SP 2015 Ludbreg misija...mogoče

Modeli jadralnih letal z metom iz roke

Moderator: samo3d

Uporabniški avatar
aspirin1
Freak
Prispevkov: 766
Pridružen: 10 Feb 2008, 07:31

Re: SP 2015 Ludbreg misija...mogoče

Odgovor Napisal/-a aspirin1 »

Še malo za lasten album.Pač izkoristi ali pusti
Priponke
Maša,jaz in Irena.
Maša,jaz in Irena.
IMG_7719.jpg (130.68 KiB) Pogledano 18483 krat
Del Švicarske ekipe.Gospa je kasneje z veseljem oblekla Slovenski dres in paradirala cel večer na banketu v njem.Bi rekel,da se ji je veliko bolj podal,kot Švicarski
Del Švicarske ekipe.Gospa je kasneje z veseljem oblekla Slovenski dres in paradirala cel večer na banketu v njem.Bi rekel,da se ji je veliko bolj podal,kot Švicarski
IMG_7443 - Kopija.jpg (108.11 KiB) Pogledano 18483 krat
Da bom lep.Malo pudra in že bom inženir za nežnejši spol
Da bom lep.Malo pudra in že bom inženir za nežnejši spol
IMG_7186.jpg (56.39 KiB) Pogledano 18483 krat
Uporabniški avatar
aspirin1
Freak
Prispevkov: 766
Pridružen: 10 Feb 2008, 07:31

Re: SP 2015 Ludbreg misija...mogoče

Odgovor Napisal/-a aspirin1 »

In počasi se vsi stuširani in odišavljeni pomikamo proti uradnemu banketu za tekmovalce (v glavnem).Bilo zelo lepo in zanimivo.Na "big screen" so pokazali v power pointu,kako so urejevali teren.Že med predvajanjem so poželi stoječe ovacije.Res lepo.Ob predstavitvi posameznikov zaslužnih za izvedbo isto.Pohvale od vodij ekip so deževale iz vseh strani.Potem pa pujsanje in nič veliko plesa.So tako pazili na svoje gospe,da nisi prišel zraven.Čeprav "pazniki" niso plesali.Eh z moškim pač ne gre.
Priponke
In začelo se je.Malček še uradno...
In začelo se je.Malček še uradno...
IMG_7774.jpg (44.96 KiB) Pogledano 18482 krat
Malo še zamišljeno.Kot,da sprašujeta "ka pa ti tu?"
Malo še zamišljeno.Kot,da sprašujeta "ka pa ti tu?"
IMG_7730.jpg (73.62 KiB) Pogledano 18482 krat
Vodja sodnikov tudi gleda...kaj pa ti tu?
Vodja sodnikov tudi gleda...kaj pa ti tu?
IMG_7752.jpg (46.58 KiB) Pogledano 18482 krat
Uporabniški avatar
aspirin1
Freak
Prispevkov: 766
Pridružen: 10 Feb 2008, 07:31

Re: SP 2015 Ludbreg misija...mogoče

Odgovor Napisal/-a aspirin1 »

Pa še kdo se je čudil
Priponke
To je taj...kateri ne da majice Američanom
To je taj...kateri ne da majice Američanom
IMG_7771.jpg (67.28 KiB) Pogledano 18471 krat
Eh!Midva bova malo "gemišteka" naredila.Kar bo pa bo.
Eh!Midva bova malo "gemišteka" naredila.Kar bo pa bo.
IMG_722.jpg (78.76 KiB) Pogledano 18471 krat
A veš,da je Rudi spet nekam izginil?
A veš,da je Rudi spet nekam izginil?
IMG_7729.jpg (85.88 KiB) Pogledano 18471 krat
Uporabniški avatar
aspirin1
Freak
Prispevkov: 766
Pridružen: 10 Feb 2008, 07:31

Re: SP 2015 Ludbreg misija...mogoče

Odgovor Napisal/-a aspirin1 »

In počasi smo se začeli "mešati" med sabo.Že tako.Malce kasneje pa še bolj.Zakaj?Po menjavi majic so Američani veselo korakali v Slovenskih dresih.Mi v Ameriških (Denis).Švica tudi.In je nastala prav simpatična zmes internacionale,katera se ni obremenjevala z ničemer.Samo druženje,dobra volja,besede spominov in zahval ter seveda obvezno fotografiranje za pokazati doma..
Priponke
Denis skozi fotografiranje zvito primerja potrebno velikost majice- Noah Myers  med juniorji prihodnost ni prava velikost
Denis skozi fotografiranje zvito primerja potrebno velikost majice- Noah Myers med juniorji prihodnost ni prava velikost
IMG_7765.jpg (59.39 KiB) Pogledano 18452 krat
Dajva midva poizkusiti.Je žebližje
Dajva midva poizkusiti.Je žebližje
IMG_7766.jpg (88.12 KiB) Pogledano 18452 krat
V nulo se podata majici.Zadovoljna oba
V nulo se podata majici.Zadovoljna oba
IMG_776.jpg (74.95 KiB) Pogledano 18452 krat
Zadnjič spremenil aspirin1, dne 02 Avg 2015, 10:41, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
aspirin1
Freak
Prispevkov: 766
Pridružen: 10 Feb 2008, 07:31

Re: SP 2015 Ludbreg misija...mogoče

Odgovor Napisal/-a aspirin1 »

In se nadaljujejo fotke iz različnih zaključkov-pozabil na Amadeusa.Prilagam eno za občutek glede pravega rokerskega žura.
Pa gremo dalje z majicami.
Priponke
Boris iz Makedonije.One man band.Z Mitjem in mano.Ne skrbite.Žirafo so popili še drugi.Častili so nam jo pa Hrvatje
Boris iz Makedonije.One man band.Z Mitjem in mano.Ne skrbite.Žirafo so popili še drugi.Častili so nam jo pa Hrvatje
Amadeus.jpg (80.67 KiB) Pogledano 18443 krat
Po menjavah majic nas je bilo Slovencev čedalje več.Ameriški reprezentant gre k počitku..
Po menjavah majic nas je bilo Slovencev čedalje več.Ameriški reprezentant gre k počitku..
IMG_7790.jpg (52.6 KiB) Pogledano 18443 krat
Kot rečeno se Slovenska majica lepo poda tudi na druga telesca.Švicarska spremljevalka.Cel večer paradirala naokoli.Ona je ena tistih za ples.Ampak..
Kot rečeno se Slovenska majica lepo poda tudi na druga telesca.Švicarska spremljevalka.Cel večer paradirala naokoli.Ona je ena tistih za ples.Ampak..
IMG_7777.jpg (49.41 KiB) Pogledano 18443 krat
Uporabniški avatar
aspirin1
Freak
Prispevkov: 766
Pridružen: 10 Feb 2008, 07:31

Re: SP 2015 Ludbreg misija...mogoče

Odgovor Napisal/-a aspirin1 »

Seveda nismo izpustili skupnih fotk.Ravno dobil iz Japonske obvestilo,da so bili presenečeni nad Slovenci ter,da že visi naša majica v sobi hčerke g.Masayoshi Sekinea
Priponke
Da se je vedelo čigava je
Da se je vedelo čigava je
IMG_7740.jpg (73.55 KiB) Pogledano 18438 krat
In zašli med prijatelje iz Japonske.Imam Canona in prav moj usojeni gospod s katerim sem se toliko srečeval dela v firmi Canon
In zašli med prijatelje iz Japonske.Imam Canona in prav moj usojeni gospod s katerim sem se toliko srečeval dela v firmi Canon
IMG_7796.jpg (84.66 KiB) Pogledano 18438 krat
Dodam še spomin na mojega sotrpina pri letalski nesreči nad hišami.David Webb.Po meni pravi gentleman.Sicer pa Kanadčan.Ne bom pozabil kolikokrat me je iskal,da se je opravičil in dal za pivo.
Dodam še spomin na mojega sotrpina pri letalski nesreči nad hišami.David Webb.Po meni pravi gentleman.Sicer pa Kanadčan.Ne bom pozabil kolikokrat me je iskal,da se je opravičil in dal za pivo.
IMG_7735.jpg (102.46 KiB) Pogledano 18438 krat
Uporabniški avatar
aspirin1
Freak
Prispevkov: 766
Pridružen: 10 Feb 2008, 07:31

Re: SP 2015 Ludbreg misija...mogoče

Odgovor Napisal/-a aspirin1 »

Danes je ravno teden tega,ko smo zaključili v Ludbregu.Tudi sam želim počasi zključiti.Nekaj bom dal še pod komentarji.Še sledi tisto za tiste,katere zanima tehnika in še kakšne podrobnosti.Tudi pikantne,če se bo zdelo..
Priponke
Pozdrav od Renneja.Res se je stkala neka posebna vez.To se čuti zako v komunikaciji,kot v dejanjih.Naš Renne half and hlf
Pozdrav od Renneja.Res se je stkala neka posebna vez.To se čuti zako v komunikaciji,kot v dejanjih.Naš Renne half and hlf
IMG_7793.jpg (65.11 KiB) Pogledano 18437 krat
Aco Denisu:"Ne pričaj,da si Amerikanac.Na 100 metrov se vidi,da si Slovenac.."
Aco Denisu:"Ne pričaj,da si Amerikanac.Na 100 metrov se vidi,da si Slovenac.."
IMG_7789.jpg (79.36 KiB) Pogledano 18437 krat
Tukaj GregaU.misli,da se ne vidi med tolikimi,kot Slovenec.Ampak,če ste pozorni njegov napis na majici je še na marsikateri fotografiji
Tukaj GregaU.misli,da se ne vidi med tolikimi,kot Slovenec.Ampak,če ste pozorni njegov napis na majici je še na marsikateri fotografiji
IMG_7738.jpg (80.6 KiB) Pogledano 18437 krat
Uporabniški avatar
aspirin1
Freak
Prispevkov: 766
Pridružen: 10 Feb 2008, 07:31

Re: SP 2015 Ludbreg misija...mogoče

Odgovor Napisal/-a aspirin1 »

In še to.Ne morem se odločiti vendar bom dal med glavno temo.v "gorici" sta Sonja in Ante Dijanosić na pobudo pripravila degustacijo vin za SLO repko.SLO repka si je vzela čas in srčno upam,da vam (nam) ni bilo žal preživeti nekaj uric v zares pristnem druženju ob kapljici domači in seveda petjem.
Tukaj nas je zelo pozitivno presenetil Mitja Z.,kateri je ob priložnosti zares lepo zapel.Mislim,da so bili presenečeni tudi njegovi dolgoletni prijatelji (Denis,GregaU.,Rok B...) in opazil sem dve od Pajdašic,kako pozorno poslušajo in ocenjujejo.Upam,da Mitja ni dobil kakšne ponudbe pod mizo za sodelovanje z KUD-om "Anke Ošpuh"?
Naj bo še nekaj spominskih.Tu sem že dobil odzive domačinov,kateri pravijo,da ni ovir za ponovitev podobnega dogodka!Kot rečeno tudi to spada pod skupek dogajanj na in ob velikem tekmovanju.
Priponke
IMG_7559.jpg
IMG_7559.jpg (110.15 KiB) Pogledano 18434 krat
Formacija tako imenovanega "grozdeka".Dobre volje v izobilju
Formacija tako imenovanega "grozdeka".Dobre volje v izobilju
IMG_7561.jpg (102.02 KiB) Pogledano 18434 krat
Tukaj detajl.GregaU.kot vedno najde najmanšo vrzel,da je zraven.Nič slabega.Izrazi na obrazih govorijo
Tukaj detajl.GregaU.kot vedno najde najmanšo vrzel,da je zraven.Nič slabega.Izrazi na obrazih govorijo
IMG_7562.jpg (97.92 KiB) Pogledano 18434 krat
Uporabniški avatar
aspirin1
Freak
Prispevkov: 766
Pridružen: 10 Feb 2008, 07:31

Re: SP 2015 Ludbreg misija...mogoče

Odgovor Napisal/-a aspirin1 »

In še zanimivosti.Kot se na ali proti koncu spodobi.Še nekaj po mojem,kar je veliki večini ušlo.
Osebno mi pa prida še en kamenček v mozaik,katerega sicer še vedno sestavljam.Ampak z radostjo in užitkom.
Naprimer tekmovanje je z svojo prisotnostjo počastila vnukinja Rudolfa Fizirja (https://hr.wikipedia.org/wiki/Rudolf_Fizir) .Gospa Ksenija (bivša stevardesa) je prišla na Livado.Tudi akademski slikar g.Dolovski Mladen,rojen 1932 (http://croatiannaiveartinfo.blogspot.co ... ovski.html) je z svojo prisotnostjo in replikami slik na steklu želel počastiti ta velik dogodek.V pogovoru pove,da je bil tudi sam modelar in obudil nekaj podrobnosti iz tistih časov.
Priponke
Vnukinja Rudolfa Fizirja gospa Ksenija.Lepa gesta z svojo prisotnostjo
Vnukinja Rudolfa Fizirja gospa Ksenija.Lepa gesta z svojo prisotnostjo
IMG_7473 - Kopija.jpg (96.81 KiB) Pogledano 18425 krat
Skupinska za spomin.Levo je gospa,katera peče pize in od katere sem izvedel,da bo prišla naslednji dan vnukinja Rudolfa Fizirja.Čisto drugje in drugod pa vendar imam rad spontane stvari
Skupinska za spomin.Levo je gospa,katera peče pize in od katere sem izvedel,da bo prišla naslednji dan vnukinja Rudolfa Fizirja.Čisto drugje in drugod pa vendar imam rad spontane stvari
IMG_7469.jpg (132.95 KiB) Pogledano 18425 krat
In še "moji".Sonja in Ante pri katerih sem spal (kolikor sem spal).Kajti ob pol enih naslednjega dne je bilo kmalu.Ob treh normalno ob nekaj do štirih pa rekord
In še "moji".Sonja in Ante pri katerih sem spal (kolikor sem spal).Kajti ob pol enih naslednjega dne je bilo kmalu.Ob treh normalno ob nekaj do štirih pa rekord
Sonja,Ante.jpg (81.95 KiB) Pogledano 18425 krat
Uporabniški avatar
warwick
Tekmovalec
Prispevkov: 361
Pridružen: 02 Apr 2005, 16:44
Kraj: Ptuj
Kontakt:

Re: SP 2015 Ludbreg misija...mogoče

Odgovor Napisal/-a warwick »

btw (by the way) ali po slovensko mimo grĂ©de pa do vrta, tisti ameriski mladenic je sicer zelo dober in bo v prihodnje haral po svetovnih prvenstvih, ni pa to Dillon Graves (aktualni svetovni prvak) ampak Noah Myers 😉

P.s. glede na to da mene objavlas na pol nagiga, kdaj bos objavil slike od vaju z gregecom ko sta bila naga v sotoru, samo toliki da lahko koledar naredimo 😉

lep pozdrav iz Madeire
Uporabniški avatar
aspirin1
Freak
Prispevkov: 766
Pridružen: 10 Feb 2008, 07:31

Re: SP 2015 Ludbreg misija...mogoče

Odgovor Napisal/-a aspirin1 »

warwick napisal/-a:btw (by the way) ali po slovensko mimo grĂ©de pa do vrta, tisti ameriski mladenic je sicer zelo dober in bo v prihodnje haral po svetovnih prvenstvih, ni pa to Dillon Graves (aktualni svetovni prvak) ampak Noah Myers 😉

P.s. glede na to da mene objavlas na pol nagiga, kdaj bos objavil slike od vaju z gregecom ko sta bila naga v sotoru, samo toliki da lahko koledar naredimo 😉

lep pozdrav iz Madeire
Uupss
Zagreznil preveč.Tudi tu.Hmm to bo moral pa Grega U.Majo vprašati :o
Grem dalje,ker sem že ravno v "šunku"
Zadnjič spremenil aspirin1, dne 02 Avg 2015, 16:47, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
aspirin1
Freak
Prispevkov: 766
Pridružen: 10 Feb 2008, 07:31

Re: SP 2015 Ludbreg misija...mogoče

Odgovor Napisal/-a aspirin1 »

In še malo obstranskih vendar za fotografa zelo pomembnih trenutkov.Ne sme se pozabiti tudi na "poražence"
Tekmovalec iz Nove Zelandije v objemu tolažbe po slabem rezultatu.
Priponke
RazoÄŤaranje.jpg
RazoÄŤaranje.jpg (66.33 KiB) Pogledano 18402 krat
No pa naj bo.Tukaj še oblečena.Saj sva prijatla,a ne?
No pa naj bo.Tukaj še oblečena.Saj sva prijatla,a ne?
IMG_7605.jpg (69.74 KiB) Pogledano 18402 krat
Tukaj pa nazaj oblečena.Še vedno prijatla,a ne?Drugače je pa GregaU.fejst fant
Tukaj pa nazaj oblečena.Še vedno prijatla,a ne?Drugače je pa GregaU.fejst fant
IMG_7329.jpg (139.58 KiB) Pogledano 18402 krat
Uporabniški avatar
aspirin1
Freak
Prispevkov: 766
Pridružen: 10 Feb 2008, 07:31

Re: SP 2015 Ludbreg misija...mogoče

Odgovor Napisal/-a aspirin1 »

Malo gremo k bolj spontanim fotkam
Priponke
Tukaj se vidi že rahla posledica neznosne vročine
Tukaj se vidi že rahla posledica neznosne vročine
VroÄŤina.jpg (85 KiB) Pogledano 18399 krat
Grega pripravlja enega zelo znanega gospoda za fotkanje
Grega pripravlja enega zelo znanega gospoda za fotkanje
Priprava.jpg (72.6 KiB) Pogledano 18399 krat
In dokaz,da si nisem izmislil.Prav osebno prišel do nas in se pustil ovekovečiti.Sam g.Joe Wurts.In to originalni ne oni ponaredek Angleški
In dokaz,da si nisem izmislil.Prav osebno prišel do nas in se pustil ovekovečiti.Sam g.Joe Wurts.In to originalni ne oni ponaredek Angleški
JoĹľe z SLO repko.jpg (115.29 KiB) Pogledano 18399 krat
Zadnjič spremenil aspirin1, dne 04 Avg 2015, 06:37, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
aspirin1
Freak
Prispevkov: 766
Pridružen: 10 Feb 2008, 07:31

Re: SP 2015 Ludbreg misija...mogoče

Odgovor Napisal/-a aspirin1 »

Pa gremo še naprej k oblečenim in nekaj tudi manj oblečenim.In tistim,kateri so nas obiskali
Priponke
Rok Bordon iz Celja direktno na biciklu.GregaU.ne more verjeti in Roka kar naprej sprašuje ali res po cesti?
Rok Bordon iz Celja direktno na biciklu.GregaU.ne more verjeti in Roka kar naprej sprašuje ali res po cesti?
IMG_7530.jpg (114.9 KiB) Pogledano 18396 krat
Setra moja in mož direktno z avtom
Setra moja in mož direktno z avtom
IMG_7311.jpg (130.48 KiB) Pogledano 18396 krat
In oni,kateri so zares uživali
In oni,kateri so zares uživali
IMG_7334.jpg (64.52 KiB) Pogledano 18396 krat
Uporabniški avatar
aspirin1
Freak
Prispevkov: 766
Pridružen: 10 Feb 2008, 07:31

Re: SP 2015 Ludbreg misija...mogoče

Odgovor Napisal/-a aspirin1 »

Še in še je bilo dogodkov.

Včasih se mi kateri izgubi in vrne prekasno.
Dolžan še malo besed o modelih in tehniki.
Vsega tega ne bi bilo,če ne bi v osnovi ekipa iz Njiverc imela močno podlago že od prej.
Opevani Snipe,SalPeter, Vortex2, Concept CX II CX IV, Tweagle, Flitzebogen, Vibe, Stream, NXT,SAL-GO, Arctus,Polaris in še kdo so bili modeli zastopani na tem tekmovanju.

My Snipe is on the shelf since I got V2.( one of the reason -launch heights )
Took me a little longer to adjust myself flying V2 then to Snipe.
My 2 cents -Snipe is a "public" plane ,V2 is for "gourmeys" only.

Resnica verjetno nekje vmes,Smo pa na lastne oči lahko doživeli,kako superioren je Vortex2 v dviganju.Praviloma smo bili v nekaj zavojih občutno višje v enakem kroženju.Suvereno so to dokazovali tudi drugi piloti z Vortexom2.Velja tudi za veter.Smo imeli zelo vetrovne dneve in smo "gvihtali".Sam do 24gramov,Denis baje do 60 ali 80 gramov.Mogoče še to v tasku mislim,da 3x3 sem letel v skupini z Miljenkom Frančičem.Oba sva "zgutala"po minuti in pol.Oba sva se iztočasno vračala nazaj v polje po isti poti.Jaz malo bolj počasi.Miljenko je bil že v polju sam sem imel na višini 3-4 metrov še kakšnih 30 metrov proti vetru.Seveda mali čudež in steber toplote me objame.Brez pomisleka zavrtim saj je avion občutno nakazal "resen stub".Peljem se v dviganju nazaj proti mestu in naletim še potrebno minuto in pol.Denis sicer rekel,da sem pokuril s tem vse "Jokerje" za Ludbreg.
Torej,kot že velikokrat rečeno en model za to drugi za drugo.Uletenost pač potrebna za ene ali druge.In to je v večini bolj odločilno,kot pa kaj piše na krilu.Že rečeno letenje zelo "barvito".Tudi največje ikone te panoge so pridelale katastrofalne napake.Pa tudi po mestu so hodili in se kasneje vrnili v boks.Pa tudi iz mirnega pristajali zunaj,kot za stavo.Videlo se je koliko kdo razskira,dobesedno.
Da ne pozabim letele so tudi ženske.In dobival sem pod nos,da sem tu nekje po višini.Sem bil pa malo boljši v dviganju.Dokler me niso (in precej ostalih)
prikovale na zemljo motnje.Pa ne tiste med ušesi.
Pa še dokaz,kako nizko so (smo) se včasih plužili proti boksu
Priponke
Od tule,kjer je model je še krepkih 150 metrov do odrešitve!!
Od tule,kjer je model je še krepkih 150 metrov do odrešitve!!
Med.jpg (74.91 KiB) Pogledano 18345 krat
Uporabniški avatar
aspirin1
Freak
Prispevkov: 766
Pridružen: 10 Feb 2008, 07:31

SP 2015 Ludbreg misija...mogoče zaključek

Odgovor Napisal/-a aspirin1 »

Dogodek,kateri bo globoko zapisan v naših mislih in verjamem deloma tudi v dejanjih.Pestrost dogajanj,raznolikost udeleženih.
Toliko različnega pa vendar tako nagnjeno k enemu.Biti del tega.Okusiti in občutiti.Zgraditi in utrditi prijateljstva,pričakovanja,želje in včasih malček tesnobe.Pa vendarle na koncu knjiga popisana,dokumentirana in shranjena upam v enega najlepših kotičkov doživetij in pričakovanj.
Srečanje,tekmovanje,druženje in spoznavanje.Ne vem,če bi bilo pošteno pričakovati še kaj več.Lahko-zakaj pa ne.Saj to vendarle žene naprej na nek način.Ampak vse to naj bo v uteho in spomin iz katerega naj črpamo veliko za naprej.
Bili smo (in smo) ekipa,reprezentanca,katera se je vendarle uspešno zlila z dogodkom.Plavala z tokom.Se prepuščala in na trenutke postala na strani.Čisto normalno.Skozi veš čas je eden ali drugi ali tretji skušal pozitivno vplivati na ostale.Pokazali smo pravo mero tekmovalnosti,spoštovanja in podpore ter zagotovo na najboljši možni način prispevali k udejanjenju želja in potreb v danih trenutkih.
Skušali smo na najbolši možni način celovito voditi in pripeljati tekmovanje do konca.Ni se nam vedno izšlo.Vendar smo se vzpodbujali.In borili.Četudi na račun pristanka in ničle.
Včasih besede niso potrebne.Pa vendarle.Vsak je skozi prizmo svojih oči doživljal trenutke,ure in dneve na prevroči livadi in ob njej.Osebno smatram,da smo si znali narediti svoje bližnje začasno okolje predvsem tako,da smo vsi imeli nekaj od tega.Če sem iskren so (smo) praktično vse uredili,organizirali in končno tudi izpeljali sami.Podpore je bilo bore malo.
Tukaj mišljena podpora malce širše skupnosti.Naši bližnji vsi so nam stali in nam stojijo ob strani ne samo od prvega sestanka,temveč praktično celo življenje ali vsaj od takrat,ko smo naredili svoj prvi model.
Zato si lahko ponosno štejemo v čast in si nimamo kaj očitati.Kvečjemu smo hvaležni za bogato izkušnjo,kakršna le ni dana vsakemu in vsakokrat.Verjamem,da smo absorbirali vse-tako dobro,kot slabo.V poduk in v boljše jutri.Verjamem,če bi imeli vsaj kanček tega pred prvenstvom bi bila še kakšna stvar boljša,bolj dorečena.Ampak tako je in tako je bilo.
Prvenstveno in najpreje iskrena hvala Denisu Škrablu iz podjetja DS KOMPOZITI za popolno podporo.
Zahvala vsem "zadaj" Rok,Damjan,Mitja 2x,GregaU.,Božo Bukovec in še kdo,kateri ste tiho brez prigovarjanj naredili tisto,kar je bilo osnova in potrebno,da smo lahko odšli na tako veliko tekmovanje.
Hvala domačim-Polonci,katera je prenašala vse naše muhe in na koncu bila sama 10 dni za časa tekmovanja.In mi sponzorsko počastila stanovanje v Ludbregu,sestri Jasmini in možu Ferdinadu.Vajina prisotnost mi je vedno prinesla tisočico.
Hvala Katji,katera je za časa dodelave modelov in izrezovanja krompirjastih lukenj prinesla odličen sladoled iz Lovrenca na Dravskem polju..
Mitju Zamuda za prelepe in uporabne "oblekice" naših dirkalnikov.Še rob je v zeleni barvi.Za nesebičnost in razdajanje ob krpanju poškodovanih avionov.
Hvaležni in ponosni smo bili na vsak klic in sms iz Slovenije v našo podporo.Vsakega obiska na mestu lica (čeprav vedno nismo imeli časa)
g.Žan Pižorn me je poklical (edini iz LZS!) in nam zaželel uspeha.
V resnici nisem želel imen.Kajti tisti,kateri so tako ali drugače pomagali že vedo in še bodo vedeli.Pa vendarle.Hvala Ludbregu in vsem,kateri so pripomogli k tako zelo uspešnem organiziranem tekmovanju.Sanjal nisem preteklo leto na Ptujski tekmi,ko mi je Mimi povedal glede SP v Ludbregu,da bom lahko del tega.Zato si vzamem košček pravice in dolžnosti ter upam,da sem kolikor toliko zanimivo podal vsaj del tistega,kar sem (smo) doživeli tokom deset dnevnega bivanja v "našem" Ludbregu.
Upam in želim,da me sotekmovalci in sodelujoči popravijo in dopolnijo.
Zaenkrat vse lepo vsem-kjerkoli ste že.
Za Slo forum Rudi Korber

Fotografije so last avtorjev Rudija Korberja in Tadeja Tementa
Priponke
Naj bo
Naj bo
11705530_10207278829437971_6478970551733801156_o.jpg (122.23 KiB) Pogledano 18242 krat
WC Ludbreg 2015.jpg
WC Ludbreg 2015.jpg (89.21 KiB) Pogledano 18156 krat
Zadnjič spremenil aspirin1, dne 23 Avg 2015, 13:13, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
aspirin1
Freak
Prispevkov: 766
Pridružen: 10 Feb 2008, 07:31

Re: SP 2015 Ludbreg misija...mogoče

Odgovor Napisal/-a aspirin1 »

Sponzorji:
DS Kompoziti,Denis Škrabl
https://www.facebook.com/pages/Vortex-f ... 81?fref=ts

LX Navigation,Tkalska ulica 10, 3000 Celje
http://www.lxnavigation.com/
http://www.rc-electronics.org/
(g.Crtomir Rojnik,g.Andrej Vrečer)

g.Miha Holc
http://www.lipo.si/ in http://www.gensace.com/

Občina Polzela,g.Jože Kužnik

Na Zraku
http://www.nazraku.si/
Odgovori

Vrni se na HLG/SAL/DLG modeli