Bilo je lepo

Bojevanja z modeli letal

Moderator: Big A

Odgovori
Uporabniški avatar
Marko1
Freak
Prispevkov: 647
Pridružen: 18 Nov 2004, 18:04
Kraj: Vrhnika
Kontakt:

Bilo je lepo

Odgovor Napisal/-a Marko1 »

Živijo!!!

Pretekli vikend sva se z Natašo odpravila na Avstrijski nacinonalni pokal točneje na Dunaj. Odšla sva že v petek saj sem moral po romarski poti pod MUS zaviti v Švajgi in takoj zapravit cca 60EU. Nato sva nadaljevala naprej proti Dunaju. Končno sva prispela na pisto in na srečo ujela zelo prijaznega modelarja, saj nama je pomagal najti sobo.
Tekma je bila v soboto, bilo nas je 11 pilotov od tega sva bila jaz in Kristjan Popivčak tujca, ostali domačini. Tekma je potekala zelo gladko in hitro, bil je precej močan bočni veter kateri nam je delal manjše probleme.
Na sami tekmi se je razbilo kar precej modelov, bilo je dosti akcij vendar se je čutilo da je tekma na bolj nežnejšem nivoju kot pri nas. Prvo mesto je zasedel Gert Koenig, drugi je bil Kristian Popivčak, tretji je bil pilot domačega kluba, sam sem zasedel 4. mesto.
Po tekmi sva si šla ogledat mesto Dunaj in na obilno zasluženo večerjo. Domov sva se odpravila v nedeljo zjutraj.
Priponke
AS.jpg
AS.jpg (92.77 KiB) Pogledano 1912 krat
Razbitine.jpg
Razbitine.jpg (83.81 KiB) Pogledano 1912 krat
Piloti.jpg
Piloti.jpg (82.87 KiB) Pogledano 1912 krat
Uporabniški avatar
Big A
Dr. Modelar
Prispevkov: 2065
Pridružen: 17 Nov 2003, 09:11
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Big A »

Marko,

Čestitke za odlično 4. mesto =D> =D> =D> .
Po slikah vidim, da so bili prisotni tudi piloti iz Shraedinga, kar je zelo razveseljivo. Kiki je po novem izgleda presedlal na švicarja... Gert je z zmago potrdil, da ostaja v lanski formi in da bo nanj treba resno računati tudi pri nas.

Lp
A
Odgovori

Vrni se na Combat modeli