Tucano (panoptikum)

Vse kar ne spada v ostale tematike o modelih letal/helikopterjev

Moderator: Pisaneli

Odgovori
Uporabniški avatar
filius
Freak
Prispevkov: 775
Pridružen: 30 Dec 2006, 11:26

Tucano (panoptikum)

Odgovor Napisal/-a filius »

Zanima me ali ima kdo posnetek letenja s tucanotom od panoptikuma. Ter koliko moči ma s speed 400 ali je bolje izbrati BK.
Mladost je norost, ki skače čez jarek tam kjer je most!
Uporabniški avatar
mat
Razpravljalec
Prispevkov: 83
Pridružen: 07 Sep 2006, 09:14
Kraj: Maribor

Odgovor Napisal/-a mat »

BK so že tako poceni da se ne splača razmišljat o 400.
Uporabniški avatar
denis v
Začetnik
Prispevkov: 17
Pridružen: 12 Jun 2007, 21:29
Kraj: sodražica

Odgovor Napisal/-a denis v »

jaz imam speed 400 in dela super ti priporočam
Uporabniški avatar
pan hlastek
Razpravljalec
Prispevkov: 102
Pridružen: 26 Dec 2006, 18:47
Kraj: Slov. Konjice

Odgovor Napisal/-a pan hlastek »

Tudi sam imam ta model vendar je predelan tako da ima smer, višino in nagib, pa me zanima če je kdo poizkusil to varianto( modela namreč sploh še nisem letel) in kako se obnese?? :roll:

Nočem delat reklame vendar omenjeni model prodam, ker mi brezveze leži na omari. :oops:


Lp jan
There is no need to be Perfect, you just have to have a Vision!!
Uporabniški avatar
filius
Freak
Prispevkov: 775
Pridružen: 30 Dec 2006, 11:26

Odgovor Napisal/-a filius »

Tako je model sm naredil ze pred nekej časa pa ni letel ni imel moči motor letel je toliko kolikor si ga vrgel potem pa je dol padu. . Motor sm mel speed 400 6 v pa celice 9.6 v teža je bila 540 gramov. Potem sm ga pa prodal naprej pa ga naslednji lastnik ze prodaja tako da zgleda ni neki dobr sestavljen al pa nevem kaj.
Mladost je norost, ki skače čez jarek tam kjer je most!
Uporabniški avatar
Letme
Tekmovalec
Prispevkov: 449
Pridružen: 17 Nov 2004, 11:49
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Letme »

filius napisal/-a:Tako je model sm naredil ze pred nekej časa pa ni letel ni imel moči motor letel je toliko kolikor si ga vrgel potem pa je dol padu. . Motor sm mel speed 400 6 v pa celice 9.6 v teža je bila 540 gramov. Potem sm ga pa prodal naprej pa ga naslednji lastnik ze prodaja tako da zgleda ni neki dobr sestavljen al pa nevem kaj.
Enako izkušnjo imam tudi jaz. Najbrž so bile krive baterije: notri sem dal AAA velikosti in ne kakšne GP 1300 ali 1100 mAh... Morda bom sedaj probal z brezkrtačnikom za 1.5kg težke modele (to bi po mojem mnjenju moralo zadostovati tudi za malce težji paketek baterij).
Ko naredim letalo, začnem leteti. Potem letim in razbijem letalo. Po tem sistemu pač nikoli ne pridem do tekem :(
Uporabniški avatar
filius
Freak
Prispevkov: 775
Pridružen: 30 Dec 2006, 11:26

Odgovor Napisal/-a filius »

Sam sm probal z celicam: gp 1100 9.6 v, vtec 1400 9.6v in kan 1050 9.6v . Pa ni šlo z nobenim motorček je bil 6 v Ko sm poizkusil 3s lipo9 (11.1 v ) sm pa vse skup skuri zato sm prodal model.
Mladost je norost, ki skače čez jarek tam kjer je most!
Odgovori

Vrni se na Splošne teme modelov letal in aerotehnike