Dvojnik?

Obvezno branje!
UMP
Razpravljalec
Prispevkov: 52
Pridružen: 04 Feb 2009, 14:10
Kraj: Grosuplje

Odgovor Napisal/-a UMP »

T0RN4D0 napisal/-a:Hehe šerif pozna vse u nulo, ni frke. #-o Tomaž je pa res že tolikokrat dokazal da je nezmotljiv ](*,)

Sicer pa je po svoje prav da se briše oglase, ki niso ničemer podobni. Posebej legendarni so uporabniki ki se pizdijo, obenem pa ponosno povejo da so prepametni, da bi prebrali pravila.
Torn spoštujem tvoje mnenje, čeprav nimaš nobene osnove zanj. Povej mi raje kako lahko sklepaš, da so bili moji oglasi brisani zato ker niso bili ničemer podobni, če oglasov sploh nisi videl? A se ne morta vidva raj dobit na štiri oči. Lizanje v živo ti bo pomoje bolj všeč.

Pravilnik sem si kasneje prebral ugotovil, da so bili brisani zaradi tako banalne napakce, da ti je takoj jasno, da je "nadzornik" Tomaž zakompleksan do konca. Tko kot lovec, ki že dolgo ni videl srnjaka, na koncu pa pihne psa ker je bil lastnik 102 m oddaljen in ne manj kot 100.

Lepo vas prosim, v oglas nisem navedel imena! in ga je zato brisal!

še huje! potem ko sem popravil oglas, ga je konstantno brisal.

In veste zakaj??? Ker je moj oglas že bil objavljen in se ne sme ponavljati!!!!!!

Torn! ti bi debelo gledal na mojem mestu in samo zaveži s prstmi!


Tomaž če si že tako strikten pri svojem delu, me zanima zakaj si tako diskriminatoren. Poglej si oglase, katerih objavo pa dopuščaš.

Toliko o tvoji nesposobnosti:
viewtopic.php?t=73130&sid=f29cd61e9d4b4 ... 43315ca9ab
viewtopic.php?t=73055&sid=f29cd61e9d4b4 ... 43315ca9ab
viewtopic.php?t=73141&sid=f29cd61e9d4b4 ... 43315ca9ab
viewtopic.php?t=73114&sid=f29cd61e9d4b4 ... 43315ca9ab
viewtopic.php?t=73149&sid=f29cd61e9d4b4 ... hp?t=73070


Če že ne folgaš, pa naj ti vsaj bo prioriteta bananja zares ničvreden oglas in ne oglas brez imena! Že moja baka mi tega da na netu objavljam svoje ime, ni dovolila.

Sram naj te bo sedaj in vse pripadajoče slinavce.

Bongat se s takimi je pa zares privilegij in ne pravica.

Tomaž je pa res že tolikokrat dokazal da je nezmotljiv

yeah, my ass je!


PS svetujem vam, da ne komentirate meni v prid, Tomaž vas lahko zradira in nažene! :roll: mene je že
Uporabniški avatar
T0RN4D0
Dr. Modelar
Prispevkov: 2979
Pridružen: 15 Feb 2010, 20:40
Kraj: sevnica

Odgovor Napisal/-a T0RN4D0 »

Malo pozen si, tomaž že nekaj časa ni več moderator. :) Pa malo funkcionalno nepismen tudi.

Sem se tudi sam pizdil, ker je brisal oglase z banalnimi napakami ali pomanjklivostmi, nisem rekel da so bili tudi tvoji taki. Ampak kot sam vidiš so nekateri oglasi res bolj bogi... Pa naj bodo, bodo pač malo težje prodali.


Pa sarkazem detektor vklopi še po poti. :]
Fly it like you stole it!
UMP
Razpravljalec
Prispevkov: 52
Pridružen: 04 Feb 2009, 14:10
Kraj: Grosuplje

Odgovor Napisal/-a UMP »

Posebej legendarni so uporabniki ki se pizdijo, obenem pa ponosno povejo da so prepametni, da bi prebrali pravila.

tole si napisal in ne vem koga drugega bi še to lahko letelo. A ti bereš poste od konca?

Hm... funkcionalno nepismen... haha

lahk mi rečeš kar češ .. ne bom ti zameril ..

za Tomaža pa me veseli, da so še pravice na tem svet

=D>
Uporabniški avatar
Matija Škerjanec
Tekmovalec
Prispevkov: 203
Pridružen: 23 Avg 2010, 10:39
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a Matija Škerjanec »

Eno "off" vprašanje... ali je dovoljeno grdo govoriti na forumu? Mislim da ne, vsaj tako piše na pravilih oz. je pisalo....
Se vidimo v zraku ;)
Phoinix
Dr. Modelar
Prispevkov: 4007
Pridružen: 27 Okt 2005, 21:19

Odgovor Napisal/-a Phoinix »

Žal ni dodeljenega moderatorja.
UMP
Razpravljalec
Prispevkov: 52
Pridružen: 04 Feb 2009, 14:10
Kraj: Grosuplje

Odgovor Napisal/-a UMP »

no no vidva ...pomerta se mal.... če je torn napisal besedo"pizdil" še ne pomeni da grdo govori... pač slenk. Bistvo da ne žalš osebno.

Če vama je pa že to prehudo, pejta raj v knjižnico kej druzga prebirat. Nasploh bo za vaju potem internet prehud.
Uporabniški avatar
Matija Škerjanec
Tekmovalec
Prispevkov: 203
Pridružen: 23 Avg 2010, 10:39
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a Matija Škerjanec »

Ne, samo vprašam :o
Se vidimo v zraku ;)
Odgovori

Vrni se na Pravila in obnašanje na forumu