OBISK!!

Fotografiranje z modelom iz zraka

Moderator: Pisaneli

Uporabniški avatar
Golobinho
Razpravljalec
Prispevkov: 120
Pridružen: 09 Jan 2009, 19:06

Odgovor Napisal/-a Golobinho »

Joj jest bi tud fpv pilotiru :).
No sej ga tud bom v blizni prihodnosti. Sem preprican da so fantje nardil res hude posnetke.
Upam da jih bom cim prej vidu da me se bl zrajca tale FPV :)
Uporabniški avatar
miharix
Profesor
Prispevkov: 1078
Pridružen: 16 Jun 2008, 22:06
Kraj: Kamnik / LJ
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a miharix »

Lp,
M.

Uporabno za začetnike: https://zemljevid.miharix.eu
https://tim.izdelal.si

Revija TIM ima 60 let - Če še nikoli nisi nič objavil v TIM-u, se opogumi in napiši kak prispevek(nasveti,predelave,gradnja,tekmovanja,preizkusi...).
Uporabniški avatar
skorp_jon
Profesor
Prispevkov: 1329
Pridružen: 09 Avg 2006, 09:02
Kraj: Beltinci

Odgovor Napisal/-a skorp_jon »

Futaba 12FG & Taranis Q X7
Uporabniški avatar
carcar
Profesor
Prispevkov: 1045
Pridružen: 28 Avg 2005, 08:48

Odgovor Napisal/-a carcar »

Lepo, edino muska tokeat pa ni bila posrecena, drugace pa pohvale! :)
_____a.k.a @ Moderator Modeli iz penastih materialov____
Uporabniški avatar
Roberto
Dr. Modelar
Prispevkov: 8648
Pridružen: 16 Nov 2004, 18:16
Kraj: Idrija

Odgovor Napisal/-a Roberto »

skorp_jon napisal/-a: Tu je malo boljša slika:
Kapo dol ... =D> =D> =D>
.
Grunf pravi: Ko vrijedi leti, ko leti vrijedi, tko ne leti ne vrijedi !
.
cero4
Razpravljalec
Prispevkov: 77
Pridružen: 02 Avg 2011, 13:04
Kraj: Vipava

Odgovor Napisal/-a cero4 »

Video se mi dopade, ampak samo zato ker rad gledam slovenske planine, in perfektno letenje TBS-ja.
Če video primerjam z ostalimi videi od TBS-a, ni ravno posrečen, oh in waw. Vse stvari ki so v njemu so že nekako prikazne v ostalih filmih, mislim pa da je tudi premalo povdarjena vsebinska časovnica,sama rdeča nit filmčka. Barve in motivi so nekako monotoni, razen par posrečenih kadrov z oblaki, tudi glasba v videu je preveč omejena samo na ozki krog poslušalcev takih zvrsti, res pa se lepo sklada s sliko. Torej v primerjavi z ostalimi videi je ta video žal samo povprečen. Imam občutek da TBS niso ravno vedeli kakšen poligon pri nas sploh imajo za pričakovat, vi organizatorji iz slovenjie pa niste vedeli česa vsega so sploh sposobni spravit v tako kratek video; in ja vem da imajo oni proste roke pri oblikovanju njihovega videa.
Upam da boste organizatorji tega "Slovenia experience-a" ta post, če ga boste prebrali, razumeli le kot dobronamerno kritiko, ne pa kot pljuvanje po urah trdega dela organizatrostva.
Uporabniški avatar
tomazslo
Profesor
Prispevkov: 1369
Pridružen: 22 Jun 2010, 19:07
Kraj: Kranjska Gora
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a tomazslo »

cero4 napisal/-a:Video se mi dopade, ampak samo zato ker rad gledam slovenske planine, in perfektno letenje TBS-ja.
Če video primerjam z ostalimi videi od TBS-a, ni ravno posrečen, oh in waw...........
Ja saj vem kaj si hotel povedati, vendar je glede na pogoje in prepreke, ki so se pojavljale pri organizaciji (predvsem, ker je vse slonelo na nekaj posameznikih, ker ostalega odziva ni bilo) zadeva vseeno odlično uspela. Vidi pa vsak skozi svoja očala in pač tudi razume tako kot vidi.
Uporabniški avatar
blazk
Tekmovalec
Prispevkov: 228
Pridružen: 24 Nov 2004, 09:31
Kraj: Zagorje ob Savi

Odgovor Napisal/-a blazk »

cero4 napisal/-a:Video se mi dopade, ampak samo zato ker rad gledam slovenske planine, in perfektno letenje TBS-ja.
Če video primerjam z ostalimi videi od TBS-a, ni ravno posrečen, oh in waw. Vse stvari ki so v njemu so že nekako prikazne v ostalih filmih, mislim pa da je tudi premalo povdarjena vsebinska časovnica,sama rdeča nit filmčka. Barve in motivi so nekako monotoni, razen par posrečenih kadrov z oblaki, tudi glasba v videu je preveč omejena samo na ozki krog poslušalcev takih zvrsti, res pa se lepo sklada s sliko. Torej v primerjavi z ostalimi videi je ta video žal samo povprečen. Imam občutek da TBS niso ravno vedeli kakšen poligon pri nas sploh imajo za pričakovat, vi organizatorji iz slovenjie pa niste vedeli česa vsega so sploh sposobni spravit v tako kratek video; in ja vem da imajo oni proste roke pri oblikovanju njihovega videa.
Upam da boste organizatorji tega "Slovenia experience-a" ta post, če ga boste prebrali, razumeli le kot dobronamerno kritiko, ne pa kot pljuvanje po urah trdega dela organizatrostva.
Please leave a LIKE and FAVORITE.
SPOILER: Enjoy the sunset! ;)
Tudi meni glasba ne štima, gradiva pa je posnetega za par ur.
Preštudirano je bilo vse, sam sem bil tudi kak teden pred tem v Steni (plezal, ne letel) in poslikal par detajlov. Drugi dan letenja, vreme ni dopustilo primarnega cilja. Bomo pa upam da kmalu, zadevo popravili!

LP
Zadnjič spremenil blazk, dne 01 Nov 2011, 23:54, skupaj popravljeno 1 krat.
Elektromotorji so ZAKON!... za zagon motorja!
[psyho]
Tekmovalec
Prispevkov: 263
Pridružen: 15 Okt 2008, 20:14

Odgovor Napisal/-a [psyho] »

Uporabniški avatar
Glider
Dr. Modelar
Prispevkov: 2031
Pridružen: 26 Dec 2004, 15:04
Kraj: V stebru

Odlično

Odgovor Napisal/-a Glider »

Odlično...Špikova skupina, Triglav, Dovška =D>

LP Uroš
peglej, peglej, da navš scuru..

www.aerozaprega.si
Uporabniški avatar
winger
Začetnik
Prispevkov: 44
Pridružen: 21 Sep 2011, 06:52

Odgovor Napisal/-a winger »

Odgovori

Vrni se na Aerofotografija