Moderatorju malih oglasov!

Vaše utemeljene kritike, vprašanja in problemi

Moderator: Mipo

Uporabniški avatar
Kralj Luka
Freak
Prispevkov: 720
Pridružen: 25 Avg 2006, 10:49
Kraj: Rožna dolina (Nova gorica)

Odgovor Napisal/-a Kralj Luka »

?? :praskam:
Bi se pa lahko ta tema po mojem mnenju mirne duše izbrisala
Lp Luka
Uporabniški avatar
cujcuj
Dr. Modelar
Prispevkov: 2294
Pridružen: 25 Jul 2006, 13:21
Kraj: Selo Bled

TEMA O TOMAŽU.

Odgovor Napisal/-a cujcuj »

LP.Ne pobrisati tega. Jaz mislim, da tale tema bolj paše sem kod pa sam Forum saj smo ja Slovenci. Zamislite se kaj bi bilo , če se ta tema izbriše potem ni več Slovenska kje bomo pa potem pljuvali po drugih, če ne tukaj kje bomo metali polena pod noge, če ne tukaj in ne nazadnje kje bomo vzganjali favšijo kod tukaj zato smo pa Slovenci znani po vsem svetu po odiranju in nevoščljivosti če nimam jaz tudi ti ne boš imel pa te bom prijavil to smo Slovenci. Veste mene je sram, da se to dogaja na takem mestu, ki ga bere praktično pol sveta. Zato mislim, da je skrajni čas, da se to neha.Star pregovor pravi če ti ni všeč se pa vstran obrni pa bo mir.
Toliko bi jaz povedal v tej zadevi pa bi bil vesel da sem zadnji ki se je vpisal v to rubriko hvala.

=D> =D> #-o #-o [-o< [-o< [-X [-X [-X :oops:

LP.čujčuj
pebi gas tam gledaj ki letiš.
Uporabniški avatar
Mipo
Dr. Modelar
Prispevkov: 3307
Pridružen: 15 Nov 2004, 11:59
Kraj: Vrtojba

Re: TEMA O TOMAŽU.

Odgovor Napisal/-a Mipo »

cujcuj napisal/-a:....... saj smo ja Slovenci.......
Ne posplošujte in imejte malo ponosa.
Ne poveličujte neumnosti, ne identificirajte se z njo. Jaz se ne. Prihodnost pripada tistim, ki verjamejo vase in v druge. Ostali so obsojeni na zagrenjenost, tarnanje in Kalimero svet.

Ne znašajte se nad državo, vremenom in forumom. Če lahko kaj storite, potem to storite!. Če ne želite ali zmorete, potem pustite to drugim.
Uporabniški avatar
Brane
Dr. Modelar
Prispevkov: 4585
Pridružen: 15 Nov 2004, 12:30
Kraj: Moste

Re: TEMA O TOMAŽU.

Odgovor Napisal/-a Brane »

cujcuj napisal/-a: Veste mene je sram, da se to dogaja na takem mestu, ki ga bere praktično pol sveta.

LP.čujčuj
Joža ne ga srat, tole še v sloveniji berejo v glavnem le modelarji, pa še to ne vsi, koliko je zraven ostalih...ni vredno besede.
Kregajo se pa po forumih ljudje vsepovsod, le malo širše okoli sebe je treba pogledat.
Dobro se spomnim, ko sem nehal obiskovat nek ameriški forum, ko ga je prevzel drug administrator, ker so dotedanjemu grozili s smrtjo, ker je objavljal teste letal, ki pa očitno enim niso bili po volji.

Kar se tiče fovšije, se strinjam, nisem pa siguren če midva misliva isto fovšijo.

Med male oglase le redko zaidem, spremljal sem pa obrobno dogajanje.
Prej so se tu in tam našli uporabniki, ki so se pritoževali nad vsiljivci, ki s svojimi oglasi motijo PRAVO modelarsko trgovanje, ko je prevzel moderator, ki je po mnenju nekaterih delal "po pravilih" je obrobno dogajanje o malih oglasih, postalo po prometu št.1 na forumu. Odpirale so se teme, debate so bile nasilno ustavljene-zaklenjene, odpirale so se nove teme....še sedaj ni čisto konec žolča...

Kaj je komu bolje ...ne vem, zame je dober moderator tisti, ki poskrbi, da se velika večina dobro počuti na forumu in ga z veseljem obiskuje 8)
Kaj bo, ko se razve, da so nekatere kopije že boljše od originalov???
Uporabniški avatar
Melly
Dr. Modelar
Prispevkov: 3879
Pridružen: 15 Feb 2007, 22:51
Kraj: Ankaran, Ocizla

Odgovor Napisal/-a Melly »

Borut a si bil mogoče kdaj na boljšjem trgu?

Tudi tam ni nekega strašnega reda in urejenosti, pa so vsi zadovoljni.

Mali oglasi so prav to : boljši trg za modelarje, kjer se prodaja stara, nova, uničena, nedelujoča, perfektna in še drugačna oprema...

Za nekoga je to edini način, da lahko pride do poceni opreme.

Dokler je za red skrbel Tornado in kdaj pa kdaj kakšnega prehudega vsiljivca pobrisal ni bilo nobenih problemov.
Lahko je bilo kakšen dan pet strani novih oglasov, ampak noben te ne sili, da vse prebereš. Sicer pa obstaja IŠČI.

Lahko je nekdo nekaj "zaslužil" (mogoče je tukaj nevoščljivost), pa tudi ni bil noben problem, saj kot vem pri vsaki nabavi plačamo DDV tako ali drugače, na oglasih pa ponavadi stvar cenej prodamo kot smo jo kupili (kje je tukaj dobiček?)...

Problem foruma ni v oglasih, problem je v kvalitetnih prispevkih (ki jih je vedno manj)...

Če pa je "lastnik" foruma imel probleme z oblastjo zaradi malih oglasov, naj se to jasno napiše pa oglase raje ukine pa mir. Drugače pa to spominja na razkazovanje moči nekaterih...

Upam, da bo sedaj drugače.
lp Melly
Uporabniški avatar
podbrscek
Začetnik
Prispevkov: 16
Pridružen: 20 Okt 2010, 10:59

Re: TEMA O TOMAŽU.

Odgovor Napisal/-a podbrscek »

Mipo napisal/-a:
cujcuj napisal/-a:....... saj smo ja Slovenci.......
Ne posplošujte in imejte malo ponosa.
Ne poveličujte neumnosti, ne identificirajte se z njo. Jaz se ne. Prihodnost pripada tistim, ki verjamejo vase in v druge. Ostali so obsojeni na zagrenjenost, tarnanje in Kalimero svet.

Ne znašajte se nad državo, vremenom in forumom. Če lahko kaj storite, potem to storite!. Če ne želite ali zmorete, potem pustite to drugim.

AMEN!
Krist
Dr. Modelar
Prispevkov: 6864
Pridružen: 09 Jul 2005, 05:22

Odgovor Napisal/-a Krist »

Mislim, da je že skrajni čas, da se malce umirite. Mali oglasi se trenutno lepo odvijajo in močno upam, da bo tako tudi ostalo v bodoče.
Kar je bilo storjeno, je mimo, raje se ubadajte s sedanjostjo in prihodnostjo.

Vse probleme, ki jih imamo, smo si jih v veliki večini sami ustvarili. Iščemo pa krivce v drugih....namesto, da bi vsak pri sebi malo razčistil zadeve.
Zaklenjeno

Vrni se na Pohvale, pritožbe in pomoč uporabnikom