Ali ste zadovoljni z moderatorjem Malih Oglasov ???

Vaše utemeljene kritike, vprašanja in problemi

Moderator: Mipo

Ali ste zadovoljni z moderatorjem Malih Oglasov???

DA
131
80%
NE
33
20%
 
Skupaj glasov: 164

frcac
Freak
Prispevkov: 451
Pridružen: 22 Dec 2003, 17:06
Kraj: Godovič

Odgovor Napisal/-a frcac »

Nekateri forumi imajo ta problem rešen tako, da ko uporabnik odda oglas, se oglas objavi šele po moderatorjevi odobritvi. Glede na nabor cvetk na forumu zadnje čase mislim, da bi bila to odlična rešitev.

Ne pozabi pa na tisto... ne prepiraj se z idioti, spravijo te na svojo raven in pol potolčejo z izkušnjami :)

Lep pozdrav, Sašo
"It's not how close you get to the ground, but how precise you can fly the airplane..." - Bob Hoover
Uporabniški avatar
benjaminsmrdelj
Razpravljalec
Prispevkov: 189
Pridružen: 15 Maj 2008, 06:50
Kraj: Pivka

Odgovor Napisal/-a benjaminsmrdelj »

Pozdravljeni!

Lahko bi naredili, da te ob kliku na MALE OGLASE preusmeri na stran s pravili, nato bi kliknili na SE STRINJAM ali kaj podobnega.

Poleg tega je pomoje moderator zelo obremenjen zato predlagam, da bi bilo moderatorjev malih oglasov več.
Slika
Uporabniški avatar
SUKHOI
Profesor
Prispevkov: 1141
Pridružen: 11 Okt 2007, 20:14
Kraj: Vir
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a SUKHOI »

Se javim za moderatorja.
Počasi se daleč pride, hitr pa še dlje.
http://www.micra-tech.com

LP Miha
[peugeot]
Tekmovalec
Prispevkov: 245
Pridružen: 07 Dec 2004, 18:08
Kraj: Blejska Dobrava (Slovenia)
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a [peugeot] »

SUKHOI napisal/-a:Se javim za moderatorja.
tudi jaz :D
http://ropret.net/
legenda
Tekmovalec
Prispevkov: 285
Pridružen: 21 Nov 2004, 20:53
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a legenda »

moderatorji se javljajo- prima!! ... sam pa bi še enkrat podal moj predlog- za boljšo preglednost tematike:

..vem, da se je o urejanju in preglednosti malih oglasov pisalo že po drugih temah in naslovih...pa me še vedno zelo zanima v čem je problem, da na račun preglednosti nikakor ne zaživi že večkrat predlagana shema znana tudi po drugih domačih in tujih forumih:
-mod. letal
-mod. čolnov
-mod. avtomobilov
-elektronika
-razno
...mislim, da bi tako oblikovana rubrika malih oglasov prispevala še k večji in boljši preglednosti kot je to urejeno dosedaj.

Bo šlo??
_________________
Ni težko uspeti. Razumeti zakaj je mnogo težje.
Krist
Dr. Modelar
Prispevkov: 6864
Pridružen: 09 Jul 2005, 05:22

Odgovor Napisal/-a Krist »

legenda napisal/-a:moderatorji se javljajo- prima!! ... sam pa bi še enkrat podal moj predlog- za boljšo preglednost tematike:

..vem, da se je o urejanju in preglednosti malih oglasov pisalo že po drugih temah in naslovih...pa me še vedno zelo zanima v čem je problem, da na račun preglednosti nikakor ne zaživi že večkrat predlagana shema znana tudi po drugih domačih in tujih forumih:
-mod. letal
-mod. čolnov
-mod. avtomobilov
-elektronika
-razno
...mislim, da bi tako oblikovana rubrika malih oglasov prispevala še k večji in boljši preglednosti kot je to urejeno dosedaj.

Bo šlo??
_________________
NE BO ŠLO!
Malce poglej teme po forumu, je bilo že veliko govora o temu. Pa tudi naš forum ni toliko obsežen,da bi se šli kaj takega.

Mislim, da se Jan trudi, kolikor se more. Ni lahko biti moderator, menu gre učasih prov na k... k moram preberat vse te neumnosti v mojem oddelku...

Strinjam se s frcac-evo idejo.
Lahko pa se tudi sam ponudim za moderatorja (dodatnega) malih oglasom. Samo potem bom veselo brisal vse, kar ne ustreza pravemu oglasu.
Najbolj me jezi, ko vidim nov oglas in ga pogledam, notri pa link do starega oglasa. Recimo tudi kaka slika obstoječega stanja prodajanega kosa ne bi bila slaba, ne pa da piše, prodam model, notri pa celo ime modela. To meni nič ne pove, raje nej se pokaže dejansko stanje. V katalogu so vsi modeli lepi, v živo pa sem že videl kar nekaj grdih...
Odgovori

Vrni se na Pohvale, pritožbe in pomoč uporabnikom