Pravila foruma

Vaše utemeljene kritike, vprašanja in problemi

Moderator: Mipo

Uporabniški avatar
zerdoner
Freak
Prispevkov: 612
Pridružen: 18 Dec 2005, 13:19
Kraj: Letuš

Pravila foruma

Odgovor Napisal/-a zerdoner »

Imam eno pripombo glede pravil prodaje na forumu.
V pravilih je jasno napisano, celo odebeljeno, da mora biti zraven oglasa tudi cena prodajanega artikla.
Zelo veliko oglasov se pojavla, ki cene nimajo in moraš potem pisati zs ali klicariti prodajalca da sploh ugotoviš kakšna je cena.
Kaj se nebi bilo pametno temu izogniti in preprosto oglase, ki so brez cen brisati iz foruma in na ta način prisiliti prodajalca, da ko naslednjič objavi oglas, poda zraven tudi ceno
To imajo nekateri forumi lepo poštimano in se vsi tega držijo, če ne adijo oglas (slo-tech npr.)
Vem, da sem tudi sam oddajal oglase brez cen, vendar sem se iz drugih forumih navadu, da poleg opisa dodam tudi ceno.

LP, Mitja
Uporabniški avatar
tornado
Dr. Modelar
Prispevkov: 2463
Pridružen: 17 Jan 2003, 01:00
Kraj: Maribor

Odgovor Napisal/-a tornado »

Mitja, popolnoma se strinjam z tvojim mišljenjem in pripombo.

Kot moderator lahko povem, da je to malce težje izvesti v praksi. Moji predhodniki so dovoljevali ''anarhijo'' in ta praksa se je kar vkoreninila. Z vzdrževanjem in ''čiščenjem'' tega dela foruma je obilo dela in kup problemov. Velika večina oglaševalcev se ne drži osnovnih pravil, ki so veljavna. Ko jim nepravilen ali ponavljajoč oglas oglas izbrišem je cel ogenj v strehi. Deležen sem bil že zelo primitivnih napadov, žalitev in groženj. Očitajo mi dlakocepstvo, izkoriščanje moči in izživljanje. Takšne izlive si privoščijo tudi takšni člani od katerih tega ne bi pričakoval.
Kot član kar nekaj tudi tujih forumov lahko povem, da se nespoštovanje teh pravil niti slučajno, obstaja celo modelarski forum na katerem moraš oglas plačati v obliki donacije za pokritje stroškov delovanja foruma.
Na večini forumov ne moreš prodajati robe dokler si tega ne ''zaslužiš'' v obliki določnega objav v tematskih objavah. Teme v stilu, ''danes ne morem prdniti, kaj naj naredim'', ne štejajo?
Lp Rado
Uporabniški avatar
miharix
Profesor
Prispevkov: 1077
Pridružen: 16 Jun 2008, 22:06
Kraj: Kamnik / LJ
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a miharix »

Jaz še vedno trdim, da bi zelo lepa rešitev lahko bila programska:

1. ko se oglas odda se mora obvezno izpolnit/izbrat obvezna polja če ne ni objave.
2. samodejni izbris(arhiviranje) oglasa po n času če uporabnik ne potrdi da je še aktualno
3. za tiste ki bi se hoteli izmuznit sistemu.. vsi uporabniki lahko "pijavijo" neprimeren oglas, po x "prijavah" se skrije & dobi moderator v potrditev za izbris
4. obvezna polja se izkoristijo za primerno sortiranje & prikaz, možnost naročanja o samodejnem obveščanju, če so izbrani določeni parametri ki nas zanimajo.
5. ...


Ps.: Pa ni nujno da bi to bilo razvito na tem forumu, lahko bi se postavila posebaj izolirana spletna in z tem forumom povezala preko SSO (ja to gre, samo admin mora nekaj manjšega dopolnit)
Lp,
M.

Uporabno za začetnike: https://zemljevid.miharix.eu
https://tim.izdelal.si

Revija TIM ima 60 let - Če še nikoli nisi nič objavil v TIM-u, se opogumi in napiši kak prispevek(nasveti,predelave,gradnja,tekmovanja,preizkusi...).
Uporabniški avatar
UROŠ MURKOVIČ
Dr. Modelar
Prispevkov: 2428
Pridružen: 25 Dec 2005, 12:29
Kraj: Lj-Črnuče MKV-Vrhnika

Odgovor Napisal/-a UROŠ MURKOVIČ »

Problem malih oglasov je.
1 Oglasi bi se morali po 1mesecu avtomatsko brisati.
2 Oglas lahko oddaš samo 1Ă—tedensko.
3 Prodajalec,ki prodaja več izdelkov bi lahko vse združil v en oglas ne pa ,da da za vsak artikel novega.

Če bi se tako naredilo bi bilo veliko problemov rešeno vprašanje je pa kako to programsko rešit.
Tut moja ženka je sestavljala avione.

http://www.facebook.com/profile.php?id=100002305024191
http://www.mkv-klub.si/
Uporabniški avatar
miharix
Profesor
Prispevkov: 1077
Pridružen: 16 Jun 2008, 22:06
Kraj: Kamnik / LJ
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a miharix »

UROŠ MURKOVIČ napisal/-a:Problem malih oglasov je.
1 Oglasi bi se morali po 1mesecu avtomatsko brisati.
Vsak oglas ima datum kreiranja ->dokaj trivialno implementirat izbris
UROŠ MURKOVIČ napisal/-a: 2 Oglas lahko oddaš samo 1Ă—tedensko.
En parameter(bit) ki se preverja takoj ko se oglas kreira -> ne vidim težave kako to doprogramirat.
UROŠ MURKOVIČ napisal/-a: 3 Prodajalec,ki prodaja več izdelkov bi lahko vse združil v en oglas ne pa ,da da za vsak artikel novega.
En oglas = Ena objava na teden v 1 kategorijo, za vsako kategorijo pa se posebaj določijo obvezni parametri, kaj oglaševalec napiše v polje "splošni opis" je nejgova stvar, če piše bedarije ga bodo drugi označili kot neustreznega, prodajalcu pa se za kazen onemogoči objava novega oglasa za ?1mesec.
Lp,
M.

Uporabno za začetnike: https://zemljevid.miharix.eu
https://tim.izdelal.si

Revija TIM ima 60 let - Če še nikoli nisi nič objavil v TIM-u, se opogumi in napiši kak prispevek(nasveti,predelave,gradnja,tekmovanja,preizkusi...).
Uporabniški avatar
zerdoner
Freak
Prispevkov: 612
Pridružen: 18 Dec 2005, 13:19
Kraj: Letuš

oglasi

Odgovor Napisal/-a zerdoner »

Vidim, da imate en kup rešitev... zakaj se ne poskusijo te rešitve tudi v prsaksi narediti in uporabiti.
Kot sklepam iz prebranega to nebi smelo predstavljati neko zahtevno opravilo.
Uporabniški avatar
miharix
Profesor
Prispevkov: 1077
Pridružen: 16 Jun 2008, 22:06
Kraj: Kamnik / LJ
Kontakt:

Re: oglasi

Odgovor Napisal/-a miharix »

zerdoner napisal/-a:Vidim, da imate en kup rešitev... zakaj se ne poskusijo te rešitve tudi v prsaksi narediti in uporabiti.
Kot sklepam iz prebranega to nebi smelo predstavljati neko zahtevno opravilo.
Jaz sem(še vedno) pripravljen ponudit moje znanje & prostovoljno pomoč,
pa prepričan sem da še marsikateri drug na tem forumu,
tako da ostane le še, prepričat admina da sprejme pomoč(veliko sreče pri tem)

To da bi izdelal samo svojo spletno brez SSO povezave na ta forum je večkrat dokazano projekt obsojen na propad,
torej...




...torej to bo spet ena od tistih tem kjer bomo prišli do zaključka,
da smo lahko srečni, da sploh še imamo ta forum.
Lp,
M.

Uporabno za začetnike: https://zemljevid.miharix.eu
https://tim.izdelal.si

Revija TIM ima 60 let - Če še nikoli nisi nič objavil v TIM-u, se opogumi in napiši kak prispevek(nasveti,predelave,gradnja,tekmovanja,preizkusi...).
Uporabniški avatar
Pisaneli
Dr. Modelar
Prispevkov: 3509
Pridružen: 13 Sep 2006, 20:47
Kraj: Žiče-Slov. Konjice

Re: oglasi

Odgovor Napisal/-a Pisaneli »

miharix napisal/-a:...torej to bo spet ena od tistih tem kjer bomo prišli do zaključka, da smo lahko srečni, da sploh še imamo ta forum.
Nažalost je to res.

Me pa zanima kdo je lastnik tega foruma? Zakaj ni to javno znano oz. zakaj se lastnik ne pojavi na tem forumu? Po nekih informacijah bi naj bil lastnik iz tujine? :o
Fear of a Flat Planet.
-slopescream-
Uporabniški avatar
miharix
Profesor
Prispevkov: 1077
Pridružen: 16 Jun 2008, 22:06
Kraj: Kamnik / LJ
Kontakt:

Re: oglasi

Odgovor Napisal/-a miharix »

Pisaneli napisal/-a:Me pa zanima kdo je lastnik tega foruma? Zakaj ni to javno znano oz. zakaj se lastnik ne pojavi na tem forumu? Po nekih informacijah bi naj bil lastnik iz tujine? :o
Če se prav spomnim je nekdo na forumu že omenjal ime.
(ali pa je blo to, ko je en šel delat dns lookup: http://www.dnsstuff.com/tools/whois/?ip ... om&server= :-k )
Lp,
M.

Uporabno za začetnike: https://zemljevid.miharix.eu
https://tim.izdelal.si

Revija TIM ima 60 let - Če še nikoli nisi nič objavil v TIM-u, se opogumi in napiši kak prispevek(nasveti,predelave,gradnja,tekmovanja,preizkusi...).
Uporabniški avatar
Pisaneli
Dr. Modelar
Prispevkov: 3509
Pridružen: 13 Sep 2006, 20:47
Kraj: Žiče-Slov. Konjice

Re: oglasi

Odgovor Napisal/-a Pisaneli »

miharix napisal/-a:
Pisaneli napisal/-a:Me pa zanima kdo je lastnik tega foruma? Zakaj ni to javno znano oz. zakaj se lastnik ne pojavi na tem forumu? Po nekih informacijah bi naj bil lastnik iz tujine? :o
Če se prav spomnim je nekdo na forumu že omenjal ime.
(ali pa je blo to, ko je en šel delat dns lookup: http://www.dnsstuff.com/tools/whois/?ip ... om&server= :-k )
Moje mnenje je tako, da bi moral lastnik tega foruma javno sodelovati pri debatah uporabnikov in skupaj reševati težave.
Osebno imam take izkušnje iz drugih forumov. :wink:
Fear of a Flat Planet.
-slopescream-
Uporabniški avatar
tornado
Dr. Modelar
Prispevkov: 2463
Pridružen: 17 Jan 2003, 01:00
Kraj: Maribor

Odgovor Napisal/-a tornado »

tomazslo napisal/-a: tornado, mene določi za modelatorja, boš videl, kako bo hitro popucano...

Tomaž
Žal ni v moji domeni odločanje o tem. Če se strinja ''glava'' bom zelo vesel in sprejmem pomoč pri moderiranju. :wink:
Lp Rado
Uporabniški avatar
tomazslo
Profesor
Prispevkov: 1369
Pridružen: 22 Jun 2010, 19:07
Kraj: Kranjska Gora
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a tomazslo »

Saj v bistvu so vsi forumi na istem, jaz sem samo predlagal, da se izloči pač tiste, ki ne soštujejo pravila foruma v rubriki oglaševanja. Nič ni narobe, če nekdo kaj hoče tu kupiti ali prodati, je pa zelo narobe, da eni n isti svinjajo male oglase prav z vsem, nekdo vsak dan prodaja en konektor za 1 EUR, drugi je danes objavil pet oglasov, tretji vsake tri dni ponuja sklupan model, ki je ž na sliki obupen. Rešitev je enostavna, nekdo ki krši pravila oglaševanja brez opozorila skenslat in mu onmogočiti nekaj časa oglaševanje (recimo pol leta), če se pa ta čas ne bo naučil olike in reda, pa pri naslednjem prekršku za vedno. Pa boste videli, da bodo odpadli vsitisti fičfiriči, ki se delajo norca iz nas in tega foruma, ki je po mojem mnenju (z redkimi izjemami) zelo kvaliteten in sam sem se kar veliko naučil prav tu.
Krist
Dr. Modelar
Prispevkov: 6864
Pridružen: 09 Jul 2005, 05:22

Odgovor Napisal/-a Krist »

Najbolje je, da se mali oglasi ukinejo. Kar nimaš, ne boli....
Sej je fino po eni strani, da obstajajo mali oglasi na forumu, po drugi strani pa obstaja kup strani z malimi oglasi (bolha, salamonov oglasnik,...), katere nekateri modelarji pridno uporabljajo (prilepijo povezavo do oglasa na bolhi recimo).
To da nekateri poskušajo prodati en te isti kos opreme že več kot pol leta, dobiš občutek, kod da se prva stran malih oglasov ponavlja že dalj časa.
Velik problem nekaterih uporabnikov je nepismenost ali pa nerazumevanje preprostih pravil. Potem pa delajo po svoji pameti in to je to, kar vidimo danes na forumu. Ne kažem na nikogar s prstom, ampak naj vsak pri sebi razmisli, kako bi lahko s malenkostmi dvignil raven foruma.

@tornado
Nimaš lahko delo...
Strinjam se s tvojim prvim postom v tej temi.

@tomazslo
Ni to lahko delo...
Drugače bi ga počel vsakdo.
Uporabniški avatar
AlesZ
Dr. Modelar
Prispevkov: 3219
Pridružen: 22 Maj 2002, 01:00
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a AlesZ »

Najbolje je, da se mali oglasi ukinejo. Kar nimaš, ne boli....
........točno tako
zelo pomaga,če jih ne bereš.....
lahko bi bil moderator anonimen,pa naj briše............
Slika
Krist
Dr. Modelar
Prispevkov: 6864
Pridružen: 09 Jul 2005, 05:22

Odgovor Napisal/-a Krist »

AlesZ napisal/-a:
Najbolje je, da se mali oglasi ukinejo. Kar nimaš, ne boli....
........točno tako
zelo pomaga,če jih ne bereš.....
lahko bi bil moderator anonimen,pa naj briše............
Sej ne da jih berem, ampak vsake tolko vržem uč na njih... :oops:
mihec87
Dr. Modelar
Prispevkov: 3864
Pridružen: 24 Jan 2005, 18:57
Kraj: Velenje

Odgovor Napisal/-a mihec87 »

Res je da je bolha itd za oglase...
Toda si ne predstavljam foruma brez malih oglasov,saj bi verjetno v vsaki tadrugi temi ali pa oddelku negdo nekaj prodajal moderatorjem bi se pa mešalo.

Se pa lahko res brišejo komplet vsak konec meseca ali pa na pol leta.

Vem pa da se tornado trudi po najboljših močeh spravit skupaj ladjo ki leze narazen ker prejšnji del ni kaj dosti zadeve flikal.
Toda kot je že bilo videno se nekateri zelo radi spuščajo na nivo ki je bil primeren še v jamskih časih če jih negdo opozori na kršenje boh ne daj da se jim izbriše oglas.

Največ na tem področju lahko uporabniki storimo sami enostavno se ignorira oglase ki ne ustrezajo pravilom ipd..
Modelarji smo kot trobentice,ko skopni sneg ter pride pomlad, pokukamo na plano..
Uporabniški avatar
T0RN4D0
Dr. Modelar
Prispevkov: 2979
Pridružen: 15 Feb 2010, 20:40
Kraj: sevnica

Odgovor Napisal/-a T0RN4D0 »

Ene rešitve so zelo preproste. Vsi, ki imate kaj proti malim oglasom, jih ignorirajte. Če se bodo ukinili, se bodo začeli pojavljati v vseh oddelkih in jih bo težko ignorirat.

Moderatorji na komplet forumu svoje delo opravljajo bol napol. Pravila se postavi v 5 vrsticah in postavi na vidno mesto, vse kršitve se enostavno briše. Tako (in edino tako) se prisili uporabnike, da začnejo pisat prispevke na želenem nivoju. Nepismeni se tako ali prilagodijo, ali spokajo stran.

Špilanje šerifa brez administratorskih pravic ni mogoče, in razne prepovedi objav in zaklepanje računov niso tehnično mogoči. Še stotič pa ne razumem kako vas lahko motijo stari oglasi. Res ne. A se vam velikokrat zgodi da se zataknete na 200 strani malih oglasov in kar ne morete nehat brat, kaj je narod prodajal in kupoval pred 2 mesecoma? :)
Fly it like you stole it!
Uporabniški avatar
tomazslo
Profesor
Prispevkov: 1369
Pridružen: 22 Jun 2010, 19:07
Kraj: Kranjska Gora
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a tomazslo »

jaz se tud strinjam, da bi ukinitev ne bilo to....jaz sem kar nekaj koristnih zadev dobil preko oglasov, dobro ene parktat tud bil nategnjen, a v globalu imam pa pozitivne izkušnje, vsaj štiri avione sem kupil na ta način in kar nrkaj ostalega materiala...
Sem pa zato, da se fičfiričev in tistih manipulantov znebimo, ki to delajo za svoj dobiček in mislijo, da smo tok zažagan, da ne sprevidimo, kaj je zanimivo in sprejemljivo in kaj ni. Jaz jih prav vsak dan pogledam, zato me tudi moti, če neke gume ali pa kaj drugega že pol leta gledam skoraj vsak dan...sem se par dni nazaj prav nasmejal, kok je lohk kdo naiven in misli, kako smo drugi cepljeni...iz aviona je pobral vse, prodajal v enem oglasu model, v drugem motor, v tretjem pnevmatsko podvozje, če s i vse supaj seštel je bilo pa več, kot vse skupaj stane v modelarski trgovini...
mihec87
Dr. Modelar
Prispevkov: 3864
Pridružen: 24 Jan 2005, 18:57
Kraj: Velenje

Odgovor Napisal/-a mihec87 »

Lej če se je negdo odločil prodajati vse posebej je to njegova stvar(tudi če prodaja model po kosih vsak segment krila posebej ter servo pokrovček), prav tako stvar tistega ki bo to kupil če ne zna naokrog pogledat kakšne so cene.

Aha če tebe nekaj ne zanima ne sme nihče tega prodajat ker ti tega ne boš gledal med malimi,gdo ti brani pač preskočiš ta bogi oglas, mene gume zanimajo ker se ukvarjam z avtomobili pa mi ne grejo zato na živce oglasi helikopterjev pač pa ga enostavno prezrem.Ne bit tok samovšečen.
Mislim da mi je jasno zakaj glava ne postavi kar vsakega za moderatorja.

Nihče nikogar ne sili da nekaj kupi, če ti oglas ne ustreza ga preskočiš stvar je sila preprosta.

Nategnjen si pa lahko vedno,kadarkoli,kjerkoli če kupuješ rabljeno stvar.
Modelarji smo kot trobentice,ko skopni sneg ter pride pomlad, pokukamo na plano..
Uporabniški avatar
tomazslo
Profesor
Prispevkov: 1369
Pridružen: 22 Jun 2010, 19:07
Kraj: Kranjska Gora
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a tomazslo »

mihec87 napisal/-a:Lej če se je negdo odločil prodajati vse posebej je to njegova stvar(tudi če prodaja model po kosih vsak segment krila posebej ter servo pokrovček), prav tako stvar tistega ki bo to kupil če ne zna naokrog pogledat kakšne so cene.

Aha če tebe nekaj ne zanima ne sme nihče tega prodajat ker ti tega ne boš gledal med malimi,gdo ti brani pač preskočiš ta bogi oglas, mene gume zanimajo ker se ukvarjam z avtomobili pa mi ne grejo zato na živce oglasi helikopterjev pač pa ga enostavno prezrem.Ne bit tok samovšečen.
Mislim da mi je jasno zakaj glava ne postavi kar vsakega za moderatorja.

Nihče nikogar ne sili da nekaj kupi, če ti oglas ne ustreza ga preskočiš stvar je sila preprosta.

Nategnjen si pa lahko vedno,kadarkoli,kjerkoli če kupuješ rabljeno stvar.
Mihec motiš se....prvič, če prodajaš več stvari vse skupaj objaviš v enem oglasu in ne da jih je pet eden za drugim...
Drugič je problem v tem, da imamo neprebrane oglase označene in ga moram kliknt, da je kao prebran in s tem se samo smeti preglednost in forum.....
Mali oglasi so namenjeni modelarjem, ki nekaj iščejo ali imajo nekaj odveč in na ta način pomagamo za manjšo ceno tudi drug drugemu.....to kar pa nekateri počnete tukaj je pa manipulacija...imate 80% prispevkov v malih oglasih samo nekaj ali pa skoraj nič pa v ostalih temah, ki so del tega modelarskega foruma...skratka, da ne bo hude krvi....treba bi bilo poseči malo v rubriko in narediti red, tako kot sem napisal že v prejšnjih prispevkih, tistega, ki pač ne sprejema PEAVILA FORUMA PA SKENSLATI...EDINO TAKO BI BILO POŠTENO IN PRAVILNO IN BI BILO V MALIH OGLASIH LE TISTO PRAVO....
Ultralajt
Dr. Modelar
Prispevkov: 13473
Pridružen: 15 Nov 2004, 17:57
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Ultralajt »

Čeprav sem že tisočstoenaindvajsetkrat povedal, da bi jaz male oglase enostavno ukinil, mislim, da zaradi vseh zapletov, komplikacij in sranja, ki ga oglasi delajo, povem še ta tisočstodvaindvajsetič, da sem za to, da se rubrika mali oglasi enostavno izbriše iz foruma. Pa ne zato, ker bi bil proti malim oglasom... ne nisem, vsak ima kdaj pa kdaj kaj na prodaj ali pa išče kako stvar po ugodni ceni, ampak zaradi vsek pizdarij, ki jih tema mali oglasi sproža, sem za popolno ukinitev.

Pa se naj prodaja na bolhi in salomonu......

Mitja
Uporabniški avatar
Pisaneli
Dr. Modelar
Prispevkov: 3509
Pridružen: 13 Sep 2006, 20:47
Kraj: Žiče-Slov. Konjice

Odgovor Napisal/-a Pisaneli »

Kak recept pa imajo na drugih forumih, da zadeva deluje?
Fear of a Flat Planet.
-slopescream-
Uporabniški avatar
brejker
Dr. Modelar
Prispevkov: 4065
Pridružen: 20 Feb 2006, 21:38
Kraj: Kamnik
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a brejker »

Naj se zbriše vsak ne popolno spisan oglas.
V kratkem času bo prodajalcem jasno kje tiči zajec.
www.okarbon.eu
mihec87
Dr. Modelar
Prispevkov: 3864
Pridružen: 24 Jan 2005, 18:57
Kraj: Velenje

Odgovor Napisal/-a mihec87 »

Nekateri se od foruma bolj kot ne distancirajo in po večini samo berejo ter pač uporabijo oglase na vsake toliko(lih tukaj je napaka v razmišljanju po številu postov se ne da določit ali je uporabnik vreden zaupanja).Nekih dilerčkov pa tako ni,vsake toliko se prikaže pa tako hitro obupa.

Osebno če človek prodaja več različnih stvari skoraj raje vidim da je ločeno v oglasih.Zakaj?
Zato ker lahko že v naslovu da, prodam motor ta pa ta,prodam model ta pa ta in kliknem oglas ki me zanima ne pa da moram klikati vse po vrsti.Če pa imaš težave, če imaš pri malih oglasih označeno neprebrano pa ti ne znam pomagati.

Ali pa npr.prodam jadralca ali pa prodam nan models shadow f5j(če te shadow zanima odpreš oglas drugače ne,oglas prodam jadralca pa moraš odpreti da vidiš da prodaja sklepanega easystarja).

Ne pa da napiše prodam modelarsko robo pol pa odpiraš vse(seveda če prodaja drobnarije naj da skupaj da nebi res gdo šel delat oglasa za vsak servo motor posebaj,ali pa razparceliral avto ter za vsak del naredil oglas posebej)..Tako pa že v naslovu vidiš kaj prodaja in se ne ukvarjaš več z odpiranjem.

Lahko ti brišeš ljudi z foruma vsak dan pa če bo želel bo vedno prišel nazaj,tako ali drugače.

Sam sem za to da se v malih oglasih magari postavi anonimnega moderatorja če noče biti razkrit ter se pravil drži dosledno ter se nepravilni oglas briše po presoji moderatorja.Brez zakajev pa čejev.

Na bolhi bo še več nategovanja kot pa ga je tukaj kar se tiče oglasov.
Zadnjič spremenil mihec87, dne 08 Mar 2011, 11:50, skupaj popravljeno 1 krat.
Modelarji smo kot trobentice,ko skopni sneg ter pride pomlad, pokukamo na plano..
mihec87
Dr. Modelar
Prispevkov: 3864
Pridružen: 24 Jan 2005, 18:57
Kraj: Velenje

Odgovor Napisal/-a mihec87 »

Pisaneli napisal/-a:Kak recept pa imajo na drugih forumih, da zadeva deluje?
Bolj običajna varianta je tako(So tudi kakšne bolj sofisticirane,ki pa žal zahtevajo kar nekaj €€€).
Če ni skladno z pravili se enostavno briše(samo na našem forumu,če se zgodi kaj takega je moderator tavečji pacek ter ne vem kaj še vse,da nebi o raznih grožnjah).Nategi se pa dogajajo vsepovsod
Modelarji smo kot trobentice,ko skopni sneg ter pride pomlad, pokukamo na plano..
Odgovori

Vrni se na Pohvale, pritožbe in pomoč uporabnikom