Pogovor na forumu

Obvezno branje!
Uporabniški avatar
tornado
Dr. Modelar
Prispevkov: 2463
Pridružen: 17 Jan 2003, 01:00
Kraj: Maribor

Odgovor Napisal/-a tornado »

Mislim, da se nihče ne spotika ob slovnične napake, ki se pač zgodijo. Problem so neprimerne vsebine, posiljevanje z oglasi, nabijanje nepotrebnih postov ali pa npr. takšno skropucalo; #-o
To nima veze z nikakršnim pravopisom ali narečjem in po mojem subjektivnem prepričanju ne sodijo v javnost. [-X

Ja OMG!! Pa nism grozil! Jst vm forum prvošm, da se mente za tekme, srečanja,.. si pomagate ipd. Jst sm sam reku, da nj on joka takrt ko (če) bo kdo ddosu server, na katerem forum stoji al pa kj podobnga.. V glavnm, hotu sm rečt, da nj se ne sekira zard mojga spemanja, k so hujše stvari, k se lohk zgodijo na forumu (ne grozim). Na 38 forumih po slo sem, pa morm priznt, da nikjer nism mel takih problemov kot kle.. #-o

ps. kaj je ddos napad, dobr vem. Mam narejen FRI.


P:S: čujčuj imaš ZS, odpri jih. :wink:
Lp Rado
Uporabniški avatar
miskolin
Dr. Modelar
Prispevkov: 2733
Pridružen: 02 Feb 2004, 22:52
Kraj: VESOLJE

Odgovor Napisal/-a miskolin »

Tornado...
Okrog slo. navodilih smo se ze prakrat fajn zapeli tukaj na forumu in mislim, da so trgovci ze naredili nekaj korakov v to smer.
Ne gre pa vse tako na hitro to mi je jasno.
LP
Uporabniški avatar
sebastiant
Tekmovalec
Prispevkov: 248
Pridružen: 14 Maj 2006, 18:42
Kraj: ljubljana

Mini kompresorji in airbrushi,odlična cena !!!

Odgovor Napisal/-a sebastiant »

Poglejte mali oglas Debitel -a.
Tudi to bi nas moralo motiti.
LP
Sebastian
Uporabniški avatar
alesb
Profesor
Prispevkov: 1660
Pridružen: 03 Maj 2001, 01:00
Kraj: Nova Gorica

Odgovor Napisal/-a alesb »

VoO napisal/-a: Na 38 forumih po slo sem,
Pa imaš potem sploh še čas za normalno življenje #-o ?
linux_fan
Začetnik
Prispevkov: 17
Pridružen: 30 Nov 2011, 18:39
Kraj: Ptuj
Kontakt:

Re: Pogovor na forumu

Odgovor Napisal/-a linux_fan »

Tudi mene moti "Amerikanizacija" na vsakem koraku. Pravkar gledam Slovenija ima talent in ko poslušam predstavnico žirije nežnejšega spola mi gre dobesedno na kozlanje. "Ti maš pa u seb tok ene energije, ful si me presenetu.." Pa kaj je z vsemi temi ful kul in podobnim? Podobna situacija je v oglasih, kjer je to nesprejemljivo. kot da se Slovenci sramujemo svojega jezika. Menim, da je tudi pri glasbi tako, če je v Angleščini je lahko še tako neumno besedilo, pa se skladba posluša, če je pa v Slovenščini... Ko se sprehajam po Europarku so imena 90% štacun v tujem jeziku. Ali pa ime nakupovalnega centra Qlandia, od kje jim tako butasto poimenovanje. No primerov je še veliko, kar se mi zdi žalostno. Očitno smo Slovenci narodno nezavestni, za kar so po mojem mnenju krivi tudi mediji. Pri poročilih je vsak prdec tujih zvezdnikov, po drugi strani pa Slovenci po večini ne poznamo niti podjetij, ki so priznana in izvažajo artikle za cel svet. Slovenci smo v stvareh kjer se potrudimo, najboljši tudi v svetovnem merilu, bodisi po športnih dosežkih, ali pa po dosežkih naših podjetij (Akrapovič, Pipistrel, orgle Škrabl- ene najboljših na svetu, Tomos, Iskra) in še veliko drugih, ki so po svojih izdelkih znani in cenjeni po celem svetu, mi pa za njih preko medijev nikoli ne slišimo. No glavno da vem kje je bil papež in kaj je rekel, ter kam se je obrnil. Beda.
megane
Freak
Prispevkov: 693
Pridružen: 20 Avg 2006, 18:08
Kraj: Bogu za hrbtom

Re: Pogovor na forumu

Odgovor Napisal/-a megane »

Pa si si ti sploh pogledal svoje "amerikanizirano" uporabniško ime? Ko te že "amerikanizacija" moti.

Med drugim se je debata odvijala več kot 6 let nazaj, če slučajno nisi datuma opazil.

LP
Uporabniški avatar
Modlar
Tekmovalec
Prispevkov: 330
Pridružen: 02 Jun 2005, 19:50
Kraj: Koroška

Re: Pogovor na forumu

Odgovor Napisal/-a Modlar »

megane napisal/-a:Med drugim se je debata odvijala več kot 6 let nazaj, če slučajno nisi datuma opazil.

LP

"amerikanizacija" se je do danes uspešno zaključila - na žalost :ratata:


LP Mare
Kdor visoko leta - daleč vidi.
Zaklenjeno

Vrni se na Pravila in obnašanje na forumu