Meterator Jan

Vaše utemeljene kritike, vprašanja in problemi

Moderator: Mipo

Zaklenjeno
Uporabniški avatar
plohl
Freak
Prispevkov: 509
Pridružen: 19 Maj 2007, 15:23

Meterator Jan

Odgovor Napisal/-a plohl »

Pozdravljeni

Kot ste nekateri videli, sem dal oglas za digitalca in seveda intruder me je takoj napadel z zbadljivkami,....in seveda žalil po forumi! Sedaj napiše naj kupci vidijo moje poste ,... kot da sme koga že nategnil, sedaj pa prosim naj napiše tisti kdor je kar od mene kupil ali sme res koga nategnil, da ne bom samo jaz izpadel bedak!!

Eto kar je napisal, bomo vidli ali drži: Bom pustil tale "oglas" da se bo videl tvoj primitivizem med vsemi pametnimi kupci, ki prej pogledajo zgodovino prodajalca, preden se podajo v nakup!
Sovražnik tvojega sovražnika je tvoj prijatelj!
Uporabniški avatar
mucy
Freak
Prispevkov: 610
Pridružen: 28 Sep 2007, 17:39
Kraj: Bled

Odgovor Napisal/-a mucy »

Verjetno nisi prav dojel provokacije...

Mislim da je za Intruder-jevo ukrepanje kriv tvoj način pisanja oglasov in ne roba ki so jo/jo imaš namen prodati. Mogoče bi si moral prebrati pravila za pisanje Malih oglasov.

Kolikor malim oglasom sledim, so bili še vsi tvoji oglasi neprimerni.

Beri pravila za pisanje malih oglasov in razmišljaj.

:wink:

LP!
Uporabniški avatar
plohl
Freak
Prispevkov: 509
Pridružen: 19 Maj 2007, 15:23

Odgovor Napisal/-a plohl »

Neprimerni??? Kaj ti malo bereš, pa povej zakaj neprimerni? Razen tega za digitalca? Kaj je drugim manjkalo?
Sovražnik tvojega sovražnika je tvoj prijatelj!
Uporabniški avatar
plohl
Freak
Prispevkov: 509
Pridružen: 19 Maj 2007, 15:23

Odgovor Napisal/-a plohl »

In če smo že pri tem, naslov teme je drugi, kot drugo pa ti zase počisti, kar še nisi!
Sovražnik tvojega sovražnika je tvoj prijatelj!
Uporabniški avatar
mucy
Freak
Prispevkov: 610
Pridružen: 28 Sep 2007, 17:39
Kraj: Bled

Odgovor Napisal/-a mucy »

Beri NAVODILA ZA PISANJE MALIH OGLASOV...

PS: Ni Meterator ampak je Moderator... :lol:
KlemenR
Tekmovalec
Prispevkov: 370
Pridružen: 20 Nov 2007, 23:02
Kraj: Maribor

Odgovor Napisal/-a KlemenR »

Poglej naslov, poglej večino tvojih postov, ter tudi ta post nad mojim.

Glede na to da se nekateri poznamo, vem da je jan imel prav kakorkoli je ukrepal, glede žaljiv in nevem česa, se bom pa raje vzdržal komentarja.


LP
V vsem novem je prisotno staro, v popolnejši obliki.
Uporabniški avatar
plohl
Freak
Prispevkov: 509
Pridružen: 19 Maj 2007, 15:23

Odgovor Napisal/-a plohl »

No še bolj mu v rit lezite, samo ritolizniki!!
Sovražnik tvojega sovražnika je tvoj prijatelj!
Uporabniški avatar
plohl
Freak
Prispevkov: 509
Pridružen: 19 Maj 2007, 15:23

Odgovor Napisal/-a plohl »

Pa saj vseeno, saj na ta bedasti forum ne bom več hodil, oziroma se ne mislim ukvarjati z takimi bedaki, ker ti itak takoj mine modelarstvo, tako da jan kar poskrbi da me odstranijo iz foruma mi boš izpolnil željo ki si jo tako želiš!
Sovražnik tvojega sovražnika je tvoj prijatelj!
KlemenR
Tekmovalec
Prispevkov: 370
Pridružen: 20 Nov 2007, 23:02
Kraj: Maribor

Odgovor Napisal/-a KlemenR »

Nisem ritoliznik, sem predvideval po tvojih postih kakor so zgornji in podobni, ki definitivno niso na nivoju.
V vsem novem je prisotno staro, v popolnejši obliki.
Uporabniški avatar
pegasus
Dr. Modelar
Prispevkov: 2847
Pridružen: 14 Okt 2002, 01:00
Kraj: Heidelberg

Odgovor Napisal/-a pegasus »

Fantje, kdo da za čips in kokice? Obeta se še en show :lol:
gregor94
Freak
Prispevkov: 675
Pridružen: 21 Avg 2006, 07:32
Kraj: dobova
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a gregor94 »

Dobro da imam še netlog :lol: Se mi tu neda brat :lol:

P.S mislim da če imaš voljo do modelarstva te zaradi tega nebi smelo miniti. :o
Uporabniški avatar
SUKHOI
Profesor
Prispevkov: 1141
Pridružen: 11 Okt 2007, 20:14
Kraj: Vir
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a SUKHOI »

Samo toliko o tvoji resnosti.

Plohl: Ugodno prodam svojo nesposobno, neposlušno in predvsem arogantno rit za borih 0,5 EUR / dag.
Počasi se daleč pride, hitr pa še dlje.
http://www.micra-tech.com

LP Miha
Uporabniški avatar
stipe
Tekmovalec
Prispevkov: 232
Pridružen: 01 Avg 2005, 19:40
Kraj: Velenje

Odgovor Napisal/-a stipe »

Fantje imam en predlog. Kaj, če bi se na forumu uvedla opozorila, tako kot imajo to poštimano na PIRORAJ-u. 3 opozorila in letiš s foruma. Stanje opozoril pa je vidno v avatarju.
Tam imajo tako poštimano, da če postavljaš vprašanja, na katera je bilo že večkrat odgovorjeno, dobiš opozorilo. Enako velja za sovražni govor, nabijanje postov, nepismenost in "izlivanje žolča" kot ga vidimo v tej temi in še marsikateri na forumu.
Nekaj je treba storiti, ker temu forumu kvaliteta strmo upada! Ko bi le nekoč dočakali nivo npr. RC GROUPS [-o<
Lep pozdrav
Uporabniški avatar
Roadracer
Tekmovalec
Prispevkov: 221
Pridružen: 16 Nov 2005, 18:44
Kraj: Litija/LJ

Odgovor Napisal/-a Roadracer »

stipe napisal/-a:Fantje imam en predlog. Kaj, če bi se na forumu uvedla opozorila, tako kot imajo to poštimano na PIRORAJ-u. 3 opozorila in letiš s foruma. Stanje opozoril pa je vidno v avatarju.
Tam imajo tako poštimano, da če postavljaš vprašanja, na katera je bilo že večkrat odgovorjeno, dobiš opozorilo. Enako velja za sovražni govor, nabijanje postov, nepismenost in "izlivanje žolča" kot ga vidimo v tej temi in še marsikateri na forumu.
Nekaj je treba storiti, ker temu forumu kvaliteta strmo upada! Ko bi le nekoč dočakali nivo npr. RC GROUPS [-o<
Tam imajo drugačen forum. Mislim engine ki stoji za njim(IP Board). Tako jim to seveda omogoča. Tale je na osnovi PHPBB pa se mogoče tud za njega dobi kaj podobnega. Se pa vsekakor strinjam s tabo. Bi se naredilo malo reda. Samo še vedno na nekaterih temah ni moderatorjev. Potem pa ni nikogar ki bi talal opozorila.
2FAST4U
Ultralajt
Dr. Modelar
Prispevkov: 13473
Pridružen: 15 Nov 2004, 17:57
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Ultralajt »

"Glas ljudstva"..... sem že pred časom predlagal....
Uporabniški avatar
tornado
Dr. Modelar
Prispevkov: 2463
Pridružen: 17 Jan 2003, 01:00
Kraj: Maribor

Odgovor Napisal/-a tornado »

Absolutno podpiram red in disciplino.
Fotoaparati, telefoni, smuči, računalniške igrice in konzole....ne spadajo na ta forum. Tudi pod pretvezo, da lahko svoje modele slikaš, ali pokličeš svojega prijetelja, da gresta skupaj na vožnjo.
Lp Rado
Uporabniški avatar
Intruder
Dr. Modelar
Prispevkov: 2285
Pridružen: 16 Nov 2004, 22:56
Kraj: Maribor

Odgovor Napisal/-a Intruder »

Moderator v glavni vlogi se predstavlja in razlaga:

Ploh

1. Me en drek briga, če pišeš nerazumljivo - v končni fazi prodajaš ti, in ne jaz
2. Ukrep je posledica že VSAJ 10im opozorilom, ki sem ti jih poslal, na katera si se sovražno in prezirajoče tudi odzval
3. Tvoji oglasi so brisani, ker nasprotujejo PREPROSTIM in RAZUMLJIVIM pravilom, ki jih najdeš na vrhu rubrike Mali Oglasi
4. hočeš ali nočeš, ukrep je takšen, kakoršen je, ker se te učitno nič drugega ne prime. Mene osebno ne moti tvoj "obstoj" na forumu, vendar kršenje pravil mora biti kaznovano za voljo preglednosti foruma ter nasploh drugih forumašov. Kakor hitro kdo prodaja NEmodelarsko robo, dobim 15 ZS uporabnikov s sledečo pisavo: "Temu pustiš prodajat dlančnike in becikle, meni si pa takoj zbrisal oglas, ko sem prodajal procesor v zamenjavo za modelarsko robo". Odgovor je ponavadi copy/past v smislu: "Hvala za opozorilo, oglas je izbrisan".

Razumeti morate, da forum rad pogledam in iz navade pregledam VSAK oglas ki je oddan od moje zadnje prijave. Neprimerne oglase brezpogojno brišem, vendar se kdaj kakšen zmuzne. Ko me čez vikend ni doma, in se pojavim na računalniku v nedeljo zvečer me čaka 2 - 3 STRANI malih oglasov, ki so potrebni preverjanja. Bog ne daj, da je zmes kakšen PLOHOV, ker to pomeni še dodatnih 10 zasebnih sporočil! Razumeš zdaj moj izvor jeze?

Moderator malih oglasov Jan Pernarčič

P.S.

Ker imam počasi tega dovolj, sem se odločil za javnomnensko raziskavo, ki bo odločala o mojem bodočem obstoju moderatorja Malih oglasov. Vsak glas šteje, zato le pridno kliknite TUKAJ
Uporabniški avatar
samaljot
Začetnik
Prispevkov: 23
Pridružen: 08 Dec 2007, 12:19
Kraj: Idrija

Odgovor Napisal/-a samaljot »

Modelarski pozdrav!

Vprašanje. Ali ni forum namenjen modelarskim temam (izmenjavi modelarskih izkušenj, pomoč začetnikom...) Ne vem, če bi si provokatorji in podobni id.... upali v živo zlivati govno po dobro mislečih in delujočih modelarjih.

Pa lep pozdrav vsem MODELARJEM.

Vojc
Uporabniški avatar
Parky
Dr. Modelar
Prispevkov: 3052
Pridružen: 12 Sep 2004, 18:24
Kraj: EU-Slovenia

Odgovor Napisal/-a Parky »

Sam sem tega mnenja da bi potrebovali več moderatorjev in več administratorjev ... kajti en ne more nadzirat velikih št. postov in tematik ...

Itak pa nebo nič iz tega .... ker nikoli nič ni!

my 5cents


LP
Lp,Borut
IksDe --->Das Hubschrauber Heli Team <---xD :car:
Uporabniški avatar
Brane
Dr. Modelar
Prispevkov: 4585
Pridružen: 15 Nov 2004, 12:30
Kraj: Moste

Odgovor Napisal/-a Brane »

Tale forum, kot mnogo drugih stvari, ni čisto enak za vse. za nekoga je bolj prijazen za nekoga manj, ampak zelo hude razlike pa ni.
Vseeno se dogaja, da nekdo prijazno vpraša (neko oslarijo seveda, kaj pa drugega sprašujemo, tisto česar ne vemo) in dobi kup živčnih opazk in vse prej kot kaj uporabnega, ali pa vpraša butasto, brez vsakega odnosa, napisano v, kdo ve katerem slengu, pa kljub temu dobi pameten in koristen odgovor ( morda samo zato, ker ga kdo od bolj izkušenih pozna in ga je s hitrim, pametnim, odgovorom rešil pred poplavo "živčnih opazk.....itd itd.

To sta dva ekstremna načina, kako si lahko na forumu sprejet, neprijazen in prijazen.

Lahko tistim, ki so bili kljub neprimernemu obnašanju lepo sprejeti na forumu, a skoraj zagotovo imajo med priznanimi forumaši kakega, ali več, ki jih malo ščiti in jim daje potuho.

Brez problema za tiste, ki na primeren, kulutren način, vstopijo na forum in doživijo tudi temu primeren odziv.

Nekoliko manj prijeten pa je sprejem na forum, ko nekdo kljub primernemu nastopu, takoj doživi hladen tuš, v obliki kopice primitivnih, neprimernih odzivov. Takim ne ostane drugega kot moč argumentov, po tem, se pa "javno mnenje" ponavadi postavi na pravo stran, pa je mir.

Ostanejo še, zvezde tovrstnih debat, ki s svojim neprimernim, nespoštljivim, primitivnim nastopom dobesedno kličejo konfliktne situacije in debate in se jih tudi opozorila glede spoštovanja forumskih pravil, prav nič ne primejo.

Torej :roll: kam spadam :-k :-k :-k
Kaj bo, ko se razve, da so nekatere kopije že boljše od originalov???
Uporabniški avatar
Mipo
Dr. Modelar
Prispevkov: 3307
Pridružen: 15 Nov 2004, 11:59
Kraj: Vrtojba

Odgovor Napisal/-a Mipo »

Menim, da je bilo dovolj povedanega.

Zaključujem temo.

Mipo
Zaklenjeno

Vrni se na Pohvale, pritožbe in pomoč uporabnikom