Svinjanje

Vaše utemeljene kritike, vprašanja in problemi

Moderator: Mipo

Uporabniški avatar
dudi
Začetnik
Prispevkov: 46
Pridružen: 11 Jan 2006, 16:43
Kraj: Črni vrh/Idrijo

Odgovor Napisal/-a dudi »

jap, Intruderju so zgleda všeč take debate, ker nikoli ne manjka...


lp,
damjan
Uporabniški avatar
AIRGHANADA
Freak
Prispevkov: 976
Pridružen: 30 Nov 2006, 22:41
Kraj: Marburg
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a AIRGHANADA »

slutim ponovno prelivanje žolča!


B.
veni, vici, vomiti
Uporabniški avatar
Intruder
Dr. Modelar
Prispevkov: 2285
Pridružen: 16 Nov 2004, 22:56
Kraj: Maribor

Odgovor Napisal/-a Intruder »

Damjan

Seveda so mi všeč....tebi ne? Rad pogrevam staro župo in iščem hantle. Takšen pač sem. Kot je miškolin že povedal - moj vzdevek drži kot pribit!

Jan
Uporabniški avatar
AIRGHANADA
Freak
Prispevkov: 976
Pridružen: 30 Nov 2006, 22:41
Kraj: Marburg
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a AIRGHANADA »

Intruder napisal/-a:Damjan

Seveda so mi všeč....tebi ne? Rad pogrevam staro župo in iščem hantle. Takšen pač sem. Kot je miškolin že povedal - moj vzdevek drži kot pribit!

Jan
PAZI!!! HANTLI niso slovenska beseda, če si nočes nakopati srda privržencev uporabe knjižne slov. na tem forumu, uporabi funkcijo "uredi"


hihi


B.
veni, vici, vomiti
Uporabniški avatar
Intruder
Dr. Modelar
Prispevkov: 2285
Pridružen: 16 Nov 2004, 22:56
Kraj: Maribor

Odgovor Napisal/-a Intruder »

AIRGHANADA napisal/-a:
Intruder napisal/-a:Damjan

Seveda so mi všeč....tebi ne? Rad pogrevam staro župo in iščem hantle. Takšen pač sem. Kot je miškolin že povedal - moj vzdevek drži kot pribit!

Jan
PAZI!!! HANTLI niso slovenska beseda, če si nočes nakopati srda privržencev uporabe knjižne slov. na tem forumu, uporabi funkcijo "uredi"


hihi


B.
Čuka! =D> :lol:
Uporabniški avatar
dejci23
Freak
Prispevkov: 749
Pridružen: 29 Mar 2005, 13:25
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a dejci23 »

Takšni pogovori so kdaj pa kdaj zelo zanimivi in bi bili še bolj, če bi vedel kdo so sogovorniki.

Velikokrat srečavam modelarje na pistah in jih tako spopoznam le po videzu, zanimivo pa bi bilo vedeti pod katerim nickom se "skrivajo" na forumu.
:wink:
mirkatmir
Tekmovalec
Prispevkov: 221
Pridružen: 22 Nov 2004, 10:25
Kraj: Ribnica

Odgovor Napisal/-a mirkatmir »

dejci23 napisal/-a:Takšni pogovori so kdaj pa kdaj zelo zanimivi in bi bili še bolj, če bi vedel kdo so sogovorniki.

Velikokrat srečavam modelarje na pistah in jih tako spopoznam le po videzu, zanimivo pa bi bilo vedeti pod katerim nickom se "skrivajo" na forumu.
:wink:

Za to bi pa potrebovali spremeniti pravila: "Avtar mora biti osebna slika" :lol:
lp, Miran
Uporabniški avatar
UROŠ MURKOVIČ
Dr. Modelar
Prispevkov: 2428
Pridružen: 25 Dec 2005, 12:29
Kraj: Lj-Črnuče MKV-Vrhnika

Odgovor Napisal/-a UROŠ MURKOVIČ »

.
dejci23 napisal/-a:Takšni pogovori so kdaj pa kdaj zelo zanimivi in bi bili še bolj, če bi vedel kdo so sogovorniki.

Velikokrat srečavam modelarje na pistah in jih tako spopoznam le po videzu, zanimivo pa bi bilo vedeti pod katerim nickom se "skrivajo" na forumu.
:wink:
Skrivajo se sami PEZDETI =D> .
Tut moja ženka je sestavljala avione.

http://www.facebook.com/profile.php?id=100002305024191
http://www.mkv-klub.si/
Uporabniški avatar
Pastakl
Tekmovalec
Prispevkov: 294
Pridružen: 23 Dec 2005, 20:16
Kraj: Vrhnika

Odgovor Napisal/-a Pastakl »

Ker je tukajle notri že čvek bom pa še mal počvekal.

Ni nujno da se skrivajo samo pozdeti. Dejstvo da imaš za uporabniško ime ime in priimek, govori zase (pa pozitivno mislim) ampak ni nujno da smo vsi ostali ki tega nimamo pezdeti.

Sam se upam podpisati tudi s pravim imenom in priimkom, je pa res da se mi to na tem forumu oz. nasplošno na forumih ne zdi potrebno.

Razen seveda če vzdevka ne uporabljaš za nategovanje folka oz. za svinjanje foruma, kar pa, nekateri, to odlično znajo.
Uporabniški avatar
ANDRAŽ
Razpravljalec
Prispevkov: 199
Pridružen: 10 Jun 2006, 18:05
Kraj: Kamnik

Odgovor Napisal/-a ANDRAŽ »

Ah bejžte vsi ven dokler je lepo vreme, ker vas mam dost... se boste že kregali pozimi ali pa ko bo dež. :wink:
Lp Andraž
modelarstvo je ta bol':D/ - Bolje izpast glup nego iz aviona.
Uporabniški avatar
Intruder
Dr. Modelar
Prispevkov: 2285
Pridružen: 16 Nov 2004, 22:56
Kraj: Maribor

Odgovor Napisal/-a Intruder »

Ne ne....kregat se je treba zdaj in vedno. Ne moremo se vsi imeti radi! Jebi ga!

Jan Pernarčič (se ne skrivam za svojim nickom - ostale podatke vključno z TRR lahko dobite na ZS)
Uporabniški avatar
jernejk
Profesor
Prispevkov: 1116
Pridružen: 02 Apr 2005, 23:29
Kraj: Kranj

Odgovor Napisal/-a jernejk »

Rixy napisal/-a:
samo3d napisal/-a:Ja kaj čemo. So pač počitnice in čas je potrebno nekako ubit. Dokaz za to je okoli 50 postov s podobnim naslovom "Dolgčas mi je, kaj naj delam?" Kriv je pa seveda sistem, ki mulcem ne omogoči popolnoma nič, izven šolskega časa, ter staršem ne dopušča dovolj časa za ukvarjanje z otroci. Jebat ga, tako pač je.

Pa da ne bom čisto off topic: matej111, najprej se za vikend s fotrom zapeljita do steze, da boš sploh videl, kako izgledajo modeli. Potem se boš lažje odločil.

LP Samo
Moderatorji pa spijo zimsko spanje, namesto da bi SPROTI organizirali, čistili in premeščali v eno temo na to temo, forum pa se baše... Javkanje NE BO POMAGALO samo DELO, RED in DISCIPLINA! Moderatorja prosiš, da ti očisti temo, pa ti čez tri dni napiše nazaj, da nima časa! WTF??? Tistih 5 postov ven zbrisat... OBUP.

Sorry za off-topisc ampak si ne morem več kaj, da ne bi napisal kar si mislim, ker mi gre smetenje in neorganiziranost že krepko na živce. :roll: :roll:
Če ti je tolk hudo pač spokaj s foruma. Sam si nasmetil teme s tem svojim javkanjem (ki naj ga zdaj za tabo pucajo moderatorji?), v resnici pa te mori samo to, da si mali nemočen naci (delo, red, disciplina, halo?) in brcaš in stokaš, ker nimaš moči moderatorja.
Rixy
Tekmovalec
Prispevkov: 256
Pridružen: 08 Sep 2006, 20:50
Kraj: Starše/Maribor

Odgovor Napisal/-a Rixy »

@jernejk: res se nimam namena kregat z nikomer, še najmanj pa se spuščat na tako nizek novo komunikacije.

Pač mi ni vseeno, da forum postaja iz dneva v dan MANJ pregleden in prijazen za začetnike, pa tudi za vse ostale, saj je že skoraj vsaka druga beseda začetniku, ki tisoč prvič odpre že 1000x odprto temo, "uporabi funkcijo išči" ipd... Tega ne rabimo, a ne? In tega bi bilo bistveno manj, če bi bile zadeve na forumu malce bolje zorganizirane. Se strinjaš?

"Moč" moderatorja prinese s sabo odgovornosti in dolžnosti, ki bi jih moral VSAK moderator izpolnjevati, če bi to hotel biti ali ostati (dovolj sem star, da se tega dobro zavedam). Tudi glede tega bi bilo potrebno določiti JASNA PRAVILA.
Ampak, ker tega ni, je stanje na forumu tako kot pač je... Vsem je vseeno in vsem se je**... ŽAL. Pa še tiste, ki bi si drznili kaj poskusiti spremeniti na boljše, hitro zatrete že v kali - napodite jih dol iz Foruma... :(

Ne vem, če si kdaj hodil v diskoteke. A veš kako so tam naredili red in se "rešili " največjih razbijačev in pretepačev? Znašli so se: postavili so jih za redarje, da so delali red, pa ni bilo več problema, ker so se počutili pomembne so svojo nalogo dosledno in odgovorno opravljali. Ne pravim, da bi morali isto metodo uporabiti tukaj, ampak iz primera se lahko marsikaj naučimo...

Vidim, da si kar precej aktiven na forumu in ravno zato ne razumem vsebine tvojega posta.
Prosim, preberi si tole in razmisli, ali želiš kaj prispevati k izboljšanju stanja na forumu ali pa nameto tega raje žališ tiste, ki bi radi kaj spremenili na bolje?

Sicer pa, glede mojih postov in mojega svinjanja: toliko pravic verjetno imam, da lahko (vsaj vsebino) svojega posta po določenem času izbrišem, a ne? In jih tudi bom, da ne bodo trpeli ubogi moderatorji, ki itak nimajo časa, ker imajo toliko dela, da še dihat skoraj ne morejo.

Hvala za razumevanje in lep večer še naprej.
bonagode
Razpravljalec
Prispevkov: 136
Pridružen: 08 Nov 2006, 20:48
Kraj: Litija

Odgovor Napisal/-a bonagode »

Jo jo... Nisem sledil temi. Menim da se vsak lahko pritožuje nad nečim, kar je PLAČAL. Podarjenemu konju se ne gleda v zobe. Prav tako moderatorji niso plačani za svoje delo. Prav tako za gostovanje vsake od teh velespisanih misli ter copy paste varijant nihče od vas vključno z mano ne plačate nič. Tako da velja tista okoli gore pa norosti, komur ni všeč, naj ustanovi svoj forum.... pa moderira oziroma zapravlja čas..... Pa ne mi delat re re re re pa ostalga z copy paste varijantami, kokr so mi res (pa ne samo meni) BEDNE. Pogovarjajte in sprašujte raje MODELARSKE stvari, ne pa vse sorte ostalega. Za ostalo pejte v ošÂ¨tarijo .... Moderatorji hvala za dobre živce pa plac na serverju...
Odgovori

Vrni se na Pohvale, pritožbe in pomoč uporabnikom