Mali bogovi

Vaše utemeljene kritike, vprašanja in problemi

Moderator: Mipo

Odgovori
Uporabniški avatar
miskolin
Dr. Modelar
Prispevkov: 2733
Pridružen: 02 Feb 2004, 22:52
Kraj: VESOLJE

Mali bogovi

Odgovor Napisal/-a miskolin »

Pozdravljeni.

En clanek me je zmotil....to je graja avtorju le tega z moje strani. Pravzaprav ni motec kompleten mali oglas ampak tisto kar je napisano z rdeco na koncu.

In sicer pise:
"Pozor!

Kdor mi bo pisal, da bo nekaj kupil (apeliram predvsem na modela čolna), potem pa ne bo nič, se bom osebno zavzel, da ga ne bo več na tem forumu!"

....link
viewtopic.php?t=18444

Eni si ga pa res mislite. ](*,)
LP
Uporabniški avatar
Parky
Dr. Modelar
Prispevkov: 3052
Pridružen: 12 Sep 2004, 18:24
Kraj: EU-Slovenia

Odgovor Napisal/-a Parky »

Vsekakor se strinjam z miskolinom ... mal preveč si upajo nekateri [-X :razpaljot:

Lp
Lp,Borut
IksDe --->Das Hubschrauber Heli Team <---xD :car:
Uporabniški avatar
mihah
Dr. Modelar
Prispevkov: 9304
Pridružen: 27 Apr 2001, 01:00
Kraj: Gmajnica
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a mihah »

Ja, MIškolin!

Ker sem po vsakičnem objavi oglasa dobil 1-2 ZSja, v katerih je bilo napisano, da je kupčija malodane sklenjena...pa ni bilo popolnoma nič!

Edit: Sem pa oglas že popravil, ker se sliši res prehudo, črna lista naj bo na začetku dovolj :)
www.lipo.si
Uporabniški avatar
jakob28
Razpravljalec
Prispevkov: 111
Pridružen: 26 Apr 2006, 11:27
Kraj: Breg pri Žirovnici

Odgovor Napisal/-a jakob28 »

je kupčija malodane sklenjena
Malodane je enako kot nič-ne vem pa,kako je prodajalec lahko na izgubi?Saj vendar velja-kdor prej pride (oz.kdor prej da $$$....) :D
Eni si ga pa res mislite
Miškolin-to pa res ne more biti dano vsem,to lahko delajo le "bogovi"...Mi "navadni" ne moremo dajat na črno listo,tja le pridemo lahko.... #-o

lp!
Slika
Uporabniški avatar
mihah
Dr. Modelar
Prispevkov: 9304
Pridružen: 27 Apr 2001, 01:00
Kraj: Gmajnica
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a mihah »

www.lipo.si
Uporabniški avatar
miskolin
Dr. Modelar
Prispevkov: 2733
Pridružen: 02 Feb 2004, 22:52
Kraj: VESOLJE

Odgovor Napisal/-a miskolin »

Mah...kot, da bi prvic prodajal na forumu. #-o
Uporabniški avatar
mihah
Dr. Modelar
Prispevkov: 9304
Pridružen: 27 Apr 2001, 01:00
Kraj: Gmajnica
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a mihah »

Ja, preveč mutačev... to bo to!
www.lipo.si
Uporabniški avatar
jakob28
Razpravljalec
Prispevkov: 111
Pridružen: 26 Apr 2006, 11:27
Kraj: Breg pri Žirovnici

Odgovor Napisal/-a jakob28 »

Ko je že omenjena vrhnja tema,si ne morem kaj,da ne bi "zbodel" tale citat:
TEMA JE NAMENJENA, da se v njo napišejo tisti kateri so imeli določene težave pri kupovanju nekega določenega "artikla" in ne DEBATIRANJU, oziroma grožnjam.


lp, moderator
Torej-bolj zaščita kupcev kot prodajalcev,mar ne?

P.s.:mogoče sem malo provokativen,ampak-bodimo vendar enotni,sem vendar ne sodi poudarjanje "oblastnosti"!
Slika
Uporabniški avatar
mihah
Dr. Modelar
Prispevkov: 9304
Pridružen: 27 Apr 2001, 01:00
Kraj: Gmajnica
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a mihah »

Hvala za opombo. Verjetno pa je tale debata že dovolj in bo učinek pravi.

=D> :lol:
www.lipo.si
Uporabniški avatar
Intruder
Dr. Modelar
Prispevkov: 2285
Pridružen: 16 Nov 2004, 22:56
Kraj: Maribor

Odgovor Napisal/-a Intruder »

Jakob!

Besedilo, ki si ga citiral je napisal bivši moderator malih oglasov, in se je očitno izrazil napak. Tukaj gre praktično za izpostavitev obeh, tako kupcev kot tudi prodajalcev. Ti lahko nekaj kupiš, in potem nikoli ne plačaš, lahko pa tudi nekaj pošlješ in po 14 dneh dobiš nazaj, ker noben ni robe na pošti dvignil....tako da....za vsakega se najde šiba. Ker pa so Mali golasi sedaj le še "1 post na temo" je tema zamrla. Konec koncev se pa sploh ni odnesla. Šlo je le za 9 streni bednega prepira. Sedaj, ko lahko objavljam "malopridneže" le jaz, pa so le ti potem MENI po ZS grozili, kako me bodo tožili on podobno. "Kr neki"....skratka....biti moderator takšne teme je UMAZANO delo...zelo...in sem presrečen, da se je uvedel ta "1 post na temo" sistem. Dela je za 120% manj.

Jan
Uporabniški avatar
jakob28
Razpravljalec
Prispevkov: 111
Pridružen: 26 Apr 2006, 11:27
Kraj: Breg pri Žirovnici

Odgovor Napisal/-a jakob28 »

Jakob!

Besedilo, ki si ga citiral je napisal bivši moderator malih oglasov, in se je očitno izrazil napak. Tukaj gre praktično za izpostavitev obeh, tako kupcev kot tudi prodajalcev. Ti lahko nekaj kupiš, in potem nikoli ne plačaš, lahko pa tudi nekaj pošlješ in po 14 dneh dobiš nazaj, ker noben ni robe na pošti dvignil....tako da....za vsakega se najde šiba. Ker pa so Mali golasi sedaj le še "1 post na temo" je tema zamrla. Konec koncev se pa sploh ni odnesla. Šlo je le za 9 streni bednega prepira. Sedaj, ko lahko objavljam "malopridneže" le jaz, pa so le ti potem MENI po ZS grozili, kako me bodo tožili on podobno. "Kr neki"....skratka....biti moderator takšne teme je UMAZANO delo...zelo...in sem presrečen, da se je uvedel ta "1 post na temo" sistem. Dela je za 120% manj.

Jan
S tem se popolnoma strinjam-zadeva "1 post na temo" je res ena boljših idej... =D>
Bistvo pa (namenjeno vsem prodajalcem)-če bi živeli od obljub in pa od trenutnih "navdušencev"....verjetno noben ne bi mogel prešteti svojih $$$$...ni res? :D


Pa lep večer!
Slika
Uporabniški avatar
Intruder
Dr. Modelar
Prispevkov: 2285
Pridružen: 16 Nov 2004, 22:56
Kraj: Maribor

Odgovor Napisal/-a Intruder »

Tako....še vedno se je najbolje odnesel sistem prvi pride, prvi melje, ob enem pa lahko dodamo še eno ljudsko, ki se tesno navezuje "dobrota je sirota". Če ne gre za kakšna večja poznanstva, rezervacij in obetajočih besed ne upoštevam. Po pošti pošiljam le po sistemu povzetja. Edina zguba, na kateri si lahko je ta, da kupec pošiljke ne prevzame in si ob denar poštnine! Je pa ta tema ob enem prebudila v meni moderatorstvo, ki je sedaj nekaj časa spalo in sem spisal en grozilno-koristen sestavek o tem, kako bi naj oglasi izgledali v prihodnje!

Oglejte si tukaj -> viewtopic.php?p=143712#143712
Pa lep večer še naprej!
Uporabniški avatar
tornado
Dr. Modelar
Prispevkov: 2463
Pridružen: 17 Jan 2003, 01:00
Kraj: Maribor

Odgovor Napisal/-a tornado »

Pozor!

Kdor mi bo pisal, da bo nekaj kupil (apeliram predvsem na modela čolna), potem pa ne bo nič, bo šel na črno listo.
Jaz v tem ne vidim nič slabega, [-X se pač hoče vsaj malce zaščititi pred neresnimi kupci.
V poplavi množice ''seratorjev'' na forumu se ne čudim, da je Mihi ''dvignilo dekel''. Škoda, da ima to možnat napraviti samo on, oz., da se tega bolj ne poslužujejo moderatorji. Saj se še verjetno spomnite Medarda, kuharčka,......... v zadnjem času modelarčka, itd.....
Lp Rado
Odgovori

Vrni se na Pohvale, pritožbe in pomoč uporabnikom