Mali oglasi

Vaše utemeljene kritike, vprašanja in problemi

Moderator: Mipo

Zaklenjeno
marolt55
Tekmovalec
Prispevkov: 389
Pridružen: 29 Avg 2010, 14:49
Kraj: Preserje pri Radomljah

Odgovor Napisal/-a marolt55 »

@tomazslo:
Vidim da imaš preveč časa.
Uporabniški avatar
tomazslo
Profesor
Prispevkov: 1369
Pridružen: 22 Jun 2010, 19:07
Kraj: Kranjska Gora
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a tomazslo »

Kemenb napisal/-a:Vidim da ti prav ustreza situacija kot je, ker se je ne trudiš izboljšati

Sem se tudi pozanimal, kako je z zakonoodajo in je tisto, da je oglas lahko objavljen samo 1x če ne so lahko problemi milo rečeno privlečeno za lase
Po mojih izkušnjah in po razlagah mojega pravnika je to drugače. Dokler te kača ne piči, lahko tako razmišljaš, a ko te, se še "štrika" bojiš. Zagotovo pa ne privoščim lastniku tega foruma, da bi se bal "štrika".

Ves problem je v pravilih oglaševanja in na lastniku je odločitev kakšna pravila bodo veljala na tem forumu. Vsak se mora pa pri sebi odločiti, ali bo sprejel pravila in se po njih ravnal, ali jih bo ignoriral in potem delal zgago zaradi sankcij po vseh ostalih temah.
Ultralajt
Dr. Modelar
Prispevkov: 13473
Pridružen: 15 Nov 2004, 17:57
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Ultralajt »

Tole vse skupaj uhaja z vajeti in je že zdavnaj pobezljalo predaleč.
Sm0ki
Razpravljalec
Prispevkov: 192
Pridružen: 23 Avg 2011, 11:08
Kraj: Ptuj

Odgovor Napisal/-a Sm0ki »

Ultralajt napisal/-a:Tole vse skupaj uhaja z vajeti in je že zdavnaj pobezljalo predaleč.
=D> =D> =D> =D>

:D :lol:
Lp
Uporabniški avatar
Kemenb
Freak
Prispevkov: 645
Pridružen: 29 Apr 2009, 18:09
Kraj: Postojna

Odgovor Napisal/-a Kemenb »

Tomaž ti si res car!

Se tako spretno izogibaš konkretnemu odgovoru, da vas že prav občudujem.

Kapo dol!
Tekmovalni goseničar MadCat 1:5 http://forum.modelarji.com/viewtopic.php?f=78&t=77572
Uporabniški avatar
kurnt29
Profesor
Prispevkov: 1993
Pridružen: 21 Nov 2010, 22:34
Kraj: THN

Odgovor Napisal/-a kurnt29 »

Tomazslo.. bi lahko prosim odgovoril konkretno meni na vprasanje: Zakaj je bil izbrisan moj oglas Traxxas E-revo Brushless ze prvic (ni slo za ponavljanje, tudi cena je bila..)? Sprasujem tu, da razlozite vsem, na ZS tako ne odgovorite vec odkar ste videli da imam prav jaz in ne vi s svojim arhivom iz pred mesecev..

In pa seveda mihcu, ki ga tako z veseljem prezirate.. Postavil vam je nekaj vprasanj na katere ocitno se vedno caka odgovor, pa ceprav so vprasanja na mestu.

Delujete tako kot Slovenska vlada, vse kar je "pod" vami, vlecete v brezno brez dna.. #-o

mihec87 napisal/-a:
To je že tako bilo razvidno da za kaj drugega kot avio modeli(osnovni) ni prostora niti pojma pri njemu(kje so še avto modeli)...Da pa se ne loči teh dveh modelov je pa malo kriza ja...
Zato sem pa napisal naj oglas prvo prebere in se pozanima kaj je v njem, ne pa da ga brise takoj. Nismo mi krivi da obstajajo npr. 4 vrste Traxxas E-revo ali pa HPI Savagejov..
Zadnjič spremenil kurnt29, dne 28 Avg 2011, 13:58, skupaj popravljeno 1 krat.
_________________________________
Mess with the best.. die like the rest!
_________________________________
Traxxas Slash VXL
Traxxas Slash VXL 1:16
Traxxas Slash VXL 4Ă—4
Go Traxxas or get left behind.
Uporabniški avatar
tomazslo
Profesor
Prispevkov: 1369
Pridružen: 22 Jun 2010, 19:07
Kraj: Kranjska Gora
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a tomazslo »

kurnt29 napisal/-a:Tomazslo.. bi lahko prosim odgovoril konkretno meni na vprasanje: Zakaj je bil izbrisan moj oglas Traxxas E-revo Brushless ze prvic (ni slo za ponavljanje, tudi cena je bila..)? Sprasujem tu, da razlozite vsem, na ZS tako ne odgovorite vec odkar ste videli da imam prav jaz in ne vi s svojim arhivom iz pred mesecev..

In pa seveda mihcu, ki ga tako z veseljem prezirate.. Postavil vam je nekaj vprasanj na katere ocitno se vedno caka odgovor, pa ceprav so vprasanja na mestu.

Delujete tako kot Slovenska vlada, vse kar je "pod" vami, vlecete v brezno brez dna.. #-o
ja lahko
dva vzroka
prvič niste združi v en oglas
drugič ste toa artikel oglaševali že 9.8. in bi morali tam spremeniti vsebino in ne na novo oglaševati...
Sm0ki
Razpravljalec
Prispevkov: 192
Pridružen: 23 Avg 2011, 11:08
Kraj: Ptuj

Odgovor Napisal/-a Sm0ki »

tomazslo napisal/-a:
kurnt29 napisal/-a:Tomazslo.. bi lahko prosim odgovoril konkretno meni na vprasanje: Zakaj je bil izbrisan moj oglas Traxxas E-revo Brushless ze prvic (ni slo za ponavljanje, tudi cena je bila..)? Sprasujem tu, da razlozite vsem, na ZS tako ne odgovorite vec odkar ste videli da imam prav jaz in ne vi s svojim arhivom iz pred mesecev..

In pa seveda mihcu, ki ga tako z veseljem prezirate.. Postavil vam je nekaj vprasanj na katere ocitno se vedno caka odgovor, pa ceprav so vprasanja na mestu.

Delujete tako kot Slovenska vlada, vse kar je "pod" vami, vlecete v brezno brez dna.. #-o
ja lahko
dva vzroka
prvič niste združi v en oglas
drugič ste toa artikel oglaševali že 9.8. in bi morali tam spremeniti vsebino in ne na novo oglaševati...

STRINJAM SE!
Lp
Uporabniški avatar
kurnt29
Profesor
Prispevkov: 1993
Pridružen: 21 Nov 2010, 22:34
Kraj: THN

Odgovor Napisal/-a kurnt29 »

tomazslo napisal/-a:
kurnt29 napisal/-a:Tomazslo.. bi lahko prosim odgovoril konkretno meni na vprasanje: Zakaj je bil izbrisan moj oglas Traxxas E-revo Brushless ze prvic (ni slo za ponavljanje, tudi cena je bila..)? Sprasujem tu, da razlozite vsem, na ZS tako ne odgovorite vec odkar ste videli da imam prav jaz in ne vi s svojim arhivom iz pred mesecev..

In pa seveda mihcu, ki ga tako z veseljem prezirate.. Postavil vam je nekaj vprasanj na katere ocitno se vedno caka odgovor, pa ceprav so vprasanja na mestu.

Delujete tako kot Slovenska vlada, vse kar je "pod" vami, vlecete v brezno brez dna.. #-o
ja lahko
dva vzroka
prvič niste združi v en oglas
drugič ste toa artikel oglaševali že 9.8. in bi morali tam spremeniti vsebino in ne na novo oglaševati...
No super. Torej, cesa nisem zdruzil v en oglas? Traxxas E-revo in cesa se?
Seveda, oglaseval sem ga 9.8, tam bi moral spremeniti vsebino?
Kako ze, ce ste ga izbrisali se isti dan?! Torej 9.8 ste izbrisali oglas.. Jaz pa naj ga spremenim? Saj nisem Chuck Norris.
Zadnjič spremenil kurnt29, dne 28 Avg 2011, 14:05, skupaj popravljeno 1 krat.
_________________________________
Mess with the best.. die like the rest!
_________________________________
Traxxas Slash VXL
Traxxas Slash VXL 1:16
Traxxas Slash VXL 4Ă—4
Go Traxxas or get left behind.
Sm0ki
Razpravljalec
Prispevkov: 192
Pridružen: 23 Avg 2011, 11:08
Kraj: Ptuj

Odgovor Napisal/-a Sm0ki »

kurnt29

Drugače pa si lepo poštimu avte! :D :D :D :D
Lp
Uporabniški avatar
skorp_jon
Profesor
Prispevkov: 1329
Pridružen: 09 Avg 2006, 09:02
Kraj: Beltinci

Odgovor Napisal/-a skorp_jon »

Sedaj ne vem ali moderator sploh ve brat.

Oglaševanje več artiklov po možnosti združite v en oglas, zaradi racione izrabe prostora in lažjega moderiranja.

Jaz to ne razumem kot obvezno pisanje vse v enem oglasu.

Sicer je pa ta tema prava telenovela :)
Futaba 12FG & Taranis Q X7
Uporabniški avatar
andrej007
Profesor
Prispevkov: 1331
Pridružen: 06 Okt 2006, 12:43
Kraj: Domžale

Odgovor Napisal/-a andrej007 »

@tomazslo: Če še nisi opazil delaš trenutno več škode kot koristi :cry:
Modelarstvo je droga ,ki škoduje predvsem finančnemu stanju odvisnika :lol: :roll: :lol:


lp Andrej
Uporabniški avatar
kurnt29
Profesor
Prispevkov: 1993
Pridružen: 21 Nov 2010, 22:34
Kraj: THN

Odgovor Napisal/-a kurnt29 »

Ne vem ali zna brati, sigurno pa ne zastopi navadne kmecke logike. In ko mu na se tako enostaven nacin razlozis, enostavno noce dojeti da ni tako kot on razlaga.
_________________________________
Mess with the best.. die like the rest!
_________________________________
Traxxas Slash VXL
Traxxas Slash VXL 1:16
Traxxas Slash VXL 4Ă—4
Go Traxxas or get left behind.
Uporabniški avatar
Kralj Luka
Freak
Prispevkov: 720
Pridružen: 25 Avg 2006, 10:49
Kraj: Rožna dolina (Nova gorica)

Odgovor Napisal/-a Kralj Luka »

kurnt29 napisal/-a:Ne vem ali zna brati, sigurno pa ne zastopi navadne kmecke logike. In ko mu na se tako enostaven nacin razlozis, enostavno noce dojeti da ni tako kot on razlaga.
Ja lej tko je u današnjem svetu kjer obstajajo ljudje ki mislijo da imajo vedno prav. :wink:
Lp Luka
marolt55
Tekmovalec
Prispevkov: 389
Pridružen: 29 Avg 2010, 14:49
Kraj: Preserje pri Radomljah

Odgovor Napisal/-a marolt55 »

Kralj Luka napisal/-a:Ja lej tko je u današnjem svetu kjer obstajajo ljudje ki mislijo da imajo vedno prav. :wink:
=D> =D>
Uporabniški avatar
kurnt29
Profesor
Prispevkov: 1993
Pridružen: 21 Nov 2010, 22:34
Kraj: THN

Odgovor Napisal/-a kurnt29 »

Kralj Luka napisal/-a:
kurnt29 napisal/-a:Ne vem ali zna brati, sigurno pa ne zastopi navadne kmecke logike. In ko mu na se tako enostaven nacin razlozis, enostavno noce dojeti da ni tako kot on razlaga.
Ja lej tko je u današnjem svetu kjer obstajajo ljudje ki mislijo da imajo vedno prav. :wink:
Dejansko, vendar to ne pelje nikamor.. Oz. pelje tja kot je bil Egipt in okoliske drzave, ki se se vedno borijo. S taksnim obnasanjem ne bomo prisli nikamor. Ne mores kar vse poprek brisati, izvajati diktaturo in tako dalje..
_________________________________
Mess with the best.. die like the rest!
_________________________________
Traxxas Slash VXL
Traxxas Slash VXL 1:16
Traxxas Slash VXL 4Ă—4
Go Traxxas or get left behind.
Uporabniški avatar
Kemenb
Freak
Prispevkov: 645
Pridružen: 29 Apr 2009, 18:09
Kraj: Postojna

Odgovor Napisal/-a Kemenb »

Se strinjam, ampak tomaž se še vedno naslanja na pravila igre, če zamenjamo pravila igre se bo on držal drugačnih načel bo to to... usaj taka je ideja
Tekmovalni goseničar MadCat 1:5 http://forum.modelarji.com/viewtopic.php?f=78&t=77572
Uporabniški avatar
kurnt29
Profesor
Prispevkov: 1993
Pridružen: 21 Nov 2010, 22:34
Kraj: THN

Odgovor Napisal/-a kurnt29 »

skorp_jon napisal/-a:Sedaj ne vem ali moderator sploh ve brat.

Oglaševanje več artiklov po možnosti združite v en oglas, zaradi racione izrabe prostora in lažjega moderiranja.

Jaz to ne razumem kot obvezno pisanje vse v enem oglasu.
Tukaj nam je kolega lepo scitiral pravilo, ki pravi da po moznosti zdruzimo, nikjer ne pise da je to obvezno.

Ocitno se tudi Tomazslo, ne drzi pravil cisto, oz. si jih razlaga malenkost (ali malo bolj) po svoje.
_________________________________
Mess with the best.. die like the rest!
_________________________________
Traxxas Slash VXL
Traxxas Slash VXL 1:16
Traxxas Slash VXL 4Ă—4
Go Traxxas or get left behind.
zekozajc
Tekmovalec
Prispevkov: 240
Pridružen: 24 Dec 2010, 10:22
Kraj: maribor

Odgovor Napisal/-a zekozajc »

Pusti ali vzemi. Jaz ti lahko samo recem TOMAZSLO, da si največji KRETEN kar jih poznam. To pa ti pravim zato, ker ne znaš igrat vlogo administratora. Poznaš tipko DELET in to je to. Malo je treba misliti kar izbrisati in kaj ne.
Pa moti me to, da izbrišeš prispevek in ne napišeš obrazložitve.

Bomo videli, kaj bo anketa pokazala.

PS: Pa če sem vas užalil, se OPROŠČAM, ampak RESNICA BOLI!!

Kurnt29: to ni diktatura, to je STALIN!!!!
Lp. Marko

Poslušaj mnjena in najdi rešitev.
zekozajc
Tekmovalec
Prispevkov: 240
Pridružen: 24 Dec 2010, 10:22
Kraj: maribor

Odgovor Napisal/-a zekozajc »

Evo kaj je pokazala anketa?
Lp. Marko

Poslušaj mnjena in najdi rešitev.
Zaklenjeno

Vrni se na Pohvale, pritožbe in pomoč uporabnikom