HOOVERING Z MIG29 - SEBASTIANO SILVESTRI

Modeli s turbinskim pogonom (jet, pulzo jet, ducted fan & elektro)
Odgovori
Uporabniški avatar
Nikalaj
Tekmovalec
Prispevkov: 372
Pridružen: 18 Feb 2005, 14:33
Kraj: Luvigana

HOOVERING Z MIG29 - SEBASTIANO SILVESTRI

Odgovor Napisal/-a Nikalaj »

Sebastiano Silvestri s svojim MIG 29 izvaja hoovering (pa še kaj)

Zelo atraktivno ...


http://www.filippo-materazzi.it/MIG-29_OVT.wmv
Še vsak model sem varno spravil na tla - tako ali drugače... sestavljenega ali pa po komponentah !
Uporabniški avatar
AIRGHANADA
Freak
Prispevkov: 976
Pridružen: 30 Nov 2006, 22:41
Kraj: Marburg
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a AIRGHANADA »

Ne bi rad gnjavil, vendar

1. Za podobne zadevščine obstaja posebej tema

viewtopic.php?t=8455&highlight=razli%E8 ... o+posnetki

2. Ni se mi sicer dalo, iskat sem pa skoraj 100% prepričan, da je bil posnetek že trikrat objavljen.

vsekakor pa lep posnetek in brez zamere!


B.
veni, vici, vomiti
Uporabniški avatar
SpEkTr
Freak
Prispevkov: 816
Pridružen: 29 Jan 2006, 13:29
Kraj: Dvorje

Odgovor Napisal/-a SpEkTr »

No ja ravno kak huvering ni, je pa pošten harier :)
lp Dejan

Slika
Uporabniški avatar
Astraeus
Tekmovalec
Prispevkov: 412
Pridružen: 17 Mar 2007, 13:17

Odgovor Napisal/-a Astraeus »

AIRGHANADA napisal/-a:2. Ni se mi sicer dalo, iskat sem pa skoraj 100% prepričan, da je bil posnetek že trikrat objavljen.
Pa takšni posti tudi ;). Moraš razumeti, da nimajo vsi interesa niti časa prečekirati ama čisto vse poste, če ni slučajno že kaj enakega bilo objavljeno :), zato pa chill out, dude ;).
Uporabniški avatar
AIRGHANADA
Freak
Prispevkov: 976
Pridružen: 30 Nov 2006, 22:41
Kraj: Marburg
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a AIRGHANADA »

Astraeus napisal/-a:
AIRGHANADA napisal/-a:2. Ni se mi sicer dalo, iskat sem pa skoraj 100% prepričan, da je bil posnetek že trikrat objavljen.
Pa takšni posti tudi ;). Moraš razumeti, da nimajo vsi interesa niti časa prečekirati ama čisto vse poste, če ni slučajno že kaj enakega bilo objavljeno :), zato pa chill out, dude ;).
ajao pametnjakoviči. Tema "različni videoposnetki" je pa, mislim da, več kot očitna =D> =D> =D> =D> =D>

enega lepega dne mi bo res čir na želodcu razpič....


B.
veni, vici, vomiti
Uporabniški avatar
Nikalaj
Tekmovalec
Prispevkov: 372
Pridružen: 18 Feb 2005, 14:33
Kraj: Luvigana

Odgovor Napisal/-a Nikalaj »

AIRGHANADA napisal/-a:
Astraeus napisal/-a:
AIRGHANADA napisal/-a:2. Ni se mi sicer dalo, iskat sem pa skoraj 100% prepričan, da je bil posnetek že trikrat objavljen.
Pa takšni posti tudi ;). Moraš razumeti, da nimajo vsi interesa niti časa prečekirati ama čisto vse poste, če ni slučajno že kaj enakega bilo objavljeno :), zato pa chill out, dude ;).
ajao pametnjakoviči. Tema "različni videoposnetki" je pa, mislim da, več kot očitna =D> =D> =D> =D> =D>

enega lepega dne mi bo res čir na želodcu razpič....


B.
Daj se no malo umiri, saj ni tako hudo, če kaka tema malo kiksne rubriko!
Še vsak model sem varno spravil na tla - tako ali drugače... sestavljenega ali pa po komponentah !
Uporabniški avatar
AIRGHANADA
Freak
Prispevkov: 976
Pridružen: 30 Nov 2006, 22:41
Kraj: Marburg
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a AIRGHANADA »

[/quote]

Daj se no malo umiri, saj ni tako hudo, če kaka tema malo kiksne rubriko![/quote]


Dajte se malo naučit brat po vrsti, ne pa vsepovprek!
veni, vici, vomiti
Uporabniški avatar
Astraeus
Tekmovalec
Prispevkov: 412
Pridružen: 17 Mar 2007, 13:17

Odgovor Napisal/-a Astraeus »

He he, tale forum je pa zabaven.

Malce šole vodenja bi nekateri potrebovali ;). Torej, če se komu zdi, da se tema ponavlja ali pa da je v napačni rubriki ni način, da se javno kritizira ljudi, temveč se tema mirno in brez kakršnihkoli postov prestavi ali izbriše ter se "pisatelja" prijazno opozori. Tle na tem forumu pa počnete ravno obratno.

Zamislite si, kako se počutijo ljudje, ki se jih pred vsemi označi za "bebčka".

Torej, naredil sem kontra temu, kar menim, da je prav, ampak z namenom, da se negativni kritizerji nekaj naučite :D.

Pa lep dan še naprej :D.
Uporabniški avatar
sasokog
Razpravljalec
Prispevkov: 139
Pridružen: 14 Nov 2008, 10:57
Kraj: Nova Gorica
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a sasokog »

Astraeus napisal/-a:He he, tale forum je pa zabaven.

Malce šole vodenja bi nekateri potrebovali ;). Torej, če se komu zdi, da se tema ponavlja ali pa da je v napačni rubriki ni način, da se javno kritizira ljudi, temveč se tema mirno in brez kakršnihkoli postov prestavi ali izbriše ter se "pisatelja" prijazno opozori. Tle na tem forumu pa počnete ravno obratno.

Zamislite si, kako se počutijo ljudje, ki se jih pred vsemi označi za "bebčka".

Torej, naredil sem kontra temu, kar menim, da je prav, ampak z namenom, da se negativni kritizerji nekaj naučite :D.

Pa lep dan še naprej :D.
Se podpišem pod to....
Uporabniški avatar
AIRGHANADA
Freak
Prispevkov: 976
Pridružen: 30 Nov 2006, 22:41
Kraj: Marburg
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a AIRGHANADA »

sasokog napisal/-a:
Astraeus napisal/-a:He he, tale forum je pa zabaven.

Malce šole vodenja bi nekateri potrebovali ;). Torej, če se komu zdi, da se tema ponavlja ali pa da je v napačni rubriki ni način, da se javno kritizira ljudi, temveč se tema mirno in brez kakršnihkoli postov prestavi ali izbriše ter se "pisatelja" prijazno opozori. Tle na tem forumu pa počnete ravno obratno.

Zamislite si, kako se počutijo ljudje, ki se jih pred vsemi označi za "bebčka".

Torej, naredil sem kontra temu, kar menim, da je prav, ampak z namenom, da se negativni kritizerji nekaj naučite :D.

Pa lep dan še naprej :D.
Se podpišem pod to....
Daj ne blodite, saj pa se ve kaj bi bilo najboljše in kako bi se naj zadevi streglo. Če pa se vsakih tolko, še posebej pa v zimskem času najde nekdo, ki pač rad malo drek pomešal, pa enostavno ne morem bit tiho. Moj prvi post je bil čista milina, dokler se seveda ni javil Herr A., ki je očitno več kot prepričan v to, da če je nekaj narobe, je treba jahat tistega, ki na nepravilnost opozori. Še posebej zanimiva je pa izjava:

"Moraš razumeti, da nimajo vsi interesa niti časa prečekirati ama čisto vse poste..."

saj razumem, da nimamo časa čekirat vseh postov, samo vsaj interes lahko pokažeš in uporabiš super funkcijo, ki je BTW še brezplačna, sliši pa na ime "IŠČI".

Razen seveda, če te bolj zanima gobarstvo, modelarjenje pa pride na vrsto ko se gobarska sezona bliža koncu. :wink:

B.

P.S. Moderator pa naj prosim to temo premakne, med gostilniške trače!
veni, vici, vomiti
Uporabniški avatar
Astraeus
Tekmovalec
Prispevkov: 412
Pridružen: 17 Mar 2007, 13:17

Odgovor Napisal/-a Astraeus »

Resnica ni plenica pa marsikomu smrdi :lol: . Ja, je hudič, če ti kdo podira potičke v peskovniku :D .

Potem pa imejte uporabniku neprijazno moderatorstvo :roll: .
Uporabniški avatar
Mipo
Dr. Modelar
Prispevkov: 3309
Pridružen: 15 Nov 2004, 11:59
Kraj: Vrtojba

Odgovor Napisal/-a Mipo »

Žal tudi tu ni moderatorja, potem pa prihaja do izpadov serijskih ******.

Ali se kdo javi za modulatorja? Menda bi moral kaj vedeti o jet modelih! 8)

Mipo

P.S.: Prav lepo, da je bil posnetek objavljen v tej temi, saj v njo tudi spada. Saj veliko zapisov ustreza različnim naslovom. Verjetno bi besedo servomotor našli v vsaki mapi.
Odgovori

Vrni se na Jet modeli