Nategovanje

Vaše utemeljene kritike, vprašanja in problemi

Moderator: Mipo

Uporabniški avatar
JKSniper
Dr. Modelar
Prispevkov: 3614
Pridružen: 02 Sep 2005, 12:38
Kraj: Celje
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a JKSniper »

Meni je še zdaj dolžan 380€... in sem se sprijaznil s tem da jih ne bom več videl... se mu bo že vrnalo kdaj... upam da s faktorjem 10, 100, ali 1000. :evil: :evil:
CNC Frezanje Aluminija, medenine, lesa, karbona in umetnih materialov + Struženje kovin
3D Tisk PLA, PETG, ABS, TPU
Konstruiranje, izdelava in lotanje tiskanih vezij
www.JKTech.si
Uporabniški avatar
8pac
Profesor
Prispevkov: 1608
Pridružen: 07 Sep 2008, 15:26
Kraj: LJ

Odgovor Napisal/-a 8pac »

JKSniper napisal/-a:Meni je še zdaj dolžan 380€... in sem se sprijaznil s tem da jih ne bom več videl... se mu bo že vrnalo kdaj... upam da s faktorjem 10, 100, ali 1000. :evil: :evil:
Uff tazga je treba dati pred zit pa :ratata:
Uporabniški avatar
andrej007
Profesor
Prispevkov: 1331
Pridružen: 06 Okt 2006, 12:43
Kraj: Domžale

Odgovor Napisal/-a andrej007 »

JKSniper napisal/-a:Meni je še zdaj dolžan 380€... in sem se sprijaznil s tem da jih ne bom več videl... se mu bo že vrnalo kdaj... upam da s faktorjem 10, 100, ali 1000. :evil: :evil:
Si že probal prijaviti na policijo? 380€ ni tako malo [-X
Modelarstvo je droga ,ki škoduje predvsem finančnemu stanju odvisnika :lol: :roll: :lol:


lp Andrej
mzakelj
Profesor
Prispevkov: 1171
Pridružen: 24 Nov 2009, 12:27
Kraj: Godowich

Odgovor Napisal/-a mzakelj »

Pa če malo kontaktirate starše pa to ? Je kdo probal ?
Uporabniški avatar
nori-modelar
Profesor
Prispevkov: 1075
Pridružen: 07 Apr 2009, 10:08
Kraj: Slovej Gradec
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a nori-modelar »

Pa kaj vi delate?!

Za 380€ ti ni mar?
Domov pa :ratata: :ratata: :ratata: :ratata: :grrrrrrrrrrr: :razpaljot:
LP, Timotej

SUBSCRIBE ---> https://www.youtube.com/channel/UC8nkCBAdDMwPn-ENDuHjC1A
Uporabniški avatar
blaž berden
Profesor
Prispevkov: 1510
Pridružen: 24 Nov 2005, 16:20
Kraj: Murska Sobota - Maribor

Odgovor Napisal/-a blaž berden »

Eh ja..upam da bo enkrat res vsem poravnal račune...

ampak..se mi zdi rahlo čudno, že kar nekaj let so na forumu debate kako se z njim ni posla za it, pa mu vseeno uspe, in to za ne mali denar...
LP Blaž :)
mihec87
Dr. Modelar
Prispevkov: 3864
Pridružen: 24 Jan 2005, 18:57
Kraj: Velenje

Odgovor Napisal/-a mihec87 »

nori-modelar napisal/-a:Pa kaj vi delate?!

Za 380€ ti ni mar?
Domov pa :ratata: :ratata: :ratata: :ratata: :grrrrrrrrrrr: :razpaljot:
Da nebo pol ker po :ratata: :ratata: :ratata: :ratata: :grrrrrrrrrrr: :razpaljot: dal še kakšno 0 k tistim 380eur pa mu jih po obroku odplačeval.
Modelarji smo kot trobentice,ko skopni sneg ter pride pomlad, pokukamo na plano..
Uporabniški avatar
tintek
Dr. Modelar
Prispevkov: 2227
Pridružen: 18 Jul 2005, 12:22
Kraj: cerkno

Odgovor Napisal/-a tintek »

ja lahko je pisat kako bi šli do njega in tako dalje dokler ne prideš pred dejstva, tudi sam sem bil namreč žrtev podobnih zlorab (avto in oprema vrednosti 150€) vendar ko ugotavljaš kaj bi lahko naredil kaj kmalu ugotoviš da ti manjka kakšen dokaz saj veste kako to gre po pravni poti, tisti ki krade se mu godi dobro...

Če ga naprimer hočeš poiskati ali klicati na rezne številke lahko kaj kmalu gre za nadlegovanje no tu pa se že najde kakšen dokaz #-o
[-X
LP Tine

Kaj malga tut postružim
klima49
Freak
Prispevkov: 542
Pridružen: 21 Mar 2009, 18:00
Kraj: Sv. Tomaž / Pršetinci

Odgovor Napisal/-a klima49 »

Moram priznati, da sem bil pred leti tak, kot je ta airforce tudi sam, vendar seveda ne v takših razsežnostih.
Velikokrat sem se lotil nekega projekta, na koncu pa je zmeraj zmanjkalo denarja, tako da sem se lotil drugega.

Verjamem, da s(m)o mladi veliko bolj pogumni preko interneta, kot v živo. Zato mislim, da če bo kateri od vas, ki tukaj samopomiljujete stopil do vrat tega fanta, da se mu bodo kolena precej hitro pomehčala.
Če ni druge pa pogovor z starši.
LP Klemen

Ceniš tisto, kar narediš sam.
Slika
Uporabniški avatar
tomazslo
Profesor
Prispevkov: 1369
Pridružen: 22 Jun 2010, 19:07
Kraj: Kranjska Gora
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a tomazslo »

klima49 napisal/-a: Verjamem, da s(m)o mladi veliko bolj pogumni preko interneta, kot v živo. Zato mislim, da če bo kateri od vas, ki tukaj samopomiljujete stopil do vrat tega fanta, da se mu bodo kolena precej hitro pomehčala.
Če ni druge pa pogovor z starši.
Ja možno, samo tok mlad pa spet ni, da neb vedu kaj ga čaka......jaz se s takimi sicer ne ubadam (čeprav me je že kak odrasel tud "našponal"), saj je že na prvi pogled videti, da je naivnež, k misli, da se bo vse samo uredilo. Prav nobena umetnost ni najti staršev in se z njimi pomeniti, ker bolje da se mu sedaj stopi na prste, kot kasneje, ko bo še globje zabredel....če bi bil meni dolžan, zagotovo zvrtam od kot je, kje stanuje in se osebno oglasim pri starših.
klima49
Freak
Prispevkov: 542
Pridružen: 21 Mar 2009, 18:00
Kraj: Sv. Tomaž / Pršetinci

Odgovor Napisal/-a klima49 »

Po slikah na tretji strani sklepam, da je takrat ko si je nakopal največ težav bil precej mlad.
LP Klemen

Ceniš tisto, kar narediš sam.
Slika
Uporabniški avatar
flesh
Profesor
Prispevkov: 1005
Pridružen: 11 Dec 2006, 22:16
Kraj: Logatec

Odgovor Napisal/-a flesh »

Fantje pohitite na njegov dom, fant je zamenjal hobi, sedaj bilda. :o več najdete na njegovem Facebook profilu :o
Uporabniški avatar
breny
Freak
Prispevkov: 474
Pridružen: 29 Avg 2005, 09:06
Kraj: Mozirje

Odgovor Napisal/-a breny »

mihec87 napisal/-a:
nori-modelar napisal/-a:Pa kaj vi delate?!

Za 380€ ti ni mar?
Domov pa :ratata: :ratata: :ratata: :ratata: :grrrrrrrrrrr: :razpaljot:
Da nebo pol ker po :ratata: :ratata: :ratata: :ratata: :grrrrrrrrrrr: :razpaljot: dal še kakšno 0 k tistim 380eur pa mu jih po obroku odplačeval.

Ravno na te stvari sem včeraj želel opozoriti v svojem postu, vendar ga je moderator prijazno zbrisal na nekogaršnjo pobudo. Stvari še zdaleč niso tako enostavne kot izgledajo in če je kaj potrebno brisanja iz pričujoče teme, so namigovanja ali kar odkriti pozivi k fizičnemu nasilju.

LP Brane
35 MHZ, Ch 76
Uporabniški avatar
Melly
Dr. Modelar
Prispevkov: 3879
Pridružen: 15 Feb 2007, 22:51
Kraj: Ankaran, Ocizla

Odgovor Napisal/-a Melly »

lp Melly
Bastian
Razpravljalec
Prispevkov: 115
Pridružen: 31 Dec 2009, 11:15
Kraj: Kamnik

Odgovor Napisal/-a Bastian »

Uporabniški avatar
T0RN4D0
Dr. Modelar
Prispevkov: 2979
Pridružen: 15 Feb 2010, 20:40
Kraj: sevnica

Odgovor Napisal/-a T0RN4D0 »

Lol pjebu očitno biznis laufa. Internacionalno. :D
Fly it like you stole it!
mihec87
Dr. Modelar
Prispevkov: 3864
Pridružen: 24 Jan 2005, 18:57
Kraj: Velenje

Odgovor Napisal/-a mihec87 »

Nice shit..

Ste poskusili vsi ki vam je dolžan podati prijave na pp pa magari kranjsko saj ob večjem številu prijav se mogoče celo zganejo.
Modelarji smo kot trobentice,ko skopni sneg ter pride pomlad, pokukamo na plano..
Uporabniški avatar
TommyBoy
Freak
Prispevkov: 460
Pridružen: 06 Mar 2005, 22:45
Kraj: Kranj, Radomlje

Odgovor Napisal/-a TommyBoy »

Zadnjič spremenil TommyBoy, dne 04 Feb 2011, 00:50, skupaj popravljeno 1 krat.
Še to razbijemo pa gremo, ...
Uporabniški avatar
T0RN4D0
Dr. Modelar
Prispevkov: 2979
Pridružen: 15 Feb 2010, 20:40
Kraj: sevnica

Odgovor Napisal/-a T0RN4D0 »

Se mi pa zdi čisto legendarno to, da je tip očitno veliko ljudem dolžan kar lepe vsote denarja, pa vsem popolnoma dol visi... Oziroma samo jamranje in nobenega ukrepanja. :D


Ni čudno da je stanje v državi takšno kot je... Ko se nam pred očmi dogaja sranje, jambramo po forumih in gostilnah, pri tem se pa tudi konča.
Fly it like you stole it!
Uporabniški avatar
mucy
Freak
Prispevkov: 610
Pridružen: 28 Sep 2007, 17:39
Kraj: Bled

Odgovor Napisal/-a mucy »

Vsi govorite o obisku njegovih staršev, in policijskih prijavah.

Problem je da je njegov oče ene iste sorte mutibarič..in s tem nebo nobenega efekta, po možnosti se bo še zanj postavil!

Na policijo pa brez trdnih dokazov nimaš kaj praskat..

Vam pa garantiram da če bi fanta nekje počakal in se pomenil z njim na 4 oči, nebi upal niti pisniti, kaj šele na policijo, ker ima toliko masla na glavi da bi sam sebe v drek tlačil..

Vprašanje je pa če se takega tiča sploh kaj "prime" ..

Sam sem z njim kar nekaj posloval, nikoli ni bilo problemov, a sem vedno šel osebno do njega.. Nazadnje pred kakim letom ko je kolega kupil od njega tisto slavno komando, za katero je JKSniperju še zdaj dolžan denar, in to za drobiž...


ps. Zadnje čase je lep ko svina

:lol:
Uporabniški avatar
JKSniper
Dr. Modelar
Prispevkov: 3614
Pridružen: 02 Sep 2005, 12:38
Kraj: Celje
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a JKSniper »

juhej, upam da vsaj komu dobro služi. 8)

Če se nebi zdelo izguba živcev in časa, ter je lažje 3 tedne hodit na počitniško delo za ta denar, bi se to gotovo šel. Brez ustreznih dokumentov nimaš kaj, če ga prebutaš odgovarjaš za svoja dejanja, če želiš pa pravično pot kot normalen človek ki ima v glavi kaj več kot orešček, pa ugotoviš da trkaš na narobni naslov. :evil:

Sem že imel doma fi10 polno izterjevalsko karbonsko palco doma, pa sem jo namenil bolj koristnim stvarem. :D

Res, katastrofa ko se zaveš, kakšni ljudje živijo naokrog... sicer pa ne dvomim v to, da se bo temule ljepotanu vse skupaj ornk vrnalo.

LP!
Jure
CNC Frezanje Aluminija, medenine, lesa, karbona in umetnih materialov + Struženje kovin
3D Tisk PLA, PETG, ABS, TPU
Konstruiranje, izdelava in lotanje tiskanih vezij
www.JKTech.si
Uporabniški avatar
Dr. MadMan
Razpravljalec
Prispevkov: 135
Pridružen: 15 Nov 2004, 13:02

Odgovor Napisal/-a Dr. MadMan »

Medard je znan nategator tako na našem kot tujih forumih. Če potrebuje kdo njegov naslov ga imam. Na srečo sem jaz zaključil poslovanje z njim samo pri 40€.
Uporabniški avatar
nori-modelar
Profesor
Prispevkov: 1075
Pridružen: 07 Apr 2009, 10:08
Kraj: Slovej Gradec
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a nori-modelar »

Poizkusite preko FB-ja, vedno dosegljiv :D #-o
LP, Timotej

SUBSCRIBE ---> https://www.youtube.com/channel/UC8nkCBAdDMwPn-ENDuHjC1A
Ultralajt
Dr. Modelar
Prispevkov: 13473
Pridružen: 15 Nov 2004, 17:57
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Ultralajt »

Kriminalka! :lol: :lol:
Obožujem kriminalke, znanstveno fantastiko in avanturistične filme.....

Ampak vidim, da drži reklo: "Tresla se je gora, rodila se je miš!"

Aja, kdaj sem prvič omenil, da mali oglasi na forumu nimajo kaj iskati?? :o
Mislim, da še preden so se začela takšna in podobna sranja.
lucky
Profesor
Prispevkov: 1488
Pridružen: 05 Jul 2002, 01:00
Kraj: Portorož
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a lucky »

Osebno, nisem imel še nobenih slabih izkušenj z malimi oglasi oz. prodajanja modelarske opreme po forumu in tudi umapm, da jih ne bom imel.

Mitja, jaz pa mislim, da je to zelo koristna zadeva, tudi za to, ker pač tako spoznaš modelarje, ki jih drugače nikoli nebi, no, vsaj jaz ki najraje imam osebni prevzem stvari.

je pa res, da če se držiš določenih pravil, in ne nasedaš obljubam, bi morala zadeva laufat tako kot se spodobi (osebni prevzem ali pošiljka z kupnino) in z izključitvijo takih in drugačnih nategunov.

l.p. Luka
Odgovori

Vrni se na Pohvale, pritožbe in pomoč uporabnikom