Pravila foruma

Vaše utemeljene kritike, vprašanja in problemi

Moderator: Mipo

legenda
Tekmovalec
Prispevkov: 285
Pridružen: 21 Nov 2004, 20:53
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a legenda »

:-k ...še vedno pa ne vem, v čem je problem, da bi se rubrika malih oglasov uredila bolj pregledno- nekako tako kot imajo to urejeno na http://forum.msm-rc.net/, zgleda pa tako:

Slika
Ni težko uspeti. Razumeti zakaj je mnogo težje.
Uporabniški avatar
T0RN4D0
Dr. Modelar
Prispevkov: 2979
Pridružen: 15 Feb 2010, 20:40
Kraj: sevnica

Odgovor Napisal/-a T0RN4D0 »

Ker potem bi bogi tomaž moral pregledat 5 forumov in vse poklikat, da ne bi utripalo z rumeno. :lol:

Mali oglasi so lahko le toliko pregledni, kot jih naredijo uporabniki. Razdelit stvar na 10 podkategorij, ti na tako majhnem forumu ne pomaga ravno veliko.
Fly it like you stole it!
Uporabniški avatar
tomazslo
Profesor
Prispevkov: 1369
Pridružen: 22 Jun 2010, 19:07
Kraj: Kranjska Gora
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a tomazslo »

T0RN4D0 napisal/-a:Ker potem bi bogi tomaž moral pregledat 5 forumov in vse poklikat, da ne bi utripalo z rumeno. :lol:
ne motiš se, pogledal bi modele letal in elektroniko, drugo je zarad mene lahko rumeno..nč se bat...pa tud ni fora v tem, da je treba kaj spremeniti, problem je v tem, da ni aktivnega moderatorja (kot veš sem se že ponudil), ki bi brisal tisto kar ni po reglcih in, pa bi bilo prilagoditi še kak stavek v pogojih oglaševanja....
mihec87
Dr. Modelar
Prispevkov: 3864
Pridružen: 24 Jan 2005, 18:57
Kraj: Velenje

Odgovor Napisal/-a mihec87 »

Mislim da je grdo rečti da ta sekcija nima aktivnega moderatorja ker to je enostavno laž ter še bolj grdo do trenutnega moderatorja, verjemi če ga ne bi bilo bi oglasi zgledali 300x slabše oz je bilo samo takrat še tebe ni bilo blizu.Raje reči da bi rad bil moderator ter pomagal izboljšati zadeve kot pa da kvasiš...

Verjemi da se to ne da kar tako brisati kot si ti to sedaj želiš ter predstavljaš, namreč kot je že tornado rekel je bilo to prej bolj razpuščeno in sedaj ko negdo hoče vzpostaviti nek red pa prenaša pljuvanje po forumu z dodatkom raznih groženj preko zs.Veliko oglasov pa uporabniki velikokrat sploh ne vidimo saj jih tornado prej pobriše.

Koneckoncev pa smo vsi modelarji in če kakšen oglas ni čisto do pikice po pravilih se spregleda.

Pozabljamo da namem tega foruma niso mali oglasi pač pa je to samo en dodaten bombonček da se nam ni treba zajebavati po bolhi ter salomoncu in zato tudi so takšni kakršni so(če mene ker vpraša čisto ok če se pa oglas ponovi na mesec pa nihče ne umre).
Modelarji smo kot trobentice,ko skopni sneg ter pride pomlad, pokukamo na plano..
Uporabniški avatar
modelarr
Freak
Prispevkov: 491
Pridružen: 06 Feb 2010, 13:22
Kraj: Kočevje

Odgovor Napisal/-a modelarr »

Največji problem je v tem, da nekateri ne spoštujejo pravil in oglašujejo kar naprej isto zadevo in to vseke dva dni.
Npr.: nekdo oglašuje prope (verjetno gre za propan plin) in servote skoraj vsak drug dan. Kako mu uspe, ko pa je pravilo samo enkrat na teden?
To je samo eden od mnogih.
Morali bi pregledati vsak oglas in ta ki ni popoln takoj ven z nim!!
Da ne govorim o popačeni slovenščini. javascript:emoticon(':roll:')
Kr neki !!
Uporabniški avatar
tomazslo
Profesor
Prispevkov: 1369
Pridružen: 22 Jun 2010, 19:07
Kraj: Kranjska Gora
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a tomazslo »

mihec87 napisal/-a:Mislim da je grdo rečti da ta sekcija nima aktivnega moderatorja ker to je enostavno laž ter še bolj grdo do trenutnega moderatorja, verjemi če ga ne bi bilo bi oglasi zgledali 300x slabše oz je bilo samo takrat še tebe ni bilo blizu.Raje reči da bi rad bil moderator ter pomagal izboljšati zadeve kot pa da kvasiš...

Verjemi da se to ne da kar tako brisati kot si ti to sedaj želiš ter predstavljaš, namreč kot je že tornado rekel je bilo to prej bolj razpuščeno in sedaj ko negdo hoče vzpostaviti nek red pa prenaša pljuvanje po forumu z dodatkom raznih groženj preko zs.
Mihec, pišem kar vidim, kvasiš pa bolj ti...torej če ne gre mimo, pač moderator dosledno ne upošteva zapisanih pravil...to je pač vidno, ali ne...za modelatorstvo se ne potegujem, sem se pa ponudil v pomoč, ker skoraj vsakodnevno oglase pregledujem in tudi opazim, kar sem že pisal..marsikateremu od vas sem že na ZS napisal, da se tako ne dela, kadar je nekdo kršil pravila in šel po levem tiru...mogoče celo tebi, ne vem.
Ne vem no, meni je pomembno, da je oglas preprost, z vsemi podatki in, da ni treba potem preko ZS-jev spraševati naprej in se tako cenkati o kvaliteti, ceni in podobno. Napiše naj ceno, a je to tako težko. Eni in isti se ponavljate vsak dan, z enimi in istimi oglasi, zakaj, če imamo označeno, kaj smo že prebrali....to pa je svinjanje foruma, se ti ne zdi..

Kar se brisanja tiče je pa čisto enostavno, kar ni v skladu z napisanimi pogoji oglaševanja, se brez opozorila, enostavno briše..tako delajo po drugih forumih. Ni potrebnih nobenih ZSjev in groženj kot pišeš, ker bi to že pisalo v pravilih.
Uporabniški avatar
Pisaneli
Dr. Modelar
Prispevkov: 3509
Pridružen: 13 Sep 2006, 20:47
Kraj: Žiče-Slov. Konjice

Re: Pravila foruma

Odgovor Napisal/-a Pisaneli »

zerdoner napisal/-a:Imam eno pripombo glede pravil prodaje na forumu.
V pravilih je jasno napisano, celo odebeljeno, da mora biti zraven oglasa tudi cena prodajanega artikla.
Zelo veliko oglasov se pojavla, ki cene nimajo in moraš potem pisati zs ali klicariti prodajalca da sploh ugotoviš kakšna je cena.
Kaj se nebi bilo pametno temu izogniti in preprosto oglase, ki so brez cen brisati iz foruma in na ta način prisiliti prodajalca, da ko naslednjič objavi oglas, poda zraven tudi ceno
To imajo nekateri forumi lepo poštimano in se vsi tega držijo, če ne adijo oglas (slo-tech npr.)
Vem, da sem tudi sam oddajal oglase brez cen, vendar sem se iz drugih forumih navadu, da poleg opisa dodam tudi ceno.

LP, Mitja
Na RCNetwork ti že v osnovi vrže ven polji za vnos cene. Nekaj takega bi lahko imeli tudi mi.

Nekaj mi ni najbolj jasno. :-s Modelarji smo po naravi zelo ustvarjalni in kreativni. Skoraj vsako idejo udejanimo, kar se pa tiče naše edine komunikacije - foruma, ko ga želimo z našimi idejami narediti boljšega pa pogorimo na celi črti. #-o :(
Priponke
rcn.jpg
rcn.jpg (84.68 KiB) Pogledano 9609 krat
Fear of a Flat Planet.
-slopescream-
mihec87
Dr. Modelar
Prispevkov: 3864
Pridružen: 24 Jan 2005, 18:57
Kraj: Velenje

Odgovor Napisal/-a mihec87 »

Vem in trdim da tornado opravlja svoje delo kolikor lahko in bom tudi stal za tem,ker vem kako so izgledali mali oglasi predno se je tornado podstopil v to delo.Tako da negdo od naju kvasi ter pretirava.Ne zdi se mi pošteno do trenutnega moderatorja da se reče da nima ta tema aktivnega moderatorja ker to enostavno ni res.

Drugače pa meni zagotovo nisi nič pošiljal kar se tiče oglasov ker sem do sedaj prodajal 1x ali 2x še v času ko tebe ni bilo blizu foruma.Kupil pa 4x od tega 2x za kar nekaj eur.

Grožnje dobiva moderator ob brisanju oglasov.
Se pa strinjam da bi bilo najbolje imeti "zero tolerance" politiko v malih oglasih(osebno so mi moteči oglasi brez cene),za kar pa je verjetno eden moderator premalo saj verjetno nima vsak časa viset cele dneve na forumu.Tako da bi pomoč prišla prav, samo glava se večkrat ne strinja in je pač kakor je.

Sam sem se ponudil v avto sekciji pa ni bilo odgovora zgleda je bolje pol leta gledat temo kjer negdo kupuje model dokler se le negdo končno usmili ter zbriše.
Zadnjič spremenil mihec87, dne 08 Mar 2011, 20:13, skupaj popravljeno 1 krat.
Modelarji smo kot trobentice,ko skopni sneg ter pride pomlad, pokukamo na plano..
Uporabniški avatar
modelarr
Freak
Prispevkov: 491
Pridružen: 06 Feb 2010, 13:22
Kraj: Kočevje

Odgovor Napisal/-a modelarr »

Se pridružujem ideji tomazslo-ja.
Vsak, ki kaj prodaja bi moral napisati ceno. Vsak ve za koliko prodaja kakšno stvar in ne vem zakaj nebi ceno napisal poleg.
Na našem lokalnem radiju je pravilo, da ne moreš oddati oglasa če ne poveš okvirne cene. In prav je tako.
Upam, da bodo moderatorji prebrali vse poste in kakšno idejo tudi uresničili.
Kr neki !!
Uporabniški avatar
tomazslo
Profesor
Prispevkov: 1369
Pridružen: 22 Jun 2010, 19:07
Kraj: Kranjska Gora
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a tomazslo »

mihec87 napisal/-a:Vem in trdim da tornado opravlja svoje delo kolikor lahko in bom tudi stal za tem,
Še to bom dodal, potem pa neham, da ne bom še jaz svinjal po nepotrebnem.

Nikjer nisem napisal nič proti Tornadu, ga ne poznam, napisal sem samo svoja opažanja (brez čustveno prijateljskih motivov) na osnovi vsakodnevnih dejstev, ki jih opažam tu in ta so, da moderatorstvo ne poteka po pravilih, ki so objavljena. Ne rečem pa, da ne moderira, ker ne vidim, lahko je še kaj hujšega, kar izbriše , ne vem.

Če sem zato manj pristojen, ker nisem dolgoletni član, tudi prav, verjetno sem pa modelaril že v času, ko si se še igral v pesku. Vmes pač zaradi objektivnih vzrokov in pomanjkanja časa nisem, sedaj, ko sem v penziji, pa zopet nadaljujem z modelarjenjem. Včlanil sem se na ta forum, ker ga potrebujem, marsikaj kar sem v prekinjeni fazi zamudil sem našel tudi tu na forumu in tudi kaj kupil preko oglasov.

Torej če je merilo dolgoletno članstvo na forumu, bom pa tudi to sprejel.
Mislim pa, da je cilj vsakega foruma v čim kvlitetnejših prispevkih in v urejenih in pošlihtanih odnosih, čeprav se povsod tudi prilimajo črne ovce, ki smetijo (morda sem v očeh nekoga tudi jaz).

Ok ne bom več pisal v tej rubriki, ker sem povedal, kar sem lahko, če bo kaj od tega upoštevano je prav, če ne pa tudi. Lastnik foruma je tisti, ki kroji "politiko", mi smo pa udeleženi le toliko, kolikor nam odgovarja in kolikor potrebujemo. Če se nekoč ne bom več počutil tu domačega, bom pač odšel drugam, zaenkrat mi ta forum še vedno pomeni del mojega hobija, kjer izvem marsikatero koristno pomoč.
mihec87
Dr. Modelar
Prispevkov: 3864
Pridružen: 24 Jan 2005, 18:57
Kraj: Velenje

Odgovor Napisal/-a mihec87 »

Tomazslo daleč od tega da dolžina članstva vpliva na tvoj staž modelarja oz pristojnost meni dolžina članstva ter število postov pomeni enako nič, ker enostavno to o neki osebi ne pove nič.
Hotel sem samo povedati da so bili oglasi veliko hujši leto-dve nazaj, zato se mi je zdelo hecno da negdo reče da ni aktivnega moderatorja nič drugega(ni tukaj nobenih čustvenih vez ker tornadota osebno ne poznam).

Ma mislim da že teško preveč zasvinjama/mo tole temo mogoče pa bo le kaj padlo na plodna tla [-o< [-o< .

Ker mislim da se strinjama/mo da bi v malih oglasih še bil lahko kakšen moderator več.Pa tudi ideja o podtemah v oglasih se mi ne zdi tako slaba(letalsko,avtomobilsko,elektronika,ostalo)

P.s.Pa brez zamer.
Modelarji smo kot trobentice,ko skopni sneg ter pride pomlad, pokukamo na plano..
klima49
Freak
Prispevkov: 542
Pridružen: 21 Mar 2009, 18:00
Kraj: Sv. Tomaž / Pršetinci

Odgovor Napisal/-a klima49 »

Problem takojšnjega brisanja neprimernih oglasov (brez cene) je, da bo po izbrisu tisti, ki je oglas objavil itak enak oglas objavil ponovno. Tako bo zmešnjava neprebranih oglasov še večja.

Najboljša se mi še zdi ideja o nekem vzorcu pri objavi oglasov.
Torej cena, stanje (novo, rabljeni in nič drugo), možni načini plačila, načini dostave in pa seveda opis.

Zdaj bi morali najti način, da oglas sploh ne bi mogel biti objavljen brez teh podatkov.

P.S. To pa še nam vedno ne preprečuje da bo en pametnjakovič natipkal:
Cena: Pokličitezaceno€
LP Klemen

Ceniš tisto, kar narediš sam.
Slika
Uporabniški avatar
miharix
Profesor
Prispevkov: 1077
Pridružen: 16 Jun 2008, 22:06
Kraj: Kamnik / LJ
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a miharix »

klima49 napisal/-a: Najboljša se mi še zdi ideja o nekem vzorcu pri objavi oglasov.
Torej cena, stanje (novo, rabljeni in nič drugo), možni načini plačila, načini dostave in pa seveda opis.

Zdaj bi morali najti način, da oglas sploh ne bi mogel biti objavljen brez teh podatkov.
Ne izumljat tople vode način že obstaja: Programersko izdelan obrazec, dovoljene vrednosti pa se pri izdelavi definirajo oz po potrebi dopolnjujejo
klima49 napisal/-a: P.S. To pa še nam vedno ne preprečuje da bo en pametnjakovič natipkal:
Cena: Pokličitezaceno€
Ena beseda: RegEx
Lp,
M.

Uporabno za začetnike: https://zemljevid.miharix.eu
https://tim.izdelal.si

Revija TIM ima 60 let - Če še nikoli nisi nič objavil v TIM-u, se opogumi in napiši kak prispevek(nasveti,predelave,gradnja,tekmovanja,preizkusi...).
Uporabniški avatar
lrade
Razpravljalec
Prispevkov: 132
Pridružen: 06 Okt 2010, 19:57
Kraj: Maribor, Brezje

Odgovor Napisal/-a lrade »

klima49 napisal/-a:Problem takojšnjega brisanja neprimernih oglasov (brez cene) je, da bo po izbrisu tisti, ki je oglas objavil itak enak oglas objavil ponovno. Tako bo zmešnjava neprebranih oglasov še večja.

Najboljša se mi še zdi ideja o nekem vzorcu pri objavi oglasov.
Torej cena, stanje (novo, rabljeni in nič drugo), možni načini plačila, načini dostave in pa seveda opis.

Zdaj bi morali najti način, da oglas sploh ne bi mogel biti objavljen brez teh podatkov.

P.S. To pa še nam vedno ne preprečuje da bo en pametnjakovič natipkal:
Cena: Pokličitezaceno€
se pac naredi da lahko samo stevilke natipkas... sam sicer nimam izkusenj s takimi stvarmi, bi pa se sigurno dalo naredit.
Optic 6 Sport 35MHz ---> Ch. 66
Uporabniški avatar
T0RN4D0
Dr. Modelar
Prispevkov: 2979
Pridružen: 15 Feb 2010, 20:40
Kraj: sevnica

Odgovor Napisal/-a T0RN4D0 »

Napišeš 1 ali 9999, v opis pa napišeš cena po dogovoru =). Pa potreboval bi posebno aplikacijo, ne boš tega kar tako v forum avtomatsko vštulil.
Fly it like you stole it!
Uporabniški avatar
lrade
Razpravljalec
Prispevkov: 132
Pridružen: 06 Okt 2010, 19:57
Kraj: Maribor, Brezje

Odgovor Napisal/-a lrade »

To je res, samo bi se vseeno zelo zmajnsalo stevilo oglasov brez cene.
Kak bi se pa to naredilo pa sem rekel da nevem, ker se ne spoznam na programiranje itd.
Optic 6 Sport 35MHz ---> Ch. 66
Uporabniški avatar
miharix
Profesor
Prispevkov: 1077
Pridružen: 16 Jun 2008, 22:06
Kraj: Kamnik / LJ
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a miharix »

T0RN4D0 napisal/-a:Napišeš 1 ali 9999, v opis pa napišeš cena po dogovoru =).
Analiza besedila opisa, miniraš vse, ki vsebujejo prepovedane besede, ja vem vedno se najde način kako zaobit varnostne mehanizme. :lol:
T0RN4D0 napisal/-a: Pa potreboval bi posebno aplikacijo, ne boš tega kar tako v forum avtomatsko vštulil.
Hja, kjer maš prav, maš prav, ko preseže štrevilo modifikacij smotrnost "hekanja" bi bila ločena spletna aplikacija(npr: rabljeno.modelarji.com) najboljša in najhitrejša rešitev.
Mali oglasi definitivno hitro postanejo kaj takega.
AMPAK brez, da ti admin sporoči kako platformo ima ter kako bi ti pošiljal potrdila kdaj je nek uporabnik prijavljen, ne moreš tehnično za ta forum prisostvovati čisto 0.

@Moderator teme, danes sem prave volje za tvojo cenzuro :evil:, če me misliš zradirat, izvoli.
Lp,
M.

Uporabno za začetnike: https://zemljevid.miharix.eu
https://tim.izdelal.si

Revija TIM ima 60 let - Če še nikoli nisi nič objavil v TIM-u, se opogumi in napiši kak prispevek(nasveti,predelave,gradnja,tekmovanja,preizkusi...).
Ultralajt
Dr. Modelar
Prispevkov: 13473
Pridružen: 15 Nov 2004, 17:57
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Ultralajt »

:lol: :lol: :lol:

Čaki, kaj sem že dejal? :o #-o Za čem stojim?


UKINITI MALE OGLASE!!!!!!


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Uporabniški avatar
tomazslo
Profesor
Prispevkov: 1369
Pridružen: 22 Jun 2010, 19:07
Kraj: Kranjska Gora
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a tomazslo »

Ultralajt napisal/-a::lol: :lol: :lol:

Čaki, kaj sem že dejal? :o #-o Za čem stojim?


UKINITI MALE OGLASE!!!!!!


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
ha ha...sicer sem napisal da se ne bom več oglašal sam tukaj se pa moram..če jih ukinejo bo po vseh rubrikah kdo kaj prodajal...
Uporabniški avatar
modelarr
Freak
Prispevkov: 491
Pridružen: 06 Feb 2010, 13:22
Kraj: Kočevje

Odgovor Napisal/-a modelarr »

Oglasi morajo ostati, le da bi jih moral redno nekdo pregledovati.
Ali pa bi šli vsi oddani prej nekam drugam na pregled in če bi ustrezali bi jih moderatorji dvakrat dnevno prilimali gor.
Seveda je to samo predlog
Kr neki !!
Uporabniški avatar
JKSniper
Dr. Modelar
Prispevkov: 3614
Pridružen: 02 Sep 2005, 12:38
Kraj: Celje
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a JKSniper »

Mali oglasi so povsem kul. Ko kaj rabim jih grem gledat, ko jih ne jih pa ne spremlam. Če nekdo ponuja to kar iščem pokličem za ceno če je treba, če pa že sprva ne mislim kupit pa sploh ne gledam malih oglasov, ker nisem baba, ki gre v trgovino za to, da vidi kaj bo kupla. :D

:D

LP!
Jure
CNC Frezanje Aluminija, medenine, lesa, karbona in umetnih materialov + Struženje kovin
3D Tisk PLA, PETG, ABS, TPU
Konstruiranje, izdelava in lotanje tiskanih vezij
www.JKTech.si
Uporabniški avatar
dinko
Freak
Prispevkov: 772
Pridružen: 04 Okt 2006, 00:40
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a dinko »

Evo ... da ne bom preveč nakladal.. na pentaxovem forumu so vsi oglasi narejeni tako...
pa upam da bodo administratorji lahko kaj ukrenili glede tega prilsgam še slikco primera...
Priponke
primer
primer
untitled.jpg (47.59 KiB) Pogledano 9579 krat
Uporabniški avatar
Mipo
Dr. Modelar
Prispevkov: 3303
Pridružen: 15 Nov 2004, 11:59
Kraj: Vrtojba

Odgovor Napisal/-a Mipo »

Oglasi imajo sedaj dva moderatorja:

tornado, tomazslo

Obema želim(o) uspešno delo .

LP
Mipo
hilti
Razpravljalec
Prispevkov: 103
Pridružen: 06 Apr 2009, 20:04
Kraj: Gorenjska 070 751 580

.

Odgovor Napisal/-a hilti »

Če že ukinjate-sistem prodaje PO DOGOVORU ,potlej odpade tudi MENJAVA,saj v takem oglasu moraš tudi klicati na tel.

Po dogovoru- v primeru,da neznam oceniti,predmeta,ki bi ga prodal,kako naj napišem ceno? PO DOGOVORU NE SMEMO, BAJE VEČ! ostane samo še - prodam za 1€ INF. na TEL--ker je cena napisana,ne sme brisati!!

LP.

Če je že oglas tako natrpan in nepregleden, naj ima vsaka sekcija svoje male oglase.
Uporabniški avatar
miharix
Profesor
Prispevkov: 1077
Pridružen: 16 Jun 2008, 22:06
Kraj: Kamnik / LJ
Kontakt:

Re: .

Odgovor Napisal/-a miharix »

hilti napisal/-a:Če že ukinjate-sistem prodaje PO DOGOVORU ,potlej odpade tudi MENJAVA,saj v takem oglasu moraš tudi klicati na tel.

Po dogovoru- v primeru,da neznam oceniti,predmeta,ki bi ga prodal,kako naj napišem ceno? PO DOGOVORU NE SMEMO BAJE VEČ! ostane samo še - prodam za 1€ INF. na TEL
Ko prodajaš ponavadi veš:
koliko je vredno v trgovini,
koliko približno si vložil v "upgrade",
~ koliko dela,
~ koliko je obrabe,
~ koliko bi želel iztržit,
~ koliko bi bil sam pripravljen plačat za prodajan predmet
-> določiš neko začetno pogajalsko ceno pa dopišeš "cena ni zadnja".

Pri menjavi pa verjetno tudi veš vse zgornje (začetno pogajalsko vrednost),
ter ali si pripravljen doplačat(max koliko) oziroma kaj te zanima za menjavo 1:1 ali dopuščaš doplačilo "kupca".

Kje je tu problem :-? (moja 0/1 pamet ga žal ne vidi)
Lp,
M.

Uporabno za začetnike: https://zemljevid.miharix.eu
https://tim.izdelal.si

Revija TIM ima 60 let - Če še nikoli nisi nič objavil v TIM-u, se opogumi in napiši kak prispevek(nasveti,predelave,gradnja,tekmovanja,preizkusi...).
Odgovori

Vrni se na Pohvale, pritožbe in pomoč uporabnikom