Uporabniki vredni da se BANajo!

Vaše utemeljene kritike, vprašanja in problemi

Moderator: Mipo

Odgovori
mio
Razpravljalec
Prispevkov: 73
Pridružen: 24 Dec 2007, 10:59
Kraj: NM

Re: mio

Odgovor Napisal/-a mio »

Ultralajt napisal/-a:
mio napisal/-a:Hvala bogu da obstaja ultralajt ali kako ze, oci mi je odprl.. ha
Ja, pa brezplačno te lahko naučim "kozjih molitvic" če se kdaj srečava!
:lol: :lol: :lol: :lol:

komot ultralajt
:D
Uporabniški avatar
mato
Freak
Prispevkov: 971
Pridružen: 22 Dec 2004, 15:56
Kraj: Slovenj Gradec

Odgovor Napisal/-a mato »

Imamo novega kandidata, za katerega je potrebno ugotoviti, kje je doma.
Se bo hitro spomnil, kako ga je mama učila, da se je potrebno obnašati :lol:
Lp Matej
Uporabniški avatar
AIRGHANADA
Freak
Prispevkov: 976
Pridružen: 30 Nov 2006, 22:41
Kraj: Marburg
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a AIRGHANADA »

mato napisal/-a:Imamo novega kandidata, za katerega je potrebno ugotoviti, kje je doma.
Se bo hitro spomnil, kako ga je mama učila, da se je potrebno obnašati :lol:
Koga Ultralajta? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Mogoče pa sploh nima mame , ker ga je teta rodila!(pacienta Mio-ta mislim)
veni, vici, vomiti
mio
Razpravljalec
Prispevkov: 73
Pridružen: 24 Dec 2007, 10:59
Kraj: NM

Odgovor Napisal/-a mio »

AIRGHANADA napisal/-a:
mato napisal/-a:Imamo novega kandidata, za katerega je potrebno ugotoviti, kje je doma.
Se bo hitro spomnil, kako ga je mama učila, da se je potrebno obnašati :lol:
Koga Ultralajta? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Mogoče pa sploh nima mame , ker ga je teta rodila!(pacienta Mio-ta mislim)
fantje mamo pustite pri miru,prosim
mio
Razpravljalec
Prispevkov: 73
Pridružen: 24 Dec 2007, 10:59
Kraj: NM

Odgovor Napisal/-a mio »

AIRGHANADA napisal/-a:
mato napisal/-a:Imamo novega kandidata, za katerega je potrebno ugotoviti, kje je doma.
Se bo hitro spomnil, kako ga je mama učila, da se je potrebno obnašati :lol:
Koga Ultralajta? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Mogoče pa sploh nima mame , ker ga je teta rodila!(pacienta Mio-ta mislim)
fantje mamo pustite pri miru
Uporabniški avatar
AIRGHANADA
Freak
Prispevkov: 976
Pridružen: 30 Nov 2006, 22:41
Kraj: Marburg
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a AIRGHANADA »

:o :o :o :o :o
veni, vici, vomiti
Uporabniški avatar
brejker
Dr. Modelar
Prispevkov: 4065
Pridružen: 20 Feb 2006, 21:38
Kraj: Kamnik
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a brejker »

mio napisal/-a:po dolgem casu sem spet aktivemn, ma lenoba
na cnc vam naredim vse
Jest sm tud tak :oops: POVEJ koordinate tvojega doma, pa nebo panike :wink:
In kaj si se naučil od Ultralajta?
www.okarbon.eu
mio
Razpravljalec
Prispevkov: 73
Pridružen: 24 Dec 2007, 10:59
Kraj: NM

mio

Odgovor Napisal/-a mio »

Rad bi se vsem opravicil mal sem sel cez, priznam ampak se zmeraj iscem nacrt
Offshore
Dr. Modelar
Prispevkov: 6685
Pridružen: 23 Avg 2005, 14:24

Odgovor Napisal/-a Offshore »

Nič opravičil,kar si skuhal tudi sam pojej!
In pazi,za vsako rit palca raste :-?
Uporabniški avatar
Nik
Freak
Prispevkov: 772
Pridružen: 15 Nov 2004, 16:35
Kraj: Biel, CH

Odgovor Napisal/-a Nik »

mio napisal/-a:
AIRGHANADA napisal/-a:
mato napisal/-a:Imamo novega kandidata, za katerega je potrebno ugotoviti, kje je doma.
Se bo hitro spomnil, kako ga je mama učila, da se je potrebno obnašati :lol:
Koga Ultralajta? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Mogoče pa sploh nima mame , ker ga je teta rodila!(pacienta Mio-ta mislim)
fantje mamo pustite pri miru,prosim
Tukaj pa ne morem več, da ne bi napisal nekaj.
Človek je naredil napako, kot vsakdo kdaj v življenju, toda to vam nekaterim še ne daje pravice, da ga žalite še posebej pa njegove matere.

Ne odobravam početja dotičnega uporabnika vendar mi gre nabruhanje, ko nekdo sicer upravičeno opozori na uporabnika vendar od tu naprej bi se pa moralo ukrepati na nivoju admina tega foruma. Ne pa da se vsuje plaz žaljivk in neumestih komentarjev privatnih detektivov tega foruma, ki povečini dosegajo nivo osebka o katerem je govora.

Sedaj pa za trenutek odložite tipkovnico in naredite kaj koristnega, ker za oralno modeliranje obstajajo drugi forumi.
Ultralajt
Dr. Modelar
Prispevkov: 13473
Pridružen: 15 Nov 2004, 17:57
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Ultralajt »

Se strinjam!
Ta tema naj služi kot neke vrste "oglasna tabla" da moderatorje opozorimo na neprimerne poste, na njih pa je da ustrezno reagirajo, hkrati, pa z objavami v tej temi pokažemo na te poste. Nima smisla, da se vsake toliko tole spremeni v limonadno nanizanko.

LP Mitja
Uporabniški avatar
AIRGHANADA
Freak
Prispevkov: 976
Pridružen: 30 Nov 2006, 22:41
Kraj: Marburg
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a AIRGHANADA »

Nik napisal/-a:
mio napisal/-a:
AIRGHANADA napisal/-a: Koga Ultralajta? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Mogoče pa sploh nima mame , ker ga je teta rodila!(pacienta Mio-ta mislim)
fantje mamo pustite pri miru,prosim
Tukaj pa ne morem več, da ne bi napisal nekaj.
Človek je naredil napako, kot vsakdo kdaj v življenju, toda to vam nekaterim še ne daje pravice, da ga žalite še posebej pa njegove matere.

Ne odobravam početja dotičnega uporabnika vendar mi gre nabruhanje, ko nekdo sicer upravičeno opozori na uporabnika vendar od tu naprej bi se pa moralo ukrepati na nivoju admina tega foruma. Ne pa da se vsuje plaz žaljivk in neumestih komentarjev privatnih detektivov tega foruma, ki povečini dosegajo nivo osebka o katerem je govora.
Po moje ni bila storjena čisto nobena napaka. Vse skupaj zelo spominja na tisto poučno zgodbico o opravljivi kmetici, ki so jo privili, ona pa se je nato za svoja dejanja in nastalo škodo svetohlinsko opravičevala v upanju da se čas zavrti nazaj.

Nimam pojma, o kakšnem plazu žaljivk govoriš (to pri nas žal zveni malo drugače). Glej, mene s svojim opravičilom niti slučajno ni prepričal. Ker je gospodič imel trenutek slabosti smo najprej postali forum neukih kmetov, nato smo se skupaj skorajda učili kozjih molitvic, za posladek pa naj bomo še njegovi psihologi. Najboljše, da eno temo odpremo, da ugotovimo kaj je dotičneža tisti dan pestilo, da ugotovimo kaj ga je v to dejanje gnalo, ker konec koncev gre zagotovo za kakšne globlje motive... Pa en račun za prostovoljne prispevke odprimo, da se mu pomaga v njegovi neskončni stiski... =D> =D> =D>


B.
veni, vici, vomiti
Uporabniški avatar
Brane
Dr. Modelar
Prispevkov: 4585
Pridružen: 15 Nov 2004, 12:30
Kraj: Moste

Odgovor Napisal/-a Brane »

Zanimivo, kako je debata spremenila tok.
Jaz bi bil hvaležen samo nekaj, naj mi eden razloži, kaj je bolj žaljivo, oz po drugi strani, bolj obsojanja vredno.

1.-brezobzirno žaljenje vseh forumašev, od katerih godspod Mio praktično skoraj nobenega ne pozna ali

2.-v zvezi z njegovim nesramnim obnašanjem, omenjajnje njegove mame, ki jo prav tako najbrž skoraj nihče na forumu ne pozna in o kateri, v bistvu ni bilo napisano nič žaljivega.

Nisem mnenja, da je forum smrtno resna stvar, včasih se šalimo, včasih napišemo kaj resnega, včasih kaj takega kar lahko komu koristi, včasih kaj takega kar gre komu na živce, zelo malo , pa je tako žaljivega pisanja, kot si ga je privoščil gospod Mio.

Mio tvoje pisanje me osebno žali in najbrž še marsikoga na forumu, kot tak, skrit za vzdevkom, si se nam predstavil in kot takega te sedaj poznamo, nisi pa pomislil, da si kot tak osramotil tudi sebe in svoje starše.
Kaj bo, ko se razve, da so nekatere kopije že boljše od originalov???
mio
Razpravljalec
Prispevkov: 73
Pridružen: 24 Dec 2007, 10:59
Kraj: NM

mio

Odgovor Napisal/-a mio »

AIRGHANADA napisal/-a:
Nik napisal/-a:
mio napisal/-a: fantje mamo pustite pri miru,prosim
Tukaj pa ne morem več, da ne bi napisal nekaj.
Človek je naredil napako, kot vsakdo kdaj v življenju, toda to vam nekaterim še ne daje pravice, da ga žalite še posebej pa njegove matere.

Ne odobravam početja dotičnega uporabnika vendar mi gre nabruhanje, ko nekdo sicer upravičeno opozori na uporabnika vendar od tu naprej bi se pa moralo ukrepati na nivoju admina tega foruma. Ne pa da se vsuje plaz žaljivk in neumestih komentarjev privatnih detektivov tega foruma, ki povečini dosegajo nivo osebka o katerem je govora.
Po moje ni bila storjena čisto nobena napaka. Vse skupaj zelo spominja na tisto poučno zgodbico o opravljivi kmetici, ki so jo privili, ona pa se je nato za svoja dejanja in nastalo škodo svetohlinsko opravičevala v upanju da se čas zavrti nazaj.

Nimam pojma, o kakšnem plazu žaljivk govoriš (to pri nas žal zveni malo drugače). Glej, mene s svojim opravičilom niti slučajno ni prepričal. Ker je gospodič imel trenutek slabosti smo najprej postali forum neukih kmetov, nato smo se skupaj skorajda učili kozjih molitvic, za posladek pa naj bomo še njegovi psihologi. Najboljše, da eno temo odpremo, da ugotovimo kaj je dotičneža tisti dan pestilo, da ugotovimo kaj ga je v to dejanje gnalo, ker konec koncev gre zagotovo za kakšne globlje motive... Pa en račun za prostovoljne prispevke odprimo, da se mu pomaga v njegovi neskončni stiski... =D> =D> =D>


B.
Zadnjič spremenil mio, dne 10 Dec 2008, 20:28, skupaj popravljeno 1 krat.
Offshore
Dr. Modelar
Prispevkov: 6685
Pridružen: 23 Avg 2005, 14:24

Odgovor Napisal/-a Offshore »

A po vsemu sranju ki si ga naredil boš pa sedaj folku še grozil #-o :roll: :roll:
Rafter
Začetnik
Prispevkov: 22
Pridružen: 07 Jan 2005, 19:44
Kraj: Southern District of Maribor
Kontakt:

Re: mio

Odgovor Napisal/-a Rafter »

mio napisal/-a:poba umiri se da se jaz ne zacnem zanimati okol, ne ves o kome pises
Podn od podna. [-o< [-o< [-o<
----------------------
+386 41 757-257, +386 40 757-257
[email protected]
www.raftingnamuri.com
----------------------
LetiLeti
Začetnik
Prispevkov: 40
Pridružen: 29 Okt 2008, 11:22

Re: mio

Odgovor Napisal/-a LetiLeti »

mio napisal/-a:poba umiri se da se jaz ne zacnem zanimati okol, ne ves o kome pises
In kaj bo takrat? Nas boš ti učil obnašanja :lol: ? Jaz ti sam dam svoj naslov pa da vidimo kaj bo :wink: . Samo povej :evil: !
mio
Razpravljalec
Prispevkov: 73
Pridružen: 24 Dec 2007, 10:59
Kraj: NM

Re: mio

Odgovor Napisal/-a mio »

LetiLeti napisal/-a:
mio napisal/-a:poba umiri se da se jaz ne zacnem zanimati okol, ne ves o kome pises
In kaj bo takrat? Nas boš ti učil obnašanja :lol: ? Jaz ti sam dam svoj naslov pa da vidimo kaj bo :wink: . Samo povej :evil: !
Zadnjič spremenil mio, dne 10 Dec 2008, 20:29, skupaj popravljeno 1 krat.
LetiLeti
Začetnik
Prispevkov: 40
Pridružen: 29 Okt 2008, 11:22

Re: mio

Odgovor Napisal/-a LetiLeti »

mio napisal/-a:
LetiLeti napisal/-a:
mio napisal/-a:poba umiri se da se jaz ne zacnem zanimati okol, ne ves o kome pises
In kaj bo takrat? Nas boš ti učil obnašanja :lol: ? Jaz ti sam dam svoj naslov pa da vidimo kaj bo :wink: . Samo povej :evil: !

fantje ce kdo kaj gor oblubla na j to drzi samo ne se usrat ko me zagledate
Vsrav se boš ti ko boš vido 500 forumašev na tebi :lol: :lol: .. Škoda besed zatekšne kot si ti.. Nisi vreden počenega groša :wink: !
mio
Razpravljalec
Prispevkov: 73
Pridružen: 24 Dec 2007, 10:59
Kraj: NM

Re: mio

Odgovor Napisal/-a mio »

LetiLeti napisal/-a:
mio napisal/-a:
LetiLeti napisal/-a: In kaj bo takrat? Nas boš ti učil obnašanja :lol: ? Jaz ti sam dam svoj naslov pa da vidimo kaj bo :wink: . Samo povej :evil: !

fantje ce kdo kaj gor oblubla na j to drzi samo ne se usrat ko me zagledate
Vsrav se boš ti ko boš vido 500 forumašev na tebi :lol: :lol: .. Škoda besed zatekšne kot si ti.. Nisi vreden počenega groša :wink: !
pricakoval sem 1000
LetiLeti
Začetnik
Prispevkov: 40
Pridružen: 29 Okt 2008, 11:22

Re: mio

Odgovor Napisal/-a LetiLeti »

Lahko vsaj po resnici poveš koliko si star? Da vemo z kom mamo opravka :lol: .
Uporabniški avatar
AIRGHANADA
Freak
Prispevkov: 976
Pridružen: 30 Nov 2006, 22:41
Kraj: Marburg
Kontakt:

Re: mio

Odgovor Napisal/-a AIRGHANADA »

mio napisal/-a: poba umiri se da se jaz ne zacnem zanimati okol, ne ves o kome pises
Ojojoj, ne vem če nisem zdaj za kavno žličko spustil! Glej če bi kaj rad, na moji internetni strani imaš moj naslov, pripelji svoje truplo, pa še kakšnega kolega zraven.....

B.
veni, vici, vomiti
mio
Razpravljalec
Prispevkov: 73
Pridružen: 24 Dec 2007, 10:59
Kraj: NM

Odgovor Napisal/-a mio »

pa se to za posladek vam priporocam da prosite krista za sliko ,
da se lazje odlocite ali me boste iskali ali ne, sumnjam da bo kater, gor ste hrabri mater
Uporabniški avatar
blaž berden
Profesor
Prispevkov: 1510
Pridružen: 24 Nov 2005, 16:20
Kraj: Murska Sobota - Maribor

Re: mio

Odgovor Napisal/-a blaž berden »

LetiLeti napisal/-a:Lahko vsaj po resnici poveš koliko si star? Da vemo z kom mamo opravka :lol: .
Po pisanju sodeč pod 15 :lol:
LP Blaž :)
mio
Razpravljalec
Prispevkov: 73
Pridružen: 24 Dec 2007, 10:59
Kraj: NM

Re: mio

Odgovor Napisal/-a mio »

AIRGHANADA napisal/-a:
mio napisal/-a: poba umiri se da se jaz ne zacnem zanimati okol, ne ves o kome pises
Ojojoj, ne vem če nisem zdaj za kavno žličko spustil! Glej če bi kaj rad, na moji internetni strani imaš moj naslov, pripelji svoje truplo, pa še kakšnega kolega zraven.....

B.
poba sam sem nobenega ne rabim za take
Odgovori

Vrni se na Pohvale, pritožbe in pomoč uporabnikom