levi strani jedelnice in ne na desni ???? Ker si sam lastim tri forume in še kak portal vem, da se da stvari zelo prilagoditi ampak je pa potrebno kar nekaj dela in znanja. Ob spreminjaju php in css kode kode ure letijo hitreje kot si predstavljate in če pomisliš, da to počneš za nekoga kar tako....da potem izraža nejevoljo, ker si je administrator pač zamislil, da bo nekaj spremenil in pustil svoj prosti čas za to, da bo potem vse delalo kot mora ???
Preden izražate svojo nejevoljo pomislite kje ste in kaj ste vi prispevali k temu, da so stvari takšne kot so.

Boris
Uporabniški avatar
nob
Freak
Prispevkov: 454
Pridružen: 05 Jun 2011, 09:46
Kraj: Cerkno
Kontakt:

Re: Nadgradnja foruma

Odgovor Napisal/-a nob »

Big A napisal/-a: Dragi nob,
Ko že omenjaš svoje izkušnje.. kolk si pa star?
Z računalniki in informatiko sem se profesionalno ukvarjal skoraj 40 let - od leta 1973 pa do penzije. Ljubiteljsko se ukvarjam tudi z izdelavo spletnih strani in z administriranjem php foruma.
Moraš bit pa res džek, da v mojih besedah vidiš polresnice.
Z leti se človek navadi cenit stvari, o katerih nekateri mladci niti ne pomislijo. Na primer zanesljivost in enostavnost.
Ko 'pošraufaš' nek softver s popravki.. Pri vsakem novem update-u trepetaš, ali bo stvar še delala al ne..

lp
Aj, sem dregnil v osje gnezdo. :) Pa saj sem uporabil lepo besedo "polresnice". :) Ampak vseeno stojim za tem kar sem rekel. Star sem 25 let. S spletom se aktivno ukvarjam kakih 8 ali 9 let verjetno. Ampak, dodati dodaten template k forumu res ni problem, se strinjava? Zamenjati 5 stilov v CSS datoteki, za menjavo pozicije avatarja pa tudi. Če tukaj zadaj stoji kakšen drug dejavnik se pa opravičujem, ker težim tukaj.

Pa nisem proti temu novem dizajnu, zmotilo me je predvsem tvoje pisanje:
Spreminajnje tega ni enostavno: s preprogramiranjem delovanja foruma je veliko dela, zraven pa je to tudi potencialna nevarnost za okvaro foruma.. zavedajmo se, da najmanjša napaka v programski kodi in parametrih lahko povzroči, da forum crkne.
Forum ne crkne kar tako, tudi če kaj pobiksaš. Sploh pa bi bil nor, če bi se kaj takega delal brez varnostnih kopij. Je pa res, tako kot je zdaj je najbolj enostavno.

@boco: Moje mnenje: forum je od vseh uporabnikov, ni od administratorja. Kaj bo forum brez prispevkov? Jaz mislim, da je prav, da uporabniki povemo svoje mnenje. V tem primeru je bilo nekaj pohval, ampak več kritik. Seveda pa si administrator zasluži vse pohvale, za prosti čas, ki ga v to vloži.
Uporabniški avatar
Big A
Dr. Modelar
Prispevkov: 2065
Pridružen: 17 Nov 2003, 09:11
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

Re: Nadgradnja foruma

Odgovor Napisal/-a Big A »

nob napisal/-a:
Big A napisal/-a: Dragi nob,
Ko že omenjaš svoje izkušnje.. kolk si pa star?
Z računalniki in informatiko sem se profesionalno ukvarjal skoraj 40 let - od leta 1973 pa do penzije. Ljubiteljsko se ukvarjam tudi z izdelavo spletnih strani in z administriranjem php foruma.
Moraš bit pa res džek, da v mojih besedah vidiš polresnice.
Z leti se človek navadi cenit stvari, o katerih nekateri mladci niti ne pomislijo. Na primer zanesljivost in enostavnost.
Ko 'pošraufaš' nek softver s popravki.. Pri vsakem novem update-u trepetaš, ali bo stvar še delala al ne..

lp
Aj, sem dregnil v osje gnezdo. :) Pa saj sem uporabil lepo besedo "polresnice". :) Ampak vseeno stojim za tem kar sem rekel. Star sem 25 let. S spletom se aktivno ukvarjam kakih 8 ali 9 let verjetno. Ampak, dodati dodaten template k forumu res ni problem, se strinjava? Zamenjati 5 stilov v CSS datoteki, za menjavo pozicije avatarja pa tudi. Če tukaj zadaj stoji kakšen drug dejavnik se pa opravičujem, ker težim tukaj.

Pa nisem proti temu novem dizajnu, zmotilo me je predvsem tvoje pisanje:
Spreminajnje tega ni enostavno: s preprogramiranjem delovanja foruma je veliko dela, zraven pa je to tudi potencialna nevarnost za okvaro foruma.. zavedajmo se, da najmanjša napaka v programski kodi in parametrih lahko povzroči, da forum crkne.
Forum ne crkne kar tako, tudi če kaj pobiksaš. Sploh pa bi bil nor, če bi se kaj takega delal brez varnostnih kopij. Je pa res, tako kot je zdaj je najbolj enostavno.

@boco: Moje mnenje: forum je od vseh uporabnikov, ni od administratorja. Kaj bo forum brez prispevkov? Jaz mislim, da je prav, da uporabniki povemo svoje mnenje. V tem primeru je bilo nekaj pohval, ampak več kritik. Seveda pa si administrator zasluži vse pohvale, za prosti čas, ki ga v to vloži.

Nobene zamere ni. Samo malo kramljamo.
Nob, s teboj se na pol strinjam. Nekatere stvari se da res enostavno spremeniti. Sem pa tudi imel priliko videti, kako malo je treba, da forum neusmiljeno crkne.

Glede razlik proti staremu forumu menim, da so le kozmetične narave. Za razlike so 'krivi' ustvarjalci programa PHP, ki so novi verziji namenili nekoliko drugačno default obliko.
Vsebine foruma, poglavja, teksti, slike so ostali nespremenjeni. Nič se ni izgubilo.

Če nekoliko 'podaljšam' še zadnjo misel iz prejšnjega posta in jo prenesem v drugo okolje: v Klik od NLB: 'Klik je od vseh varčevalcev in ne od NLB. Kaj bi Klik brez našega denarja? Prav bi bilo, da bi NLB upoštevala zahteve varčevalcev...' :D :D hecno.
umrak11
Začetnik
Prispevkov: 44
Pridružen: 18 Avg 2011, 13:26
Kraj: Tolmin

Re: Nadgradnja foruma

Odgovor Napisal/-a umrak11 »

Big A napisal/-a:
nob napisal/-a:
Big A napisal/-a: Dragi nob,
Ko že omenjaš svoje izkušnje.. kolk si pa star?
Z računalniki in informatiko sem se profesionalno ukvarjal skoraj 40 let - od leta 1973 pa do penzije. Ljubiteljsko se ukvarjam tudi z izdelavo spletnih strani in z administriranjem php foruma.
Moraš bit pa res džek, da v mojih besedah vidiš polresnice.
Z leti se človek navadi cenit stvari, o katerih nekateri mladci niti ne pomislijo. Na primer zanesljivost in enostavnost.
Ko 'pošraufaš' nek softver s popravki.. Pri vsakem novem update-u trepetaš, ali bo stvar še delala al ne..

lp
Aj, sem dregnil v osje gnezdo. :) Pa saj sem uporabil lepo besedo "polresnice". :) Ampak vseeno stojim za tem kar sem rekel. Star sem 25 let. S spletom se aktivno ukvarjam kakih 8 ali 9 let verjetno. Ampak, dodati dodaten template k forumu res ni problem, se strinjava? Zamenjati 5 stilov v CSS datoteki, za menjavo pozicije avatarja pa tudi. Če tukaj zadaj stoji kakšen drug dejavnik se pa opravičujem, ker težim tukaj.

Pa nisem proti temu novem dizajnu, zmotilo me je predvsem tvoje pisanje:
Spreminajnje tega ni enostavno: s preprogramiranjem delovanja foruma je veliko dela, zraven pa je to tudi potencialna nevarnost za okvaro foruma.. zavedajmo se, da najmanjša napaka v programski kodi in parametrih lahko povzroči, da forum crkne.
Forum ne crkne kar tako, tudi če kaj pobiksaš. Sploh pa bi bil nor, če bi se kaj takega delal brez varnostnih kopij. Je pa res, tako kot je zdaj je najbolj enostavno.

@boco: Moje mnenje: forum je od vseh uporabnikov, ni od administratorja. Kaj bo forum brez prispevkov? Jaz mislim, da je prav, da uporabniki povemo svoje mnenje. V tem primeru je bilo nekaj pohval, ampak več kritik. Seveda pa si administrator zasluži vse pohvale, za prosti čas, ki ga v to vloži.

Nobene zamere ni. Samo malo kramljamo.
Nob, s teboj se na pol strinjam. Nekatere stvari se da res enostavno spremeniti. Sem pa tudi imel priliko videti, kako malo je treba, da forum neusmiljeno crkne.

Glede razlik proti staremu forumu menim, da so le kozmetične narave. Za razlike so 'krivi' ustvarjalci programa PHP, ki so novi verziji namenili nekoliko drugačno default obliko.
Vsebine foruma, poglavja, teksti, slike so ostali nespremenjeni. Nič se ni izgubilo.

Če nekoliko 'podaljšam' še zadnjo misel iz prejšnjega posta in jo prenesem v drugo okolje: v Klik od NLB: 'Klik je od vseh varčevalcev in ne od NLB. Kaj bi Klik brez našega denarja? Prav bi bilo, da bi NLB upoštevala zahteve varčevalcev...' :D :D hecno.
Samo nekaj bi dodal, PHP ni program. PHP je skriptni jezik na katerem bazira ta forum, to je phpbb (znamka za ta forum), in PHP nima nobene veze z videzom ampak skrbi za procese v ozadju (na strežniku), nisem se mogel upreti, ker pač rad objasnim, če je kaj narobe. Pač sem v tej stroki. Sicer pa Big A svaka čast da si toliko časa zdržal na programirju in temu ob navalu nove tehnologije.
Uporabniški avatar
Glider
Dr. Modelar
Prispevkov: 2031
Pridružen: 26 Dec 2004, 15:04
Kraj: V stebru

Re: Nadgradnja foruma

Odgovor Napisal/-a Glider »

Cist Ok, itak pa se je treba na vse spremembe navadit.

Hvala vsem sodelujocim za vlozeni trud!

Lp Uros
peglej, peglej, da navš scuru..

www.aerozaprega.si
Phoinix
Dr. Modelar
Prispevkov: 4007
Pridružen: 27 Okt 2005, 21:19

Re: Nadgradnja foruma

Odgovor Napisal/-a Phoinix »

@pHp gurta, zmenita se na ZS ali pa najbolje da gresta skupaj na pivo in se pomenita o kodah in ostalih zadevah tam. Isti ptiči skup letijo, mar ne?
Uporabniški avatar
matjaz123modelar
Razpravljalec
Prispevkov: 166
Pridružen: 07 Maj 2011, 08:09
Kraj: črenšovci

Re: Nadgradnja foruma

Odgovor Napisal/-a matjaz123modelar »

meni nov forum sploh ni všeč, me je minila volja do branja!!
funtick
easy star
alpha 1500
atlantis f5j
F-22
boom
jak-55
cap-580
mono 2
kolibri
alpha yet
HLG
LRP S10BLAST bx


mx-12 2.4ghz
Uporabniški avatar
nob
Freak
Prispevkov: 454
Pridružen: 05 Jun 2011, 09:46
Kraj: Cerkno
Kontakt:

Re: Nadgradnja foruma

Odgovor Napisal/-a nob »

Phoinix ima prav, pustimo zdaj tole. Sto ljudi, sto mnenj. Sledi še nekaj pohval in nekaj kritik, ampak tako pač je pri uvedbi novosti.
Očitno bo forum ostal, tak kot je zdaj. Saj je prav tako. Če bi čez en mesec šli nazaj na stari izgled, potem bi bila šele zmešnjava. :lol:
Prepričan sem, da se bomo navadili na nov izgled, kot rečeno, eni prej drugi kasneje. Najbolj pa je važna vsebina, ta ostaja ista, upajmo da tudi v prihodnje.
Uporabniški avatar
ziga123
Tekmovalec
Prispevkov: 313
Pridružen: 25 Avg 2011, 13:37
Kraj: Šentjur

Re: Nadgradnja foruma

Odgovor Napisal/-a ziga123 »

Končno mal sprememb na tem forum fajn ste ga uštimal =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D>

Lp
Žiga
Hitec optic 6 sport
Multiplex royal 7
Sanwa MT-44
Pichler Domino, Orion, Sniper FunCub
Libella Dlg
Kyosho Inferno MP7.5 Sports 3 1/8
kyosho inferno mp9e 1:8 tki1
street jam ota r31 drift 1:10
Traxxas e-revo 1/16

Groupner Mc-20
Muki2
Razpravljalec
Prispevkov: 52
Pridružen: 31 Jan 2007, 21:11
Kraj: Izola

Re: Nadgradnja foruma

Odgovor Napisal/-a Muki2 »

Rekel sem si, da se v to debato ne bom spuščal, vendar se zarečenega kruha največ poje.

Forumska aplikacija phpBB je bil nadgrajena iz verzije 2.nekaj v 3.nekaj. Kot smo že vsi opazili, ima verzija 3 v privzeti temi Prosilver t.i. "Mini profile" na desni strani in ne več na levi, kot smo bili tega vajeni. Rešitev je preprosta: tule je opisan postopek predelave sedanje teme, ki prestavi profil iz desne na levo, dela je za kaki dve minuti; alternativno je pa tule dodatek za phpBB 3.x, ki vsakemu uporabniku omogoča izbiro strani, na kateri bo profil, tudi z namestitvijo tega dodatka je dela morda minuto. Seveda mora eno ali drugo rešitev izvesti upravljalec sistema.
Uporabniški avatar
The Edge
Profesor
Prispevkov: 1021
Pridružen: 10 Jan 2004, 20:59
Kraj: Senovo

Re: Nadgradnja foruma

Odgovor Napisal/-a The Edge »

Stari skin je bil boljši, bela pa modra barva ubijata, prav bodeta v oči..prejšnja je bla pomirjajoča :)
Life is too short to dance with an ugly woman
Uporabniški avatar
Klemen P
Dr. Modelar
Prispevkov: 2369
Pridružen: 25 Feb 2011, 15:14
Kraj: na vasi ..

Re: Nadgradnja foruma

Odgovor Napisal/-a Klemen P »

The Edge napisal/-a:Stari skin je bil boljši, bela pa modra barva ubijata, prav bodeta v oči..prejšnja je bla pomirjajoča :)
Imaš prav,točno tako je kot si napisal......
najbolje da sedaj forum beremo s sončnimi očali ker tko bolijo oči
no mal heca :wink:
klima49
Freak
Prispevkov: 542
Pridružen: 21 Mar 2009, 18:00
Kraj: Sv. Tomaž / Pršetinci

Re: Nadgradnja foruma

Odgovor Napisal/-a klima49 »

Kot že povedano, bolijo oči ter nepregledno. Hitrost ni pomembna, saj se večino časa temo berem in se mi nikamor ne mudi. Če ne vsaj barvno shemo manj živo.
LP Klemen

Ceniš tisto, kar narediš sam.
Slika
symch999
Tekmovalec
Prispevkov: 362
Pridružen: 17 Jun 2011, 22:26
Kraj: Primorska

Re: Nadgradnja foruma

Odgovor Napisal/-a symch999 »

Če je res 2min dela za premaknit profil na levo stran... naredite vsaj to! Bo dosti bolj pregledno.
Uporabniški avatar
Pisaneli
Dr. Modelar
Prispevkov: 3509
Pridružen: 13 Sep 2006, 20:47
Kraj: Žiče-Slov. Konjice

Re: Nadgradnja foruma

Odgovor Napisal/-a Pisaneli »

Zasebna sporočila so sedaj veliko bolj pregledna in dobro je da vidiš vsa sporočila poslana enemu uporabniku naenkrat.

Sem pa opazil, da so se ohranila sporočila vse tja do začetka leta 2010 čeprav jih vsake toliko časa brišem. 1694 sporočil v mapi od 5000. :o :D
Fear of a Flat Planet.
-slopescream-
Uporabniški avatar
Spidi_
Tekmovalec
Prispevkov: 295
Pridružen: 04 Avg 2007, 12:46
Kraj: Gorenjska :)

Re: Nadgradnja foruma

Odgovor Napisal/-a Spidi_ »

nob napisal/-a:Phoinix ima prav, pustimo zdaj tole. Sto ljudi, sto mnenj. Sledi še nekaj pohval in nekaj kritik, ampak tako pač je pri uvedbi novosti.
Očitno bo forum ostal, tak kot je zdaj. Saj je prav tako. Če bi čez en mesec šli nazaj na stari izgled, potem bi bila šele zmešnjava. :lol:
Prepričan sem, da se bomo navadili na nov izgled, kot rečeno, eni prej drugi kasneje. Najbolj pa je važna vsebina, ta ostaja ista, upajmo da tudi v prihodnje.
Odlično!! Just do it!

=D> =D>
Uporabniški avatar
UROŠ MURKOVIČ
Dr. Modelar
Prispevkov: 2428
Pridružen: 25 Dec 2005, 12:29
Kraj: Lj-Črnuče MKV-Vrhnika

Re: Nadgradnja foruma

Odgovor Napisal/-a UROŠ MURKOVIČ »

Super pohvale za modernizacijo foruma =D> .Me pa vseeno motita dve stvarci.
1. Slike bi lahko bile že na začetku tako kot pri starem forumu ne pa,da jih moraš klikat,da postanejo vidne v celoti.
2.Nove teme bi lahko bile tako označene kot pri tastarem forumu se pravi,če pogledam forum naprimer ob 9tih pa potem spet ob 10tih se naj bi obarvala samo tema oziroma prispevek,ki je bil objavljen med to uro ne pa ,da mi kaže nove objave še izpred 2 dni.
Tut moja ženka je sestavljala avione.

http://www.facebook.com/profile.php?id=100002305024191
http://www.mkv-klub.si/
Uporabniški avatar
ssikuc
Freak
Prispevkov: 675
Pridružen: 10 Sep 2005, 21:02
Kraj: Zagorje

Re: Nadgradnja foruma

Odgovor Napisal/-a ssikuc »

Mene pa zanima kako lahko v tej obliki foruma listam po objavah. Naprimer prej sem v malih oglasih šel pod najstarejšo novo objavo in potem pritiskal samo gumb ''poglej naslednjo objavo...'' in sem lahko prelistal vse naenkrat...

A je to možno sedaj in kako?
How hard can it be?
Uporabniški avatar
tornado
Dr. Modelar
Prispevkov: 2463
Pridružen: 17 Jan 2003, 01:00
Kraj: Maribor

Re: Nadgradnja foruma

Odgovor Napisal/-a tornado »

Šele sedaj sem opazil, da mi ob prijavi ostanejo odprti vsi neprabrani posti.
Ali je možna nastavitev, da se mi te poste ne ponuja več?
Lp Rado
Uporabniški avatar
robin24
Profesor
Prispevkov: 1035
Pridružen: 25 Jan 2007, 17:02
Kraj: Komen

Re: Nadgradnja foruma

Odgovor Napisal/-a robin24 »

Spoštovani!
Cenim in spoštujem vaš trud,...vendar:
Pogrešam zadnje objave, za hiter pregled vsebine!
V lanskem letu je bilo vsaj za mene, 90 % šrota na tem forumu!
Z veseljem sem spremljal pet do sedem tem, ki jih sedaj sploh ne najdem, niti se mi jih ne da iskati, ker nimam časa ( beri, grem raje šmerglat v garažo )
Kot uporabnik si želim klasične prve strani, sicer je ta forum kot tak, za mene neuporaben in mrtev...
Ljudi, ki so bili dobri pisci bom pač raje srečal na letališčih in se z njimi osebno pogovoril in poiskal informacije, ki jih potrebujem!
LP Robert Rodman
Majhna žaba daleč skoči...
Uporabniški avatar
AlesZ
Dr. Modelar
Prispevkov: 3221
Pridružen: 22 Maj 2002, 01:00
Kraj: Ljubljana

Re: Nadgradnja foruma

Odgovor Napisal/-a AlesZ »

tornado napisal/-a:Šele sedaj sem opazil, da mi ob prijavi ostanejo odprti vsi neprabrani posti.
Ali je možna nastavitev, da se mi te poste ne ponuja več?
Sem tudi jaz opazil,pa sem še v dilemi ali je to vredu ali ne.Se mi je pa na prejšnjem forumu večkrat zgodilo,da sem naprimer met pregledovanjem skočil na kako drugo stran ali pa pogledat pošto...potem pa pomotoma ugasnil forum.Ob naslednjem zagonu je pa bilo vse prebrano,pa nisem vedel kaj bi pogledal.Tako da ,vsaka zadeva ima dobre in slabe strani....se navajam.
Glede preglednosti.....danes sem prvič pogledal forum na "tavelkem"monitorju....se veliko bolje vidi..............
zgoraj desno označiš forume prebrane....spet se je potrebno navadit...........
Slika
Uporabniški avatar
Klemen P
Dr. Modelar
Prispevkov: 2369
Pridružen: 25 Feb 2011, 15:14
Kraj: na vasi ..

Re: Nadgradnja foruma

Odgovor Napisal/-a Klemen P »

UROŠ MURKOVIČ napisal/-a:Super pohvale za modernizacijo foruma =D> .Me pa vseeno motita dve stvarci.
1. Slike bi lahko bile že na začetku tako kot pri starem forumu ne pa,da jih moraš klikat,da postanejo vidne v celoti.
2.Nove teme bi lahko bile tako označene kot pri tastarem forumu se pravi,če pogledam forum naprimer ob 9tih pa potem spet ob 10tih se naj bi obarvala samo tema oziroma prispevek,ki je bil objavljen med to uro ne pa ,da mi kaže nove objave še izpred 2 dni.
Podpis!!
Zaklenjeno

Vrni se na Pohvale, pritožbe in pomoč uporabnikom