Uporabniki vredni da se BANajo!

Vaše utemeljene kritike, vprašanja in problemi

Moderator: Mipo

Odgovori
mio
Razpravljalec
Prispevkov: 73
Pridružen: 24 Dec 2007, 10:59
Kraj: NM

mio

Odgovor Napisal/-a mio »

[quote="LetiLeti"]Evo Mio da ti jaz povem mere:
Višina 175cm.
Teža 75kg.
Zadnjič spremenil mio, dne 09 Dec 2008, 06:12, skupaj popravljeno 1 krat.
Ultralajt
Dr. Modelar
Prispevkov: 13473
Pridružen: 15 Nov 2004, 17:57
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Ultralajt »

:wink:
Zadnjič spremenil Ultralajt, dne 12 Dec 2008, 16:42, skupaj popravljeno 2 krat.
mio
Razpravljalec
Prispevkov: 73
Pridružen: 24 Dec 2007, 10:59
Kraj: NM

mio

Odgovor Napisal/-a mio »

Ultralajt napisal/-a:Na splošno opažam, da na tujih forumih moderatorji bolj aktivno moderirajo in bdijo nad dogajanjem, da ne pride do takih (vsaj tam, kjer sem sam prijavljen) besednih bojev kot pa vidimo pri nas.
Pri nas pa se vedno najde kak "kmet" ki povesi "surlo", ko ga opozoriš na neprimerno obnašanje, potem pa začne brcati vsenaokoli na vse kriplje, in sproži plaz neprimernih postov.

Najbolj smešno je, da nekateri sploh ne vejo, kako hitro lahko dobijo dopis od kakega odvetnika in grožnjo za obisk sodnika, v kolikor se javno ne opravičijo za "pogumno besedičenje" na javnem forumu.

Fantje, ne se hecat!! (Predvsem tole leti nate Mijo!)
Ne boste verjeli, kako visoke kazni se zaračunajo za neprimerno pisanje, kakršnemu smo bili priča zgoraj!! (2000 evrov je nekje srednja vrednost!...čist tko povem za informacijo, ker sem to izvedel od enega z našega foruma...ko se je znašel v podobni kočljivi situaciji) Ne vem, če se splača je***i vse po vrsti in potem za to plačati tako kazen. Ni vredno!

Tudi če pobrišeš svoj post...je že prepozno! Nekdo, ki te bo zaradi tvojih žaljivih besed ovadil, si je že shranil print screene s teksti ki so lahko predmet ovadbe.

Tako, da še enkrat apeliram: Pamet v roke! Pa ne se čutiti preveč varnega in zato besedno pogumnega, nekje na oddaljenem koncu internetne linije.
IP računalnika s katerega si dostopal na Internet in forum, je znan.
Za vsako rit raste šiba v grmu", je rekla botra Pehta.

No, mene se ni za bat! Jaz sem veseljak!


Upam, da smo se vsi sedaj nekaj naučili!
Lepa beseda lepo mesto najde ...in obratno!


Toliko o tem z moje strani.

P.S. Stotavžentkrat mi je žal, da sem odprl temo, ki je zaradi tega in onega neotesanega pogumneža tako krepko zašla s poti in se spreobrnila v vulgarni rumeni tisk! Fuj, fuj, fuj!
tudi jaz hranim vse ultralajt ali kako ze
LetiLeti
Začetnik
Prispevkov: 40
Pridružen: 29 Okt 2008, 11:22

Re: mio

Odgovor Napisal/-a LetiLeti »

Vidim da tebi niti lepa beseda in pameten nasvet ne pomagata. Se bom raje umaknil iz teme preden bom še sam začel žaljivke na tvoj račun prodajati. Mi je prav težko gledati takšne ljudi, ki svojo za SVOJO ZAVOŽENO ŽIVLJENJE, poskušajo spraviti krivdo na druge in se zato znašajo nad njimi!
Misli si kaj hočeš a večji frajer bi biv ko bi se umaknil iz teme in rekel žal mi je, pa čeprav nebi več pomagalo :wink: ,
Uporabniški avatar
UROŠ MURKOVIČ
Dr. Modelar
Prispevkov: 2428
Pridružen: 25 Dec 2005, 12:29
Kraj: Lj-Črnuče MKV-Vrhnika

Odgovor Napisal/-a UROŠ MURKOVIČ »

Tut jst se umikam iz te teme :lol: .
In ja ponosen sem da se pišem MurkovIČ.
MIO pa še to tvoje grozilno ZS je pa varno spravljeno :lol: .
Tut moja ženka je sestavljala avione.

http://www.facebook.com/profile.php?id=100002305024191
http://www.mkv-klub.si/
Uporabniški avatar
AIRGHANADA
Freak
Prispevkov: 976
Pridružen: 30 Nov 2006, 22:41
Kraj: Marburg
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a AIRGHANADA »

Ne morem verjet. Celo preko ZS se vas je lotil ...

:praskam:

Pozna kdo kakšnega eksorcista?
veni, vici, vomiti
Uporabniški avatar
Roadracer
Tekmovalec
Prispevkov: 221
Pridružen: 16 Nov 2005, 18:44
Kraj: Litija/LJ

Odgovor Napisal/-a Roadracer »

Joj no, pa saj ste kot otroc, vsi ki se v tej temi oglašate, brez izjem. Naloga moderatorjev je da neprimerno vsebino na forumu enostavno brišejo, uporabnike pa hkrati opozorijo.

Tukaj ni kriv samo tisti uporabnik ki dela izgrede, ampak tudi moderator ki tega ni sankcioniral, preden sploh vidijo vsi.

Zato predlagam, da se dogovori kdo bo aktiven moderator, se dobi na eni pijači in potem se dela red. Takšna tema kot je ta, in vse podobne prispevke pa se briše. Ker forum ni namenjen obrekovanju (edino kar se v tej temi počne).

Upam da moje besede naletijo na plodna tla in upam da Sašo vsaj malo spremlja forum.
2FAST4U
Uporabniški avatar
AIRGHANADA
Freak
Prispevkov: 976
Pridružen: 30 Nov 2006, 22:41
Kraj: Marburg
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a AIRGHANADA »

Roadracer napisal/-a:Joj no, pa saj ste kot otroc, vsi ki se v tej temi oglašate, brez izjem. Naloga moderatorjev je da neprimerno vsebino na forumu enostavno brišejo, uporabnike pa hkrati opozorijo.

Tukaj ni kriv samo tisti uporabnik ki dela izgrede, ampak tudi moderator ki tega ni sankcioniral, preden sploh vidijo vsi.

Zato predlagam, da se dogovori kdo bo aktiven moderator, se dobi na eni pijači in potem se dela red. Takšna tema kot je ta, in vse podobne prispevke pa se briše. Ker forum ni namenjen obrekovanju (edino kar se v tej temi počne).

Upam da moje besede naletijo na plodna tla in upam da Sašo vsaj malo spremlja forum.
Glej, če bi bilo v moji moči, bi že prvo sporočilo dotične osebe odstranil in uporabniku vsaj za en teden preprečil dostop do foruma. Šlo je za totalno debilen in za nekatere žaljiv izpad. Ker to ni bilo v moji moči, sem mu pač povedal kaj si mislim o tovrstnih sporočilih, pri tem sem vseeno skušal ohraniti nekaj humorja...

Saj pa vsi vemo kaj bi bilo najboljše in kako se tovrstnim debatam izogniti. Če bi se odstranil že prvi post dotične osebe, tako daleč sploh ne bi prišlo! To je jasno kot beli dan!!

B.
veni, vici, vomiti
borisk
Zagrizenec
Prispevkov: 273
Pridružen: 20 Jun 2002, 01:00
Kraj: šmarje

Odgovor Napisal/-a borisk »

zdravo.

Mislim, da je čas, da ta tema zopet postane aktualna (na žalost).Zanima me kaj o tem mislite drugi uporabniki?

O imenih ne bi, ker nekaterim ni pomoči. Včasih so bili izpadi posameznikov samo med šolskimi počitnicami, zdej pa že na dnevnem redu #-o


Lep pozdrav, boris
Zadnjič spremenil borisk, dne 17 Mar 2009, 23:39, skupaj popravljeno 1 krat.
gas
Freak
Prispevkov: 468
Pridružen: 11 Feb 2008, 11:24
Kraj: Cerkvenjak

Odgovor Napisal/-a gas »

Ta tema je kot bi gledal pašno živino brez pastirja. Najboljše bi bilo, da se ta tema zaklene.
To odvečno energijo raje usmerite kam drugam. Pomagajte tistim, ki to pričakujejo, delajte modele, objavljajte prispevke, da bo forum to čemu je namenjen.
Odgovori

Vrni se na Pohvale, pritožbe in pomoč uporabnikom