ČVEK

Vse kar ne spada v ostale tematike o modelih letal/helikopterjev

Moderator: Pisaneli

Odgovori
Uporabniški avatar
MC GAYVER
Profesor
Prispevkov: 1973
Pridružen: 12 Dec 2002, 01:00
Kraj: lj
Kontakt:

Re: ČVEK

Odgovor Napisal/-a MC GAYVER »

Če je model težak kot praviš, vzami tanko močno vrvico spredaj daj tenis žogico ali kaj podobnega vrzi preko vej (bolj pri koncu) spustiš žogico do tal primeš obe vrvici in z tresenjem ni hudič, da ne bi padel dol!

Marsikateri model je na ta način prišel dol!
FlyerOne
Razpravljalec
Prispevkov: 93
Pridružen: 26 Feb 2012, 21:39

Re: ČVEK

Odgovor Napisal/-a FlyerOne »

hja sm naredu tud to mcguyver .. pa ni šlo sej pravim kar je blo NA avionu (kamera na krilih itd je dol sam zgleda isto kot da je z vejo prepičen skozi trup čez drugo vejo pa zapleten z escjem in baterijo , bo še mal zafrkancije .. .glavno da je go-pro dol :D mja bo že ... če ne druzga z lokom prešpikat pa zruvat dol :D
etej
Razpravljalec
Prispevkov: 80
Pridružen: 09 Sep 2007, 19:58
Kraj: IVANČNA GORICA

Re: ČVEK

Odgovor Napisal/-a etej »

Ko se je men to zgodilo sem dobil enga krovca, ki je pred sabo zabijal posebna kladiva v deblo in splezal do prvih vej. Po tem pa so mu podali 3X 4m palice zvezane skupaj in je model stolkel dol. Ampak je blo zaj...
ETEJ
tommylee
Razpravljalec
Prispevkov: 90
Pridružen: 30 Jul 2013, 09:49

Re: ČVEK

Odgovor Napisal/-a tommylee »

Malo mi je dolgčas,pa sem se lotil prebiranja raznih tem.In ob prebiranju te teme,sem opazil da nas je več takih,ki ceno modela,ali česarkoli v zvezi z modelarstvom pomanjšamo za kakšen procent.Dobro je to,ker nam večina žena malo popusti,pa drži z nami.vsaj moja mi vedno stoji ob strani.
RC rabbit
Razpravljalec
Prispevkov: 60
Pridružen: 31 Okt 2011, 19:45
Kraj: Zadobrova

Re: ČVEK

Odgovor Napisal/-a RC rabbit »

FlyerOne napisal/-a:fantje mal off topica

a ma kdo kako idejo kako dobit avion iz 45 metrskega drevesa dol če okrog ni dostopa za gasilsko lojtro itd :D

avion je čist u špic objema drevo , sj za avijon se mi ne gre sam elektronko bi blo pa dobr dol dobit če ne druzga zarad lipic :(
Tehle 45m je pa že kar rekord za naše kraje,kakšen je bil konec?
lp GZ
Na zrak !
tommylee
Razpravljalec
Prispevkov: 90
Pridružen: 30 Jul 2013, 09:49

Re: ČVEK

Odgovor Napisal/-a tommylee »

hja,mene tudi zanima ce so ga srecno dobili dol.upam da so
kylesa
Začetnik
Prispevkov: 5
Pridružen: 10 Mar 2014, 08:45

Re: ČVEK

Odgovor Napisal/-a kylesa »

Haha to je pa res veliko, imaš kakšn sliko reševanja letala :)
Ultralajt
Dr. Modelar
Prispevkov: 13473
Pridružen: 15 Nov 2004, 17:57
Kontakt:

Re: ČVEK

Odgovor Napisal/-a Ultralajt »

Danes sem slučajno naletel na en tekst Mihe Mazzinija, kjer je v enem od odstavkov bilo napisano tole:
Glavni razlog nedvomno tiči v človekovi težnji po ugodju in ni večjega, kot ga nudijo srečne družine. Če nekomu rečem, da je genij in mi vrne z istim komplimentom, kako vesela in zadovoljna sva, koliko lepši je svet! Zato pač iščemo prijatelje laskavce in bežimo pred tistimi, ki nas opozorijo na neumnosti, ki jih počnemo. Tisti, ki nam pomagajo pri stiku z realnostjo, pa nam res ne morejo želeti dobro, mar ne?
Da ta njegova izjava drži, sem se dostikrat prepričal na našem forumu:
če neumnost pohvališ, si super,
če pa na neumnost pokažeš s prstom, si sovražnik.
Ultralajt
Dr. Modelar
Prispevkov: 13473
Pridružen: 15 Nov 2004, 17:57
Kontakt:

Re: ČVEK

Odgovor Napisal/-a Ultralajt »

When you occasionally have a really bad day, and you just need to take it out on someone, don't take it out on someone you know, take it out on someone you don't know.

I was sitting at my desk when I remembered a phone call I'd forgotten to make. I found the number and dialled it. A man answered, saying 'Hello.'

I politely said, 'This is Jack. Could I please speak with Robyn Carter?' Suddenly a manic voice yelled out in my ear 'Get the right damn number!' and the phone was slammed down on me.

I couldn't believe that anyone could be so rude. When I tracked down Robyn's correct number to call her, I found that I had accidentally transposed the last two digits.

After hanging up with her, I decided to call the 'wrong' number again. When the same guy answered the phone, I yelled 'You're an *******!' and hung up. I wrote his number down with the word'*******' next to it and put it in my desk drawer.

Every couple of weeks, when I was paying bills or had a really bad day, I'd call him up and yell, 'You're an *******!' It always cheered me up.

When Caller ID was introduced, I thought my therapeutic '*******' calling would have to stop. So, I called his number and said, 'Hi, this is John Smith from Telstra. I'm calling to see if you're familiar With our Caller ID Program?' He yelled 'NO!' and slammed down the phone. I quickly called him back and said, 'That's because you're an *******!' and hung up.

One day I was at the store, getting ready to pull into a parking spot. Some dick in a black BMW cut me off and pulled into the spot I had patiently waited for. I
hit the horn and yelled that I'd been waiting for that spot, but the idiot ignored me. I noticed a 'For Sale ' sign in his back window, so I wrote down his number.

A couple of days later, right after calling the first ******* (I had his number on speed dial,) I thought that I'd better call the BMW *******, too. I said, 'Is this the
man with the black BMW for sale?' He said, 'Yes, it is.' I asked, 'Can you tell me where I can see it?'

He said, 'Yes, I live at 34 Marine Parade, in Wynnum, and the car's Parked right out in front.' I asked, 'What's your name?' He said, 'My name is Don
Hansen.' I asked, 'When's a good time to catch you, Don?'

He said, 'I'm home every evening after five.' I said, 'Listen, Don, can I tell you something?' He said, 'Yes?' I said, 'Don, you're an *******!' Then I hung up, and added his number to my speed dial, too. Now, when I had a problem, I had two ********* to call.

Then I came up with an idea. I called ******* #1. He said, 'Hello.' I said, 'You're an *******!' (But I didn't hang up.) He asked, 'Are you still there?' I said, Yeah.'

He screamed, 'Stop calling me.' I said, 'Make me.' He asked, 'Who are you?' I said, 'My name is Don Hansen.' He said, 'Yeah? Where do you live?'

I said, '*******, I live at 34 Marine Parade , in Wynnum . I have a Black Beamer parked in front.' He said, 'I'm coming over right now, Don. And you had better start saying your prayers.' I said, 'Yeah, like I'm really scared, *******,' and hung up.

Then I called ******* #2. He said, 'Hello?' I said, 'Hello, *******.' He yelled, 'If I ever find out who you are...' I said, 'You'll what?' He exclaimed, 'I'll kick your ass.' I answered, 'Well, *******, here's your chance. I'm coming over right now.' Then I hung up and immediately called the police, saying that I lived at 34 Marine Parade, in Wynnum, and that I was on my way home to kill my gay lover.

Then I called Channel 9 News about the bikie gang war going down on Marine Parade, in Wynnum. I quickly got into my car and headed over to Wynnum. I got there just in time to watch two ********* beating the crap out of each other in front of six cop cars, an overhead news helicopter and surrounded by a news crew.

NOW I feel much better. Anger management really does work!
volksplane25
Začetnik
Prispevkov: 2
Pridružen: 02 Nov 2013, 15:13

Re: ČVEK

Odgovor Napisal/-a volksplane25 »

Drugič pa še kaj več. =D>
rtopolov
Razpravljalec
Prispevkov: 73
Pridružen: 03 Feb 2006, 14:19
Kraj: POLJČANE

Re: ČVEK

Odgovor Napisal/-a rtopolov »

Zdaj ko smo doma zaradi korone,bi lahko malo avione pripravli za letenje,ko bo malo lepše vreme.
Uporabniški avatar
AlesZ
Dr. Modelar
Prispevkov: 3220
Pridružen: 22 Maj 2002, 01:00
Kraj: Ljubljana

Re: ČVEK

Odgovor Napisal/-a AlesZ »

Še nisem prišel do delavnice.Ima moja nek ogromen blokec z "deli in nalogami",da si samo želim nazaj delat.......do seda popravljene dve ptičje hišice,začel obnavljat vrtno pohištvo,pa je k sreči premrzlo za barvo,do konca sestavil delovni pult,vsaj upam,popravil cel kup led luči,v teh časih se splača tudi posamezne ledice pomenjat...mizo v kurilnici moram naredit...............................................
Priponke
delovni pult.jpg
delovni pult.jpg (170 KiB) Pogledano 11108 krat
miza.jpg
miza.jpg (184.28 KiB) Pogledano 11108 krat
Slika
rtopolov
Razpravljalec
Prispevkov: 73
Pridružen: 03 Feb 2006, 14:19
Kraj: POLJČANE

Re: ČVEK

Odgovor Napisal/-a rtopolov »

Padu sem u ;kovit,in to devetnjstkrt.
Odgovori

Vrni se na Splošne teme modelov letal in aerotehnike