Moderatorju malih oglasov!

Vaše utemeljene kritike, vprašanja in problemi

Moderator: Mipo

Uporabniški avatar
brejker
Dr. Modelar
Prispevkov: 4065
Pridružen: 20 Feb 2006, 21:38
Kraj: Kamnik
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a brejker »

Potem imam problem z drugim ali pa ga ima nekdo drug z mano? #-o
www.okarbon.eu
mihec87
Dr. Modelar
Prispevkov: 3864
Pridružen: 24 Jan 2005, 18:57
Kraj: Velenje

Odgovor Napisal/-a mihec87 »

Drugače pa glede utapljanja/oz neutapljanja(razen za nekih 17 ljudi) foruma, nekako mi ni vseeno za tale post, bojim se da še veliko takih ki so dosti prispevali k forumu zna imeti takšno mnenje..
Ultralajt napisal/-a: Ja, ne bo teme o gradnji ... :) , le tu pa tam kaka slika o napredku in potem kak video o letenju....
Tako sem se odločil, ker se mi ne ljubi izdelati samostojno temo o gradnji, ker vidim, da forum nekam tone, saj je fokus dogajanja prevagal na stran o Malih oglasih, in dokler se jih ne bo ukinilo, se ne mislim več truditi na drugi strani za "kontrautež". :)

LP Mitja


Zakaj je leto nazaj zadeva laufala bp nikogar niso motili mali oglasi...?

Menim da se bo treba na tej točki usesti ter premisliti kako naprej, ker tole ne pelje več...
Modelarji smo kot trobentice,ko skopni sneg ter pride pomlad, pokukamo na plano..
Uporabniški avatar
vocal
Tekmovalec
Prispevkov: 280
Pridružen: 24 Feb 2005, 15:39

Moderatorju! JAVNI POZIV TOMAŽ!

Odgovor Napisal/-a vocal »

TOMAŽ DAj ŠE ENKRAT PREČITAJ: vse to so tvoja stališča in tvoj pogled.
Že pri prvem stavku se je treba globoko zamislit ali stvar sploh razumeš?
Nekaj je res narobe, ne bi bil rad žaljiv ampak resno v dobrobit vseh,
kaj če bi menjal rubriko ki je trenutno modeliraš za kakšno drugo, to se mi zdi enkratna poteza, ki bo zasigurno obrodila sadove in bo konec te godlje, ker se dela prevelika škoda tako odličnemu forumu.
Če ni druge variante sem pripravljen to nalogo prevzeti tudi jaz.

CITAT:

Mali oglasi niso trgovanje in tudi ne oglaševanje, to spada drugam

Najpogostejše kršitve so še vedno:

- ni okvirnih cen
- ponavljanje oglasa kot nov oglas, namesto da bi se popravlili podatki v že objavljenem oglasu.
- oglasi istega časovnega obdobja se še vedno ne združijejo v en oglas, ampak se drobi na več oglasov in tako je na primer pol strani oglasov enega oglaševalca

Veliko pritožb je, ker pobrišem oglas, ki se je ponovil, oglaševalec je pa starega izbrisal. Tega oglasa potem ni mogoče več objaviti, vendar je to krivda oglaševalca, ker je starega pobrisal, kot da ni več aktualen..

Vsak od nas ima označeno, kaj je videl in kaj ni in prav zato smo tudi prepovedali ponavljanja,. Ko enkrat prebereš, veš da si tak oglas videl, če ti pride na misel, da danes bi pa mogoče rabil tisto, kar je bilo pred časom objavljeno, ni prav noben problem potem to tudi poiskati.

LP
Sandi
Uporabniški avatar
Bosti1904
Razpravljalec
Prispevkov: 177
Pridružen: 11 Mar 2011, 23:00

Odgovor Napisal/-a Bosti1904 »

Sem si vzel čas in vse lepo prebral in na koncu ugotovil, da je vse skup en drek. Glede nato, da so takšni problemi z temi malimi oglasi ne vem zakaj se jih enostavno ne izbriše? Nič več oglasov, basta, mir. Za oglase imate modelarski bazar pa bolho in itd. Če pa je smisel modelarjenja oz. tega foruma prodaja robe potem pa tako ali tako nima smisla. Jaz bi prosil, da tisti, ki prodajate stvari in trgovci, dajte prosim svoje oglase na druge zato namenjene portale in storitve. Forum pa naj bo za pridobivanje informacij,deljenju izkušenj in mnenj ter druženju ljudi, ki jim je skupen interes MODELARSTVO.

p.s.: Oglasi in ostala marketinška navlaka me že moti na tv, na netu in še ne vem kje, tak da se spravte dol s foruma. Aja pa še nekaj za vse tiste, ki bi radi na hiter zaslužil z razno kitajsko robo, odprite trgovino (fizično), imejte stvari NA ZALOGI, ker preko neta kupovat pa danes res zna vsak k*****.
mihec87
Dr. Modelar
Prispevkov: 3864
Pridružen: 24 Jan 2005, 18:57
Kraj: Velenje

Odgovor Napisal/-a mihec87 »

Bosti od kje si sedaj potegnil preprodajalca kitajske robe ki ga na forumu še nisem zasledil razen kaka trgovina?

Drugače pa kako leto nazaj z malimi ni bilo problema tudi niso bili tema vsakodnevne debate....
Modelarji smo kot trobentice,ko skopni sneg ter pride pomlad, pokukamo na plano..
Uporabniški avatar
vocal
Tekmovalec
Prispevkov: 280
Pridružen: 24 Feb 2005, 15:39

Odgovor za Bosti-ja

Odgovor Napisal/-a vocal »

Se strinjam...saj tudi jaz imam vse bolj občutek,da je vsa stvar v tem in nekaj zelo smrdi, da je prav namen uničit rubriko.
Tako lahko druge trgovine bolje služijo, ali pa se delajo novi portali ravno v tržne namene.
Tle na forumu pa je bilo in naj bo še naprej vse prostovoljno in svobodno monopolnega kapitalizma, saj smo se vse do zdaj imeli lepo in nič hudega ni bilo z oglasi če je kdo kakšen rabljen model prodal...
Kam jih pa naj damo, če ne kakšnemu drugemu modelarju, ki ga bo vesel...v trgovinah ali bolhi pa prve modele iščejo samo začetniki, ki ne vedo kje , kam in kako naj začnejo.
Prav nič ni narobe z rubriko, kjer se izmenjuje,kupuje in prodaja odvečne stvari,ki nastajajo in spremljajo modelarstvo.

lp
Uporabniški avatar
T0RN4D0
Dr. Modelar
Prispevkov: 2979
Pridružen: 15 Feb 2010, 20:40
Kraj: sevnica

Odgovor Napisal/-a T0RN4D0 »

Ma mali oglasi so ravno zato, da se te zadeve držijo v eni temi in jih lahko mirno ignoriramo. Če se bodo zbrisali bodo pa mali oglasi po celem forumu razkropljeni...

Samo tomaž ne zdrži da nebi kliknil vseh oranžnih gumbov ko pogleda kaj je novega na forumu in se je odločil da bo vse pobrisal. Kompleksi pač :]
Fly it like you stole it!
Uporabniški avatar
Bosti1904
Razpravljalec
Prispevkov: 177
Pridružen: 11 Mar 2011, 23:00

Odgovor Napisal/-a Bosti1904 »

mihec87 napisal/-a:Bosti od kje si sedaj potegnil preprodajalca kitajske robe ki ga na forumu še nisem zasledil razen kaka trgovina?

Drugače pa kako leto nazaj z malimi ni bilo problema tudi niso bili tema vsakodnevne debate....
Kaj pa so te internetne trgovine, drugega kot pa posredniki tujih dobaviteljev.Iz dneva v dan jih je več, ko pa človek išče nekaj najbolj osnovnih materialov za delo kot so balza, lepila, smole pa nobeden nima ničesar na zalogi.

Drugače pa je meni je vse skupaj ena bedarija tole kreganje na forumu. Namesto več uporabnih prispevkov so ti oglasi in vso sranje, ki s tem nastane. Verjamem, da je bil namen malih oglasov sprva dober, ampak v današnjih časih vsi gledajo samo kako bi najhitreje zaslužil na račun drugih.

V končni fazi pa če je tak problem sem pripravljen sam zastonj narediti storitev oz. portal v okviru modelarji.com namenjen malim oglasom. Če bo to odpravilo oz. vsaj izboljšalo forum sem takoj za. Pa naj bo forum to kar mora biti, ne pa ena p******* reklama, ki jih mam pa že res p*** k****.
Uporabniški avatar
podbrscek
Začetnik
Prispevkov: 16
Pridružen: 20 Okt 2010, 10:59

Odgovor Napisal/-a podbrscek »

Pozdrav vsem,

moje mnenje je, da je morebiti moderator MO malo preveč strog in "by the book", vendar, se pri tako nehvaležnem delu in tako velikem številu oglaševalcev pač ne da drugače.

Tudi sam sem imel težavo z objavo oglasa, vendar sem se potrudil, da sem pri objavi le-tega natančno upošteval pravila, pa je bil problem rešen.

Apeliram na vse oglaševalce in uporabnike foruma, naj se skušajo zamisliti in ne slediti črednemu nagonu javnega linčanja moderatorja, moderator pa bo čez čas spustil ščit in sabljo, pa se bo stvar normalizirala.


Ponavljam: to je moje subjektivno mnenje! Mogoče v razmislek.....


Lp,Aljoša
Uporabniški avatar
tomazslo
Profesor
Prispevkov: 1369
Pridružen: 22 Jun 2010, 19:07
Kraj: Kranjska Gora
Kontakt:

Re: Odgovor za Bosti-ja

Odgovor Napisal/-a tomazslo »

vocal napisal/-a:Se strinjam...saj tudi jaz imam vse bolj občutek,da je vsa stvar v tem in nekaj zelo smrdi, da je prav namen uničit rubriko.
lp
Okoliščine so nas prisilile, da mora tako bit in ni nobenega drugega ozadja kot male oglase pripeljat v take vode, da bo res tako, kot nekateri pišete,, da se znebiš nečesa, kar ne potrebuješ več, ali da kupiš nekaj kar potrebuješ in ima nekdo drug odveč. Samo to so mali oglasi in prav nič drugega.

V tej rubriki se glavnem oglašate tisti iz spiska 17, ki želite uveljaviti svoj prav in se požvižgate na pravila, ki veljajo na tem forumu.


Analiza po nickih pa kaže drugačno sliko, ki jo lahko tudi vidi nekdo drug in s tem povzroči lastniku foruma nepopravljivo škodo. Samo zato se moderira to rubriko in se bo še v bodoče, pa če še toliko udrihate po meni.

Torej je čisto brez veze še pisanje okoli tega, ker si vsak sam lahko ustvari realno sliko (seveda razen tistih iz spiska 17 nickov, ki jim je s tem onemogočeno tisto, kar so bili pred spremebo pravil navajeni in s pridom izkoriščali).

Moderira se po pravilih in to je v resnici problem nekaterih, ki tudi preprodajajo robo in je to njihov dodatni vir dohodka. To pa zagotovo ne spada več v male oglase in je v nasprotju z veljavno zakonodajo.
mihec87
Dr. Modelar
Prispevkov: 3864
Pridružen: 24 Jan 2005, 18:57
Kraj: Velenje

Odgovor Napisal/-a mihec87 »

Bosti kaj tebi ni jasno(ali se ti pač zdi da je potrebno bluzit v tej temi?)..
Kaj imajo sedaj spletne trgovine, kitajci in reklame z malimi oglasi tukaj na tem forumu...?

Ti razložim v malih oglasih na forumu so oz še prodajajo izključno modelarji in nobena spletna trgovina, kitajec,in ne vem gdo še vse prav tako nihče ne reklamira ipd..
Tako da ne vem čemu se razburjaš...

Trgovine imajo na tem forumu prostor na koncu kjer oglašujejo,prodajajo itd(tja raje ne hodit ker je ogromno reklam)..
Modelarji smo kot trobentice,ko skopni sneg ter pride pomlad, pokukamo na plano..
Uporabniški avatar
RomanM
Tekmovalec
Prispevkov: 394
Pridružen: 02 Maj 2001, 01:00
Kraj: Il._Bistrica

Odgovor Napisal/-a RomanM »

Ker tudi meni ni všeè kar se tukaj dogaja, je paè potrebno
najti skupno pot.
Nekatera, spodaj navedena pravila so napisana zelo na široko oz. dvoumno, lepo bi bilo da se nekatera dopolni z dodatno razlago, npr.:
*kaj je to isto èasovno obdobje 1, 2, ...10, 14 dni, ali je mogoèe dovolj, da ni dveh ali veè oglasov istega oglaševalca 1. oz. 2. strani
*glede ponovitve oglasov, bi lahko podali neko okvirno obdobje ali je to zdaj 2 tedna ali 1 mesec ni važno - paè stvar dogovora, paè se mi zdi banalno da nebi smel oglas èez en mesec obnovit in ga dat na prvo stran obenem pa starega pobrisati, to je po moje tudi najveèji problem. Kar se tièe kontrole te omejitve mislim, da zaradi narave moderatorja nebi smel bit problem

Najpogostejši vzroki za izbris so:
Ponovitev že objavljenega artikla
Oglasi istega èasovnega obdobja niso združeni v en oglas
Oglasi nimajo navedene okvirne cene
Oglasi imajo link do druge oglaševalske spletne strani


To je mišljeno, kot dobro nameren predlog ter v izogib nadaljevanju te debate tukaj.

Je pa res, da nek red mora bit.

lp RomanM
KEEP AWAY FROM LAND
Uporabniški avatar
vocal
Tekmovalec
Prispevkov: 280
Pridružen: 24 Feb 2005, 15:39

Tomaž!

Odgovor Napisal/-a vocal »

Seveda oglašajo se tisti, ki rubriko uporabljajo, mene nič ne moti moderator za Vic tedna, čeprav mislim da bi tudi to rubriko g.Tomaž Vam uspelo uredit tako bi bili samo takšni vici, ki so vam osebno všeč.

Želimo,da jasno odgovorite na našo ponudbo, da nekdo drug zamenja Vaše delo, kot ponavadi pa se temu izmikate in vlečete tole rubriko v nedogled.

Več kot to pobudo uporabniki ne moremo ponuditi, vse je na Vas in vaši volji ter osebni odločitvi.

g.Tomaž vedite, da mi spoštujemo vsako Vašo odločitev, kakršna koli že bo in to odgornost in spoštovanje pričakujemo tudi od Vas.

LP
Bevcan
Freak
Prispevkov: 584
Pridružen: 06 Jun 2006, 07:36
Kraj: Vrhnika

Odgovor Napisal/-a Bevcan »

Kaj je bolj pregledno v temi mali oglasi?

to

P: Trainer 40
P: spektrum dx6
P: polnilec Graupner mc16

ali

Prodam razno

Skratka objavljanje oglasov v sklopih je neumnost in ne vem ker bk si je to spomnu. Zadnje čase so na forumu sami taki oglasi in ob branju te teme sem pogruntal ta niso smotani objavljalci ampak negdo ki si je spomnu taka pravila. Ali je morda dotični pisec pravil zaposlen v parlamentu?
Gravitacija je hudič.

LP Primož Iskra
Uporabniški avatar
matej rozman
Freak
Prispevkov: 852
Pridružen: 26 Jul 2005, 15:06
Kraj: Velenje

Odgovor Napisal/-a matej rozman »

Prosim ukinite rubriko pa bo mir.
Itak vsak ki je kdaj kaj pametnega prodajal od tukaj še nič pametnega ni odnesel, za vse ostalo kramo je dovolj ostalih bolšjih tgovin na spletu.
Predlagam anketo ali naj MO sploh obstajajo in to potem dosledno upoštevati, pa bo enkrat za vselej mir.
Mimogrede, namig za vse oglaševalce, prodajajte raje v tujini, A, I, D, pač kar vam bolj ustreza, se ne boste potrebovali bockati za ceno in nategovanje. Tujci cenijo modelarstvo malce drugače kot mi :wink: .

In še misel, ko berem tole, mi je prav žal za vsako reklamo, ki jo naredim za Slovenijo, takšno ali drugačno, ker mi je prav nerodno, da sem Slovenc.
To kar se tule greste je pač čisto po "Slovensko". In če je tako, sem raje bosnc 8) .

Lep dan,

Matej
plp, Matej
Uporabniški avatar
Melly
Dr. Modelar
Prispevkov: 3879
Pridružen: 15 Feb 2007, 22:51
Kraj: Ankaran, Ocizla

Odgovor Napisal/-a Melly »

Pa dajmo še enkrat.

Tomaž, če ti je toliko za red na forumu glede preprodaje pa dajmo prepovedat tudi vse opise gradenj letal, kjer se ponuja izrezane modele (kit komplete) za nek denar ali pa recimo določene kose za avtomobile ali za čolne.

Tudi to je "kšeftanje", katero ti gre toliko v nos. Pa ne vem zakaj.

Ko bomo vse to prepovedali, se bom jaz potrudil in pobrisal ali naročil lastniku foruma pobris vseh mojih prispevkov, tako, za vsak slučaj, da ni kakšnega "kriminalnega" med njimi.

Nikoli ne vem, saj neprestano groziš z arhivi, pa inšpekcijo pa kaj vem še s čim.

Ko bomo vse to pobrisali, bo ostal gol forum... aja tudi v prireditvah, kjer se ponuja hrana in jedača za tekmovalca... a imajo modelarska društva HACCAP standarde za kuhanje in pripravo hrane, a imajo mogoče blagajniške prejemke za vsak čevapčič... mislim, da tvoja trma vodi v propad foruma.

Pa še nekaj v premislek.

Pred dvemi leti sem prodajal pogon za extro 220. Seveda sem napisal oglas, ko sem prodal, sem k oglasu dopisal "prodano". Kasneje sem odkupil model z mojim bivšim pogonom. Sedaj pa ta pogon spet prodajam.
A naj v dve leti starem oglasu popravim samo ceno... a misliš, da ga bo kdo našel?

p.s. nekako se mi zdiš iz tistega vica, ko tip vozi kontra po avtocesti, pa po radiu sliši sporočilo da en norec vozi kontra, tip pa izjavi "kaj en, na stotine norcev vozi kontra".

Mellors Baškovič, Jadranska 8, 6280 Ankaran
lp Melly
Uporabniški avatar
tomazslo
Profesor
Prispevkov: 1369
Pridružen: 22 Jun 2010, 19:07
Kraj: Kranjska Gora
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a tomazslo »

RomanM napisal/-a:Ker tudi meni ni všeč kar se tukaj dogaja, je pač potrebno
najti skupno pot.
Nekatera, spodaj navedena pravila so napisana zelo na široko oz. dvoumno, lepo bi bilo da se nekatera dopolni z dodatno razlago, npr.:
*kaj je to isto časovno obdobje 1, 2, ...10, 14 dni, ali je mogoče dovolj, da ni dveh ali več oglasov istega oglaševalca 1. oz. 2. strani
*glede ponovitve oglasov, bi lahko podali neko okvirno obdobje ali je to zdaj 2 tedna ali 1 mesec ni važno - pač stvar dogovora, pač se mi zdi banalno da nebi smel oglas čez en mesec obnovit in ga dat na prvo stran obenem pa starega pobrisati, to je po moje tudi največji problem. Kar se tiče kontrole te omejitve mislim, da zaradi narave moderatorja nebi smel bit problem

Najpogostejši vzroki za izbris so:
Ponovitev že objavljenega artikla
Oglasi istega časovnega obdobja niso združeni v en oglas
Oglasi nimajo navedene okvirne cene
Oglasi imajo link do druge oglaševalske spletne strani


To je mišljeno, kot dobro nameren predlog ter v izogib nadaljevanju te debate tukaj.

Je pa res, da nek red mora bit.

lp RomanM

Se popolnoma strinjam, samo nekaterih na žalost ne ustavi, naprimer UCAKAR mi je v pol ure že trikrat prilepil izbrisan oglas, pa mu ne pride na pamet, da bi se pozanimal in prebral navodila (čeprav jih verjetno pozna, ker redno kupuje in prodaja v MO)...drugi zopet preizkušajo srečo na drug način, naprimer odda nek nov artikel, potem pa po nekem času nameče v oglas vse tisto, kar je že objavljal in nebi smel.....tretji pač vedo, da nisem 24 ur na PC ju in jim je oglas v nasprotju z pravili na prvi strani objavljen nekaj ur...
Vendar takih ni veliko, samo 17 jih imam na spisku, ki so stalni kršitelji.

Predlog je, da se uvede potrditev oglasa pred objavo ali pa onemogočiti kršiteljem oglaševanje v tej rubriki..šefi sedaj delajo na tem.....ko bo to omogočeno bo tudi možno ponoviti oglas, za seedaj pa to odpade, že tako limajo eni in isti tudi po desetkrat na dan in se kot otroci igramo živčno vojno, kdo bo koga...vmes mi pa pošiljajo grozilna zasebna sporočila...
Skratka bo bolje samo na šefe še čakamo...
Uporabniški avatar
Kralj Luka
Freak
Prispevkov: 720
Pridružen: 25 Avg 2006, 10:49
Kraj: Rožna dolina (Nova gorica)

Odgovor Napisal/-a Kralj Luka »

Jao če bi v pravilih za oddat oglas pisalo da se mora moderator malih oglasov vreči z mosta imam občutek da bi ti to tudi storil :-? .

Da šefi uredijo kaj v zvezi s forumom se čaka že prib. 5 let če ne več. (tako da mislim da iz tega ne bo [-X )

In če te tako zelo moti tistih 17 uporabnikov jim pač briši poste ostale uporabnike pa pusti pri miru tudi če ne upoštevajo kakšne točke v pravilih (tudi nekaj tvojih oglasov ne vsebuje cen )

Aja še to tisti ki se je spomnil da je treba oglase združevati je naredil največjo neumnost saj so taki oglasi totalno nepregledni
Lp Luka
Uporabniški avatar
brejker
Dr. Modelar
Prispevkov: 4065
Pridružen: 20 Feb 2006, 21:38
Kraj: Kamnik
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a brejker »

Samo dodatno delo sam sebi nalagaš, če hočeš vsak oglas "obkljukat" za dobrega. Kaj pa po tem ko se "briše star oglas in objavi enak"?

Če se pa že dela na upgrejdu.
Bi lahko razdelil med letala,avtomobile,čolne, RV in elektro.

Modelar oz. potencialni kupec bi lažje našel kar išče.

Naprimer moj oglas za mini hydro, katerega je brez mu in bu odnesla megla :wink:
www.okarbon.eu
Uporabniški avatar
tomazslo
Profesor
Prispevkov: 1369
Pridružen: 22 Jun 2010, 19:07
Kraj: Kranjska Gora
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a tomazslo »

brejker napisal/-a:Samo dodatno delo sam sebi nalagaš, če hočeš vsak oglas "obljukat" za dobrega. Kaj pa po tem ko se "briše star oglas in objavi enak"?

Če se pa že dela na upgrejdu.
Bi lahko razdelil med letala,avtomobile,čolne, RV in elektro.

Modelar oz. potencialni kupec bi lažje našel kar išče.

Naprimer moj oglas za mini hydro, katerega je brez mu in bu odnesla megla :wink:
Kolikokrat bom moral ponoviti, da pravila ne piše moderator, moderator samo pogleda, če je oglas v skladu z pravili......mimogrede, danes sem vsaj že dvakrat pobrisal oglas za spektrum, k je že bil objavljen in bi morala biti vsebina tam spremenjena , v kolikor se spremeni... Torej kje je spet moja napaka...
Pa prosim, dejmo se že nehat pogovarjat o pravilih, taka so in lastnik ve zakaj so taka in kdaj bodo drugačna...moje delo je moderiranje o teh pravilih....tu ni elastičnosti gor dol..pravila so jasna in veljajo za vse...
Uporabniški avatar
brejker
Dr. Modelar
Prispevkov: 4065
Pridružen: 20 Feb 2006, 21:38
Kraj: Kamnik
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a brejker »

tomazslo napisal/-a:
brejker napisal/-a:?
Kolikokrat bom moral ponoviti, da pravila ne piše moderator, moderator samo pogleda, če je oglas v skladu z pravili
Glede "navodil" nisem rekel nič. Ker so spisana tako kot so in nimam kaj rečt.

Res pa je, da te že dve strani sprašujem kje je moj oglas :wink:
www.okarbon.eu
Uporabniški avatar
dart2
Tekmovalec
Prispevkov: 339
Pridružen: 17 Jan 2007, 16:14
Kraj: ptuj

Odgovor Napisal/-a dart2 »

Kaj ti živiš v popolnem svetu?
Lp, Nejc
Uporabniški avatar
brejker
Dr. Modelar
Prispevkov: 4065
Pridružen: 20 Feb 2006, 21:38
Kraj: Kamnik
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a brejker »

A zaradi tega ker nimam komentarja glede napisanih pravil al zaradi tega ker optimistično mislim, da bom dobil odgovor zakaj in kdo je zbrisal moj oglas?
www.okarbon.eu
Phoinix
Dr. Modelar
Prispevkov: 4007
Pridružen: 27 Okt 2005, 21:19

Odgovor Napisal/-a Phoinix »

Kaka minuta za ohladitev...

Prosim da se tačas ne odpira nova tema.
Zadnjič spremenil Phoinix, dne 14 Sep 2011, 13:40, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
Električar
Tekmovalec
Prispevkov: 310
Pridružen: 13 Sep 2006, 16:16
Kraj: Novo mesto

Odgovor Napisal/-a Električar »

V celoti podpiram Tomaža. Pravil se je vsak dolžan držati, kdor se jih ne, naj ga zadenejo posledice (izbris oglasa, eventuelno se ga v primeru ponavljajočih kršitev onemogoči v dajanju oglasov, ipd.). =D>
Zaklenjeno

Vrni se na Pohvale, pritožbe in pomoč uporabnikom