Kje dobiti baterijo?

Fotografiranje z modelom iz zraka

Moderator: Pisaneli

Odgovori
Uporabniški avatar
dragonFLY
Tekmovalec
Prispevkov: 254
Pridružen: 04 Maj 2008, 16:46
Kraj: Celje

Kje dobiti baterijo?

Odgovor Napisal/-a dragonFLY »

Pozdravljeni mogoče bi vedel kdo kje bi dobil novo baterijo za tole kamerco?

http://www.hobbycity.com/hobbyking/stor ... duct=10093

Kajti zgleda,da mi je pri nesreči poškodovalo baterijo saj zdrži cca 10min. snemanja tako da bi jo moral zamenjati. Če mogoče kdo ve kajti pisal sem že marsikateri kitajski trgovini ki jih tudi prodajajo vendar nič sreče :oops: :roll: :roll: :roll: tako da če kdo ve ali pa se komu valja doma?? :( :)

Hvala, L.P. Matjaž
Uporabniški avatar
andrej007
Profesor
Prispevkov: 1331
Pridružen: 06 Okt 2006, 12:43
Kraj: Domžale

Odgovor Napisal/-a andrej007 »

Jaz bi na tvojem mestu kupil pri HC-ju LiPo akumolatorček 200mAh enakih dimenzij kot original, ki je notri v plastičnem ohišju in ga zamenjal :wink:
Modelarstvo je droga ,ki škoduje predvsem finančnemu stanju odvisnika :lol: :roll: :lol:


lp Andrej
Uporabniški avatar
dragonFLY
Tekmovalec
Prispevkov: 254
Pridružen: 04 Maj 2008, 16:46
Kraj: Celje

Odgovor Napisal/-a dragonFLY »

Ja tudi to sem že gledal dobiti takšno dimnzeji #-o #-o pošteno povedano me zelo jezi :evil:
modlar!
Razpravljalec
Prispevkov: 82
Pridružen: 01 Nov 2005, 16:39

Odgovor Napisal/-a modlar! »

Si prepričan, da je baterija ?
Ultralajt
Dr. Modelar
Prispevkov: 13473
Pridružen: 15 Nov 2004, 17:57
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Ultralajt »

V kompletu sta dva taka akumulatorja. Eden v kameri, drugi v pvc vrečki. Nisi dobil obeh v kompletu? Z eno bi moral snemati najmanj tri četrt ure...

Kako polniš akumulator? Prek USB na računalniku? Je tvoj USB na računalniku O.K.?

Ko se akumulator polni, mora biti stikalo na kameri na of in na kameri med polnjenjem gori temno rdeča ledica. Ko ledica ugasne, je akumulator poln.
Uporabniški avatar
dragonFLY
Tekmovalec
Prispevkov: 254
Pridružen: 04 Maj 2008, 16:46
Kraj: Celje

Odgovor Napisal/-a dragonFLY »

Na začetku so imeli v ponudbi dve bateriji zdej je pa samo še ena ker tudi ni čisto isti model kamere kot je bila prej in sm se pošteno namučil da sem naštudiral nastavtive le te saj so bila navodila zraven od prejšnje :roll: glede polnjena vse tako kot mora bit tudi probal sem jo že polnati iz 220V s pretvornikom za usb če bi bilo na računalniku kaj narobe ampak vedno isto..... tako da mislim da ni druge kot baterijo zamenjati :roll: edino kar še pa res nisem poskusil zamenjati spominske kartice to še moram stestirati če bi slučajno bilo kaj tle, ampak dvomim ker normalno deluje drugje :oops: :-? saj sem pisal hobby kingu če se da dobiti nadomestno baterijo ampak.... nič odgovora. Sicer pa dvomim da jo bom dobil ker sem gledal v parih kitajskih trgovinah ki prodajajo to kamero sicer ne pod turnigy znamko ampak se ve da je enaka in njihov odgovor da ne morejo dobaviti samo baterije :evil: razmišljam o nakupu lipo ki bi jo verjetno dobil v takšnih dimenzijah ampak ne vem kako je potem pri vezavi le te na kamero ker original je Li-on . pač kontakti so enaki itd.....
Odgovori

Vrni se na Aerofotografija