FT Bloody Wonder

Vse od načrtovanja, izdelave do letenja z modeli letal iz stiropora, deprona, EPP pene, itd.

Moderator: carcar

Odgovori
Uporabniški avatar
jajzi
Začetnik
Prispevkov: 44
Pridružen: 01 Apr 2016, 08:53
Kraj: Radomlje

FT Bloody Wonder

Odgovor Napisal/-a jajzi »

FT bloody wonder. Narejen iz navadne kapa plošče, ki je precej težja od tiste, ki jih uporablja flitetest.
Vseeno mi fino izdelovati letala iz teh plošč, ker lahko mirno slediš načrtu, plošče pa dobim skoraj kjerkoli.
Vgrajen NTM 2816 1200 (http://www.hobbyking.com/hobbyking/stor ... _286w.html)
8x4 propeler (čakam na 8x6), leti na 4S 1800 mah baterijo.

Letalo lahko vzleti z mesta in je noro hitro. Pristanek je precej kompliciran zaradi potrebne velike hitrosti letenja in ker ni koles.

Slika
na1pir
Začetnik
Prispevkov: 22
Pridružen: 14 Avg 2016, 21:28

Re: FT Bloody Wonder

Odgovor Napisal/-a na1pir »

Se strinjam odlično letalo, jaz sem uporabil SPONZ-ove načrte (lažji pristanki ker nima vertikalnih stabilizatorjev pod horizontalnem) z FT WR peno, ter EMAX CF2822 1200KV - leti kot na tirnicah. Podobno a veliko manjše letalo je baby brit vsekakor priporočam!

Zankrat je moj načrt za naslednje leto se sčasoma naučiti leteti dvojne osmice (to je standardno osmico tako, da hkrati izvajaš še dvojne polovične obrate enkrat v levo enkrat v desno) stem, da letalo ne spremija višine. To letalo je zmožno še mnogi podobnih akrobacij . . . Domnevam, da bom pri tem šel skozi nekaj podobnih letal =)
Odgovori

Vrni se na Modeli iz penastih materialov