UPORABNIKI

Vaše utemeljene kritike, vprašanja in problemi

Moderator: Mipo

Odgovori

Ali zbrišemo ne sodelujoče??

-zbrišemo s foruma
20
25%
-jih pustimo
59
75%
 
Skupaj glasov: 79

marolt55
Tekmovalec
Prispevkov: 389
Pridružen: 29 Avg 2010, 14:49
Kraj: Preserje pri Radomljah

UPORABNIKI

Odgovor Napisal/-a marolt55 »

Ohhh, nas modelarjev vidim da je malo kar poglej pod uporabnike katastrofa!!! #-o .Strani je skoraj 300 pri 179 pa se vse že konča s prispevki oz. imajo 1. in od tega jih je samo cca. 20% aktivnih. Te bi moderatorji lahko izbrisali. Ali ste za to?? :-?
Uporabniški avatar
Melly
Dr. Modelar
Prispevkov: 3879
Pridružen: 15 Feb 2007, 22:51
Kraj: Ankaran, Ocizla

Odgovor Napisal/-a Melly »

Kar nekaj modelarjev poznam, ki samo prebirajo forum in ne pišejo prispevkov...
lp Melly
Uporabniški avatar
miskolin
Dr. Modelar
Prispevkov: 2733
Pridružen: 02 Feb 2004, 22:52
Kraj: VESOLJE

Odgovor Napisal/-a miskolin »

...
Zadnjič spremenil miskolin, dne 29 Jan 2020, 17:07, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
tomazslo
Profesor
Prispevkov: 1369
Pridružen: 22 Jun 2010, 19:07
Kraj: Kranjska Gora
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a tomazslo »

Tud jaz mislim, da j brez veze brisat....saj je tko k na vseh forumih, eni berejo, drugi sodelujejo, tretji se "duvajo" in pametne delajo, četrti prodajajo in koristijo to za zaslužek...pač tako je, eni pa sodelujemo toliko, kot rabimo in mislimo, da ga potrebujemo
marolt55
Tekmovalec
Prispevkov: 389
Pridružen: 29 Avg 2010, 14:49
Kraj: Preserje pri Radomljah

Odgovor Napisal/-a marolt55 »

Hvala za mnenja.
:D
Ultralajt
Dr. Modelar
Prispevkov: 13473
Pridružen: 15 Nov 2004, 17:57
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Ultralajt »

Registrirani uporabniki imajo pred gosti to ugodnost, da lahko izkoriščajo opcije, ki so jim na voljo. Predvsem sem spadajo zadeve kot na primer: "Poglej nove objave od prejšnjega obiska" in "Poglej neodgovorjena sporočila".

To jim omogoča, da pogledajo kaj je novega. Gostom (neregistriranim uporabnikom foruma) ta opcija ni omogočena, zato jim je težje "krmariti" skozi aktualne zadeve na forumu.

Vzeti članstvo registriranim "neaktivnim" članom bi bilo krivično, saj zagotovo uporabljajo ZS, če že postov ne pišejo.
Nekateri registrirani uporabniki spremljajo forum, se pa nočejo izpostavljati s posti na forumu, ker se jim ne zdi smiselno zapletati se z nekatrimi forumaši, ki v vsakem jajcu najdejo dlako.

Vzeti članstvo tem uporabnikom foruma bi bilo nepravično in totalna neumnost.

Večji in upravičen razlog za ukinitev "članstva" vidim pri uporabnikih foruma, ki konstantno kršijo forumska pravila, se pretirano razburjajo kadar se jih opozori na kršenje pravil ali nespodobno obnašanje ali pisanje, ter ignorirajo nasvete ipd..... ja forumska pravila so napisana in se jih je priporočljivo čim bolj držati.

No, pa še nekaj pozitivnega za konec posta, ker je ravno tak dan:

Eno veselo, srečno in zdravo leto 2011!

Mitja
Tomica.sb
Začetnik
Prispevkov: 2
Pridružen: 03 Jul 2009, 20:28
Kraj: Republika Hrvatska

Odgovor Napisal/-a Tomica.sb »

U potpunosti podržavam Ultralajtov stav,
ponekad je bolje u miru i tišini pratiti Vaš izvrstan forum i preporučiti ga drugima, nego gubiti vrijeme i živce na beskorisne polemike.

Sretnu i uspješnu 2011. godinu od Tomice iz Aero kluba "BROD" iz Slavonskog Broda !
Uporabniški avatar
T0RN4D0
Dr. Modelar
Prispevkov: 2979
Pridružen: 15 Feb 2010, 20:40
Kraj: sevnica

Odgovor Napisal/-a T0RN4D0 »

Ne vem kako vam uspe najt toliko stvari, ki vas motijo. :roll:
Fly it like you stole it!
Uporabniški avatar
8pac
Profesor
Prispevkov: 1608
Pridružen: 07 Sep 2008, 15:26
Kraj: LJ

Odgovor Napisal/-a 8pac »

T0RN4D0 napisal/-a:Ne vem kako vam uspe najt toliko stvari, ki vas motijo. :roll:
Jbg to smo pa mi Slovenci, že tako nas je malo, pol smo pa še vsi drug drugmu fouš #-o
Uporabniški avatar
Finch
Razpravljalec
Prispevkov: 146
Pridružen: 18 Dec 2004, 19:09
Kraj: Slovenske konjice

Odgovor Napisal/-a Finch »

In to moti nekoga ki je clan foruma cca pol leta...
sam redno prebiram forum, objavljam pa pac ne a se mi ne zdi pravicno da bi me zaradi tega izbrisali...
Uporabniški avatar
tomazslo
Profesor
Prispevkov: 1369
Pridružen: 22 Jun 2010, 19:07
Kraj: Kranjska Gora
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a tomazslo »

Finch napisal/-a:In to moti nekoga ki je clan foruma cca pol leta...
sam redno prebiram forum, objavljam pa pac ne a se mi ne zdi pravicno da bi me zaradi tega izbrisali...
Se strinjam, meni forum pomaga veliko, ker sem se na stara leta, ko imam malo več časa zopet lotil modelarstva...Enkrat mi je na pomoč priskočil član, ki načeloma nič ne napiše na forum, a mi je zelo pomagal preko ZS pri nastavitvah RV naprave...torej je po mojem mnenju predlog okrog brisanja čisto mimo.

Če bi že koga izbrisal, bi samo tiste, ki so člani samo zaradi malih oglasov(saj so tako ali tako vedno eni in isti), za svojim profilom pa nimajo nič, na kar bi se lahko obrnil, ko te nek oglaševalec "nategne" in proda škart robo.
Pa še te se ne splača brisat in se z njimi obremenjevati, saj sčasoma sami ugotovijo, da v bistvu za nekaj eurov dolgoročno sami sebe "nategujejo".
Odgovori

Vrni se na Pohvale, pritožbe in pomoč uporabnikom