mali oglasi

Vaše utemeljene kritike, vprašanja in problemi

Moderator: Mipo

Odgovori
Uporabniški avatar
tintek
Dr. Modelar
Prispevkov: 2227
Pridružen: 18 Jul 2005, 12:22
Kraj: cerkno

mali oglasi

Odgovor Napisal/-a tintek »

Zdravo!

Vem da je med oglasi veliko dela, sploh ker so nekateri tako nemarni da dajojo linke od linkov do linkov...
Sam vedno, ko obnovim oglas, starega pobrišem in če bi se tega vsi držali bi bilo v rubriki precej bolj pregledno.

Imam pa tudi predlog in namreč da bi se vsi oglasi starejši od NAPRIMER enega mesca (po dogovoru) avtomatsko brisali.

danes sem gledal svoje komentarje kjer sem zasledil oglase stare več let, kar se mi res zdi nepotrebno.

Povejte svoje mnenje še vi.

LP Tine
LP Tine

Kaj malga tut postružim
Uporabniški avatar
Krofek
Freak
Prispevkov: 622
Pridružen: 21 Apr 2006, 21:20
Kraj: Ivanjkovci

Odgovor Napisal/-a Krofek »

O tem je bilo že večkrat predebatirano in ADMIN pravi da bodo stari oglasi ostali. Potem bo pa že tako.
"Kdor nikdar ni storil napake, ni nikdar poizkusil nič novega."-Albert Einstein
Rokomavh
Začetnik
Prispevkov: 23
Pridružen: 30 Mar 2008, 16:26
Kontakt:

Re: mali oglasi

Odgovor Napisal/-a Rokomavh »

tintek napisal/-a:Zdravo!

Vem da je med oglasi veliko dela, sploh ker so nekateri tako nemarni da dajojo linke od linkov do linkov...
Sam vedno, ko obnovim oglas, starega pobrišem in če bi se tega vsi držali bi bilo v rubriki precej bolj pregledno.

Imam pa tudi predlog in namreč da bi se vsi oglasi starejši od NAPRIMER enega mesca (po dogovoru) avtomatsko brisali.

danes sem gledal svoje komentarje kjer sem zasledil oglase stare več let, kar se mi res zdi nepotrebno.

Povejte svoje mnenje še vi.

LP Tine

Se popolnoma strinjam s tabo. Stari oglasi so samo nepotrebno smetenje foruma in bi se morali izbrisati nujno, ker samo povzročajo zmedo in odžirajo prostor brez potrebe. Nemarnost in lenoba nekaterih je pokazatelj, da pregovor o oslu pač drži. Sicer pa je v pravilih, da naj se oglasi zbrišejo, če se pač na novo objavijo (sam se kot ti, tega držim). Temu sledi, da bi morali vse stare oglase zbrisati admini, če že njihovo avtorji nič ne naredijo. Le kako so potem oglasi ažurirani, če je vmes stotine oglasov starih več mesecev in tudi let?
Krofek

PrispevekObjavljeno: Pet Apr 24, 2009 11:48 pm Naslov sporočila:

O tem je bilo že večkrat predebatirano in ADMIN pravi da bodo stari oglasi ostali. Potem bo pa že tako.
V tem odgovoru admina ne vidim smisla, saj je vse, kar je tintek omenil dejansko kršenje PRAVIL za pisanje oglasov, in ta pravila so najbrž postavili admini.


Druga stvar, ki je strašno moteča (kaj ti praviš?? in ostali?) so oglasi tipa z naslovom samo PRODAM ali KUPIM ipd. kjer ni podana nobena informacija, kaj se prodaja ali kupuje. Uporabnik je dal tak naslov, da bi dobil čim več ogledov ali pa, ker je preprosto len ( ali ne zna tipkati) Saj med pregledom oglasov, ne veš kaj se prodaja sploh in po nepotrebnem izgubljaš čas s takimi nesmisli. Predlagam, da naj se doda pravilo, da naj bo ime oglasa pregledno in jasno, ki bo izražalo kaj se prodaja. Vsi, ki pa bodo še naprej objavljali oglase s takimi slaboumnimi naslovi, naj se njihov oglas nemudoma izbriše.
Odgovori

Vrni se na Pohvale, pritožbe in pomoč uporabnikom