Predstavitve artiklov

Debata o člankih objavljenih na portalu modelarji.com.
Odgovori
Uporabniški avatar
mihah
Dr. Modelar
Prispevkov: 9301
Pridružen: 27 Apr 2001, 01:00
Kraj: Gmajnica
Kontakt:

Predstavitve artiklov

Odgovor Napisal/-a mihah »

(razdeljeno iz tematike --- Predstavitev polnilnika Bantam BC5 --- )

Trgovine dajejo $$$, da ta forum sploh obratuje.

Trgovine lahko dajejo modelarjem na teste robo, da jo le ti predstavijo.

viewtopic.php?t=6726
Rona pustimo vedno pri miru:
viewtopic.php?t=12779

pa še in še...

Enako lahko naredijo vse trgovine in tako predstavljajo robo. Modelarji tudi kupujemo robo in o njej tudi debatiramo.

Nekje je predstavitev malo boljša, nekje malo manj očitna, skratka po mili volji se lahko debatira o tem in onem modelarskem.

Brane je podal svoje izkušnje, in prav je tako. Tudi ostali jih lahko. Zakaj pa ne. Če je kdo naletel na orenk slabosti, naj jih pove in utemelji, da je roba zanič.

Kot navadni uporabnik foruma pa ne moreš soditi o tem, kaj je sedaj prav
na forumu in kaj ni.

Če ti kaj ni povšeči, ne boš prvi in ne boš zadnji. Nikoli ne bo vsem vse prav. Izbira je tvoja - vedno lahko ugasneš računalnik in greš kaj lotat
:D
Zadnjič spremenil mihah, dne 09 Sep 2006, 20:30, skupaj popravljeno 1 krat.
www.lipo.si
Uporabniški avatar
Boeing
Freak
Prispevkov: 710
Pridružen: 15 Nov 2004, 15:03
Kraj: Rogaška Slatina

Odgovor Napisal/-a Boeing »

Trgovine dajejo $$$, da ta forum sploh obratuje.

Kar pa jim še ne daje pravice, da po mili volji propagirajo svoj prodajni program tam, kjer ni prostor za to in da sporočila uporabnikov brišejo, ko le ti podajo kakšno kritično pripombo oz. opozorijo na resnejšo pomanjkljivost trgovine ali predstavljanega blaga.

Samo moja $0.02
Ko segaš po zvezdah, ne skrbi če katero izmed njih zgrešiš. Morebiti ujameš Luno...
Uporabniški avatar
mihah
Dr. Modelar
Prispevkov: 9301
Pridružen: 27 Apr 2001, 01:00
Kraj: Gmajnica
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a mihah »

Modelar ne more biti trgovina. So pa tudi izjeme (npr. lukasi)

Trgovine lahko moderirajo samo v svojem delu foruma.

Do sedaj se ni še nobenemu modelarju brisalo poste, ko je delal reklamo za trgovca, ki ne podpira obratovanje foruma.

Je bilo že več takih in podobnih vzpodbudnih:
viewtopic.php?p=101334#101334

Med malimi oglasi bo potrebno še kar nekaj čiščenja (kapo dol moderatorju v tem delu foruma!!)

Marsikateri zanimiv modelarski artikel se predstavi, pa nevedni uporabniki ne vedo, kje stvar kupiti. Nekateri zato pritiskajo poste po celem forumu.
Poznam kar nekaj uporabnikov foruma, ki so mi o tem jamrali po telefonu in osebno. Res škoda, da trgovine ne plačujejo moderatorjem, za njihov preživeti čas pri moderiranju njihovih tematik.

Če se uporabnik foruma počuti ogrožen zaradi tega, ker se mu na forumu prikazuje preveč reklam oziroma po naključju prevečkrat klikne na "reklamo" pred tem pa ni bil opozorjen, naj prosim naredi anketo, o izidih po določenem času pa naj obvesti oba skrbnika foruma - t.j. Sašota in mojo malenkost.

V kolikor ne bo zadovoljen z izidi, mu nadaljne svetujem, da preživi več časa ob modelarstvu in modelarskih kolegih v živo.

Če, bo še kdo imel kaj za pripomniti, bom premaknil tole temo drugam oziroma bom storil malo kasneje :)


Mojih 15 minut za tole razlago. Odtrgal sem si jih od spanja.
www.lipo.si
Uporabniški avatar
mihah
Dr. Modelar
Prispevkov: 9301
Pridružen: 27 Apr 2001, 01:00
Kraj: Gmajnica
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a mihah »

Bom še iskren in odkrit.

Mogoče sem v vsej naglici pozabil napisati kako sem sploh prišel do tega Bantama :)

Za polnilnik mi je povedal zelo znan modelar, ki ga na tem forumu ne boste sprečali kot uporabnika in pisca, vem pa, da ga zelo rad prebira in spremlja, da je na tekočem.

...od začetne "nejevolje" ob pogledu na slikco na internetu ... pa vse do celo rahlega nasmeška ob "igrački" z osvetljenim zaslončkom... in tistega "no, saj sem ti rekel!"....

... modelarji se radi igramo :)

Ta znan modelar je sedaj ponosni lastnik dotičnega polnilnika, jaz pa se lahko tolažim s tem, da imam dovolj polnilnikov in da ga ne bom kupil samo zaradi tega, ker mi manjka še en balanser (ki ga načeloma ne potrebujem)...

... ja, nekateri modelarji smo potrošniki!
www.lipo.si
Uporabniški avatar
Brane
Dr. Modelar
Prispevkov: 4585
Pridružen: 15 Nov 2004, 12:30
Kraj: Moste

Odgovor Napisal/-a Brane »

Ker me ne plačuje nobena modelarska trgovina, sem takoj, ko sem videl predstavitev tega polnilnika pomislil, da bi bilo prav, da kot uporabnik tega polnilca, povem tudi svoje mnenje. Še posebej zato, ker je predstavitev eno, jaz pa ga dokaj intenzivno uporabljam že nekaj mesecev.
Pri tem mnogi vedo, da blago, ki mi je všeč zelo rad pohvalim (nekaterri so mnenja, da celo preveč), po drugi strani sem pa (za razliko od mnogih , ki ravnajo po načelu-vsak berač svojo malho hvali) sposoben blago, ki sem ga kupil in se mi zdi, da kvalitetno in cenovno ne opravičuje tega čemur je nemenjeno, tudi brezkompromisno spljuvati.
Nekaj postov za mojim, s polnilcem ni imelo nobene veze, lahko pa zmede nekoga, ki se mu zdi izdelek zanimiv, zato bi dopolnil to kar sem napisal s tem, da polnilec kljub pripombam , ki sem jih imel, zelo rad uporabljam, v nekaj mesecih intenzivne rabe, ni pokazal nobenih znakov, ki bi dali slutiti, da gre za nekvaliteten izdelek, ali da kaj slabo dela (kot npr znane tipke in prezgodnji odklop v NiMh programu, pri Intelli Contol), razen tega , pa se mi s svojimi funkcijami, zdi precej bolj zanimiv, kot cela serija cenovno podobnih polnilcev, z dodanimi balanserji. Odlična izbira za nekoga, ki z Lipo nima prav visokih ambicij, ali za nekoga, ki jih ima, za dodatni polnilec in ga uporablja za večino tistega , kjer se ne rabi več kot 5S :wink:
Kaj bo, ko se razve, da so nekatere kopije že boljše od originalov???
Uporabniški avatar
mihah
Dr. Modelar
Prispevkov: 9301
Pridružen: 27 Apr 2001, 01:00
Kraj: Gmajnica
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a mihah »

Hvala Brane. Bova ob prvi priložnosti še kaj rekla v živo.

Vsem ostalim se opravičujem, bom zvečer pomoderiral tematiko. Hvala za potrpljenje!
www.lipo.si
luka11
Začetnik
Prispevkov: 4
Pridružen: 24 Okt 2008, 10:24
Kontakt:

Re: Predstavitve artiklov

Odgovor Napisal/-a luka11 »

Odgovori

Vrni se na Debata o člankih