Uporabniško ime in geslo

Vaše utemeljene kritike, vprašanja in problemi

Moderator: Mipo

Odgovori
Uporabniški avatar
Roberto
Dr. Modelar
Prispevkov: 8648
Pridružen: 16 Nov 2004, 18:16
Kraj: Idrija

Uporabniško ime in geslo

Odgovor Napisal/-a Roberto »

Nekoga bi prosil za pomoč pri mojem trenutnem delu, ki sicer ni 100% modelarsko, vendar se pa v tem primeru vseeno zelo veže na njega. In kaj delam? Na poseben list si namreč zapisujem vsa uporabniška imena in gesla. ki jih trenutno uporabljam. To delam zaradi tega, ker si jih ne morem zapolniti, pri nekaterih mi pa tudi manjka potrebnega znanja (?), da bi jih lahko razbral iz aplikacije in si jih zapisal, v tem primeru, modelarskega foruma. Če bi slučajno prišlo do sesutja računalnika bi verjetno moral vse pričeti iz nule (to mi je že nekam znano ...). Željene podatke mi lahko pošljete (pošlješ) po privatnem sporočilu, kot odgovor na ta moj post pa bo verjetno zadoščal že krajši odgovor z vsebino: OPRAVLJENO. Najlepša hvala že vnaprej Robi.
.
Grunf pravi: Ko vrijedi leti, ko leti vrijedi, tko ne leti ne vrijedi !
.
mzakelj
Profesor
Prispevkov: 1171
Pridružen: 24 Nov 2009, 12:27
Kraj: Godowich

Odgovor Napisal/-a mzakelj »

priporočam za take zadeve : http://www.dropbox.com/
tadejpolajnar
Razpravljalec
Prispevkov: 167
Pridružen: 09 Avg 2010, 14:02

Odgovor Napisal/-a tadejpolajnar »

A pa pri temu programu mogoče lahko izdelovale programa vidi ta
gesla.
mzakelj
Profesor
Prispevkov: 1171
Pridružen: 24 Nov 2009, 12:27
Kraj: Godowich

Odgovor Napisal/-a mzakelj »

Vsi fajli so kriptirani, tako da tudi lastnik serverja ne more do njih. Kar sploh ni slaba zadeva in so se tako tudi sami zaščitili proti tožbam.
Uporabniški avatar
digidon
Tekmovalec
Prispevkov: 225
Pridružen: 13 Dec 2009, 13:15
Kraj: Ptuj

Odgovor Napisal/-a digidon »

če še vedno potrebuješ kakšno applikacijo, ti jo z veseljem spišem. za vse dodatne informacije pa na ZS.
3D is art painted in the air :)
Uporabniški avatar
Roberto
Dr. Modelar
Prispevkov: 8648
Pridružen: 16 Nov 2004, 18:16
Kraj: Idrija

Odgovor Napisal/-a Roberto »

mzakelj napisal/-a:Vsi fajli so kriptirani, tako da tudi lastnik serverja ne more do njih. Kar sploh ni slaba zadeva in so se tako tudi sami zaščitili proti tožbam.
Hvala za ta odgovor. Tako vsaj vem, da bom še naprej moral poizkušati razna "znana in neznana" uporabniška imena in gesla. Valjda mi bo enkrat tudi uspelo ... Hvala vsem za prejete odgovore na zasebno sporočilo.
.
Grunf pravi: Ko vrijedi leti, ko leti vrijedi, tko ne leti ne vrijedi !
.
Uporabniški avatar
Roberto
Dr. Modelar
Prispevkov: 8648
Pridružen: 16 Nov 2004, 18:16
Kraj: Idrija

Odgovor Napisal/-a Roberto »

Ob pregledu mojega objavljenega posta, pa se mi je utrnila še ena misel. Ali je lahko moje forumsko ime nad mojo forumso slikico (Roberto), hkrati tudi moje uporabniško ime ??? Plisssss [-o<To>
.
Grunf pravi: Ko vrijedi leti, ko leti vrijedi, tko ne leti ne vrijedi !
.
Uporabniški avatar
F3J JURE
Tekmovalec
Prispevkov: 225
Pridružen: 10 Jan 2007, 21:18
Kraj: Planina pri Ajdovščini

Odgovor Napisal/-a F3J JURE »

Ja
Uporabniški avatar
Roberto
Dr. Modelar
Prispevkov: 8648
Pridružen: 16 Nov 2004, 18:16
Kraj: Idrija

Odgovor Napisal/-a Roberto »

Hvala Jure. Ob končni najdbi obeh iskanih stvari, ti bo za njuno najdbo, pošteno pripadalo 50% zaslug. Torej, če se bova slučajno kje srečala, me lahko mirne duše pocukaš za rokav in me opozoriš, da si ti tisti ki ... =D> Še enkrat, najlepša hvala za tvojo pomoč.
.
Grunf pravi: Ko vrijedi leti, ko leti vrijedi, tko ne leti ne vrijedi !
.
Uporabniški avatar
F3J JURE
Tekmovalec
Prispevkov: 225
Pridružen: 10 Jan 2007, 21:18
Kraj: Planina pri Ajdovščini

Odgovor Napisal/-a F3J JURE »

Saj sma se že doskrat srečala samo jaz sem bil še bolj z majhen z mojim tatom (David Marc)sta enkrat letela na F3j tekmi v Kranju pa ene parkrat sma se vidla na letališču v Vipavi
Uporabniški avatar
Roberto
Dr. Modelar
Prispevkov: 8648
Pridružen: 16 Nov 2004, 18:16
Kraj: Idrija

Odgovor Napisal/-a Roberto »

No vidiš, poooooooočaaaaasi se bo mozaik le sesatvil. Davida pa se še dobro spominjam, mislim da je imel celo eno gradbeno podjetje (?). Če tega foruma ne bere, ga prav lepo pozdravi v mojem imenu.
.
Grunf pravi: Ko vrijedi leti, ko leti vrijedi, tko ne leti ne vrijedi !
.
Uporabniški avatar
Roberto
Dr. Modelar
Prispevkov: 8648
Pridružen: 16 Nov 2004, 18:16
Kraj: Idrija

Odgovor Napisal/-a Roberto »

He, he, he, če kdo česa ne ve, naj pa mene vpraša. Če odgovora ravno ne bom vedel "na pamet", se bom pa potrudil in ga poiskal :wink:. Torej, vsekakor gre 50% zaslug za mojo rešitev težav Juretu, naprej pa ... so že snovalci tega foruma poskrbeli, da ne bi bili ves čas nadlegovani... In kako ??? Ko enkrat končno vpišeš v prijavni okvirček pravilno uporabniško ime, lahko s pritiskom na gumb "Si pozabil svoje geslo?" skoraj v trenutku rešiš svoje težave. Takoj po prejemu novega gesla sem ga najprej dodal na moj "papir v sili", kjer je sedaj varno spravljen (?). Nemoj ti Roberto sam sebi, da nisi više sposoban ni za šta ... =D>
.
Grunf pravi: Ko vrijedi leti, ko leti vrijedi, tko ne leti ne vrijedi !
.
Uporabniški avatar
F3J JURE
Tekmovalec
Prispevkov: 225
Pridružen: 10 Jan 2007, 21:18
Kraj: Planina pri Ajdovščini

Odgovor Napisal/-a F3J JURE »

Bom in drži vse kaj si rekel
Uporabniški avatar
MatBurgi
Tekmovalec
Prispevkov: 421
Pridružen: 19 Sep 2009, 13:27
Kraj: Mengeš

Re: Uporabniško ime in geslo

Odgovor Napisal/-a MatBurgi »

LP

Mene pa zanima kako si lahko spremenim vzdevek ali če je kdo da mi ga spremeni ?
dkulcar
Freak
Prispevkov: 882
Pridružen: 28 Okt 2006, 09:18
Kraj: Lendava
Kontakt:

Re: Uporabniško ime in geslo

Odgovor Napisal/-a dkulcar »

[email protected] napisal/-a:LP

Mene pa zanima kako si lahko spremenim vzdevek ali če je kdo da mi ga spremeni ?
Piši administratorju foruma.
LP David
Odgovori

Vrni se na Pohvale, pritožbe in pomoč uporabnikom