Durafly Tundra

Modeli za počasno in sproščeno letenje

Durafly Tundra

OdgovorNapisal/-a smarnca » 22 Apr 2017, 16:31

Pozdravljeni!

Ali ima kdo od vas morda HobbyKingov model Durafly Tundra? Kakšen je v primerjavi z Multiplex FunCub-om?

Po ceni je seveda Tundra mnogo boljša, kaj pa po kvaliteti? Vem da nekateri HK modeli niso najbolje sestavljeni zato me zanima ali bi se jo splačalo kupiti.
Na tujih straneh je veliko napisanega o tem letalu in pravijo da je v redu ampak isto so govorili tudi za HyperBipe pa nisem bil ravno navdušen.

Slika

Lp
Uporabniški avatar
smarnca
Začetnik

Re: Durafly Tundra

OdgovorNapisal/-a štajerc » 25 Apr 2017, 14:12

Pozdravljen,
pri nas leti ena: viewtopic.php?f=130&t=93939
lastnik je z njo zelo zadovoljen. Tudi jaz sem jo testiral in moram rečti da bi jo takoj nabavil kot nek trenažni model ki je vedno zraven. Nadomestek easystarju :)
Žal FunCub-a nisem letel, tako da ne morem povedati razlik, definitivno pa ne boš razočaran ob nakupu. Model je lično izdelan, tudi detajli. Podvozje pa dovolj vzdržljivo za trše pristanke. Kak premet čez krilo tudi zdrži (po zemlji seveda), testirano ;)
L.P.Samo
Štromar ima včasih prav, elektrika pa vedno!
Uporabniški avatar
štajerc
Dr. Modelar

Kraj: Ormož

OdgovorNapisal/-a dragonFLY » 30 Apr 2017, 11:20

Lastim si ga sam in zaenkrat zadovoljen, fun cuba nisem imel, da bi lahko naredil primerjavo vendar glede na ceno med fun cubom in tem sem
se rajši odločil za tega... Zraven so tudi original plovci ter nastavek za kamero ( nisem testiral). Drugače pa marsikaj zrdži v zraku kot tudi na tleh.. :wink:
Uporabniški avatar
dragonFLY
Tekmovalec

Kraj: Celje

OdgovorNapisal/-a smarnca » 01 Maj 2017, 17:21

Sem ga kar vzel je trenutno v akciji 135€ pa bomo videli
Uporabniški avatar
smarnca
Začetnik

OdgovorNapisal/-a smarnca » 27 Jul 2017, 21:02

Sedaj ko Tundro letam že nekaj časa lahko povem da je res odličen model za sprostitev. Za novince v modelarstvu je odličen kot drugi model (če si ne naredijo svojega). Letalne sposobnosti so super saj leti počasi in ni živčen.

Ima pa eno manjšo pomanjkljivost in sicer konektorji med krili in trupom niso ravno posrečeni saj pri meni niso delovali oziroma aileroni niso vedno delali. Ampak to ni tak hud problem se da rešit z Y kablom
Uporabniški avatar
smarnca
Začetnik

Vrni se na Parkflyerji in slowflyerji

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost