Kaj se je zgodilo Merlinu?

Vse od načrtovanja, izdelave do letenja z modeli letal iz stiropora, deprona, EPP pene, itd.

Moderator: carcar

Odgovori
Uporabniški avatar
Nanix
Tekmovalec
Prispevkov: 344
Pridružen: 24 Okt 2006, 07:29
Kraj: Ljubljana

Kaj se je zgodilo Merlinu?

Odgovor Napisal/-a Nanix »

Pozdravljeni,
dolgo časa sem imel Merlina na polici, ker pač nisem znal dovolj leteti. Pred par dnevi pa sem ga zalaufal in ugotovil, da gre za neverjeten avionček - pravi strup. Tudi možnost prevoza, zlaganje kril, prostor za baterije je vse tako user friendly - svetlobna leta naprej od običajnih penastih modelov. Kot pravi strup pa sem ga tudi že pošteno stolkel (ker privajanje vzame svoje), zato bi še enga praznega, da začnem na čisto. A, glej ga zlomka, Merlini - izgleda - ne obstojajo več, oz. jih več ne delajo. A kdo ve kaj bolj konkretnega: od kdaj, zakaj, se da kje še dobiti...
NoD
Razpravljalec
Prispevkov: 91
Pridružen: 19 Sep 2006, 20:06
Kraj: Luša

Re: Kaj se je zgodilo Merlinu?

Odgovor Napisal/-a NoD »

Uporabniški avatar
Nanix
Tekmovalec
Prispevkov: 344
Pridružen: 24 Okt 2006, 07:29
Kraj: Ljubljana

Re: Kaj se je zgodilo Merlinu?

Odgovor Napisal/-a Nanix »

THX,
izgleda, da res imajo merlina, pa še poceni je. Je pa mali problem z jezikom, ne najdem izbire za language. Ampak bom poskusil srečo.
Uporabniški avatar
MatjazO
Razpravljalec
Prispevkov: 117
Pridružen: 01 Dec 2004, 18:40
Kraj: Domžale

Re: Kaj se je zgodilo Merlinu?

Odgovor Napisal/-a MatjazO »

Uporabniški avatar
Nanix
Tekmovalec
Prispevkov: 344
Pridružen: 24 Okt 2006, 07:29
Kraj: Ljubljana

Re: Kaj se je zgodilo Merlinu?

Odgovor Napisal/-a Nanix »

Ja, to sem pa že gledal, nisem bil pa prepričan o kvaliteti izvedbe (prostor za baterije, snemanje kril...) Ampak če ga na telem mestu priporočate, ga bom vsekakor vzel v ožji izbor.
:))
Uporabniški avatar
Sali
Tekmovalec
Prispevkov: 265
Pridružen: 27 Dec 2009, 17:58
Kraj: Hrastnik

Re: Kaj se je zgodilo Merlinu?

Odgovor Napisal/-a Sali »

Ja, to sem pa že gledal, nisem bil pa prepričan o kvaliteti izvedbe (prostor za baterije, snemanje kril...) Ampak če ga na telem mestu priporočate, ga bom vsekakor vzel v ožji izbor.
:))
Si kupil kitajsko kopijo?
Ko enkrat poskusiš letenje, boš vedno hodil po zemlji z očmi uprtimi v nebo, ker tam si bil in tja se želiš vrniti. L.d.V.
Uporabniški avatar
Andreo29
Freak
Prispevkov: 899
Pridružen: 13 Avg 2007, 20:43
Kraj: Nova Gorica

Re: Kaj se je zgodilo Merlinu?

Odgovor Napisal/-a Andreo29 »

Sicer imajo cene kar solidne ampak kaj, ko je poštnina zasoljena! Je hitro cca 20€ zraven!
Pa kak drug jezik tudi pozabi.
Andreo
Odgovori

Vrni se na Modeli iz penastih materialov