Easystar

Pomembne informacije, pomoč, vprašanja&odgovori začetnikom z modeli letal/helikopterjev

Moderatorji: Pisaneli, luigidon, JKSniper, alien2108

Odgovori
matej1111
Začetnik
Prispevkov: 5
Pridružen: 24 Jun 2007, 21:25
Kraj: Ivančna Gorica

Easystar

Odgovor Napisal/-a matej1111 »

Mi lahko mogoč kdo napiše kaj use rabm dokupt za easya? Za RV napravo pa mam u mislih MX 12.
Uporabniški avatar
airforce
Profesor
Prispevkov: 1015
Pridružen: 27 Okt 2006, 12:13
Kraj: Kranj

Odgovor Napisal/-a airforce »

Nehi smetit je že vse napisan po 6 krat. :evil: :evil:

Pa še u uni temi KJER SI SPRAŠEVAL LETALO ALI HELIKOPTER maš napisan...

PA DVE TEME DOL >> :razpaljot: Zadnja stran

Rabiš še dva mikro serva (npr. hitec hs 55),regulator vrtljajev (recimo kontronik sun 1002 ali kaj podobnega), 8 celični aku(intellect,gp,vtec...1200-1400mAh) in polnilec-npr. graupner ultramat 14,ripmax prodigy....

Mam ultramat 12 pa je super.


Drgač pa greš v trgovino pa ti bojo povedal.

Ali pa se včlaniš v klub.

P.S:Teli smejkoti so prov zakon.
Lep pozdrav
Medard
matej1111
Začetnik
Prispevkov: 5
Pridružen: 24 Jun 2007, 21:25
Kraj: Ivančna Gorica

Odgovor Napisal/-a matej1111 »

OK hvala, sorrry airforce k sm spregledu.
Uporabniški avatar
Intruder
Dr. Modelar
Prispevkov: 2285
Pridružen: 16 Nov 2004, 22:56
Kraj: Maribor

Odgovor Napisal/-a Intruder »

airforce napisal/-a:Nehi smetit je že vse napisan po 6 krat. :evil: :evil:

Pa še u uni temi KJER SI SPRAŠEVAL LETALO ALI HELIKOPTER maš napisan...

PA DVE TEME DOL >> :razpaljot: Zadnja stran

Rabiš še dva mikro serva (npr. hitec hs 55),regulator vrtljajev (recimo kontronik sun 1002 ali kaj podobnega), 8 celični aku(intellect,gp,vtec...1200-1400mAh) in polnilec-npr. graupner ultramat 14,ripmax prodigy....

Mam ultramat 12 pa je super.


Drgač pa greš v trgovino pa ti bojo povedal.

Ali pa se včlaniš v klub.

P.S:Teli smejkoti so prov zakon.
Ali pa postaneš taka baraba kot si ti, pa nekoga nategneš in zadeve dobiš zastojn, a ne ?

P.S.

Šaj vem da si še šmrkav, ampak prav ti bi moral znati slovenščino, ko vsaki dan v šoli poslušaš eno in isto!
Uporabniški avatar
airforce
Profesor
Prispevkov: 1015
Pridružen: 27 Okt 2006, 12:13
Kraj: Kranj

Odgovor Napisal/-a airforce »

Ma ti jz neki povem bom zanalš pisov po svoje in ne v slovenščini, ker se s tem usi ubadate za brez veze, pol je pa pol foruma napisanga o pravilni slovenščini, naredi si kotiček piflarčki pa se tm pogovarjejmo o tem.

Ti pa se utikej u usako stvar kokr češ, jz sm mu hotu pomagat sm mu povedov to kar vem, ker sem mel tut sam easya.

Kva si pa ti mislš mi je pa čist usen.

Sj vem da boste rekl da mi morte ušesa navit sam to je tko da se uni k misljo da so nekj več se utikajo posod pa delate vse prov!"!!!! :evil: :evil:
Lep pozdrav
Medard
yocker
Razpravljalec
Prispevkov: 114
Pridružen: 12 Nov 2006, 23:06

Odgovor Napisal/-a yocker »

dj pukaž mau rispekta do mudelov k so u pastu se matral d so slowensk jezik ohranl.... :evil:
Uporabniški avatar
jakob28
Razpravljalec
Prispevkov: 111
Pridružen: 26 Apr 2006, 11:27
Kraj: Breg pri Žirovnici

Odgovor Napisal/-a jakob28 »

jz sm mu hotu pomagat sm mu povedov to kar vem
pomagal si pa tako,da si prilepil moj post iz prejšnje teme:
Rabiš še dva mikro serva (npr. hitec hs 55),regulator vrtljajev (recimo kontronik sun 1002 ali kaj podobnega), 8 celični aku(intellect,gp,vtec...1200-1400mAh) in polnilec-npr. graupner ultramat 14,ripmax prodigy....
ta je vsaj približno slovnično pravilen... :D :D

lp
Slika
Uporabniški avatar
airforce
Profesor
Prispevkov: 1015
Pridružen: 27 Okt 2006, 12:13
Kraj: Kranj

Odgovor Napisal/-a airforce »

Točno tako, res je da sem skopiral in s tem hotel dokazati da je že bilo napisano nevem kje pa je tisto da lahko citiraš iz druge teme...
Lep pozdrav
Medard
gregor94
Freak
Prispevkov: 675
Pridružen: 21 Avg 2006, 07:32
Kraj: dobova
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a gregor94 »

Intruder napisal/-a:
airforce napisal/-a:Nehi smetit je že vse napisan po 6 krat. :evil: :evil:

Pa še u uni temi KJER SI SPRAŠEVAL LETALO ALI HELIKOPTER maš napisan...

PA DVE TEME DOL >> :razpaljot: Zadnja stran

Rabiš še dva mikro serva (npr. hitec hs 55),regulator vrtljajev (recimo kontronik sun 1002 ali kaj podobnega), 8 celični aku(intellect,gp,vtec...1200-1400mAh) in polnilec-npr. graupner ultramat 14,ripmax prodigy....

Mam ultramat 12 pa je super.



Drgač pa greš v trgovino pa ti bojo povedal.

Ali pa se včlaniš v klub.

P.S:Teli smejkoti so prov zakon.
Ali pa postaneš taka baraba kot si ti, pa nekoga nategneš in zadeve dobiš zastojn, a ne ?

P.S.

Šaj vem da si še šmrkav, ampak prav ti bi moral znati slovenščino, ko vsaki dan v šoli poslušaš eno in isto!

Ali vsi (vi :oops: ) morate biti tako zahtevni? Ko se pa odpre neka tema o tem, pa ste vsi proti češ, da na forumu ni zahtevan 100% pravopis!
Pa brez zamere pa tudi tikav več nobenega nebom, ker se ne spodobi!
--------------------------------------------------------------------------------------
S tem pa bo tudi forum zamrl, ker je v vsaki tretji temi govor o "pravopisu"!

p.s se mi pa tudi fant smili, ko se znajde v taki situaciji, ko v taki temi pljuvate po njem!

Lep pozdrav!
Uporabniški avatar
Intruder
Dr. Modelar
Prispevkov: 2285
Pridružen: 16 Nov 2004, 22:56
Kraj: Maribor

Odgovor Napisal/-a Intruder »

A smili se ti? Meni se smilijo nevedni novinci, ki jih je uspel NATEGNITI. Če si pripišem malce zaslug, je hvala meni, da matej11111 ni "kupil" od tega froca trejnera ki mu ga je skušal preko MSNa podturiti...pitaj boga kako bi se končalo!

Preberi malce njegovo zgodovino, preden karkoli pišeš na pamet!

Vsaj približna slovenščina se pa le spodobi. Vsak razume kakšno zatipkano napako ali s nameszo z, ampak tole dobesedno ljubljanščino je pa prav nasilno brati!

Oprostite, če sem koga sedaj z tem zbodel, ampak 90% vsega slenga izvira iz "prestolnice"!

Jan
gregor94
Freak
Prispevkov: 675
Pridružen: 21 Avg 2006, 07:32
Kraj: dobova
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a gregor94 »

Intruder napisal/-a:A smili se ti? Meni se smilijo nevedni novinci, ki jih je uspel NATEGNITI. Če si pripišem malce zaslug, je hvala meni, da matej11111 ni "kupil" od tega froca trejnera ki mu ga je skušal preko MSNa podturiti...pitaj boga kako bi se končalo!

Preberi malce njegovo zgodovino, preden karkoli pišeš na pamet!

Vsaj približna slovenščina se pa le spodobi. Vsak razume kakšno zatipkano napako ali s nameszo z, ampak tole dobesedno ljubljanščino je pa prav nasilno brati!

Oprostite, če sem koga sedaj z tem zbodel, ampak 90% vsega slenga izvira iz "prestolnice"!

Jan
Prvi odstavek imaš delno tudi prav :^o

lep pozdrav!
gregor94
Freak
Prispevkov: 675
Pridružen: 21 Avg 2006, 07:32
Kraj: dobova
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a gregor94 »

Intruder napisal/-a:A smili se ti? Meni se smilijo nevedni novinci, ki jih je uspel NATEGNITI. Če si pripišem malce zaslug, je hvala meni, da matej11111 ni "kupil" od tega froca trejnera ki mu ga je skušal preko MSNa podturiti...pitaj boga kako bi se končalo!

Preberi malce njegovo zgodovino, preden karkoli pišeš na pamet!

Vsaj približna slovenščina se pa le spodobi. Vsak razume kakšno zatipkano napako ali s nameszo z, ampak tole dobesedno ljubljanščino je pa prav nasilno brati!

Oprostite, če sem koga sedaj z tem zbodel, ampak 90% vsega slenga izvira iz "prestolnice"!

Jan

P.S V TEJ TEMI NI BILO GOVORA O NOBENEM NATEGU, in potem kar tako z jasnega tak odgovor, da narediš tako kot on [-X
Uporabniški avatar
Intruder
Dr. Modelar
Prispevkov: 2285
Pridružen: 16 Nov 2004, 22:56
Kraj: Maribor

Odgovor Napisal/-a Intruder »

Temu se reče obveščanje širše javnosti o tem, kaj dečko počne....večja kot je scena, več ljudi si bo vtisnilo v spomin (delno hvala tudi tebi). Kot moderator malih oglasov sem obljubil, da airforce ne bo na tem forumu prodal več niti enega kosa modelarske opreme.... trudim se po vseh močeh...za 1x mi gre kar dobro (vsaj upam)!

Matej je le še en, ki je bil morda rešen natega!

P.S.

Da pa bo dobil matej odgovor na svoja vprašanja pa sva že po MSNju dosti podebatirala, tak da je ta tema pravzaprav brezveze!

Jan

P.S.

Še vedno mislim da bi bilo fajn, da se govori vsaj približno slovensko! Če želiš čičke čačke pojdi na mIRC (če še obstaja) ali si pa odpri glasujzame.com !
Uporabniški avatar
mlekar
Razpravljalec
Prispevkov: 68
Pridružen: 13 Sep 2007, 18:19
Kraj: dobeno

sry

Odgovor Napisal/-a mlekar »

sory za vse ampak airforce te na vsakmu koncu proba nategnt. mene je že parkrat hotu, pa se nism dal pa me je ''skurcov''. hotu mi je trainerja za 200 evrov podturit pa je reku, d mi bo montano popravu pa učil letat pa nevem še kaj... pa sam 14 je str mladič... kva mislš d si če si iz Kranja???
NAJTEŽJI JE ZAČETEK!!

lp, MLEkar
Uporabniški avatar
jernejk
Profesor
Prispevkov: 1116
Pridružen: 02 Apr 2005, 23:29
Kraj: Kranj

Re: sry

Odgovor Napisal/-a jernejk »

mlekar napisal/-a:sory za vse ampak airforce te na vsakmu koncu proba nategnt. mene je že parkrat hotu, pa se nism dal pa me je ''skurcov''. hotu mi je trainerja za 200 evrov podturit pa je reku, d mi bo montano popravu pa učil letat pa nevem še kaj... pa sam 14 je str mladič... kva mislš d si če si iz Kranja???
Za ostale stvari se kar sama zmenita, ampak leteti pa zna =D>
mlekar napisal/-a:kva mislš d si če si iz Kranja???
LOOOOOOOLLLL :lol: :lol:
Nisem vedel, da imate predmestja in primestja komplekse
Uporabniški avatar
T3PC
Razpravljalec
Prispevkov: 153
Pridružen: 18 Nov 2007, 12:41
Kraj: Imeno

Odgovor Napisal/-a T3PC »

gregor94 napisal/-a:
Intruder napisal/-a:
airforce napisal/-a:Nehi smetit je že vse napisan po 6 krat. :evil: :evil:

Pa še u uni temi KJER SI SPRAŠEVAL LETALO ALI HELIKOPTER maš napisan...

PA DVE TEME DOL >> :razpaljot: Zadnja stran

Rabiš še dva mikro serva (npr. hitec hs 55),regulator vrtljajev (recimo kontronik sun 1002 ali kaj podobnega), 8 celični aku(intellect,gp,vtec...1200-1400mAh) in polnilec-npr. graupner ultramat 14,ripmax prodigy....

Mam ultramat 12 pa je super.



Drgač pa greš v trgovino pa ti bojo povedal.

Ali pa se včlaniš v klub.

P.S:Teli smejkoti so prov zakon.
Ali pa postaneš taka baraba kot si ti, pa nekoga nategneš in zadeve dobiš zastojn, a ne ?

P.S.

Šaj vem da si še šmrkav, ampak prav ti bi moral znati slovenščino, ko vsaki dan v šoli poslušaš eno in isto!

Ali vsi (vi :oops: ) morate biti tako zahtevni? Ko se pa odpre neka tema o tem, pa ste vsi proti češ, da na forumu ni zahtevan 100% pravopis!
Pa brez zamere pa tudi tikav več nobenega nebom, ker se ne spodobi!
--------------------------------------------------------------------------------------
S tem pa bo tudi forum zamrl, ker je v vsaki tretji temi govor o "pravopisu"!

p.s se mi pa tudi fant smili, ko se znajde v taki situaciji, ko v taki temi pljuvate po njem!

Lep pozdrav!
mislim ste tečni ko mali otroci [-X [-X [-X vsak naj piše po svoje pa bo mir :-? :-? sicer pa profesorju ni treba vtikati njegove kumare v stvari ki se ga prav nič ne tičejo [-X [-X
NAJHITREJŠI
Začetnik
Prispevkov: 4
Pridružen: 03 Feb 2007, 13:28
Kraj: Celje

resnica ni plenica, pa vendar marsikomur smrdi...:D

Odgovor Napisal/-a NAJHITREJŠI »

kolkr se prepirate glede ka je blo in ka ni blo napisan na forumu, vam sam povem to, da USE kaj rabiš je praktično ŽE NAPISANO... 8)
ka je blo prej: jajce ali kokoš?
-jadrilica.
Ultralajt
Dr. Modelar
Prispevkov: 13473
Pridružen: 15 Nov 2004, 17:57
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Ultralajt »

Mulci, ki se jim j**e za vse (od bontona naprej..) so KUGA , ki bo uničila Internet......
Uporabniški avatar
zwek
Začetnik
Prispevkov: 36
Pridružen: 10 Jul 2007, 11:40

Odgovor Napisal/-a zwek »

Ultralajt, se strinjam.
Ampak ne samo Internet. Celotni slovenski jezik. :-?
Lp, zwek.
Uporabniški avatar
mihah
Dr. Modelar
Prispevkov: 9302
Pridružen: 27 Apr 2001, 01:00
Kraj: Gmajnica
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a mihah »

Stanje JE obupno. Mladina, ne se hecat, ampak lepo pisat!

Od sedaj naprej bom brez opozorila brisal objave tipa "slovnični izmeček". Forum bo definitivno bolj čist, nakladačev pa ne rabimo! [-X
www.lipo.si
Uporabniški avatar
UROŠ MURKOVIČ
Dr. Modelar
Prispevkov: 2428
Pridružen: 25 Dec 2005, 12:29
Kraj: Lj-Črnuče MKV-Vrhnika

Odgovor Napisal/-a UROŠ MURKOVIČ »

Ej Mihah pr,kurah se pa tok radi slovnično zabavamo :P .A boš ns tut brisu :wink: .
Tut moja ženka je sestavljala avione.

http://www.facebook.com/profile.php?id=100002305024191
http://www.mkv-klub.si/
Offshore
Dr. Modelar
Prispevkov: 6685
Pridružen: 23 Avg 2005, 14:24

Odgovor Napisal/-a Offshore »

Na splošnem forumu se strinjam z Mihom-naj velja za vse!
V svojem klubskem me pa ne briga kako pišete
Odgovori

Vrni se na Oddelek za začetnike