HK450GT

Akrobatski in 3D modeli
Uporabniški avatar
goodhunting
Freak
Prispevkov: 864
Pridružen: 10 Apr 2011, 16:14

Re: HK450GT

Odgovor Napisal/-a goodhunting »

Vikendi v Krtini niso tezava za pokazat. Za tega rexa z beltom rabis se repni servo in baterije... Ostalo je zraven.

Gh
Phoinix
Dr. Modelar
Prispevkov: 4007
Pridružen: 27 Okt 2005, 21:19

Re: HK450GT

Odgovor Napisal/-a Phoinix »

N0t0ri0us napisal/-a:
N0t0ri0us napisal/-a: Prodam Heli ....polno opremljen ...rep Futaba, ostalo 3x Align DS410SM, Giro Futaba GY401... regler turnigy40A...skratka dobra oprema!!!
Zraven dam kar nekaj rezervne opreme...frame kit....zadnji rotor komplet...glavne osi, rotorji. boom itd.
Cena 200€. Uporabnik pravi, da si mu ga ti nastavil, ampak je z njemu letel samo parkrat. Zaradi neuporabe ga prodaja.
Zaradi zaesljivosti sem mu zamenjal vse servote z Align, ter dal bol sposoben Gyro.
Phoinix kakšen je ta heli ? baje si ga ti spravljal v zrak. Vem da so deli kitajski ampak elektronika je pa malo boljša. Samo informativno ? :)

goodhunting prodaja trexa 600. Je zadeva Kompletna ? Vem da rabim baterijo in sprejemnik. Za drugo ne vem.
viewtopic.php?f=10&t=89608
Komponente mi niso toliko poznane... dobra oprema... recimo temu malenkost podpovprečna :) Kateri uporabnik pa prodaja?

Rex od gh se mi zdi bistveno bolje opremljen (servoti), pa še Align je, ne HK. Vendar... manjka regler in repni servo?
Uporabniški avatar
goodhunting
Freak
Prispevkov: 864
Pridružen: 10 Apr 2011, 16:14

Re: HK450GT

Odgovor Napisal/-a goodhunting »

Regler je zraven. Manjka repni servo in baterija....

Gh
Phoinix
Dr. Modelar
Prispevkov: 4007
Pridružen: 27 Okt 2005, 21:19

Re: HK450GT

Odgovor Napisal/-a Phoinix »

Potem je tole čisti no-brainer. Zadeva se zelo izplača. Če se boš za tole odloču ti jaz podarim staro 4900 6S lipo - dela še vedno super, za začetek bo. Torej rabiš samo en repni servo S9254 ali podobno, ebay jih je poln.

Naprej pa drugje (tema kateri heliopter npr.), da ne bo off topica preveč.
Odgovori

Vrni se na Elektro helikopterji