Mystic Mono Style 114 cm katere motorje, regler, akkuje

Debate o Hydro & Mono colnih.

Moderatorji: KlemenR, Intruder, brejker, StEEm

Odgovori
katja
Začetnik
Prispevkov: 1
Pridružen: 30 Sep 2014, 07:45

Mystic Mono Style 114 cm katere motorje, regler, akkuje

Odgovor Napisal/-a katja »

LP,

kot novopečeni lastnik tega čolna brez električnega hardwerja viewtopic.php?f=5&t=77393&hilit=mystic+mono&start=50 imam nekaj vprašnj pri opremi le tega...


Skratka sedaj sem se odločil, da nakupim elektroniko za ta čoln, v originalu vidim kaj je imel, a ker se mi zdijo zaenkrat LEOPARD motorji malenkost predragi, me zanima kaj se da dobiti za nižjo ceno.

Kolikor gledam v tujini imajo noter motorje ranga 4082 (3600W) 2200KV in me zanima če se da kje dobiti cenejše motorje tega tipa in reglerje? Kakšne akkuje?

Skratka malo sem omejen glede financ, a si želim skompletirat čoln za dušo s pomočjo prijateljev modelarjev...
Uporabniški avatar
AlesZ
Dr. Modelar
Prispevkov: 3220
Pridružen: 22 Maj 2002, 01:00
Kraj: Ljubljana

Re: Mystic Mono Style 114 cm katere motorje, regler, akkuje

Odgovor Napisal/-a AlesZ »

Kolikor gledam v tujini imajo noter motorje ranga 4082 (3600W) 2200KV in me zanima če se da kje dobiti cenejše motorje tega tipa in reglerje? Kakšne akkuje?
Težka bo....! za tako klado poganjat rabiš energijo,energija in pa € gresta pa z roko v roki.....V vsakem primeru bi jaz izbral motorje z manj KV-ji in pogon 6S,s tem bi se rešil tiste paralelne vezave ki je bila prej v čolnu in po moje bistveno zmanjšal težo te zadeve.Regulatorjev verjetno cenejših kot so bili ne boš dobil,če se spominjam sva jih z Boštjanom nadgradila z kondenzatorji.Recimo da bi sam vzel motorja z 1600KV,ta dva bi morala poganjati eliso tam okoli 43mm,pa še nasproti vrteči komplet moraš dobiti.Tole je 90-centimetrska barka z 6s pogonom ,motor je 1600KV elisa pa 39mm,po moje dva taka sistema bi morala pognat tudi tvojo stvar.......
Slika
Odgovori

Vrni se na Hydro & Mono