Align T-REX 500

Akrobatski in 3D modeli
Odgovori
Uporabniški avatar
goodhunting
Freak
Prispevkov: 864
Pridružen: 10 Apr 2011, 16:14

Re: Align T-REX 500

Odgovor Napisal/-a goodhunting »

Osebno menim, da je tukaj trikotnik:

HITRO



DOBRO



POCENI

Lahko izbereš le dve lastnosti, ki ležita na ISTI premici...
Kar je dobro in hitro...ni poceni
Kar je hitro in poceni...ni dobro
Kar je dobro in poceni...ni hitro

vsak izmed nas pa si mora postaviti te parametre tako, da bo zadovoljen s tem kar bo izbral...

težave nastanejo takrat, ko hočemo imeti vse tri lastnosti...

gh
Uporabniški avatar
Brane
Dr. Modelar
Prispevkov: 4585
Pridružen: 15 Nov 2004, 12:30
Kraj: Moste

Re: Align T-REX 500

Odgovor Napisal/-a Brane »

Upam da bo razumljivo, da nisem nekdo, ki trmasto vstraja pri svojem ampak nekdo, ki z argumenti podkrepi tisto kar zagovarja. Seveda nočem nikogar prepričevati, za svoj denar naj se pač vsakdo odloča po svoje.
Na način ki ga zagovarjam sem se naučil dobro... hitro... in poceni.
Pa ne samo to, zaradi tu in tam kake težave in kitajske šlamparije, sem se naučil celo več.
Ko sem se lotil helikopterjev, sem bil recimo temu, izkušen modelar, a brez kakršnega koli znanja o helikopterjih in povrhu še ne več najmlajši.
Sem pa imel privilegij, da sem se z vprašanji, ki popolnemu začetniku, kot sem bil, lahko predstavljajo veliko oviro, lahko vedno obrnil na Jany-ja s tega foruma, ki mi je pri vsem vedno izdatno pomagal.
Sedaj je pri meni od štirih letečih helikopterjev samo še eden kitajc in sicer HK 550 TT FBL, a še vedno najraje, predvsem najbolj sproščeno, letim prav z njim, ker so deli poceni in jih imam veliko na zalogi.
Ne bom pa nikoli nek hud helikopteraš, me pa veseli, da sem se naučil toliko da sproščeno in z veseljem letim.
Kaj bo, ko se razve, da so nekatere kopije že boljše od originalov???
Uporabniški avatar
goodhunting
Freak
Prispevkov: 864
Pridružen: 10 Apr 2011, 16:14

Re: Align T-REX 500

Odgovor Napisal/-a goodhunting »

Se strinjam s tem kar si napisal. To je hobi in vsak vanj vloži to kar lahko. Če se spomnim časov ko sem bil še v srednji šoli so bile tudi finance hudič. Danes je nekoliko lažje ampak kljub temu daleč od rožnatega.
In ja tukaj nihče nikogar ne sili ali v karkoli prepričuje. Pač vsak je izrazil mnenje kot ga ima. Dejstvo je, da se bo na koncu dneva vsak moral sam odločati v skladu s svojimi finančnimi zmožnostmi.

lp
gh
bojan11
Razpravljalec
Prispevkov: 139
Pridružen: 18 Jul 2013, 18:59
Kraj: Celje

Re: Align T-REX 500

Odgovor Napisal/-a bojan11 »

Zdravo ima kdo že kaj iskušenj z trex 500 l dominator in kje bi ga bilo najbolše kupiti.
Odgovori

Vrni se na Elektro helikopterji