Off Topic kontejner

Debata o člankih objavljenih na portalu modelarji.com.
raktivec
Dr. Modelar
Prispevkov: 5182
Pridružen: 01 Mar 2005, 13:02
Kraj: švarcnbah

Re: Ponovni razpis tekmovanja za Pokal MK FTIČ

Odgovor Napisal/-a raktivec »

miholič napisal/-a:btw.. Kogar ne bo na tekmo, je zmagovalec Evrovizije ... 8-[

Da se ne bi slučajno v tebe zapičil? :o :o :o
lp
Sašo
Uporabniški avatar
miholič
Freak
Prispevkov: 499
Pridružen: 06 Nov 2005, 11:38
Kraj: Odranci

Re: Ponovni razpis tekmovanja za Pokal MK FTIČ

Odgovor Napisal/-a miholič »

raktivec napisal/-a:
miholič napisal/-a:btw.. Kogar ne bo na tekmo, je zmagovalec Evrovizije ... 8-[

Da se ne bi slučajno v tebe zapičil? :o :o :o

ee malo heca :)
izdelaj, probaj, izdelaj boljše
raktivec
Dr. Modelar
Prispevkov: 5182
Pridružen: 01 Mar 2005, 13:02
Kraj: švarcnbah

Re: Ponovni razpis tekmovanja za Pokal MK FTIČ /31.5.2014

Odgovor Napisal/-a raktivec »

:D
lp
Sašo
raktivec
Dr. Modelar
Prispevkov: 5182
Pridružen: 01 Mar 2005, 13:02
Kraj: švarcnbah

Re: Ponovni razpis tekmovanja za Pokal MK FTIČ /31.5.2014

Odgovor Napisal/-a raktivec »

:D se bojiš, da boš ti snedu mojo klobaso? :D
lp
Sašo
Uporabniški avatar
Zaunkönig
Profesor
Prispevkov: 1473
Pridružen: 20 Feb 2012, 09:51
Kraj: Ljubljana

Re: Koroplast

Odgovor Napisal/-a Zaunkönig »

Marža :D
DS Day - Velika Planina Official Video ... Welcome to the Dark Side

https://youtu.be/OAtj3f9Wsv0
mzakelj
Profesor
Prispevkov: 1171
Pridružen: 24 Nov 2009, 12:27
Kraj: Godowich

Re: Koroplast

Odgovor Napisal/-a mzakelj »

Jaz sem samo vprašal po kakšni ceni bi se dobilo, nimam nobene marže ker se mi ne ljubi še z tem plastičnim kartonom dajat. Če koga zanima bo povedal, drugače pa tudi dobro. Bom pa vedel v nadaljne da ne bom nič več pisal glede materialov katere bi lahko dobil in bi še komu prišlo prav. Zmerom bolj vidim na tem forumu da je vse skupaj brezveze ker so takoj neke glupe opazke. :-?
Emax motorji | 2213 | 2216 | BL2822 .... ZS pa se zmenmo :)
PussyG
Razpravljalec
Prispevkov: 113
Pridružen: 02 Nov 2007, 16:04

Re: Koroplast

Odgovor Napisal/-a PussyG »

Ja pa ne se tako razburjat, to škodi lepoti! Vsi vemo, da zaradi 4€ na plato koroplasta ne bo noben modelar obogatel (če komu uspe, pa čestitam!). Zaunkörcher se je le malce pošalil in ni potrebe po jezi, raje še kdaj zrihtaj kakšno modelarsko robo po dobri ceni!
mzakelj
Profesor
Prispevkov: 1171
Pridružen: 24 Nov 2009, 12:27
Kraj: Godowich

Re: Koroplast

Odgovor Napisal/-a mzakelj »

Kot sem napisal nimam nič zaslužka in sem sklenil da se sploh ne bom ukvarjal z tem.
Odločil sem se da ne bom posredoval nobenega podatka več, razen če bom IMEL KAJ OD TEGA !



Admin prosim zakleni temo !!
Emax motorji | 2213 | 2216 | BL2822 .... ZS pa se zmenmo :)
Uporabniški avatar
andrej007
Profesor
Prispevkov: 1331
Pridružen: 06 Okt 2006, 12:43
Kraj: Domžale

Re: Iščem ime modela ali celo lastnika

Odgovor Napisal/-a andrej007 »

Sem jaz edini, ki se mu zdi, da se je trup nekomu v kleti valjal in, da se je ta nekdo odločil trup pustiti nekje, kjer mu ne bo v napoto :-k
Modelarstvo je droga ,ki škoduje predvsem finančnemu stanju odvisnika :lol: :roll: :lol:


lp Andrej
Uporabniški avatar
fullspeed
Tekmovalec
Prispevkov: 367
Pridružen: 04 Nov 2003, 12:59
Kraj: in de midl of nouver
Kontakt:

Re: Iščem ime modela ali celo lastnika

Odgovor Napisal/-a fullspeed »

LaKi206 napisal/-a:
fullspeed napisal/-a:Tkole....da ne bo kakih kalkulacij kje je kdo ta trup pustil itd.. Pero je tale trup dobil od čistega nemodelarja ki je do njega prišel po naključju. Vprašanje je bilo če kdo ve čigav je oz kaj naj bi ta model bil, ne pa da ste nekateri tukaj pametni kako se je to valjalo nekje.. Še vedno pa se iščejo informacije in to KONSTRUKTIVNE!!

Pa brez zamere
Sebastjan
Kaj zdaj je bla stvar najdena v gozdu ali v kleti?
In to bo ful spremenilo "iskanje lastnika oz imena? -".
aeroharpija
Razpravljalec
Prispevkov: 87
Pridružen: 14 Sep 2013, 21:09

Re: Razpis tekmovanja za Pokal Maribora 2015

Odgovor Napisal/-a aeroharpija »

pegasus napisal/-a:Teren je razgiban, a ravno zato ni zahteven, ker se ga da prebrat kot odprto knjigo. Tak teren se mi zdi veliko bolj enostaven kot en sam zelen travnik brez "izrastkov". Tisto šavje zahodno od avtov je kuhalo celo dopoldne in puhtelo že na nizki višini, tako da se je dalo od tam pojadrat iz 20, 30m. Ko sem gruntal zakaj, sem tuhtal, da mora biti tam notri voda ... in popoldne sem izvedel, da je tisto res močvara. Popoldne, ko se je nebo zagrnilo in veter ni ponehal, sem računal na val nad robom dreves severno do steze, kar se je izkazalo kot smiselna poteza.

Z veseljem pridemo še kdaj =D>
LP.Ja drugi iz slovenskega kluba pa so rajs sli v Ukrajino na Wilga Cup.A so imeli uspeh...
Uporabniški avatar
belovic
Profesor
Prispevkov: 1396
Pridružen: 16 Nov 2004, 00:06

Re: Razpis tekmovanja za Pokal Maribora 2015

Odgovor Napisal/-a belovic »

aeroharpija napisal/-a: Ja drugi iz slovenskega kluba pa so rajs sli v Ukrajino na Wilga Cup.A so imeli uspeh...
Aha... s pomočjo teleportacije :razpaljot:
aeroharpija
Razpravljalec
Prispevkov: 87
Pridružen: 14 Sep 2013, 21:09

Re: Razpis tekmovanja za Pokal Maribora 2015

Odgovor Napisal/-a aeroharpija »

belovic napisal/-a:
aeroharpija napisal/-a: Ja drugi iz slovenskega kluba pa so rajs sli v Ukrajino na Wilga Cup.A so imeli uspeh...
Aha... s pomočjo teleportacije :razpaljot:
LP.Ja s pomocjo teleportacije je letel Hajnsek Sebastjan.Ti pa vise ne S.LP.
Uporabniški avatar
belovic
Profesor
Prispevkov: 1396
Pridružen: 16 Nov 2004, 00:06

Re: Razpis tekmovanja za Pokal Maribora 2015

Odgovor Napisal/-a belovic »

aeroharpija napisal/-a:
belovic napisal/-a:
aeroharpija napisal/-a: Ja drugi iz slovenskega kluba pa so rajs sli v Ukrajino na Wilga Cup.A so imeli uspeh...
Aha... s pomočjo teleportacije :razpaljot:
LP.Ja s pomocjo teleportacije je letel Hajnsek Sebastjan.Ti pa vise ne S.LP.
"Webramojster" hvala za pojasnilo... :oops: zdaj mi je vse jasno kod je hodil v 1. in 4. turnusu :-#
Priponke
reze_F5J_Maribor_1.jpg
reze_F5J_Maribor_1.jpg (146.17 KiB) Pogledano 17134 krat
razkent
Freak
Prispevkov: 909
Pridružen: 21 Mar 2006, 19:11
Kraj: Ljubljana

Re: Razpis tekmovanja za Pokal Maribora 2015

Odgovor Napisal/-a razkent »

:D
aeroharpija
Razpravljalec
Prispevkov: 87
Pridružen: 14 Sep 2013, 21:09

Re: Razpis tekmovanja za Pokal Maribora 2015

Odgovor Napisal/-a aeroharpija »

LP.Ne kapiras, ni ga bilo na Drzavnem Prvenstvu.Pri vas v HZS je to obveza,in sankcije.LP.
aeroharpija
Razpravljalec
Prispevkov: 87
Pridružen: 14 Sep 2013, 21:09

Re: Pokal Qanabiss Team F5J 7.6.2015

Odgovor Napisal/-a aeroharpija »

pegasus napisal/-a:Super vreme, ni bilo prevroče. Malo smo ga kvačkali s tehniko, a smo na koncu skvačkali tako, da je bilo prav. Letenje pobočno, od spodaj navgor ;) Finalni leti zanimivi, ker so se majstri kar nagarali, še posebej v zadnjem letu. Čestitke =D>
HI.Kaj to je bilo Hrvasko klubsko prvenstvo.Kje so nasi Slovenci,asi, tekmovalci.Pa kje so clani Qanabis kluba.So od dima utrujeni....LP...
Uporabniški avatar
pegasus
Dr. Modelar
Prispevkov: 2847
Pridružen: 14 Okt 2002, 01:00
Kraj: Heidelberg

Re: Pokal Qanabiss Team F5J 7.6.2015

Odgovor Napisal/-a pegasus »

Družbe iz "tujine" smo vedno veseli, še posebej kadar imajo domačini bolj pomembne obveznosti od domačega tekmovanja.
aeroharpija
Razpravljalec
Prispevkov: 87
Pridružen: 14 Sep 2013, 21:09

Re: Pokal Qanabiss Team F5J 7.6.2015

Odgovor Napisal/-a aeroharpija »

pegasus napisal/-a:Družbe iz "tujine" smo vedno veseli, še posebej kadar imajo domačini bolj pomembne obveznosti od domačega tekmovanja.
LP.Ja potem pa ne organizirajte tekme,ce nimate casa za njo,in nasi tekmovalci.Pri stotinkah,ce si sodis sam,si lahko prvi,ali zadnji...LP.Minimalni pogoji,za izvedbo tekmovanja,ZLOS....LP.
Uporabniški avatar
pegasus
Dr. Modelar
Prispevkov: 2847
Pridružen: 14 Okt 2002, 01:00
Kraj: Heidelberg

Re: Pokal Qanabiss Team F5J 7.6.2015

Odgovor Napisal/-a pegasus »

Poglej si prosim rezultate, pri F5J stotinke niso več pomembne in se jih niti ne piše več.
aeroharpija napisal/-a:Minimalni pogoji,za izvedbo tekmovanja,ZLOS
Mi daš link na ta dokument? Rad bi si ga prebral.
Uporabniški avatar
rossi
Freak
Prispevkov: 951
Pridružen: 08 Dec 2004, 07:42

Re: Pokal Qanabiss Team F5J 7.6.2015

Odgovor Napisal/-a rossi »

aeroharpija napisal/-a:
pegasus napisal/-a:Super vreme, ni bilo prevroče. Malo smo ga kvačkali s tehniko, a smo na koncu skvačkali tako, da je bilo prav. Letenje pobočno, od spodaj navgor ;) Finalni leti zanimivi, ker so se majstri kar nagarali, še posebej v zadnjem letu. Čestitke =D>
HI.Kaj to je bilo Hrvasko klubsko prvenstvo.Kje so nasi Slovenci,asi, tekmovalci.Pa kje so clani Qanabis kluba.So od dima utrujeni....LP...
To je bilo odprto prvenstvo Hrvaške v F5j u Sloveniji. Baje mamo boljši teren kot oni..:)
Qanabiss team....večina jih praznuje takšne in drugačne obletnice :) :kronik: :kronik:
aeroharpija
Razpravljalec
Prispevkov: 87
Pridružen: 14 Sep 2013, 21:09

Re: SP Ludbreg 2015 misija...mogoče KOMENTARJI

Odgovor Napisal/-a aeroharpija »

belovic napisal/-a:Vstopiš na prizorišče in na desni strani 2. ter 3. tenda takoj ob ograji tekmovalnega polja... izobešeno imajo SLO zastavo
LP.Ne vem ce bodo tako dolgo ostali,po izpadu obtozb Hrvaske vlade ,proti Sloveniji.Sami se naj odlocijo slo reprezentanca,F3K.Ptujcani bodo ostali.mislim...LP.
Krist
Dr. Modelar
Prispevkov: 6864
Pridružen: 09 Jul 2005, 05:22

Re: SP Ludbreg 2015 misija...mogoče KOMENTARJI

Odgovor Napisal/-a Krist »

aeroharpija napisal/-a: LP.Ne vem ce bodo tako dolgo ostali,po izpadu obtozb Hrvaske vlade ,proti Sloveniji.Sami se naj odlocijo slo reprezentanca,F3K.Ptujcani bodo ostali.mislim...LP.
Ne mešej politike in modelarstva v istem loncu...
"Odrasli" se bodo že sami zmenili v peskovniku, kako pa kaj. Mi otroci se bomo pa še naprej po svoje igrali...
huligan
Razpravljalec
Prispevkov: 121
Pridružen: 19 Nov 2009, 21:59
Kraj: Križe

Re: Evropsko prvenstvo 2015 ,kje.

Odgovor Napisal/-a huligan »

Pozdravljen Aeroharpija, če bi te resnično zanimalo kje poteka evropsko prvenstvo v kategoriji F3J, bi v google napisal ključne besede: F3J european championship 2015, prva stvar, ki ti jo ponudi je uradna spletna stran organizatorja, druga stvar pa je stran FAI kjer so podatki o organizatorju, očitno pa si prelen ali pre... in je tvoj namen samo provokacija in smetenje tu po forumu.
Lp Marko
aeroharpija
Razpravljalec
Prispevkov: 87
Pridružen: 14 Sep 2013, 21:09

Re: Evropsko prvenstvo 2015 ,kje.

Odgovor Napisal/-a aeroharpija »

huligan napisal/-a:Pozdravljen Aeroharpija, če bi te resnično zanimalo kje poteka evropsko prvenstvo v kategoriji F3J, bi v google napisal ključne besede: F3J european championship 2015, prva stvar, ki ti jo ponudi je uradna spletna stran organizatorja, druga stvar pa je stran FAI kjer so podatki o organizatorju, očitno pa si prelen ali pre... in je tvoj namen samo provokacija in smetenje tu po forumu.
Lp Marko
LP.Kaj si te jezen,ce te ni zraven.Si bil len, da bi se uvrstil v ekipo SLO,F3J.Ker znas, pisi o nasih,rezultetih,na Evropskem..LP.Po 55 letih modelarstva.sem jas tudi lahko len.LP.
Zaklenjeno

Vrni se na Debata o člankih