Nakup drugega letala

Pomembne informacije, pomoč, vprašanja&odgovori začetnikom z modeli letal/helikopterjev

Moderatorji: Pisaneli, luigidon, JKSniper, alien2108

Uporabniški avatar
Matija Škerjanec
Tekmovalec
Prispevkov: 203
Pridružen: 23 Avg 2010, 10:39
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a Matija Škerjanec »

Iz slike se ne da videti kako leti in kako je odtrgano.... pač vidi se kot da je nič, ampak je nekaj :) Trup bom kupil ko dobim denar...

@digidon
Jaz imam sicer """"izkušnje"""" z letali igračkami, tam mi je zletel na drevo ok. 10 metrov visoko in sem ga s kamni dobil dol... Hotel sem mu sčistiti za eliso in sem motorček ven strgal. Nato po 2h letih sem si kupil easystara in mi je bil zeloo všeč.. Do sedaj ko ima krila na nekaterih koncih zlomljena in odrgnjena tudi (spet druga zgodba, ko mi je padel v stall, sem pustil gas do konca, ne da bi ga spustil. letel je protu grmovju in se je zabil vanj s polnim gasom) trup ima kot sem že rekel zlomljene in strgane zatiče za kabino, zvit rep in nos (nos se je zvil, ko sem ga šel prvič spuščat isti dan ko je bil narejen BREZ UČITELJA! in je bilo preveč vetra, sem ga spustil in je strmo zavil na desno stran in na nos.)

@profesjonalc
Gemini izgleda kot malo bolj akrobatsko letalo, kar mi je všeč. Glede funjeta sem pa skeptičen: Zelo je hiter, ga še opaziti kam zavija ne bi mogel...
Se vidimo v zraku ;)
Sm0ki
Razpravljalec
Prispevkov: 192
Pridružen: 23 Avg 2011, 11:08
Kraj: Ptuj

Odgovor Napisal/-a Sm0ki »

A tem še manjka samo kamera ali kaj??

http://www.hobbywireless.com/cart/index ... 2n6ajttor2

Ne spoznam se na te stvari... :roll: :roll:

Se opravičujem! :)
Lp
Uporabniški avatar
T0RN4D0
Dr. Modelar
Prispevkov: 2979
Pridružen: 15 Feb 2010, 20:40
Kraj: sevnica

Odgovor Napisal/-a T0RN4D0 »

Iz napačnega konca se lotevaš stvari ;)
Fly it like you stole it!
leni
Freak
Prispevkov: 766
Pridružen: 21 Jan 2008, 16:25
Kraj: Blatni Dol
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a leni »

Ja no pa saj ubistvu manjka samo kamera vse ostalo ni nujno, pač bo kamero imel na kablu ane ;)

Ne hec.

Rabip še kup stvari in šele na koncu očala. KAj vse rabiš je pa že tolikokrat opisano da je brez veze.
Star pa siten ;)
The trick is to fill the bag of experience before you empty the bag of luck.
Uporabniški avatar
Matija Škerjanec
Tekmovalec
Prispevkov: 203
Pridružen: 23 Avg 2010, 10:39
Kraj: Ljubljana

Re: Nakup drugega letala

Odgovor Napisal/-a Matija Škerjanec »

Se vidimo v zraku ;)
mihec87
Dr. Modelar
Prispevkov: 3864
Pridružen: 24 Jan 2005, 18:57
Kraj: Velenje

Re: Nakup drugega letala

Odgovor Napisal/-a mihec87 »

Upstream, bixler, easystar, itd so bolj kot ne isti modeli razen nekateri imajo krilca oz nagib...Dokler na teh modelih nimaš naletenih par 10ur brez crashov, letiš za šalo pristaneš k nogi itd...Sploh ne razmišlaj od drugem modelu...

Potem se pač odločiš če ostaneš na jadralnih ali imaš željo bolj v smeri motornih modelov..
Jadralci vzameš nekaj z nagibom ala easyglider ipd
Motorni modeli-trenažni model z nagibom da se naučiš vzletat ter pristajat..

Do tu sem si dober za kako leto če boš veliko letel oz treniral.
Modelarji smo kot trobentice,ko skopni sneg ter pride pomlad, pokukamo na plano..
Odgovori

Vrni se na Oddelek za začetnike