MJX F45

Akrobatski in 3D modeli
Odgovori
siljo87
Začetnik
Prispevkov: 4
Pridružen: 06 Feb 2016, 16:33

MJX F45

Odgovor Napisal/-a siljo87 »

Pozdravljeni
Sem precej nov v tem hobiju, ampak me je navdušilo 5 min igranje z enim helikopterčkom, sicer igrača. in sem se odločil da preozkusim te zadeve malo bolj resno. tako sem si nabavu en helikopter MJX F45. v 10ih poskusih kolikor sem se učil mi ga še ni uspelo zlomiti :P

zanima me če ga ima kdo od vas in kakšne so kaj izkušnje.
kako je kaj z brezkrtačnimi motorji, kolikor sem uspel pregledat tuje forume in debate obstaja več varjant.

hvala za odgovore
saso11
Tekmovalec
Prispevkov: 325
Pridružen: 12 Feb 2013, 21:19
Kraj: Velike Brusnice- Novo mesto

Re: MJX F45

Odgovor Napisal/-a saso11 »

čestitam za nakup. :)
moram pa rečt da je to to za ta denar. glede brezkrtačnega motorja pa nvem kako gre, ker kolikor vidim ima eno vezje za vse, torej sprejemnik ter regulator skupaj v enem. če bi hotel imeti brushless bi moral vse menjat
siljo87
Začetnik
Prispevkov: 4
Pridružen: 06 Feb 2016, 16:33

Re: MJX F45

Odgovor Napisal/-a siljo87 »

zdravo,
ja, za ta denar je to to, ampak kot povsod je tudi tukaj prisotna beseda 'finance' :) sem prebiral forum in iskal nasvete kako in kaj začeti, ampak nisem hotel že v štartu začeti z 400+. tako da za začetek se mi zdi solidna stvarca.
ja, brezkrtačni komplet, z novim vezjem, stane okoli 80+ in to je skoraj nov model :)
tako da bom raje malo potreniral s tem in si potem umislil kakšno kvalitetnejšo stvarco ;)
saso11
Tekmovalec
Prispevkov: 325
Pridružen: 12 Feb 2013, 21:19
Kraj: Velike Brusnice- Novo mesto

Re: MJX F45

Odgovor Napisal/-a saso11 »

super razmišljaš!
nadaljuj z vsaj trex 450 align ali klon iz HK. večji kot je lažje je učenje
siljo87
Začetnik
Prispevkov: 4
Pridružen: 06 Feb 2016, 16:33

Re: MJX F45

Odgovor Napisal/-a siljo87 »

Ja, sem gledal tudi t-rexa 450, ampak so za moje začetniško znanje predragi. sej vem, gotovo se bo našu nekdo in bo reku da v tem hobiju se ne smeš ozirat na denarnico. :) ampak tko je :)
zanima me še kakšne imate izkušnje z naročanjem iz kitajske, ker eni pravijo 1 mesec, eni 2, eni pa da sploh ne pride. kajti naroču sem dve bateriji, da ne bom vsakič za 10 min letenja čakal 3 ure da se napolni :)
MiroP
Razpravljalec
Prispevkov: 159
Pridružen: 06 Feb 2007, 10:50
Kraj: Lj.Crnuce

Re: MJX F45

Odgovor Napisal/-a MiroP »

siljo87 napisal/-a:zanima me še kakšne imate izkušnje z naročanjem iz kitajske, ker eni pravijo 1 mesec, eni 2, eni pa da sploh ne pride. kajti naroču sem dve bateriji, da ne bom vsakič za 10 min letenja čakal 3 ure da se napolni
Veliko robe sem že naročil iz Kitajske, od modelarske do raznih biserov itd., čisto vse je prišlo. Je pa res, da včasih dobiš paket že po 14 dneh, včasih pa toliko traja preden ga sploh pošljejo, ker ni zaloge. Še huje pa je z naročanjem baterij, ki naj bi jih ne smeli več pošiljati z letalsko pošto in lahko traja tudi več kot dva meseca. Poleg tega je morda včasih bolje čakati tri ure, da se baterija napolni, kot da s tremi baterijami pregreješ motor in ga skuriš.
siljo87
Začetnik
Prispevkov: 4
Pridružen: 06 Feb 2016, 16:33

Re: MJX F45

Odgovor Napisal/-a siljo87 »

Pozdravljeni,
zanima me ali je kakšen helikopteraš iz Goriške?

Lp
Odgovori

Vrni se na Elektro helikopterji