Ludbreg 2010 -poročilo

Modeli jadralnih letal z metom iz roke

Moderator: samo3d

Odgovori
Uporabniški avatar
aspirin1
Freak
Prispevkov: 766
Pridružen: 10 Feb 2008, 07:31

Ludbreg 2010 -poročilo

Odgovor Napisal/-a aspirin1 »

Pozdravljeni
Vsekakor ne bi bilo pošteno,če ne bi dodali še kaj na Ludbreg.Konkurenca razširjena z tekmovalci iz Češke in kot zanimivost tekmovalec iz Makedonije mislim da g.Boris,kateri je prepotoval 1300 km z avtobusom.Ludbreg kot vedno na nivoju.Res tekma v "prijateljskem" ozračju brez odvečnega hitenja in z že skoraj standardno zasedbo iz Slovenije.Aleš že lepo razložil,da brez treninga ni boljšega rezultata in še enkrat za tiste,kateri sprašujejo po Sal-ih-fantje letijo (letimo) pisano paleto sal-ov.Pač nekomu leži to drugemo bolj ono.Osebno mi je kar všeč,da se še vedno pojavlja dobri stari Fireworks med prvimi ali vsaj med desetimi.Avion z že malo staro a preverjeno tehnologijo.Vsakega pa je treba znati leteti in izvleči čimveč....to pa je trening.Na to temo bo dano nekaj stavkov v poročilu za tekmo Ptuja.Seveda pa še enkrat vsa zahvala organizatorju in njegov trud (Mimi,Željko in ekipa) seveda ob znani pripombi,da sem (smo?) pogrešali "Pajdašice" oz.ženski zborček,kateri nam je do sedaj lepo popestril večer z njihovo avtohtono besedo in pesmijo!Po razgovoru z zborovodjem in Mimije sledeče leto bodo tu.
Priponke
IMG_0889_edited-11.jpg
IMG_0889_edited-11.jpg (50.88 KiB) Pogledano 2027 krat
"Glave" tekme
"Glave" tekme
IMG_0759_edited-2.jpg (119.37 KiB) Pogledano 2027 krat
Dogajanje
Dogajanje
IMG_0676_edited-1.jpg (80.35 KiB) Pogledano 2027 krat
Uporabniški avatar
aspirin1
Freak
Prispevkov: 766
Pridružen: 10 Feb 2008, 07:31

Nadaljevanje..

Odgovor Napisal/-a aspirin1 »

Še nekaj fotk čeprav je čedalje manj časa med tekmo narediti kvalitetne fotke-sojenje,pomoč in ostale obrobne zadeve...
Priponke
Aleš v elementu.Tja gor ga bom "zažulil".Kar bo pa bo...
Aleš v elementu.Tja gor ga bom "zažulil".Kar bo pa bo...
IMGP6572.jpg (32.8 KiB) Pogledano 1999 krat
Glava tekme Miljenko-Mimi Frančič.Glava Roka in glave ja uganili ste Aleš-a in Božo-ta.
Glava tekme Miljenko-Mimi Frančič.Glava Roka in glave ja uganili ste Aleš-a in Božo-ta.
IMG_0865_edited-1.jpg (111.21 KiB) Pogledano 1999 krat
Letenje 100 metrov stran čez cesto ob izkoriščanju najmanjšega balončka.To je disciplina v kateri res odločajo sekunde pravilne odločitve v trenutkih znanje in izkušnje.
Letenje 100 metrov stran čez cesto ob izkoriščanju najmanjšega balončka.To je disciplina v kateri res odločajo sekunde pravilne odločitve v trenutkih znanje in izkušnje.
IMG_0698_edited-1.jpg (109.22 KiB) Pogledano 1999 krat
Uporabniški avatar
aspirin1
Freak
Prispevkov: 766
Pridružen: 10 Feb 2008, 07:31

Slikice Ludbreg-a

Odgovor Napisal/-a aspirin1 »

Še nekaj skromnega prispevka z moje strani.Kot se opaža ni prevelikega govora o rezultatih.Tudi ni neke velike potrebe.Bomo se poboljšali.
Priponke
Prelep model v samogradnji.Za vzor tistim,kateri so se lotevali samogradnje .V Sloveniji smo lahko kar krepko ponosni,da imamo nekaj modelarjev,kateri so sposobni narediti vrhunske zadeve v Evropskem in mirne duše tudi v svetovnem merilu
Prelep model v samogradnji.Za vzor tistim,kateri so se lotevali samogradnje .V Sloveniji smo lahko kar krepko ponosni,da imamo nekaj modelarjev,kateri so sposobni narediti vrhunske zadeve v Evropskem in mirne duše tudi v svetovnem merilu
IMG_0787_edited-1.jpg (55.24 KiB) Pogledano 1973 krat
IMG_0851_edited-2.jpg
IMG_0851_edited-2.jpg (24.06 KiB) Pogledano 1973 krat
Bojna rana na Samčijevem modelu.SalOnIt prenaša zadnje čase čedalje večje obremenitve.Vendar v večini bojev izhaja kot zmagovalec.Kakšno "paranje" kril bi bilo če bi bila to "votla" krila
Bojna rana na Samčijevem modelu.SalOnIt prenaša zadnje čase čedalje večje obremenitve.Vendar v večini bojev izhaja kot zmagovalec.Kakšno "paranje" kril bi bilo če bi bila to "votla" krila
IMG_0841_edited-1.jpg (81.58 KiB) Pogledano 1973 krat
Uporabniški avatar
aspirin1
Freak
Prispevkov: 766
Pridružen: 10 Feb 2008, 07:31

Ludbreg

Odgovor Napisal/-a aspirin1 »

Bilo lepo in vroče.Ponavljamo se vendar si vsi fantje zaslužijo še enkrat pohvale.Za nesebično pomoč na terenu in izven njega.Samo,Rok,Aleš...sedaj Božo in Uroš.
Priponke
...in končno v senci.Uh kako je vroče...
...in končno v senci.Uh kako je vroče...
IMG_0831_edited-1.jpg (58.6 KiB) Pogledano 1950 krat
Termična očala in nov klobuček.Na Ptuju je bilo vse drugače....
Termična očala in nov klobuček.Na Ptuju je bilo vse drugače....
IMG_0751_edited-1.jpg (27.29 KiB) Pogledano 1950 krat
Uroš v preciznem upravljanju (tudi Fireworksa)
Uroš v preciznem upravljanju (tudi Fireworksa)
IMGP6507.jpg (55.37 KiB) Pogledano 1950 krat
Uporabniški avatar
aspirin1
Freak
Prispevkov: 766
Pridružen: 10 Feb 2008, 07:31

Revolveraši

Odgovor Napisal/-a aspirin1 »

Revolveraši zapuščajo teren.Eni bolj drugi manj zadovoljni...
Priponke
Ta fotografija pove veliko...zadaj Denis ..."prekleto le zakaj sem napravil tako majhno vse,,Spredaj Božo-Aha takole premika ročke...Samo-Jaz ga bom pa tjale vrgel..
Ta fotografija pove veliko...zadaj Denis ..."prekleto le zakaj sem napravil tako majhno vse,,Spredaj Božo-Aha takole premika ročke...Samo-Jaz ga bom pa tjale vrgel..
IMG_0778_edited-1.jpg (84.26 KiB) Pogledano 1779 krat
IMG_0711_edited-1.jpg
IMG_0711_edited-1.jpg (65.26 KiB) Pogledano 1779 krat
Odgovori

Vrni se na HLG/SAL/DLG modeli