MODERATORJI UPRAVLJAJO Z VAŠIMI GESLI

Vaše utemeljene kritike, vprašanja in problemi

Moderator: Mipo

Odgovori
hilti
Razpravljalec
Prispevkov: 103
Pridružen: 06 Apr 2009, 20:04
Kraj: Gorenjska 070 751 580

MODERATORJI UPRAVLJAJO Z VAŠIMI GESLI

Odgovor Napisal/-a hilti »

:evil:
Zadnjič spremenil hilti, dne 12 Dec 2011, 23:15, skupaj popravljeno 1 krat.
mihec87
Dr. Modelar
Prispevkov: 3864
Pridružen: 24 Jan 2005, 18:57
Kraj: Velenje

Odgovor Napisal/-a mihec87 »

To sklepaš na podlagi česa?

Moderator ima možnost tvoj post spreminjati oz izbrisati če se mu ne zdi primeren ravno to je namen...
Modelarji smo kot trobentice,ko skopni sneg ter pride pomlad, pokukamo na plano..
Phoinix
Dr. Modelar
Prispevkov: 4007
Pridružen: 27 Okt 2005, 21:19

Odgovor Napisal/-a Phoinix »

Kot sem ti že odgovoril na ZS:

ti se vedeš izredno neresno že precej časa v malih oglasih in jih urejaš kot ti v danem trenutku paše. Kar je prvi trenutek še oglas je naslednji trenutek samo še " :evil: :evil: :evil: :evil: ", naslednji pa spet nekaj tretjega.

Tvoje oglase sem sprva še urejal in brisal nesmisle, kot bi jih ti sam (urajenje ni kraja identitete). Na taisti način si med drugim tudi ponavljal oglase, le da si jih takrat še lahko brisal.

Poste kot je zgornji navedek sem torej ves čas urejal (:evil:), potem pa sem se naveličal in uredil tvoj oglas uredil po lastni presoji. Ni trajalo en dan, kot ti je taisti oglas spet prav prišel, si opazil moje delo in potem ogenj v strehi.

Če se z neko stvarjo igraš, potem pričakuj igro in bodi pripravljen za to sprejeti odraslo odgovornost.

Jaz povsem sprejemam odgovornost, sam sem uredil tvoj post. Kdaj jo boš pa ti in se iz otroka spremenil v odraslo osebo je pa druga stvar. :evil: :evil: :evil:
Zadnjič spremenil Phoinix, dne 12 Dec 2011, 19:58, skupaj popravljeno 2 krat.
hilti
Razpravljalec
Prispevkov: 103
Pridružen: 06 Apr 2009, 20:04
Kraj: Gorenjska 070 751 580

Odgovor Napisal/-a hilti »

:evil:
Zadnjič spremenil hilti, dne 12 Dec 2011, 23:16, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
Stanko P.
Profesor
Prispevkov: 1069
Pridružen: 05 Dec 2007, 19:46
Kraj: Benedikt
Kontakt:

Re: MODERATORJI UPRAVLJAJO Z VAŠIMI GESLI

Odgovor Napisal/-a Stanko P. »

hilti napisal/-a:Tako je,imajo v pogled v vaš profil,se pravi,da vedo za vsako geslo uporabnika,še huje je,da brez dovoljenja posega v oglas v imenu uporabnika
Naj se raskrije, kako so naša gesla varna?

Prdlagam,da se to osebo izloči iz te funkcije!
Administratorji pač ne rabijo vedeti gesla, da lahko delajo karkoli s posti od kogarkoli.
Zadnjič spremenil Stanko P., dne 12 Dec 2011, 20:04, skupaj popravljeno 1 krat.
RC Addict!
Phoinix
Dr. Modelar
Prispevkov: 4007
Pridružen: 27 Okt 2005, 21:19

Odgovor Napisal/-a Phoinix »

Tvoj post v malih oglasih sem izbrisal ker je offtopic.
mihec87
Dr. Modelar
Prispevkov: 3864
Pridružen: 24 Jan 2005, 18:57
Kraj: Velenje

Odgovor Napisal/-a mihec87 »

Sam veliko visim na forumu in kaj se dogaja zadnje dni je zelo pogosto da je tvoj oglas vedno na vrhu..

Lepo si izkoriščal dobro voljo moderatorja...

Ti povem gdaj je bilo to vidno par dni nazaj ko je FASTLANE naredil oglase za 3 xray modele tvoja tera crussher je bila vedno na vrhu..le kako..
Zadnjič spremenil mihec87, dne 12 Dec 2011, 20:03, skupaj popravljeno 1 krat.
Modelarji smo kot trobentice,ko skopni sneg ter pride pomlad, pokukamo na plano..
hilti
Razpravljalec
Prispevkov: 103
Pridružen: 06 Apr 2009, 20:04
Kraj: Gorenjska 070 751 580

Odgovor Napisal/-a hilti »

:evil:
Zadnjič spremenil hilti, dne 12 Dec 2011, 23:17, skupaj popravljeno 1 krat.
Phoinix
Dr. Modelar
Prispevkov: 4007
Pridružen: 27 Okt 2005, 21:19

Odgovor Napisal/-a Phoinix »

hilti napisal/-a:Ne seri,brišeš vse povprek,pa še to neveš kaj,določene uporabnike daješ v ospredje,ki imajo 1000 ogledov,a moj na osmi strani 300. Zato dajem oglase v ospredje,tako kot vsi,ki se jim gre za prodajo in nakup.

Nevem koliko jih lista oglase za 15 strani nazaj.

Predvidevaš ali veš?

Karkoli izbrišem (pa precej redko brišem), vedno tudi napišem ZS, uporabnika obvestim, morebiti tudi svetujem kako rešiti problem. Midva sva to debato že imela, a si mi po tvojem prizanesel z "javno obravnavo", ker bi mi drugače nakopal hude težave.

Vprašanje za Admina (saso) in vse ostale moderatorje na tem forumu: ali lahko moderator prenese oglas naprej, ne da bi kdorkoli na to odgovoril oz. ga označil "Ne prezri" ali "Obvestilo"? Odgovor bo sigurno negativen.

Oglase redko kdo še daje v ospredje na način kot to delaš ti, čeprav se tebi zdi drugače.

Še vedno nimam osebno nič proti tebi in verjamem da si dobra oseba.

Urejanje teh oglasov je delo, ki ga opravljam po najboljših močeh in odziv je pri večini uporabnikov pozitiven. Dokler je to tako, toliko časa si bom trgal svoj prosti čas za urejanje foruma. Ko bo odziv uporabnikov negativen ob mojem delu, pa bom sam odstopil, ker bi v tem primeru očitno delal nekaj narobe.

Večina jemlje delo moderatorja kot da je to "najboljfajnever". Ni tako preprosto kot se zdi, poleg precejšne odgovornosti do foruma (beri uporabnikov, ki ga gradijo).


Tisti uporabniki, ki ne listajo 15 strani nazaj, uporabljajo funkcijo išči.
Zadnjič spremenil Phoinix, dne 12 Dec 2011, 20:30, skupaj popravljeno 2 krat.
hilti
Razpravljalec
Prispevkov: 103
Pridružen: 06 Apr 2009, 20:04
Kraj: Gorenjska 070 751 580

Odgovor Napisal/-a hilti »

:evil:
Zadnjič spremenil hilti, dne 12 Dec 2011, 23:17, skupaj popravljeno 1 krat.
Phoinix
Dr. Modelar
Prispevkov: 4007
Pridružen: 27 Okt 2005, 21:19

Odgovor Napisal/-a Phoinix »

hilti napisal/-a:
mihec87 napisal/-a:Sam veliko visim na forumu in kaj se dogaja zadnje dni je zelo pogosto da je tvoj oglas vedno na vrhu..

Lepo si izkoriščal dobro voljo moderatorja...

Ti povem gdaj je bilo to vidno par dni nazaj ko je FASTLANE naredil oglase za 3 xray modele tvoja tera crussher je bila vedno na vrhu..le kako..
Veš kako drugi pridejo na prvo listo,

ŠE NA VOLJO

ŠE VEDNO NA VOLJO

ITD


Sem pa seveda ugotovil,da te lahko prijatelj spravi v ospredje, z kakim vprašanji itd, tako,da sedaj nebo problema,če bi prej vedel za to foro, do tega danes nebi prišlo. LP.

Hvala za to debato, sedaj je zelo očitno kje je trn v peti. Pa prosim ne jemlji tega slabonamerno,

večina uporabnikov se drži predlogov moderatorjev MO in v odgovor pišejo spremembo cene, morebiti kaj dodajo v ponudbo. To je pravilo, ki je zaenkrat relativno novo in se počasi uvaja.

Razumeti je treba, da vsako pravilo rabi čas, da se med uporabniki razširi, pa naj bo še toliko dobronamerno. In tudi to ni izjema.

"Še vedno na voljo" "Bump" in podobne poste, dovolimo tistim, kateri želijo brez zgoraj navedeih sprememb v oglasu, oglas ponovno postaviti na prvo mesto. Taka poteza bo povsem življenska če je oglas že nekaj tednov v ozadju.
Da se razumemo, če se bo oglas na ta način vsak dan postavljal na prvo mesto, bo uporabnik opozorjen, post pa izbrisan.

Tudi večkrat v pritožbah uporabnikov navedeni RCgroups ne dovoljuje več kot dva BUMP-a. Verjetno tega marsikdo niti ne preveri. Ob tretjem se začne pridobivanje pik izločitev iz foruma.


Celoten sistem malih oglasov lahko deluje povsem v redu, ampak le ob predpostavki, da so moderatorji življenjski in prodajalci resni, brez namenov zlorabe.
Navsezadnje, če nekdo želi prodati kako stvar NUJNO, naj ustrezno zniža ceno, to pa omogočamo vsem, brez izjeme.
Phoinix
Dr. Modelar
Prispevkov: 4007
Pridružen: 27 Okt 2005, 21:19

Odgovor Napisal/-a Phoinix »

Naj samo povem, da je med mano in hiltijem prišlo do nesporazuma, katerega sva že rešila preko ZS.

Ne gre za nikakršno manipulacijo z gesli, niti ne z uporabniškimi profili. Šlo je le za navzkrižje ureditve določenega posta, katerega problem je rešen, odgovornost za nastalo situacijo pa prevzemam nase.
Odgovori

Vrni se na Pohvale, pritožbe in pomoč uporabnikom