Nategovanje

Vaše utemeljene kritike, vprašanja in problemi

Moderator: Mipo

Uporabniški avatar
mihah
Dr. Modelar
Prispevkov: 9302
Pridružen: 27 Apr 2001, 01:00
Kraj: Gmajnica
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a mihah »

Samo komentar glede uporabnika "buco".

Pri meni se je resno zanimal za motor. Zmenjena sva bila, da motor pošljem, ko mi nakaže denar. Motor sem imel že zapakiran, vendar njegovega denarja od nikoder. Mu ne zamerim, vendar je izpadel neresno in s svojimi izgovori smešno. :)
www.lipo.si
Uporabniški avatar
sandi.smid
Freak
Prispevkov: 974
Pridružen: 06 Mar 2006, 07:16
Kraj: Gorenjska

Odgovor Napisal/-a sandi.smid »

sandi.smid napisal/-a:Na črno listo dajem uporabnika buco.

Neresnost, trosenje laži, nepismenost,.... Izogibajte se kakršnega koli trgovanja z omenjenim uporabnikom.

LP
Miha - nekaj postov nazaj sem ga dal na tablo..

Glede na to da si tudi ti moderator, bi lahko naredil rubriko pod črno listo, na prvi strani foruma..

Za take izmečke se vedno šiba najde.

Še pogovor na ZS
buco napisal/-a:zdravo
daj mi jih pošli prosim vse 4 komade po pošti sporoči če boš ali ne da ti pustim svoj nalslov

lp aleš
buco napisal/-a:aleš k****s široka 1* 2352 selnica ob dravi lp aleš
buco napisal/-a:zdravo
danes gremo po servote na posto tako da sporočim zvečer

lp aleš
buco napisal/-a:ja je ja samo jaz nisem sou dvignit jih ampak jih gre dvignit moja sestra na posto in to v petek komaj ker zadnic sem mogo it hvala da ste jih poslali mi v petek bodo ziher ze dvignjeni brez skrbi jaz pa sem sluzbeno odsoten v tujini pisem iz sobe

lp ales
buco napisal/-a:pozdravljen

hej človek najprej se pomeri ne se jezit ker to skoduje lepoti povej mi od kod si ali pa se bolje daj mi tvoj trr da ti nakazem dnar dobis tistih 5e postnine kaj si dal ven zraven da nebos reko da sem svinja poleg tega ti morem povedat da me pac ni blo doma tist le dan mojim starsem sem pa narocil in prsol naj gredo po zadevo na posto pa je zau moja mama cist pozabla tako da se ti opravicujem vem reko sem ti da sem zadevo dvigno ker sem sam mislil da je ze mama uredila pa je pozabila sori daj povej od kod si pridem zadevo osebno iskat ce nebos napisal trr: p.s pa res mi povej ker ce sem ti reko da bom servote meu jih bom meu ce hoces prodat pa dnar dobit prosim

lp ales
LP
Slika
Uporabniški avatar
breny
Freak
Prispevkov: 474
Pridružen: 29 Avg 2005, 09:06
Kraj: Mozirje

Odgovor Napisal/-a breny »

Pa saj človek preprosto ne more verjet!

LP Brane
35 MHZ, Ch 76
Uporabniški avatar
breny
Freak
Prispevkov: 474
Pridružen: 29 Avg 2005, 09:06
Kraj: Mozirje

Odgovor Napisal/-a breny »

In če bi sodili po tem koliko je kdo pismen in koliko ne, bi morali vsaj polovici forumašev na tem forumu.......že kaj, ali ne?
Kaj pa intuicija fantje!? INTUICIJA..... ne samo želja nekaj prodati in s tem morda tudi (vsaj malo) nategniti kupca. A ni zanimivo, da se pritožujete samo tisti, ki ste nekaj prodajali in nikoli tisti, ki so imeli namen nekaj kupit!? Če se motim naj me prosim kdo popravi.

LP Brane
35 MHZ, Ch 76
Uporabniški avatar
sandi.smid
Freak
Prispevkov: 974
Pridružen: 06 Mar 2006, 07:16
Kraj: Gorenjska

Odgovor Napisal/-a sandi.smid »

Do trenutka ko sem zadevo poslal, je bil tipček dokaj pismen. Nikoli ne veš, lahko je 60 let star gospod, lahko nekdo, ki še abecede ni do konca spoznal.. Pač zadeva, ki se jo ne sprašuje..

Zakaj pišeš da se pritožujemo???
Opozarjamo na prišleke kot je buco, zato da naslednjič TI ne boš kaj pošiljal takemu.....ne bom rekel kaj, da ne bom napaden zaradi preostrega jezika..

Meni je vseeno, lahko pa kot tim, opozarjamo druge in preprečimo podobne situacije..

Tudi za nick-om se ne skrivam.

LP
Slika
Uporabniški avatar
mihah
Dr. Modelar
Prispevkov: 9302
Pridružen: 27 Apr 2001, 01:00
Kraj: Gmajnica
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a mihah »

Sandi, črne liste sam ne bom delal. Zadeve se lahko samo še bolj zakomplicirajo, časa in živcev pa za to nimam. Forum je prvotno namenjem modelarskim debatam.
www.lipo.si
Uporabniški avatar
sandi.smid
Freak
Prispevkov: 974
Pridružen: 06 Mar 2006, 07:16
Kraj: Gorenjska

Odgovor Napisal/-a sandi.smid »

mihah napisal/-a:Sandi, črne liste sam ne bom delal. Zadeve se lahko samo še bolj zakomplicirajo, časa in živcev pa za to nimam. Forum je prvotno namenjem modelarskim debatam.
To'j'to za ta dnar.. :)

V bistvu bi bilo zadosti že, da bi se imena uporabnikov, kot so buco in njemu podobni (torej: da je imela večina uporabnikov z njimi slabe izkušnje), obarvala rdeče v temi mali oglasi na vrhu.. Recimo tam, kjer se vidi kdo temo trenutno pregleduje..??

Še enkrat.. Vsi imamo zadeve, ki jih ne rabimo več. Prodaja je možna preko bolhe, foruma in mogoče še kakšne internetne strani. Če se tovrstnih osebkov ne bo eliminiralo, se to lahko nadaljuje v nedogled.

LP
Slika
Helium
Tekmovalec
Prispevkov: 398
Pridružen: 22 Mar 2009, 15:31

Odgovor Napisal/-a Helium »

sandi.smid napisal/-a:
sandi.smid napisal/-a:Na črno listo dajem uporabnika buco.

Neresnost, trosenje laži, nepismenost,.... Izogibajte se kakršnega koli trgovanja z omenjenim uporabnikom.

LP
Miha - nekaj postov nazaj sem ga dal na tablo..

Glede na to da si tudi ti moderator, bi lahko naredil rubriko pod črno listo, na prvi strani foruma..

Za take izmečke se vedno šiba najde.

Še pogovor na ZS
buco napisal/-a:zdravo
daj mi jih pošli prosim vse 4 komade po pošti sporoči če boš ali ne da ti pustim svoj nalslov

lp aleš
buco napisal/-a:aleš k****s široka 1* 2352 selnica ob dravi lp aleš
buco napisal/-a:zdravo
danes gremo po servote na posto tako da sporočim zvečer

lp aleš
buco napisal/-a:ja je ja samo jaz nisem sou dvignit jih ampak jih gre dvignit moja sestra na posto in to v petek komaj ker zadnic sem mogo it hvala da ste jih poslali mi v petek bodo ziher ze dvignjeni brez skrbi jaz pa sem sluzbeno odsoten v tujini pisem iz sobe

lp ales
buco napisal/-a:pozdravljen

hej človek najprej se pomeri ne se jezit ker to skoduje lepoti povej mi od kod si ali pa se bolje daj mi tvoj trr da ti nakazem dnar dobis tistih 5e postnine kaj si dal ven zraven da nebos reko da sem svinja poleg tega ti morem povedat da me pac ni blo doma tist le dan mojim starsem sem pa narocil in prsol naj gredo po zadevo na posto pa je zau moja mama cist pozabla tako da se ti opravicujem vem reko sem ti da sem zadevo dvigno ker sem sam mislil da je ze mama uredila pa je pozabila sori daj povej od kod si pridem zadevo osebno iskat ce nebos napisal trr: p.s pa res mi povej ker ce sem ti reko da bom servote meu jih bom meu ce hoces prodat pa dnar dobit prosim

lp ales
LP
V mojem primeru si je izmišljeval iste fore, šlo pa je tudi za servote :D


Lp, Marko!
Spektrum DX6i

GB-Models Yak 55M 1.4m
Uporabniški avatar
mihah
Dr. Modelar
Prispevkov: 9302
Pridružen: 27 Apr 2001, 01:00
Kraj: Gmajnica
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a mihah »

sandi.smid napisal/-a:
mihah napisal/-a:Sandi, črne liste sam ne bom delal. Zadeve se lahko samo še bolj zakomplicirajo, časa in živcev pa za to nimam. Forum je prvotno namenjem modelarskim debatam.
To'j'to za ta dnar.. :)

V bistvu bi bilo zadosti že, da bi se imena uporabnikov, kot so buco in njemu podobni (torej: da je imela večina uporabnikov z njimi slabe izkušnje), obarvala rdeče v temi mali oglasi na vrhu.. Recimo tam, kjer se vidi kdo temo trenutno pregleduje..??

Še enkrat.. Vsi imamo zadeve, ki jih ne rabimo več. Prodaja je možna preko bolhe, foruma in mogoče še kakšne internetne strani. Če se tovrstnih osebkov ne bo eliminiralo, se to lahko nadaljuje v nedogled.

LP
... in pojavili se bodo novi problematični osebki. Tega se enostavno ne da "eliminirati". Tako je in pač bo. :-?
www.lipo.si
Uporabniški avatar
HyperJack
Profesor
Prispevkov: 1230
Pridružen: 16 Maj 2004, 11:07
Kraj: Kočevje
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a HyperJack »

PAZITE se uporabnika flyone . Ničesar mu ne pošiljajte, saj gre za "nate**"

Pri meni je narčil komplet osovino, ki pa je na pošti čakala 14 dni, dokler paketa nisem dobil nazaj.

S tem, da je bil njegov odgovor:

da je sprejel paket....


Samo toliko in lp
Uporabniški avatar
dprulles
Tekmovalec
Prispevkov: 267
Pridružen: 29 Jul 2009, 21:29
Kraj: murska sobota

Odgovor Napisal/-a dprulles »

Pozdravljeni. Kar se tiče Flyone, je otrok 12 let, ki je odvisen od denarja staršev. Je član našega kluba in mi je težko ko prebiram te teme drugače pa vem da je vredu poba. Poznam starše, ki so tudi ok. To pa je to, želje otrok ki naroči prej kot pa kaj pove,kaj zajebe v šoli in potem niti ne upa povedat staršem. Razumem vas,tudi jaz bi bil besen kot ris. Bom se pomenil z njim in ga opozoril, da forum ni za otroške fore. Niti malo ga ne zagovarjam,edino seznanjam vas, nas da so tukaj tudi otroci. No seznanil bom pa tudi starše v soft obliki.
Upam da pri vas ne piha ker je odličen dan za letenje. Pri nas 22kmh :evil:

LP VSEM.
Sem prvak v postelji.......


.....lahko spim cele dneve.
Uporabniški avatar
skorp_jon
Profesor
Prispevkov: 1329
Pridružen: 09 Avg 2006, 09:02
Kraj: Beltinci

Odgovor Napisal/-a skorp_jon »

Medard je bil tudi otrok, ko je nategnil polovico foruma.

Nauk te zgodbe. Pazite se otrok. :)
Futaba 12FG & Taranis Q X7
Uporabniški avatar
dprulles
Tekmovalec
Prispevkov: 267
Pridružen: 29 Jul 2009, 21:29
Kraj: murska sobota

Odgovor Napisal/-a dprulles »

He he he pazite se otrok [-X .
Sem prvak v postelji.......


.....lahko spim cele dneve.
Uporabniški avatar
Brane
Dr. Modelar
Prispevkov: 4585
Pridružen: 15 Nov 2004, 12:30
Kraj: Moste

Odgovor Napisal/-a Brane »

No ja :roll: obtožba je mogoče prtirana, mogoče tudi ni, da bi se 12 letnik znal obnašati odgovorno, je morda nerealno pričakovati, a kakorkoli, če se nekdo dogovori z nekom, da mu nekaj pošlje po povzetju in potem tega ne prevzame, pošiljatelja nategne za dvakratno poštnino + čas in stroške pakiranja.

Zavedati se je pa treba nečesa, če je nekdo nagnjen k temu, bo največji nategun, prijeten simpatičen fant , ki daje občutek, da niti mravljice nebi pohodil. Mnogokrat so taki do poznanih nadpovprečno korektni, poznajo veliko ljudi in se tistim, ki osebo poznajo, zdi popolnoma nemogoče, da so dejansko to, kar so.
Kaj bo, ko se razve, da so nekatere kopije že boljše od originalov???
Uporabniški avatar
flyone
Tekmovalec
Prispevkov: 264
Pridružen: 25 Apr 2010, 10:57

Odgovor Napisal/-a flyone »

Jaka in vsi ostali člani na forumu se vam iskreno opravičujem. In obljubljam da tega nivoja več nebom uporabljal!
vsak zna vozit ... sam vprašanje kk dolgo :S

*M: rainbow f3a 50.e
*M:sebart katanaS 30E
*cesna 182
*extra 300S 3D
Ultralajt
Dr. Modelar
Prispevkov: 13473
Pridružen: 15 Nov 2004, 17:57
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Ultralajt »

flyone napisal/-a:Jaka in vsi ostali člani na forumu se vam iskreno opravičujem. In obljubljam da tega nivoja več nebom uporabljal!
Lepo flyone, tale tvoj izraz obžalovanja, vendar ne vem, če veš, da pravijo ljudje, kako papir prenese vse.

Bolje kot na papirju, se obnese, če se dela na dejanjih.
Zaupanje si boš moral pridobiti z dejanji... pozitivnimi seveda.

LP Mitja
Zadnjič spremenil Ultralajt, dne 20 Mar 2011, 12:33, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
dprulles
Tekmovalec
Prispevkov: 267
Pridružen: 29 Jul 2009, 21:29
Kraj: murska sobota

Odgovor Napisal/-a dprulles »

flyone napisal/-a:Jaka in vsi ostali člani na forumu se vam iskreno opravičujem. In obljubljam da tega nivoja več nebom uporabljal!

Samo Žan zdaj se treba tega držat!!!!!! Zdaj vidiš da forum ni igrišče za nagajanje. Če boš kaj rabo najprej vprašaj nas in bomo pomagali kot pa da se kot neizkušen pojavljaš na mali oglasi in elektro pogonih polnilcih....
Vem pa da na forumu lahko kaj pametnega izvemo samo od enih 15 do 20 ljudi in teh se jaz poslužujem. Keri so, ste pa itak vemo.

Lp
Sem prvak v postelji.......


.....lahko spim cele dneve.
Uporabniški avatar
pertocik
Tekmovalec
Prispevkov: 294
Pridružen: 18 Maj 2009, 12:14
Kraj: Murska Sobota - krog

Odgovor Napisal/-a pertocik »

Tudi mene je že vsaj 3x nategnil pa sem mu pomagal dosti stvari, še komplet čol sem njeme naredil (za gradnjo sem rabil svoje lepilo, lak, kit itd...). Pa nič... Še zdaj mi ni plačal čolna... škoda besed...

:evil: :evil: :evil:
Uporabniški avatar
mstrakl
Tekmovalec
Prispevkov: 209
Pridružen: 27 Jan 2008, 11:22
Kraj: Murska Sobota

Odgovor Napisal/-a mstrakl »

Žan tudi meni si še 100€ dolžan. Nosiš mi jih že pol leta. Opomnil sem te najmanj 5krat, pa me je že vse sram še ti govoriti. Daj se malo zresni.
LP
Mitja
Uporabniški avatar
xeno
Razpravljalec
Prispevkov: 98
Pridružen: 13 Avg 2011, 10:21
Kraj: Lenart

Odgovor Napisal/-a xeno »

buco Ve kdo kje je doma, da ga obiščem?
Odgovori

Vrni se na Pohvale, pritožbe in pomoč uporabnikom