Nategovanje

Vaše utemeljene kritike, vprašanja in problemi

Moderator: Mipo

Uporabniški avatar
jakob28
Razpravljalec
Prispevkov: 111
Pridružen: 26 Apr 2006, 11:27
Kraj: Breg pri Žirovnici

Odgovor Napisal/-a jakob28 »

Živjo

A ima mogoče kdo načrt Kanje v elektronski oobliki. Namreč v tehniški založbi slovenije nimajo načrta.
Živjo

Hvala za odgovor.
Kje pa se da dobiti načrt za trolla ali kaj podobnega tako velikega?
(koliko naj ima model dvokrilca čez krila?)
Živjo

Tudi jaz si bom naredil enega depronarja, kaj priporočate za začetek?
Enokrilca ali dvokrilca?
Lepo Krist da si se lotil kalupa.

Jaz pa sem se lotil Kolibrija(navadnega).

Use dele Imam izrezane in pripravljene za lepljenje.
Evo,tole sem mislil...le nekaj tvojih postov,v katerih si se v slabih dveh mesecih lotil kanje,trolla,kolibrija...zdaj pa bi se tudi extre...in pri vseh teh izkušnjah ti je težko izrezati šablone iz špera?ne vem no-ampak zame to ni nič drugega kot... #-o

lp!
Slika
Uporabniški avatar
airforce
Profesor
Prispevkov: 1015
Pridružen: 27 Okt 2006, 12:13
Kraj: Kranj

Odgovor Napisal/-a airforce »

Živjo

Spraševal sem za načrt, Jutri poslikam še kolibrija, ker vidim da si še lačen.

Aja pa pol sladica je pa troll.

P-S: JAKOB28 ti ki pa si tak vrhunski modelar bi pa vsaj lahko znal motor zalepit v center.
Lep pozdrav
Medard
Uporabniški avatar
jakob28
Razpravljalec
Prispevkov: 111
Pridružen: 26 Apr 2006, 11:27
Kraj: Breg pri Žirovnici

Odgovor Napisal/-a jakob28 »

Poglej-zaradi mene se ti res ni treba trudit,v bistvu mi je -pa če verjameš ali ne-res vseeno,kaj počneš,kaj znaš...vseeno pa raje sploh ne pomislim,kaj bo s tabo in tebi podobnimi-če si že kot takle "fantek" sposoben takih in drugačnih lumparij (beri:zadev,ki so zares najbolj nizkotne-to je načrtno goljufanje ljudi ),kaj šele bo,ko odrasteš?

Malo bi se lahko zamislil nad sabo in sprevidel,da slab sloves hitro dobiš,izgubiš pa nikoli (mislim zares nikoli)....

p.s.:kar se pa moje lakote tiče-res je,sem lačen,ampak prispevkov od tistih tapravih,ki ne sprašujejo,ampak dajejo (in to zastonj-si moreš mislit!) informacije,s katerimi je moj krožnik za potešitev lakote bliže in bliže...

Si razumel?

Pa lp!
Slika
Uporabniški avatar
airforce
Profesor
Prispevkov: 1015
Pridružen: 27 Okt 2006, 12:13
Kraj: Kranj

Odgovor Napisal/-a airforce »

Razumel.

JA jaz bom priden fantek v odraslem življenju in bom mel vse modele porihtane, pristajal bom normalno ipd. Vi g.Primož Vrečko pa boste še naprej navpično pistajali, kot ste že priznali da to obvladate.
Lep pozdrav
Medard
Uporabniški avatar
REDBARON
Freak
Prispevkov: 779
Pridružen: 21 Jan 2005, 13:31
Kraj: Kranj

Odgovor Napisal/-a REDBARON »

Bolj kot berem vaše poste, bolj sem presenečen :o :o :o nad tamalim



LP Peter
LP Peter
Uporabniški avatar
vidx
Profesor
Prispevkov: 1048
Pridružen: 26 Jan 2005, 21:27
Kraj: koper
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a vidx »

REDBARON napisal/-a:Bolj kot berem vaše poste, bolj sem presenečen :o :o :o nad tamalim



LP Peter
js tudi....
šablon ne dobi [-X
če mu je res toliko do extre si jih bo že izrezal....
#-o
Flying Bastard Aircombat squadron
Uporabniški avatar
jakob28
Razpravljalec
Prispevkov: 111
Pridružen: 26 Apr 2006, 11:27
Kraj: Breg pri Žirovnici

Odgovor Napisal/-a jakob28 »

še naprej navpično pistajali, kot ste že priznali da to obvladate
to pa res,ja-skrajni čas,da mi nekdo končno pove,zakaj imajo avioni tista kolesa #-o se enkrat oglasim k tebi na kako učno uro,pa da se vsaj v živo mal pomenimo,da ne bo takole "pogumno" prek neta...mogoče še kdo pride z mano,npr.po kakšen motorček ali pa kaj podobnega,da se ne boš trudil z neresnimi poštarji...bo šlo?kadarkoli lahko,sem namreč vsak dan v Kranju!
:evil:

lp
Slika
Uporabniški avatar
andrej007
Profesor
Prispevkov: 1331
Pridružen: 06 Okt 2006, 12:43
Kraj: Domžale

Odgovor Napisal/-a andrej007 »

@airforce:Obljuba dela dolg!
Modelarstvo je droga ,ki škoduje predvsem finančnemu stanju odvisnika :lol: :roll: :lol:


lp Andrej
Uporabniški avatar
jokeR
Tekmovalec
Prispevkov: 405
Pridružen: 23 Jan 2006, 19:34
Kraj: petrovče

Odgovor Napisal/-a jokeR »

Takle mali paglavc vas jebe u glavo lol :lol:
dremih
Tekmovalec
Prispevkov: 396
Pridružen: 08 Jan 2004, 20:22
Kraj: kočevje

Nategovanje

Odgovor Napisal/-a dremih »

:evil: :evil: :evil:
Jara kača je dobila mlade :o :o
Moderator:BRCNI NAS VSE SKUPAJ VEN(nisem nič boljši)
Lep pozdrav Dušan :kregajse: :kregajse:
tudi trske spadajo zraven
Nemo
Freak
Prispevkov: 523
Pridružen: 14 Jan 2006, 16:52
Kraj: Čadovlje

Odgovor Napisal/-a Nemo »

Ah, kolegi, saj gre na bolje. Zdaj je fant vsaj v klubu in mu lahko tam ušesa navijemo. Pa zaenkrat še ni bilo potrebe. Presenečeni?
LP Nemo
Uporabniški avatar
MINICIRRUS
Tekmovalec
Prispevkov: 331
Pridružen: 22 Sep 2008, 20:07
Kraj: Idrija

Re: Nategovanje

Odgovor Napisal/-a MINICIRRUS »

andrej007 napisal/-a:Vem ,da se je o tem že veliko pisalo...

V glavnem...Jaz sem kupil el. motor (prek tega foruma) od airforcea.In mi je poslal en zanič oz. pokvarjen motor.In to še po ceni 10€ z poštnino.Zmenjeno je pa bilo 7€ brez poštnine.Zakaj to pišem?Ker hočem ,da uporabniki tega foruma vejo pri komu je pametno kupovati in pri komu ne.Sicer vem da je ena taka tema pri malih oglasih že objavlena ampak se ne ,da odgovarjati nanjo #-o

Mislm to je že višek civilizacije.Potem so pa še sledili razni izgovori.Naprimer:
"Pa sej motor je prejšni teden še delal.Saj sem ga imel v modelu."
Jaz mu po kakšnih 14-ih dneh pošljem ZS in mu napišem kdaj bom dobil motor oz. zahvalo (jezno) za njegovo nesramnost.In potem spet en izgovor:"Sori sem glih včeraj domov prišel.Motor boš dobil jutri."Od tega je sedaj že slab če ne že celo cel mesec. :evil:

Zato vas prosim ,da v to temo napišete kdo vas je nategnil.Da bojo drugi uporabniki vedeli koga se je treba pazit.

Prosim tudi moderatorja malih oglasov da odklene tisto temo o prevarantih.Če pa to ni možno pa prosim administratorja ,da naredi pod to rubriko črno listo. [-o<
odločil sem se da vas tudi sam opozorim na istega uporabnika.Po polovici leta čakanja mam dosti.Kupil sem enega izmed modelov ,ki ga je prodajal pod malimi oglasi.kupil sem kit komplet 3d letala in napisal je da je model pobarvan in da je vsa elektronika nova.Napaka!!!kot sva se zmenila naj bi poštnino plačal on pa je ni.Še isti dan sem ga klical pa je rekel,da je vse novo poleg tega en servo ni deloval in rekel je da je njemu doma delal.
Kličem ga naslednji dan in mu rečem da se mi ne zdi fer njegovo obnašanje.in naj mi pošlje vsaj novo letalo ki naj bo pobarvano.In spet čakam en teden in nič nisem dobil. začel se je zgovarjati in zagrozil sem mu da bom dal na forum.rekel ja ni panike kr dej.Kar sem tudi storil. Čez 30 minut me kliče in mi grozi da me bo našel in premikastil.
zanima me ali si se kaj zresnil in kdaj bom dobil model?
3D yak
3D parkmaster
3D extra
Uporabniški avatar
JKSniper
Dr. Modelar
Prispevkov: 3614
Pridružen: 02 Sep 2005, 12:38
Kraj: Celje
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a JKSniper »

Jaz čakam od njega plačilo v vrednosti 380€ že 10. mesec. Mislim, da bom kmalu ukrepal.

LP!
Jure
CNC Frezanje Aluminija, medenine, lesa, karbona in umetnih materialov + Struženje kovin
3D Tisk PLA, PETG, ABS, TPU
Konstruiranje, izdelava in lotanje tiskanih vezij
www.JKTech.si
Uporabniški avatar
A6_quattro
Profesor
Prispevkov: 1169
Pridružen: 08 Sep 2006, 15:11
Kraj: lj

Odgovor Napisal/-a A6_quattro »

lol, k mehiska limonada tole :) Na pisto ga naguzite pa storz u rit :)
Uporabniški avatar
UROŠ MURKOVIČ
Dr. Modelar
Prispevkov: 2428
Pridružen: 25 Dec 2005, 12:29
Kraj: Lj-Črnuče MKV-Vrhnika

Odgovor Napisal/-a UROŠ MURKOVIČ »

Sicer nimam problemov z njim vendar sem ga v zadnjem času videl vsaj 3krat, tko da ne vem zakaj ga vi ne poiščete.
Tut moja ženka je sestavljala avione.

http://www.facebook.com/profile.php?id=100002305024191
http://www.mkv-klub.si/
Helium
Tekmovalec
Prispevkov: 398
Pridružen: 22 Mar 2009, 15:31

Odgovor Napisal/-a Helium »

Airforce oz. Medi je eden izmed ''tistih'' ja :roll: Vidim, da nisem edini med ''nategnjenimi''. Pred kratkim mi je sestavil setup za Sebartovo Katano S30E iz kitajske. Priporočil mi je prešvoh motor in prešvoh servote. Jaz tega najprej nisem vedel, saj sem mislil, da je v modelarstvu maher, glede na to kako se mi je predstavil. Seveda z veseljem vse skupaj naročim in drug dan na forumu izvem, da sem naročil robo, ki v modelu kot je Katana nikoli ne bi vredu delala. Potem mu vse obrazložim in on meni reče, da sem piz** zato, ker sem vse skupaj dajal na forum. Potem še me je ozmerjal s par žaljivkami in tako sem z njim zaključil.


Lp, Marko!
Spektrum DX6i

GB-Models Yak 55M 1.4m
Uporabniški avatar
tornado
Dr. Modelar
Prispevkov: 2463
Pridružen: 17 Jan 2003, 01:00
Kraj: Maribor

Odgovor Napisal/-a tornado »

Res ne morem verjeti kako so eni naivni. Meni to izgleda takole:
Priponke
striĹľenje ovc.jpg
striĹľenje ovc.jpg (107.68 KiB) Pogledano 5286 krat
Lp Rado
Uporabniški avatar
SUKHOI
Profesor
Prispevkov: 1141
Pridružen: 11 Okt 2007, 20:14
Kraj: Vir
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a SUKHOI »

JKSniper napisal/-a:Jaz čakam od njega plačilo v vrednosti 380€ že 10. mesec. Mislim, da bom kmalu ukrepal.

LP!
Jure
380€??? Pomoje bi moral že zdavnaj ukrepati. #-o
Počasi se daleč pride, hitr pa še dlje.
http://www.micra-tech.com

LP Miha
tadejplohl
Razpravljalec
Prispevkov: 88
Pridružen: 14 Avg 2009, 18:49
Kraj: ivanjkovci

Odgovor Napisal/-a tadejplohl »

Pozdravljeni

JKsniper kaj tale kolega je mogoče airforce? sklepam da od tega denarja bo potem vrnil tebi če se ne motim? nevem zakaj mu delaš te usluge, naj sam poje kar je zakuhal! Zgleda tako kot bi ga že vzpodbujal, pa prosim ne zameri to je samo moje mišlenje,LP LP

viewtopic.php?t=44046
Uporabniški avatar
JKSniper
Dr. Modelar
Prispevkov: 3614
Pridružen: 02 Sep 2005, 12:38
Kraj: Celje
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a JKSniper »

Zakaj bi mu delal usluge, če pravi da nima denarja... že ogromno časa... vem da ima mojo komando in jo bo prodal, da bo dobil denar, ki mi ga je dolžan. Pa če še kdaj leti ali ne.

No, in je kdo od vas pripravljen priti s kakšnim dobrim predlogom kako naj ukrepam drugače? Naj grem z avtom v Kranj in ugotovim da tudi v kešu nima tega denarja? = Dodatni stroški in živci.

Sicer pa mi je vedno do sedaj plačal, bo tudi sedaj.

In ja, prej kot uspem prodati NJEGOVO robo, prej bom videl denar...

LP!
Jure
Zadnjič spremenil JKSniper, dne 24 Sep 2009, 19:40, skupaj popravljeno 1 krat.
CNC Frezanje Aluminija, medenine, lesa, karbona in umetnih materialov + Struženje kovin
3D Tisk PLA, PETG, ABS, TPU
Konstruiranje, izdelava in lotanje tiskanih vezij
www.JKTech.si
tadejplohl
Razpravljalec
Prispevkov: 88
Pridružen: 14 Avg 2009, 18:49
Kraj: ivanjkovci

Odgovor Napisal/-a tadejplohl »

Že imaš prav, vendar če se ne motim vsakega nategne ki se le da, pol pa išče izgovore, treba bi nekdo ukrepati pa iti na dom, pa malo rešiti to na silo ker drugega pri njem verjetno ne pomaga, glede denarja pa če ne gre drugače pa vzemi komando nazaj, pa probaj prodati, kar pa verjamem da je težko ker je višji rang z tem je tudi cena komande večja proti ostalim,LP
Uporabniški avatar
Krofek
Freak
Prispevkov: 622
Pridružen: 21 Apr 2006, 21:20
Kraj: Ivanjkovci

Odgovor Napisal/-a Krofek »

Tudi mene je dolgo in dolgo nategoval. Ko sem se ga naveličal-po letu in par mesecev sem zakjučil doživljenkso kakekoli posle z njim, in tudi na forumu je bilo obvestilo,.... ampak zgleda da se je tole zgubilo.... Torej:NIKOMUR NE PRIPOROČAM ČISTO NOBENEGA SKLEPANJA POSLOV Z NJIM ALI KAKRŠNEGAKOLI DRUGEGA STIKA.
"Kdor nikdar ni storil napake, ni nikdar poizkusil nič novega."-Albert Einstein
Uporabniški avatar
JKSniper
Dr. Modelar
Prispevkov: 3614
Pridružen: 02 Sep 2005, 12:38
Kraj: Celje
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a JKSniper »

Živijo!

Tako je, jutri gre komanda k meni, jaz jo prodam in mu višek dam nazaj - čisti računi. To je to.

Je zmenjeno in VERJAMEM da bo komanda v SOBOTO pri meni doma.

LP!
Jure
CNC Frezanje Aluminija, medenine, lesa, karbona in umetnih materialov + Struženje kovin
3D Tisk PLA, PETG, ABS, TPU
Konstruiranje, izdelava in lotanje tiskanih vezij
www.JKTech.si
tadejplohl
Razpravljalec
Prispevkov: 88
Pridružen: 14 Avg 2009, 18:49
Kraj: ivanjkovci

Odgovor Napisal/-a tadejplohl »

upam da jo čimprej dobiš in rešiš težave :D Pa kakega viška denarja mu ne bi jaz dajal razen kake viška batine :)
Uporabniški avatar
JKSniper
Dr. Modelar
Prispevkov: 3614
Pridružen: 02 Sep 2005, 12:38
Kraj: Celje
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a JKSniper »

Se ne mislim spuščati na njegov nivo. Hočem le čimprej rešiti te zadeve, ki se vlečejo že skoraj eno leto. Dobim komando, preverim, prodam in je zgodba z njim končana. To je to.

Sicer pa hvala za lepe želje, upam da bodo uresničene!

LP!
Jure
CNC Frezanje Aluminija, medenine, lesa, karbona in umetnih materialov + Struženje kovin
3D Tisk PLA, PETG, ABS, TPU
Konstruiranje, izdelava in lotanje tiskanih vezij
www.JKTech.si
Odgovori

Vrni se na Pohvale, pritožbe in pomoč uporabnikom