Lak z bleščicami

Pomembne informacije, pomoč, vprašanja&odgovori začetnikom z modeli letal/helikopterjev

Moderatorji: Pisaneli, luigidon, JKSniper, alien2108

Odgovori
Uporabniški avatar
Moho
Freak
Prispevkov: 558
Pridružen: 17 Jan 2007, 20:57
Kraj: Medvode

Lak z bleščicami

Odgovor Napisal/-a Moho »

Pozdravljeni!

Naletel sem na težavo, na katero ne najdem odgovora. Za končni nanos bi rad uporabil poliuretanski lak z bleščicami. Vendar, kot sem zvedel to ne obstaja na tržišču. Imate kakšen nasvet, kako bi lahko zadevo naredil? Naj stvar najprej polakiram,nato posujem z bleščicami in še enkrat polakiram? V lak zamešam bleščice?


Hvala! :)
Uporabniški avatar
T0RN4D0
Dr. Modelar
Prispevkov: 2979
Pridružen: 15 Feb 2010, 20:40
Kraj: sevnica

Odgovor Napisal/-a T0RN4D0 »

Sam bi poskusil v lak zmešat bleščice pa je :) Obvezno test na kakem odpadnem kosu.
Fly it like you stole it!
daddyrider
Tekmovalec
Prispevkov: 204
Pridružen: 25 Jan 2007, 10:54
Kraj: Okolica Domžal

Odgovor Napisal/-a daddyrider »

Ponavadi se daje 2 sloja laka - v prvega vmešaš "bleščice". drugega daš pa potem čez zato za zalije še kakšne morebitne nepravilnosti ki nastanejo zaradi drobcev.
Uporabniški avatar
Moho
Freak
Prispevkov: 558
Pridružen: 17 Jan 2007, 20:57
Kraj: Medvode

Re: Lak z bleščicami

Odgovor Napisal/-a Moho »

Živjo vsem!

Hvala lepa za nasvete. Vmes sem nekaj preizkušal im moram reči,da je zadeva kar dobro izpadla. Nevede sem upošteval post daddyriderja in je uspelo. Hvala!

P.S.: Daddyrider mislim, da se midva poznava...te bleščice so namenjene za harmoniko :) Zdj gotovo veš kam pes taco moli :) :wink:

lp Moho
daddyrider
Tekmovalec
Prispevkov: 204
Pridružen: 25 Jan 2007, 10:54
Kraj: Okolica Domžal

Re: Lak z bleščicami

Odgovor Napisal/-a daddyrider »

ZS-ji mi ne delajo... kar se harmonike tiče mi je že malo bližje, sam Medvode mi pa ne grejo u spomin, malo mi ga osveži :)
Uporabniški avatar
Moho
Freak
Prispevkov: 558
Pridružen: 17 Jan 2007, 20:57
Kraj: Medvode

Re: Lak z bleščicami

Odgovor Napisal/-a Moho »

V petek sem bil pri tvojem očetu....ne spovnim se- v glavnem je beseda nanesla na helikopterje. Je rekel,da si kupil novo komando. To sem vse skupaj malo povezal in prišel do ugotovitve, ki sem jo napisal v prejšnjem postu. Se kmalu spet oglasim, pa bomo kakšno rekel. :D
Aja pa servisiral ste mi mojo harmoniko z napisom MOHO.... :wink:


lp
daddyrider
Tekmovalec
Prispevkov: 204
Pridružen: 25 Jan 2007, 10:54
Kraj: Okolica Domžal

Re: Lak z bleščicami

Odgovor Napisal/-a daddyrider »

Aha, super :D

No, potem se pa vidimo :)
Odgovori

Vrni se na Oddelek za začetnike