TEKME 2009 - POROČILA

Modeli jadralnih letal z metom iz roke

Moderator: samo3d

Uporabniški avatar
samo3d
Freak
Prispevkov: 483
Pridružen: 18 Nov 2004, 19:10
Kraj: Celje

TEKME 2009 - POROČILA

Odgovor Napisal/-a samo3d »

Pa je prva tekma letošnje sezone za nami. Po odpovedi Moskito cup-a sva z Rockom odbrzela proti Dunaju, tam zavila desno in malo pred avstrijsko slovaško mejo sva se ustavila v kraju Spitzerberg.
Prijavili so se vsi najboljši Avstrijski piloti, 4 od njih so bili lani met prvih 10 v Contest razvrstitvi. Po enoletnem premoru pa je prišel tudi David Kauran.

Naloge so bile naslednje:
1. 5x2 minuti,
2. 3x180 sek,
3. 2x240 sek,
4. skupni štarti, max= 3minute,
5. 1,2,3,4 minute,
6. zadnji predzadnji, max = 240 sek
7. 3 od 6 letov, max= 180sek
8. Lestvica po 15 sek, prvi let je 30 sek.

Tekma se je pričela v sproščenem vzdušju in vetrovnem in sončnem jutru. Prvi let je bil 5x 2 minuti, ki že po starem izročilu ne leži meni, ne Roku in izkazalo se je, da se letos ni spremenilo nič.
Poleg tega, da je bila konfiguracija terena precej specifična se je pokazala tudi precej slaba uletenost (zopet preveč v delavnici in premalo na travniku).
Naslednje naloge so bile bolj jadralske, malo smo spoznali tudi teren in je šlo dobro naprej. Veter se je polegel, kar ga je bilo, je bil termičen.
Smolo pa sem imel že v 3. letu, ko sem se v zraku zaletel. Nalogo sem speljal do konca, a model ne bi več zdržal starta, saj je bilo poškodovano levo krilo. Potem sem v naglici prestavil sprejemnik v tako rekoč "deviški model" in ga razdevičil. Vse je šlo kot po maslu do predzadnjega leta, ko sem že v prvem letu pričel dobivat sumljive motnje, drugi je šel skozi dokaj dobro, v tretjem pa je model odpovedal. Šel je pod čudnim kotom v zemljo in padel točno na motokros progo (po kateri so seveda vozili), a k sreči je model cel. Kasnejša raziskava je pokazala, da se je pretrgala antena, ki je bila štukana točno pri ročici od serva in jo je le ta počasi grizel. Šla pa je sigurna 1000 po gobe.
Zadnji let sem odletel s 350g modelom, ki je bil popolnoma neprimeren za dane pogoje (slaba termika, 0 vetra), sicer ga imam za hud veter. Vozil sem se kot pershing med ostalimi modeli, poleg tega pa mi je padla motivacija po katastrofi v 7. turnusu in slab rezultat je sledil.
Tudi Rok ga je malo biksal, 1x sem ga jaz pošteno zavedel, seveda nehote :oops: , kot pomočnik, pa je kar je.

Na koncu pa reč le ni izpadla tako slabo. Rok je bil 6., jaz 4. in ob malo športni sreči, namesto nesreči bi lahko pobrala tudi največji pleh.
Slikc na žalost nimava, ker je Rok ugotovil da imam sabo fotoaparat šele ko sva se odpelala.

Zaključek je, da vsekakor ob še kakšnem treningu in malce sreče lahko mirno računamo na kakšno zmago v Contestu, bo pa treba malo več letet.

Še par besed o Salonitu;
Model je vsekakor konkurenčen. Letela sva ga dva ne najbol uletena. Pokazal se je enostaven za letet, dosežene višine so bile vsaj po moji oceni med višjimi, če ne kar najvišje, v mirnem vremenu se je pokazal za enega izmed boljših, v vetru ga še nisem imel priložnosti probat, a po videnem bo dober.

Torej naslednja borba Contest v Italiji - Vercelli 18. in 19. april. Tja gre malo širša odprava, upajmo z malo več sreče.

LP Samo
Zadnjič spremenil samo3d, dne 26 Jul 2010, 22:06, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
rock
Freak
Prispevkov: 596
Pridružen: 28 Avg 2001, 01:00
Kraj: Celje
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a rock »

:D pa je Samo vse povedo.....

Res je bilo odlično. Je pa res, da sem kot lakotnik, ki ni jedel celo zimo čakal na prvo tekmo :) tako, da mogoče ni čisto objektivno :wink:

Se pa tukaj najde rezultate http://f3k.prop.at/index.html
oziroma http://f3k.prop.at/Ergebnisse/AC_2009/2 ... erberg.pdf

In nekaj slik.... http://picasaweb.google.de/gliderpilotm ... pitzerberg#

Sem priložil se en izpisek logerja. Gre za task zadnji in predzadnji let, max 240sekund. Ker je zmanjkalo prostora na logerju se ne vidi še celega drugega štarta, ki je bil zelo podoben..... Prilagam pa ga kot res zelo netipičen F3K let.... :D me bolj na f5j spominja :lol:

Se pa vidi, da smo res imeli noro dobre pogoje na trenutke :D


lp, rok
Priponke
4min-spitzberg.jpg
4min-spitzberg.jpg (96.98 KiB) Pogledano 8452 krat
Uporabniški avatar
belovic
Profesor
Prispevkov: 1396
Pridružen: 16 Nov 2004, 00:06

Odgovor Napisal/-a belovic »

Kaj pomeni ta zobek na 120s hribcek ali HLG met iz roke? Visina na startu ca. 45m realno?
Ultralajt
Dr. Modelar
Prispevkov: 13473
Pridružen: 15 Nov 2004, 17:57
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Ultralajt »

Mater, poslal si ga direkt v termični steber! 8)
Uporabniški avatar
rock
Freak
Prispevkov: 596
Pridružen: 28 Avg 2001, 01:00
Kraj: Celje
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a rock »

belovic napisal/-a:Kaj pomeni ta zobek na 120s hribcek ali HLG met iz roke? Visina na startu ca. 45m realno?
Hrib je res bil sam ne za 10m. Prvi zobek je enostaven poskus meta pred turnosom. Ona opazka na hrib.... če pogledaš log lahko vidiš da sem od tam kjer sem model vklopil pa do štarta prišel 3m nižje. Tako da smo res v hrib metal :)

Višine štartov so pa pri vse letih med 45 in 50 metrov. Nič več :)

lp, rok
Uporabniški avatar
belovic
Profesor
Prispevkov: 1396
Pridružen: 16 Nov 2004, 00:06

Odgovor Napisal/-a belovic »

Verčeli?
Uporabniški avatar
Mimi
Razpravljalec
Prispevkov: 95
Pridružen: 30 Jun 2005, 12:54

Odgovor Napisal/-a Mimi »

Mene tudi zanima, tekma na 2 dana , a odletena sam 5 turnusa.
Vreme?
http://www.contest-modellsport.de/2009/ ... rmine.html
Mimi
Uporabniški avatar
samo3d
Freak
Prispevkov: 483
Pridružen: 18 Nov 2004, 19:10
Kraj: Celje

Odgovor Napisal/-a samo3d »

Vse se je odvijalo po Italijansko. V petek smo krenili iz Celja oz. Kamnika ter prišli ponoči na letališče. Spali smo kar v hangarju, le Aleš si je privoščil postaviti šotor (verjetno ga je bilo malo strah).
Drugi dan je že zjutraj lepo sijalo sončece, napoved pa je bila takšna, da je bila velika možnost neviht.
Leteti smo začeli komaj ob 13.00. V Italiji je pomembno, da so ljudje siti, da niso žejni in da se kdo ne bi preveč utrudil :) Tekma se je odvijala lepo, do 4. turnusa, ko se je organizator odločil počakati pol ure :o, ker jazalo na nevihto. Potem smo odleteli še peti let, tri pa pustili za drugi dan. Naslednji dan pa je deževalo že od jutra, tako da nismo leteli in šli domov s 5 turnusi. Jebi ga, tako je pač v Italiji. Kljub temu,da smo pozno začeli, bi kamot spravili 7 letov pod streho, a je bilo potrebno iti jest. 8)

Tekmo smo odleteli solidno, kljub temu, da rezultati niso bleščeči. Pohvaliti je treba pa Aleša, ki nam je pričel pošteno dihati za vrat s svojim letenjem in metom. Spipal mi je celo 1000, ko sva letela skupaj v skupini (drugič dobiš nazaj! 8) )

Bodo še ostali kaj povedali. Tekma v Lestansu je naslednja, ki se je imamo namen udeležit, bo pa dober trening pred Nemčijo.

LP Samo
Uporabniški avatar
rock
Freak
Prispevkov: 596
Pridružen: 28 Avg 2001, 01:00
Kraj: Celje
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a rock »

Italija, mama mia..... :)

Se mi zdi, da jim tudi v treh dneh nebi uspelo spravit 8 turnusov skupaj. Sam vem, da jih jaz tudi nebi mogel odletet, če bi vse skupaj trajalo tri dni :lol: Bi bil že po prvem dnevu tako sit, da bi res težko okol hodil.
Pač Italjanom so mame, žene, ljubice, frizura in hrana na pravem mestu. Potem pa še kak met s SALom in to je to. Ljudje znajo uživat in nimam jim kaj zamerit :D

Kako je izgledal petek? Prevoz 600 kilometrov v odlični družbi je mala malca. Večer v fini italjanski restavraciji in dobri družbi, odlično. In spanje pod streho hangerja vrhunsko.
V soboto pa smo pričakovali dež, ki ga na letaliču ni in ni bilo. Pravzaprav je bilo odlično vreme. Vsepovsod okoli letališča in Vercellija je kipelo. Le pri nas prava oaza lepega sončnega vremena z odlično termiko. Škoda, da so začeli s tekmo šele ob 13 uri in ravno tako škoda, da so jo zaključili že ob 18 uri. Je pa zanimivo da je vmes tekma tekla v odličnem tempu. Brez zapletov in odličnim ozvočenjem. Zvečer je sledila še skupna večerja, kjer se je izkazal očitno več kot odličen kuhar. Odlično smo jedli.
No nedelja pa v dežju. Smo pa lahko pogledali formulo 1 in po dirki dočakali podelitev :)
Pri vsem skupaj mi samo eno ni jasno. O kod so dobivali vremensko napoved. Namreč, za soboto so napovedovali dež, za nedeljo pa sonce :lol: #-o

Leteli smo kot smo. Sam sem zadovoljne s prikazanim. Manjše napake bom že odpravil. Mi pa vsaka tekma pride prav, da vidim kje moram še kaj na sami tehniki popravit. Kar nekaj časa že letim z RDS-om no in ravno ob nepravem času je pokazal še eno slabost. Pa je šel dober rezultat po gobe :)
Sta pa odlično odletela Andrej in Aleš. Andrejev rezultata prav nič ne kaže pravega obraza. 3x 1000 in dvakrat podn.... jaz bi kar smoli pripisal. Škoda.
No Aleš pa dokazuje, da treninig res da razultat. Lansko sezono ga je štart mučil in mučil, ki ga je pa z vzstrajnim metanjem prav lepo naštudiral. Vrtet pa tako ali tako zna in je prav lepo mešal štrene.

Direkt link do rezultatov http://www.contest-modellsport.de/2009/ ... celli.html

Se vidimo v Lestansu...
Priponke
prizorišče tekme
prizorišče tekme
18042009027.jpg (115.52 KiB) Pogledano 8083 krat
ogromna spalnica....
ogromna spalnica....
DSC00942.JPG (157.97 KiB) Pogledano 8083 krat
modelom ni prav nič hudo na poti :)
modelom ni prav nič hudo na poti :)
IMAGE_223.jpg (117.66 KiB) Pogledano 8083 krat
Zadnjič spremenil rock, dne 21 Apr 2009, 11:31, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
rock
Freak
Prispevkov: 596
Pridružen: 28 Avg 2001, 01:00
Kraj: Celje
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a rock »

:D
Priponke
podelitev v dežju....
podelitev v dežju....
IMAGE_227.jpg (125.19 KiB) Pogledano 8088 krat
je kipelo in kipelo, pa nič ven vrglo....
je kipelo in kipelo, pa nič ven vrglo....
18042009028.jpg (119.2 KiB) Pogledano 8088 krat
Uporabniški avatar
rock
Freak
Prispevkov: 596
Pridružen: 28 Avg 2001, 01:00
Kraj: Celje
Kontakt:

Mollram 2009

Odgovor Napisal/-a rock »

Še ena zanimiva izkušnja je za nami......Mollram 2009..... :oops:

Malo neroden je tale Mollram. Piha ko hudič.
Ker je termin tekme med prazniki, ko ponavadi nisem ravno doma nikakor ni bila v planu. Pa vendar so se dogodki tako odvili, da smo se Rudi, Aleš in jaz v zadnjem trenutku odločili, da gremo. Ker tam ponavadi piha, že med potjo nisem imel prijetnega občutka. Vendar me je prihod na teren in izstop iz avtomobila vseeno presenetil. Ne da je pihalo, pihalo je ko hudič. Prva misel, na katero še nikoli nisem pomislil, pa menda ja nismo zastonj prišli. Tole preveč piha, dvomim, da bomo leteli sem si rekel....

Večkrat smo že leteli v vetru in vedno, ko je postalo neznosno sem si rekel, eh to pa že ni regularno, tako ne bomo nikoli letel. Pač nikoli nisem pogledal na kak inštrument kaj pravzaprav pomeni povprečnih 9m/s vetra, kar je po pravilih še dovoljeno. Letošnji Mollram mi je dal pravo lekcijo. Hitrost vetra je znašala od 4 do 8m/s. Maksimalni zabeležen sunek vetra na instrumentu je bil 13,6m/s. Pač povprečje je bilo pod 9m/s in tekma je potekala "v tako imenovanih regularnih pogojih" :lol: Kakorkoli, pihalo je in za prav vse tekmovalce je bilo enako.

Po prvem tasku nam je že postalo jasno, da bo kaj več kot minuta in pol dolgi let odličen rezultat. Tekma se je prav kmalu sprevrgla v tekmo kdo višje vrže in kdo dlje časa ostane v boljšem zraku, ki je ponavadi visoko. Na prvi pogled bi rekel nezanimivo pa vendar lahko rečem, da še nikoli nisem tako intenzivno doživljal boja za vsako sekundo, kot tukaj. Dobro mečem in tudi letel sem brez večjih napak pa so 1000ke padale kar po vrsti. Do trenutka, ko se nisem potrudil prebrati kaj pravzaprav letimo. Nemško ravno ne znam in sem na hitro prebral tri skupne starte kot task 3 od 3 max 3minute. In pošteno pogrnil. Pač en brisan let. Ostale taske sem odletel po najboljših močeh. V enem me je nekdo še pošteno nabrisal in nisem spravil skupaj več kot 753 pik, tako da sem tekmo zaključil na 5.mestu. Z uvrstitvijo sem zadovoljen. Nisem pa z doseženimi pikami in me kar precej jezi. Predvsem na oni zafuran task sem jezen. Če že druga ne vsaj bral bi lahko malo bolj dosledno.

Aleš in Rudi sta tudi doživela vetrovni krst. Aleš se je še kar dobro znašel. Poznalo se je, da je letos naštudiral met in je lahko ves čas letel nekje v sredini. Na začetku je sicer imel nekaj smole. Z enim sotekmovalcem sta se pošteno zaletela v zraku. Bo spet potrebna kakšna ura delavnice za popravilo. Rudi pa je po treh taskih zaključil. Se je odločil, da bo raje cele modele nesel domov. Kar je bila v danih razmerah pravilna odločitev. Bo pa tako več slik. Namesto s komando je nato s fotoaparatom hodil na okoli.

Zmagal je Raul Gorka. Letel je brez napak in metal v stratosfero. To je on, ki je dal na youtube posnetke kako mečejo v močnem vetru na 80m. Drugi je bil David Kauran, ki je po enem letu pavze ponovno v odlični formi. Tretji pa Pfneisl Wolfgang za katerega je tole bila očitno prva tekma. Nihče ga ni poznal.

Glede tehnike. Letos popularni Steigeisen se je v vetru pošteno izkazal. Ha, model ima za sabo že dve Contest zmage in bo očitno pošteno mešal štrene SALpetru. Tudi sam se z SALonitom pošteno zadovoljen. Veter me je kar skrbel, vendar z 340 gramski nisem imel večjih težav. Mete sem izvajal z vso močno v izredno močnem vetru in vse je zdržalo. Tudi nazaj v polje sem vedno prišel, le enkrat, ko sem že bil v polju mi je veter dobesedno odpihnil model iz polja. Odlično sta v vetru letela tudi SALpeter in Twister. Nixa je s svojim novim SALpetrom prikazal prav odlične vrnitve nazaj v polje. Pravi mojster.
Je bilo pa tudi, kar nekaj polomljenih modelov. In predvsem ti so bili nepotrebni. 9m/s vetra je res previsoko postavljena meja. Z modeli od 300 do 400 grami se ne da leteti. Zaradi meta so prisotne tudi ogromne sile na modelu za kar marsikateri ni narejen. Se mi zdi, da gre za veliko napako v pravilih.

Nič. V mesecu Maju imamo skoraj vsak vikend tekmo. Se vidimo na njih….

lp, rok

Rudi, a bo kaj slik? :lol:
Uporabniški avatar
belovic
Profesor
Prispevkov: 1396
Pridružen: 16 Nov 2004, 00:06

Odgovor Napisal/-a belovic »

Še enkrat čestitke Roku za prikazano odlično letenje in komentarji CRO tekmovalcev:
http://www.aeromodelarstvo.net/Forum/fo ... 107#M14107

Rudi slike [-o< [-o< [-o<
Uporabniški avatar
aspirin1
Freak
Prispevkov: 766
Pridružen: 10 Feb 2008, 07:31

Mollram-slike

Odgovor Napisal/-a aspirin1 »

Res je!Rok je že lepo napisal vse.Res je šteje (čedalje bolj) met.To mi je bila edina opazna zadeva pri večini tekmujočih.Sicer sem tudi poizkusil poleg Fireworksa tudi SalOnIt-a in še celo Aleš je enkrat izjavil-dobro si ga "zažulil".Potem pa tilt in NE.To pa ni res,da grem za vsako ceno...Ostalo je znano.Upam na "normalno" vreme v bodoče.Mogoče še opazka glede merjenja hitrosti vetra.Merilni instrument je bil zvito postavljen malo nižje od višine tekmovalnega prostora-in v rahlo "senčni" strani.Prepričan sem če bi stal na vogalu tekmovalnega prostora,da bi vrednosti prešle mejo regularnosti!
Priponke
Le kako bo šlo?Piha kot hudič...
Le kako bo šlo?Piha kot hudič...
IMG_7064_6326.jpg (194.13 KiB) Pogledano 7960 krat
Prostor SLO zasedbe (Rok-nirvana položaj,Aleš start položaj)
Prostor SLO zasedbe (Rok-nirvana položaj,Aleš start položaj)
IMG_7070_6332.jpg (287.59 KiB) Pogledano 7960 krat
Zastave držav udeleženk
Zastave držav udeleženk
IMG_7063_6325_edited-1.jpg (281.07 KiB) Pogledano 7960 krat
vrecer
Razpravljalec
Prispevkov: 146
Pridružen: 11 Feb 2005, 11:28
Kraj: Celje

Odgovor Napisal/-a vrecer »

Bravo fantje.... Vidim da je res fejst pihal...je roku lase odpihnal :)

Se vidimo po 11.5
L.p. Andrej Vrečer

www.rc-electronics.org
Uporabniški avatar
aspirin1
Freak
Prispevkov: 766
Pridružen: 10 Feb 2008, 07:31

Mollram 2

Odgovor Napisal/-a aspirin1 »

In gremo še do konkurence..Nekaj zanimivih in lepih (?)
Priponke
Aleš zagrevanje roke...
Aleš zagrevanje roke...
IMG_7094_6355.jpg (258.25 KiB) Pogledano 7902 krat
...razni..
...razni..
IMG_7087_6348.jpg (272.37 KiB) Pogledano 7902 krat
Repki razno...
Repki razno...
IMG_7074_6336.jpg (292.55 KiB) Pogledano 7902 krat
Uporabniški avatar
aspirin1
Freak
Prispevkov: 766
Pridružen: 10 Feb 2008, 07:31

Mollram

Odgovor Napisal/-a aspirin1 »

Slike govorijo...Da je pihalo...
Priponke
Gremo_edited-1.jpg
Gremo_edited-1.jpg (216.78 KiB) Pogledano 7896 krat
Dva v enem...
Dva v enem...
Dva-sta_edited-1.jpg (243.28 KiB) Pogledano 7896 krat
Eden v dveh
Eden v dveh
Eden_edited-1.jpg (201.85 KiB) Pogledano 7896 krat
Uporabniški avatar
aspirin1
Freak
Prispevkov: 766
Pridružen: 10 Feb 2008, 07:31

Mollram

Odgovor Napisal/-a aspirin1 »

Trening,trening..
Priponke
IMG_7205_6462.jpg
IMG_7205_6462.jpg (195.14 KiB) Pogledano 7883 krat
Hitreje.jpg
Hitreje.jpg (183.83 KiB) Pogledano 7883 krat
ÄŚimbolj_edited-1.jpg
ÄŚimbolj_edited-1.jpg (210.89 KiB) Pogledano 7883 krat
Uporabniški avatar
aspirin1
Freak
Prispevkov: 766
Pridružen: 10 Feb 2008, 07:31

Mollram

Odgovor Napisal/-a aspirin1 »

Še za učiti
Priponke
Gremo.jpg
Gremo.jpg (218.71 KiB) Pogledano 7876 krat
Glej,glej kaj se skriva tukaj...
Glej,glej kaj se skriva tukaj...
Vidi-ÄŤudo.jpg (146.02 KiB) Pogledano 7876 krat
IMG_7146_6407.jpg
IMG_7146_6407.jpg (250.56 KiB) Pogledano 7876 krat
Uporabniški avatar
aspirin1
Freak
Prispevkov: 766
Pridružen: 10 Feb 2008, 07:31

In še Mollram

Odgovor Napisal/-a aspirin1 »

Tudi Aleš je "žulil" svojega...SalOnIt-a
Priponke
Pihalo še kar naprej,,
Pihalo še kar naprej,,
IMG_7077_6338_edited-1.jpg (148.86 KiB) Pogledano 7845 krat
Aleš-še-močneje.jpg
Aleš-še-močneje.jpg (218.59 KiB) Pogledano 7845 krat
Reci &amp;quot;aaaa&amp;quot;
Reci &quot;aaaa&quot;
Aleš-na-moč_edited-1.jpg (245.03 KiB) Pogledano 7845 krat
Uporabniški avatar
vocal
Tekmovalec
Prispevkov: 280
Pridružen: 24 Feb 2005, 15:39

tekma

Odgovor Napisal/-a vocal »

Čestitke!
Glede na opisane pogoje fenomenalen rezultat,korajža in pametne odločitve.
=D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D>

Lp Sandi
Uporabniški avatar
aspirin1
Freak
Prispevkov: 766
Pridružen: 10 Feb 2008, 07:31

Mollram

Odgovor Napisal/-a aspirin1 »

Še poučne
Priponke
SalOnIt hiti domov v polje
SalOnIt hiti domov v polje
SalOnit-v-polje.jpg (238.76 KiB) Pogledano 9510 krat
SalOnveter.jpg
SalOnveter.jpg (75.56 KiB) Pogledano 9510 krat
IMG_7192_6450.jpg
IMG_7192_6450.jpg (117.94 KiB) Pogledano 9510 krat
Uporabniški avatar
aspirin1
Freak
Prispevkov: 766
Pridružen: 10 Feb 2008, 07:31

Mollram

Odgovor Napisal/-a aspirin1 »

Gremo dalje
Priponke
Tudi takole gre
Tudi takole gre
Piha,piha.jpg (285.25 KiB) Pogledano 9508 krat
Smo boljši....
Smo boljši....
Smo-boljše-volje.jpg (225.2 KiB) Pogledano 9508 krat
Da pregledamo...aha...
Da pregledamo...aha...
IMG_7211_6468.jpg (269.14 KiB) Pogledano 9508 krat
Uporabniški avatar
aspirin1
Freak
Prispevkov: 766
Pridružen: 10 Feb 2008, 07:31

Mollram

Odgovor Napisal/-a aspirin1 »

Zelo mi je všeč zgledno sodelovanje z Mimijem,Belim...
Priponke
IMG_7190_6449.jpg
IMG_7190_6449.jpg (222.34 KiB) Pogledano 9498 krat
IMG_7131_6392.jpg
IMG_7131_6392.jpg (188.96 KiB) Pogledano 9498 krat
Reci aaaaako vržeš
Reci aaaaako vržeš
AAAA-reci-ko-vržeš.jpg (230.29 KiB) Pogledano 9498 krat
Uporabniški avatar
aspirin1
Freak
Prispevkov: 766
Pridružen: 10 Feb 2008, 07:31

Ludbreg

Odgovor Napisal/-a aspirin1 »

Evo še ekipa iz Ludbrega,Čakovca..
Priponke
IMG_7259_6513p.jpg
IMG_7259_6513p.jpg (154.84 KiB) Pogledano 9496 krat
Mlajši Frančič-Nixa letenje za prave stare mačke
Mlajši Frančič-Nixa letenje za prave stare mačke
IMG_7148_6409.jpg (173.54 KiB) Pogledano 9496 krat
Levo Mimi,desno Ivica
Levo Mimi,desno Ivica
IMG_7218_6474.jpg (207.49 KiB) Pogledano 9496 krat
Uporabniški avatar
aspirin1
Freak
Prispevkov: 766
Pridružen: 10 Feb 2008, 07:31

Mollram

Odgovor Napisal/-a aspirin1 »

Gremo še malo
Priponke
Čestitke za pravo junaško borbo.Rok 5.mesto je kot prvo in če še upoštevamo namige okoli korektnosti sodnikov za domače(?)potem ni kaj dodati.Osebno sem bil vseeno nagrajen in sicer pri žrebu sem dobil poleg malih pozornosti v kozarcu servo m.D47.Ni kaj.L
Čestitke za pravo junaško borbo.Rok 5.mesto je kot prvo in če še upoštevamo namige okoli korektnosti sodnikov za domače(?)potem ni kaj dodati.Osebno sem bil vseeno nagrajen in sicer pri žrebu sem dobil poleg malih pozornosti v kozarcu servo m.D47.Ni kaj.L
IMG_7260_6514.jpg (241.57 KiB) Pogledano 9463 krat
Gremo veselo v enem kosu domov...
Gremo veselo v enem kosu domov...
IMG_7256_6510_edited-1.jpg (293.41 KiB) Pogledano 9463 krat
Res je natreniral...brzina mu je vrlina.Aleš
Res je natreniral...brzina mu je vrlina.Aleš
V-zrak.jpg (223.59 KiB) Pogledano 9463 krat
Odgovori

Vrni se na HLG/SAL/DLG modeli