Protech ZOOM 400

Akrobatski in 3D modeli

Moliko mora modelar še vložiti glede na osnovni kit, da dobi spodoben model?

<50%
8
17%
50-100%
6
13%
100-150%
11
24%
150-200%
3
7%
>200%
18
39%
 
Skupaj glasov: 46

Uporabniški avatar
GecO
Začetnik
Prispevkov: 19
Pridružen: 17 Mar 2005, 12:10

Odgovor Napisal/-a GecO »

Hvala, bom vidu kako se bom odlocu, prvo se ga bom dobr naucu letet!
Hvala
Uporabniški avatar
GecO
Začetnik
Prispevkov: 19
Pridružen: 17 Mar 2005, 12:10

Odgovor Napisal/-a GecO »

Ja sej sprejemnik sm mislu dt nad baterijo tko na plosci nad baterijo, skoda k nimam mojga kompa da bi na fotografij pokazu, uno pa nevem bom ze neki spackou.
Uporabniški avatar
capo
Tekmovalec
Prispevkov: 356
Pridružen: 19 Sep 2005, 15:28
Kraj: okolica Domžal

Odgovor Napisal/-a capo »

ker vidim da je v Sloveniji največje zanimanje za elektro helikopterje ZOOM 400, in sem se sam odločil za nakup helikopterja, me zanima kakšna je cena tega modela v sloveniji in kje je možen nakup.

poleg tega pa me zanima če je ta helikopter istega ranga:

http://www.hobbyjapan2000.com/store/pro ... od=DRAFL35
Uporabniški avatar
sly
Tekmovalec
Prispevkov: 380
Pridružen: 03 Jan 2005, 14:10
Kraj: Krško

Odgovor Napisal/-a sly »

Če še sam dodam svoja opažanja glede ZOOM-a.

Nekaj malega sem tudi sam preletel z Zoomčkom; s klasičnim pogonom, pa tudi z brushlessom.

Že takoj lahko povem, da sem ga po zadnjem krešu (kombinacija el. motenj, težav z mehaniko, čudnim vremenom in jasno vedno pilotsko napako) upokojil, saj mislim, da bom moral presedlati na T-Rex-a ali pa na X400, ki se mi zdita precej bolje narejena in predvsem bolj zmogljiva. Po primerjalnih testih med obama je prvi mogoče za odtenek (iz škatle) manj kvaliteten, a bolj gibčen, drugi pa je bolj kvalitetno narejen, a je za pravo norenje potrebno narediti nekaj predelav in vložiti nekaj $$$.

Zoom leti dobro tudi s klasičnim pogonom, in da se narediti tudi kakšen looping ali kaj podobnega. Z brezkrtačnikom gre jasno veliko bolje, potrebuješ pa že kar precej tuning delov za kvalitetno delovanje. Sam sem določene stvari menjal, za večino pa se mi je le zdelo, da so predragi. Če bi ponovno kupoval (in se slučajno odločil za Zoom-a), bi se odločil za PRO varianto, ki ima vse karbonsko in alu, a stane $$$!!! :ratata:

Glede celic pa se mi vse to zdi dokaj smešno. Jaz imam naprimer 1500 Li-polke in skoraj nikoli jih ne spraznim. Držijo sicer 8-9 minut pravega letenja, kar je za mene vrh glave, teža je optimalna ... V rezervi pa je vedno še en komplet (in druge letalne naprave :D )

Je pa res, od viška glava ne boli.

LP, Silvester
Shadow-E
Xplorer

MX22
Uporabniški avatar
GecO
Začetnik
Prispevkov: 19
Pridružen: 17 Mar 2005, 12:10

Odgovor Napisal/-a GecO »

Jest mam zoomčka in ga prodajam!
Helikoptr je totalno zrihtan pripravljen za letet, ima brushless motor žiroskop je gor servoti so gor, uglavnm je lepo spedenan!
Cena po dogovoru!
Kontakteraš me lahko na msn: [email protected]
al pa mobi 031 547 740
Odgovori

Vrni se na Elektro helikopterji