Odhod..

Vaše utemeljene kritike, vprašanja in problemi

Moderator: Mipo

Odgovori
Offshore
Dr. Modelar
Prispevkov: 6685
Pridružen: 23 Avg 2005, 14:24

Odhod..

Odgovor Napisal/-a Offshore »

3g napisal/-a:
Mimogrede: ob tako obupnem komentarju tudi kakšno (javno) opravičilo nebi škodilo. Pa ne se vadit da si drugače mislil kot si napisal!

lp
3g
SORRY =;
Sicer pa zapuščam ta zasrani forum ,kjer ne sprejemte nobene kritike več ,čeprav se pljuva čez vse in povsod,tako da ne bom več -"pametoval" ali smetil tukaj gor Upam da boste srečni in pljuvajte še naprej jest sm tuki odslužu..LOL
Uporabniški avatar
mucy
Freak
Prispevkov: 610
Pridružen: 28 Sep 2007, 17:39
Kraj: Bled

Odgovor Napisal/-a mucy »

A to so novi trendi, kr edn za drugim odhajate a kako... :lol:
Helium
Tekmovalec
Prispevkov: 398
Pridružen: 22 Mar 2009, 15:31

Re: Odhod..

Odgovor Napisal/-a Helium »

Offshore napisal/-a:
3g napisal/-a:
Mimogrede: ob tako obupnem komentarju tudi kakšno (javno) opravičilo nebi škodilo. Pa ne se vadit da si drugače mislil kot si napisal!

lp
3g
SORRY =;
Sicer pa zapuščam ta zasrani forum ,kjer ne sprejemte nobene kritike več ,čeprav se pljuva čez vse in povsod,tako da ne bom več -"pametoval" ali smetil tukaj gor Upam da boste srečni in pljuvajte še naprej jest sm tuki odslužu..LOL



Offshore, zapuščaš forum ? :o Sami izkušeni greste iz tega foruma :(
Spektrum DX6i

GB-Models Yak 55M 1.4m
Uporabniški avatar
shqwarch
Profesor
Prispevkov: 1482
Pridružen: 02 Avg 2006, 20:24
Kraj: Nisem Profesor, Sem Razpravljalec :) ;)
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a shqwarch »

Mah jaz res ne vem kako je en "folk" postal preresen in ne zna niti smejkotov pogledat in skozi to potem odreagirat kot se naj bi smatralo. Enim že grem naživivce samo, če omenim besedo predrago. HALOOO. Samo svojo politiko izrazam do financ in to je to. Eni so res ratali mal zadrgnjeni in mi delujejo, kot da jim je ta hobi, še edino kar jim daje upanje do veselja v življenju. =D> :lol:
Slika
Uporabniški avatar
Coil
Profesor
Prispevkov: 1145
Pridružen: 22 Mar 2008, 00:00
Kraj: Kamnik

Odgovor Napisal/-a Coil »

Tako pač je, to je javni forum in ni primerno da vsak blekne kar mu pride na pamet, vsekakor pa se ni dobro primerjati s slabšimi...

Oglašanje in komuniciranje v javnosti pač zahteva določeno mero strpnosti in če nam ljudje ne škodujejo naj počnejo kar jih veseli.

Če pa tega ne premoremo pa je bolje da se umaknemo ali smo tiho.

Moja stara mama vedno pravi: Če ne moreš povedati nič dobrega, tudi slabega ni treba :D
Uporabniški avatar
Živnorc
Dr. Modelar
Prispevkov: 3093
Pridružen: 22 Nov 2004, 09:54
Kraj: Kamnik

Odgovor Napisal/-a Živnorc »

Coil napisal/-a:Tako pač je, to je javni forum in ni primerno da vsak blekne kar mu pride na pamet, vsekakor pa se ni dobro primerjati s slabšimi...

Oglašanje in komuniciranje v javnosti pač zahteva določeno mero strpnosti in če nam ljudje ne škodujejo naj počnejo kar jih veseli.

Če pa tega ne premoremo pa je bolje da se umaknemo ali smo tiho.

Moja stara mama vedno pravi: Če ne moreš povedati nič dobrega, tudi slabega ni treba :D
=D> =D> =D>


:wink:
Pridemo tudi na dom...

Lep dan še naprej!
Živnorc.
Odgovori

Vrni se na Pohvale, pritožbe in pomoč uporabnikom