SALonit

Modeli jadralnih letal z metom iz roke

Moderator: samo3d

mihec87
Dr. Modelar
Prispevkov: 3864
Pridružen: 24 Jan 2005, 18:57
Kraj: Velenje

Re: SALonit

Odgovor Napisal/-a mihec87 »

Sicer ne vem obojestranske zgodbe..
razkent mislim da bi sam počel isto če bi pred tremi leti vplačal za model ki ni poceni ter ga nebi videl....V bistvu je ta forum edina bilka ki ti ostane če ti proizvajalec ne odgovarja več...

Meni je samo grozno da proizvajalec dovoljuje da se takšne stvari pišejo na forumu namesto da se naredi kot je treba..
Modelarji smo kot trobentice,ko skopni sneg ter pride pomlad, pokukamo na plano..
MatejŠ
Razpravljalec
Prispevkov: 115
Pridružen: 19 Jan 2011, 06:53
Kraj: Maribor

Re: SALonit

Odgovor Napisal/-a MatejŠ »

Fajn bi bilo, če bi tudi Rok kaj povedal na to temo ...

lp
ilmailija
Začetnik
Prispevkov: 7
Pridružen: 10 Okt 2010, 10:36

Re: SALonit

Odgovor Napisal/-a ilmailija »

WEll, its been month, and we have not heard from this conman :( I know he shows up in contest around europe, so poke hes elbow for me, if u see him, and ask why he took our money? He is very public person in the f3k scene afterall? He even promised to send nr1 and nr2 of hes new plane apus product line, but i see other people flying their apuses before me and my friend.. :( Hes full of empty promises, i guess if i had walked the distance over the europe, i have gotten the planes faster..
ilmailija
Začetnik
Prispevkov: 7
Pridružen: 10 Okt 2010, 10:36

Re: SALonit

Odgovor Napisal/-a ilmailija »

Not a single word from him! Anyone heard of this robber? As long as i know, Salonits and Apus are keywords for being ripped from your money!
Uporabniški avatar
Modlar
Tekmovalec
Prispevkov: 330
Pridružen: 02 Jun 2005, 19:50
Kraj: Koroška

Re: SALonit

Odgovor Napisal/-a Modlar »

You had to go personally to him and .......

LP Mare
Kdor visoko leta - daleč vidi.
ilmailija
Začetnik
Prispevkov: 7
Pridružen: 10 Okt 2010, 10:36

Re: SALonit

Odgovor Napisal/-a ilmailija »

Yeah i guess i have to come to Slovenia to solve this with few friends ;) I heard its beautiful country, mountains and rivers.
Uporabniški avatar
Pisaneli
Dr. Modelar
Prispevkov: 3509
Pridružen: 13 Sep 2006, 20:47
Kraj: Žiče-Slov. Konjice

Re: SALonit

Odgovor Napisal/-a Pisaneli »

I really feel sorry for you. I know I would be pissed off too. I really wish there was something I could do to help you.

The only thing I can think off is that you try to contact our and your's Customer Protection Agency and they will tell you what to do.

[email protected]

Hope this helps.

Regards,
Gorazd
Fear of a Flat Planet.
-slopescream-
Uporabniški avatar
bray
Freak
Prispevkov: 927
Pridružen: 04 Maj 2006, 20:57
Kontakt:

Re: SALonit

Odgovor Napisal/-a bray »

SALonit...še pomnite tovariši!? ;)
Danes sta mi dopoldan dve kanji naredili orng lušte tako da sem si vzel nekaj časa, pobrisal prah, na hitro sprogramiral dve fazi, nafilal baterije in še pred kosilom dobro uro metal na bližnjem travniku in pobiral nulce. Nebo brez oblačka in skoraj brez vetra...temperture pa pomladanske. Se pozna, da sem čisto ven padu. Kaj višje od slabih 40m ni šlo in jutri me bo verjetno vse bolelo. ;) Jutri ponovim!
Vsel ko strela! :D
Priponke
DSC_0542.JPG
DSC_0542.JPG (185.12 KiB) Pogledano 9021 krat
I didn't know it was impossible when i did it!
http://www.sdgpslogger.com
http://bpp-blog.blogspot.com
Odgovori

Vrni se na HLG/SAL/DLG modeli