Rotomotor

Splošna debata o motorjih in modelih z eksplozijskim pogonom

Moderator: Mipo

Odgovori
Uporabniški avatar
misak
Freak
Prispevkov: 996
Pridružen: 30 Apr 2005, 18:20
Kraj: Bled

Rotomotor

Odgovor Napisal/-a misak »

Pozna kdo tole firmo? Mogoče uporablja njihov motor. Slučajno sem naletu na njih ko sem iskal nekaj za MVVS.

link : www.rotomotor.cz

Motor se mi zdi lepo narejen. Tudi tehnični podatki kar obetajo in pa seveda cena...
S5-DSM
Uporabniški avatar
Brane
Dr. Modelar
Prispevkov: 4585
Pridružen: 15 Nov 2004, 12:30
Kraj: Moste

Odgovor Napisal/-a Brane »

Zanimivo :roll: en švaba je na enem ameriškem forumu pisal, da so to motrorji RM (Ruski Motorski) sedaj pa vidim, da so češki.
Bilo je tudi nekaj debate, pa sem dobil občutek, da modelarji niso ravno navdušeni nad temi motorji, čeprav je vprašanje koliko je tako mnenje realno, saj je bilo videti , da te motorje pozna le malo modelarjev. Res pa je da ZDZ je in MVVS e (bencinarje ) vsi v glavnem hvalijo :roll:
Kaj bo, ko se razve, da so nekatere kopije že boljše od originalov???
Uporabniški avatar
joža
Razpravljalec
Prispevkov: 108
Pridružen: 18 Maj 2003, 21:20
Kraj: MB ch 75

Odgovor Napisal/-a joža »

V FMT-ju 6/2005 je test motorja RM-25V in tip, ki ga je testiral kar pohvalno piše o njem.
Uporabniški avatar
MC GAYVER
Profesor
Prispevkov: 1973
Pridružen: 12 Dec 2002, 01:00
Kraj: lj
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a MC GAYVER »

Tak motor ima kolega na letališču kjer letamo :D

Dela kar ok moči je tudi dovolj, je pa to naglasnejša mašina kar sem jih slišal :o pa ne po izpuhu notri v motorju se vse skupaj sliš kot bi v pralni stroj nasul veliko vijakov in vklopil pranje :D vsak trenutek delovanja motorja pričakuješ da bo vse skupaj raspadlo :o
Uporabniški avatar
misak
Freak
Prispevkov: 996
Pridružen: 30 Apr 2005, 18:20
Kraj: Bled

Odgovor Napisal/-a misak »

No ja hvala za info fantje. Sam zanimal me je kej več. Tko, da je bol pametno kupt MVVS. Za to sem pač zdej prašička naštimal pa notr mečem dnarčka. Ko bo ene 400 EUR pa v štacuno :D
S5-DSM
Odgovori

Vrni se na Splošni pogovori o modelih z eksplozijskim pogonom