nakup mini eco

Debate o ECO colnih.

Moderatorji: KlemenR, Intruder

Odgovori
gregor94
Freak
Prispevkov: 675
Pridružen: 21 Avg 2006, 07:32
Kraj: dobova
Kontakt:

nakup mini eco

Odgovor Napisal/-a gregor94 »

pri schwagiju sem zasledil čoln mini eco ki je v kompletu za 36 eur. čoln motor regulator .In me zanima če se splača kupit ,prvo kar bi naredil bi dal namesto speed 400 noter speed 480.
Zaželjene so graje in hvale glede čolna


http://www.der-schweighofer.de/web/prod ... prodID=703


lp.gregor
Uporabniški avatar
mobil11
Freak
Prispevkov: 535
Pridružen: 15 Feb 2004, 14:30
Kraj: Bizeljsko

Odgovor Napisal/-a mobil11 »

Neki časa nazaj so ga imeli pri MIBUTU za 7000 sit kar je res poceni za vse kar si dobil(speed400, regulator, baterije, polnilc, lupinca, prop, os,....) in mislim da za ta gnar niti črevesja ne dobiš. Čoln s tem setom ne dosega nekih visokih hitrosti a za nedelsko vožnjo je čist uredu.


Mislim da imam še nekje en kratki posnetek vožnje pa ga bom probal na net spraut :lol:
LP (G)(Z)oran
http://www.gorankroselj.com/
Uporabniški avatar
luka.
Tekmovalec
Prispevkov: 273
Pridružen: 02 Okt 2005, 17:20
Kraj: ljubljana

Odgovor Napisal/-a luka. »

Ja to kar je mobil11 napisal je res, vendar mislim da se bolj splača, da v nek čovn vložiš malo več pa se potem pelje kot se šika. Jaz če bi bil na tvojem mestu bi od sebata kupil mini eco iz steklene tkanine, potem pa bi počasi kupoval ostale komponente in jih montiral v čovn. In do spomladi bi bil čovn nared ter lahko bi se udeležil že prve tekme če bi hotel... :wink:.

To je moje mnenje, ti pa se moraš sam odločiti! :P =P~
Urca modelarstva na dan odžene zdravnika stran..=)
Uporabniški avatar
igli
Razpravljalec
Prispevkov: 118
Pridružen: 29 Nov 2005, 20:57
Kraj: Stranice - Zreče

Odgovor Napisal/-a igli »

gregor94 sam sem bil v isti dilemi kot si ti sedaj, ampak sem se odlocil in si nabavil ecota- res da je bila lupina slabse ohranjena(moral sem kitati, barvati,..), vendar mi ni zal. Čol sedaj gre kot puščica, zraven obnove pa pogruntas marsikaj:D, tako da se raje odloci za to drugo varjanto-coln iz steklenih vlaken, karbona, ti ne bo žal!!

Lp
-HPI Baja 5b
-Futaba 2PL

Slika
Slika
gregor94
Freak
Prispevkov: 675
Pridružen: 21 Avg 2006, 07:32
Kraj: dobova
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a gregor94 »

Hvala za odgovore .Bom potem raje našparal denar in kupil pri sebu

lp.gregor
Uporabniški avatar
Gargy
Razpravljalec
Prispevkov: 58
Pridružen: 19 Jan 2006, 17:27
Kraj: Maribor (okolica)

Odgovor Napisal/-a Gargy »

Tega miniECO-ta sem si tudi sam kupil v omenjeni trgovini. Za svoj denar ponuja ogromno. Kasneje sem si sicer omislil malo večji model (ECO Manta), vendar še vedno kdaj pa kdaj vozim tudi tega tamalega. Sicer pa ga vedno vzamem na potepanja po Jadranu in je vedno atrakcija v sidriščih.

Za tekmovanja se ravno ne more primerjat z Seba-tovimi modeli, vendar pa dobro opravlja svojo nalogo. Priložen Speed 400 je dober. Poizkusil sem tudi z Jamaro 480 BB HS pa neke opazne razlike ni bilo. verjetno bi se dalo kaj naredit še s eliso, da bi močnejši motor prišel do izraza.

Za 36€ je miniECO dober nakup, ki te nebo razočaral. Za tekmovanja pa vsekakor ni najbolj primeren in za ta namen bo treba poseči po čem boljšem in predvsem - dražjem!

Priporočam.

LP
Gargy
LP
Gargy

35 MHz / kanal 66
Maribor z okolico (v zraku in na vodi)
Uporabniški avatar
čalpič
Freak
Prispevkov: 820
Pridružen: 13 Dec 2004, 20:09
Kraj: Selnica ob Muri(Šentilj)---Maribor
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a čalpič »

Odvisno ali bi rad tekmoval ali ne!

Ta model je za začetek čist soliden!

Sem ga imel od enga kolega ko sem mu ga malo predelal in je model je za začetek čist vredu! JE bilo že dosti o tem modelčku napisanega samo malo moraš poiskat :wink:


Tako da jas ti priporočam.Sicer pa zdaj tako ali tako ne moreš vozit. Tako da če se ti pa ne mudi pa malo prišparaš in si kupiš tekmovalen model(če so to tvoje ambicije) :wink:


LP
Če se počutiš ,da imaš stvar pod nadzorom ,je to samo zato, ker ne greš dovolj hitro!
[M. Andretti]


http://album.email.si/hydro_freak/
gregor94
Freak
Prispevkov: 675
Pridružen: 21 Avg 2006, 07:32
Kraj: dobova
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a gregor94 »

Bom raje čez zimo šparal in potem kupil nekaj konkretnega,tekmovat ne mislim.Sem si pa sedaj naredil čovn iz balze.
DOLŽINA 33cm
MOTOR speed 400
površinski pogon #-o upam

p.s ne preveč komentirat ker vem da sem vse naredil šlampasto
Nasveti bi pa bili dobrodošli :wink:
Neko veliko hitrost sploh ne pričakujem
http://www.email.si/apps/es_gallery/p.php?id=187022

lp.gregor
Uporabniški avatar
gosakm
Drekach™
Prispevkov: 141
Pridružen: 11 Apr 2003, 22:53
Kraj: Logatec

Odgovor Napisal/-a gosakm »

Bom malo pomagal pri odločitvi.

L.P. Miram
viewtopic.php?t=15392
Čovnov mam tolk, da se lohk na suhem kopam z njimi.
Odgovori

Vrni se na ECO